תוכן QttP - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

QttP

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  24,758
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  46

כל דבר שפורסם על-ידי QttP

 1. אם חשובות לך ריביות בכרטיס אשראי - זו כבר נורה אדומה להתנהלות לא נכונה, כי זה אומר שאתה משתמש בקרדיט - כלומר קונה בכסף שאין לך. כשמשתמשים בכרטיס אשראי ככרטיס חיוב - שבו כל החיובים משולמים פעם בחודש (למעט עסקאות בתשלומים שנקבעות מול בית העסק), אין ריבית.
 2. ייתכן מאוד שהמחשב יזהה שה15W שהמסך מספק זה פחות ממה שהוא צריך, ולא ייטען בכלל. או שהוא ייטען מ15W, אבל רק אם הוא כבוי / ישן, כפי שמוסבר פה: https://arstechnica.com/civis/viewtopic.php?f=11&t=1434219
 3. כל הבעיות הם עם דיסקים מהמגירה? יכול להיות שיש בה תקלה / חיבור רופף.
 4. אם אלה דיסקים שמשמשים לאחסון ולא למערכת - יכול להיות שהם הולכים לישון (חסכון בחשמל)? למרות שזה אמור להיות שקוף למשתמש (האות המוקצה לדיסק לא נעלמת, והוא צריך לחזור לזמינות מלאה ברגע שניגשים אליו). בכל מקרה משחק עם חיבורי SATA לדיסקים פנימיים תוך כדי עבודת המחשב לא מומלץ - hot-plug לא תמיד נתמך וגם כשנתמך לא תמיד עובד.
 5. אם את מרגישה לא מספיק מנוסה לעשות זאת עצמאית - מציע שתאתרי חבר / חברה שמבינים במחשבים ותבקשי שיבואו איתך. מה שהייתי בודק הוא: שהחלקים במחשב תואמים למה שפורסם (באמצעות בדיקה פיזית + תוכנות שמציגות מפרט של הרכיבים המותקנים) בדיקות תקינות בסיסיות לזכרון / כוננים (באמצעות תוכנות ייעודיות), ולרכיבים מובנים נוספים (נגיד אם יש WIFI/BLUETOOTH מובנים, או אם המכירה כוללת ציוד היקפי כלשהו כגון מקלדת, עכבר, מדפסת) בדיקה שכל החיבורים עובדים: USB, רשת אם יש חיבורים שונים לכרטיס מסך - גם. זה יכול להיות קצת קשה כי לא תמיד יש מסך / כבלים שמאפשרים לבדוק את כל החיבורים, ולא תמיד יש נקודת רשת זמינה. אם המוכר מצהיר שיש אחריות - לבדוק מול חשבונית (לא רלוונטי במקרה הזה) אם המוכר מצהיר שהWindows ברישיון - לבקש לראות הוכה (כן רלוונטי במקרה הזה)
 6. לפנות לתמיכה הטכנית של אתר משרד החינוך. אולי הwebmaster שלהם שינה הגדרה כלשהי לאחרונה ששברה את זה.
 7. אני מניח שהכוונה היא לWARP VPN. גם אני נתקלתי בעבר בכל מיני בעיות באתר של משרד החינוך כאשר מתחברים דרך VPN (לאו דווקא זה ספציפי).
 8. הבעיה היא כנראה בין המודם/נתב למחשב. זה יכולה להיות בעיה בכבל או בMOCA או בכרטיס הרשת של המחשב. אולי גם (פחות סביר לדעתי, אבל קורה) - בפורט הקווי של הנתב. מה כרטיס הרשת שבמחשב? האם יש מחשב אחר שאפשר לחבר חוטית למטרות בדיקה?
 9. זה לא קשור. הוא מדבר על העתקה דרך רשת ואתה מדבר דרך USB. משום שהסיכוי שיש לך שני DOKים תקולים באותה צורה הוא נמוך, אני מסיק מזה שהמחשב שלך נדפק.
 10. תנסה דיסק-און-קי אחר.
 11. ואתה בטוח שזו חייבת להיות דווקא תוכנה מקומפלת, כלומר EXE? הרבה דברים בWINDOWS אפשר לעשות באמצעות סקריפט POWERSHELL ואפילו קובץ BAT באמצעות כלים המובנים במערכת ההפעלה. בגלל זה שאלתי מה אתה רוצה לעשות - כלומר אתה רוצה שהתוכנה תעשה. אולי יש לך סיבות להסתיר את זה, אבל בכל מקרה קשה לתת עצה טובה בלי לדעת את זה.
 12. אצלי במחשב הכתובת הזו מקודמת ל: https://lgn.edu.gov.il/nidp/saml2/sso?id=EduCombinedAuthSms&sid=0&option=credential&sid=0 מה קורה כשאתה מנסה דרך הקישור הנ"ל?
 13. VNC דורש גם דורש פתיחת פורטים אלא אם אתה מדבר על איזשהו פתרון נוסף שהVNC רוכב עליו. גם TeamViewer אפשר להגדיר עם סיסמא קבועה שלא דורשת התערבות של הלקוח בצד המחשב שמשתלטים עליו.
 14. מנסיוני, RDP יותר מהיר מVNC שיותר מהיר מTEAM VIEWER. אבל TEAM VIEWER עובד יותר טוב דרך האינטרנט בלי פתיחת פורטים.
 15. בT460s הנוכחי יש לך GPU של nVidia? לא היו רבים כאלה. מבחינת כוח עיבוד סביר להניח אפילו שintegrated GPU מודרני יהיה עדיף על discrete של לפני 5 שנים. מבחינת פיצ'רים ספציפיים אולי לא. אם אתה רוצה מחשב "14 זה פוסל את סדרה P - הם מתחילים מ"15 וממשקל 2ק"ג. יש דגמי T14 במשקל של סביב 1.5-1.6 ק"ג ויש להם אפילו אופציה לGPU של nVidia (שוב, לא יודע עד כמה זה באמת חשוב לך). עקרונית "היורש הרוחני" של המחשב שלך הוא הT14s אך לדעתי הוא לוקח את הפשרה לגבי משקל ודקות רחוק מידי - יש לו רק 16GB זכרון מולחמים ולא ניתן לשדרג.
 16. מה בדיוק אתה רוצה לעשות ומדוע אתה חושב שאתה צריך דווקא תכנית ++C/C בשביל זה?
 17. לצערי אין לי תשובה, אך אני בעצמי לפני שדרוג בדיוק כזה (רוצה להחליף W9970 בVR600 שכבר קניתי). אצלי הסיבה אחרת - מרגיש לי לפעמים שהW9970 המזדקן לא עומד בעומס לקוחות בWIFI וחלק מהם מאבדים את הרשת לפרקים. אין אצלי מתאמי רשת-על-חשמל אז לא אוכל לבדוק לך לצערי. אבל שומר את הדיון במועדפים בשביל תובנות כלליות על המוצרים.
 18. כל הפרמטרים שציינת ובנוסף גימור, איכות בנייה, עמידות, פיצ'רים בBIOS, ארגונומיה, נוחות תחזוקה. יש הרבה פרמטרים שבהם סדרה מקצועית יכולה להיבדל מסדרה בסיסית.
 19. האם המקלדת החיצונית עובדת במחשב אחר? האם ניסית לחבר אותה לכניסת USB אחרת במחשב? האם התקנים אחרים שמחוברים בUSB פועלים במחשב הנ"ל?
 20. לא נראה לי שהבנת את הודעת השגיאה. אי-אפשר למחוק DirectX. הוא חלק אינטגרלי ממערכת ההפעלה.
 21. לדעתי לא כולל משלוח (הייתה הבהרה לפני מספר שנים). אבל אם זה מחויב במע"מ, אז המע"מ מחושב גם על עלות המשלוח.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר