תוכן QttP - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

QttP

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  24,457
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  22

כל דבר שפורסם על-ידי QttP

 1. אם גודל הכונן החדש הוא לפחות כמו הכונן הישן, אתה יכול להשתמש באחת מתוכנות השכפול המומלצות (למשל הרשימה הזו). לחבר את הכונן החדש, לשכפל את הישן לחדש, ולנתק את הישן (או להשתמש בו כמשני). כמובן תיזהר לא "לשכפל" בטעות מהחדש לישן ולמחוק את הישן.
 2. Windows Update לגבי הRedistributable למיניהם - הם לא מזיקים, כי הם לא בשימוש בכלל עד שיש תוכנה שצריכה אותם. אתה יכול להתקין אותם מראש או בהתאם לצורך.
 3. אתה רוצה התקנה נקייה או לעשות שכפול של ההתקנה הקיימת?
 4. מבחינת ביצועים, ברור שעדיף VGA שרץ על המעבד הגרפי המובנה מאשר מתאם שעובד דרך USB (ואז אתה מוגבל גם ברוחב פס, וגם העיבוד עצמו מבוצע ע"י הCPU).
 5. ת'כלס. תחשוב כמה קל לאבד בטעות מסך 2"...
 6. פחח זה עוד כלום. באחד הפורומים שאני נמצא בהם מקפיצים שרשורים גם אחרי 12 שנה. השירות של KSP ברוב הסניפים באמת על הפנים. ולא מפתיע לשמוע שגם בתקופת הקורונה הם מוצאים דרך להפוך אותו ליותר מזוויע. לענייננו, אוזניות פשוטות עם מיקרופון אפשר למצוא גם בשופרסל דיל. ולא צריך לחכות שמישהו יקרא לך דרך רמקול.
 7. מאוד מעניין ואם נכון, בהחלט פיצ'ר לא סטנדרטי. בכל מקרה, למצלמות רבות יש דרך לכוון פוקוס באמצעות הדרייבר או התוכנה. שקלתי בשלב כלשהו לרכוש את מצלמת הדרעק הזו. אשאיר פה את ההודעה למעקב כדי לראות האם פותח הדיון בסוף יצליח לגרום לה לפעול כרצונו.
 8. הוא התכוון לAI. כאילו artificial intelligence. פותח הדיון, ככל שידוע לי, הדבר לא אפשרי עם הטכנולוגיה שקיימת כרגע. אתה מוזמן להמשיך להקפיץ את הדיון כל כמה זמן שתרצה עד שיקרה אחד מן השניים - או שמישהו אחר שיותר בקיא ממני ייתן לך את התשובה שאתה מייחל לה, או שלמישהו מהאחראים יימאס, והדיון יינעל.
 9. לא מכיר אלגוריתם / AI מספיק מתוחכם נכון להיום שמסוגל לבצע את זה. לזהות דיבור ולתרגם אותו זה כבר די טריוויאלי היום. בשירה זה קצת יותר קשה, אבל עדיין אפשרי לרוב עם דיוק טוב. אבל לייצר מזה קול שירה אותנטי - בזה עוד לא נתקלתי.
 10. אל תשווה איכות של פריים מתוך וידאו לאיכות של סטילס. גם הפלאפון מצלם סטילס באיכות יותר גבוהה מאשר וידאו. לפי גודל התמונה זה אכן מוגדר על 1080P. נראה שהפוקוס לא טוב, או שהמצלמה רעדה ברגע הצילום.
 11. לפי השאלה, אתה כל-כך רחוק מהתחום שאתה אפילו לא מבין כמה אתה רחוק. אם אתה לא מכיר ++C/C ברמת מומחה אין לך סיכוי. לפני 10 שנים היו פשוט אומרים לך - לך לאוניברסיטה, תלמד כמה שנים. היום אפשר להגיד משהו אחר - תשכח מ++C/C - תלמד UNITY. https://unity.com/how-to/make-games-without-programming ותראה גם את זה:
 12. ממש קשה לי להאמין אלא אם המחשב שלך הוא מלפני עשור וחצי. בעיות של מקום אפשר לסדר תמיד ע"י קניית כונן גדול יותר ותוספת זכרון. אלא רכיבים הניתנים לשדרוג בכל מחשב. נשמע שכל מחשב ממוצע שתקני היום יספיק לך. הייתי מעדיף מראש ללכת על מספיק זכרון / שטח אחסון כדי לא להיתקע בעתיד עם בעיות כפי שציינת.
 13. אם זה לא כולל מסך, נראה שאפשר להרכיב מחשב נייח אמין וטוב בתקציב. אני מאמין שתקבל כמה הצעות מחבר'ה בפורום שטובים בזה.
 14. לא בטוח שזה ישתלם, לא תקציבית, ולא מבחינת שרידות לאורך זמן, מאשר פשוט לקנות מחשב חדש בסיסי. מה התקציב?
 15. האמת היא שאי-אפשר לדעת. בטוח יהיו מבצעים, חלקם שווים מאוד, אבל זה לא אמור שהכל יהיה יותר זול. אם את מחפשת חלקים מאוד ספציפיים, זה הימור. אם לא כל-כך משנה לך מה בדיוק לקנות, סביר שיהיו דברים במבצע.
 16. תקנה מדפסת מדבקות וסרט https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=950311 אם חשוב לך, תוודא שהמדפסת מגיעה עם תמיכה בעברית.
 17. בגודל "27 הייתי בהחלט מציע להשקיע ב1440P ולא להתפשר על 1080P. הייתי לוקח יותר גדול (טרה) או לחילופין מוסיף קשיח נוסף לאחסון.
 18. לא יכול לתת המלצה מלאה (לא התחום שלי). רק להדגיש כמה נקודות:
 19. זה לא ממש אפשרי שתהיה תוכנה שב"קליק" תבדוק לך את לוח האם. לוחות אם הם מורכבים ויש שוני גדול בין לוח ללוח מבחינת הטכנולוגיות הנתמכות והרכיבים המשולבים. כמו כן יש דברים שלא ניתן לבדוק בלי שיהיה מחובר לשם משהו. למשל חריצי הרחבה וכניסות/יציאות בפאנל האחורי. הכי טוב זה לחפש תוכנה שיודעת לבדוק הרבה רכיבים שונים ולעשות STRESS TEST. כרגע מה שעולה לי בראש זה AIDA64 אבל יש הרבה.
 20. מה זה "ידוע"? למי זה ידוע? להתלבש על סיסמא שנשלחת בTLS מאובטח זה ממש לא טריוויאלי, גם אם התקשורת על הWIFI עצמו לא מאובטחת בכלל. בשביל זה המציאו את כל הSECURE TUNNELS. אני לא מכיר היום שום אתר נורמלי ששולח סיסמאות בPLAINTEXT. אפילו 99% מהפורומים עושים זאת בצורה מאובטחת. בטח לא בנקים.
 21. תוודא שהכונן שהתקנת עליו מופיע בBIOS ברשימת הכוננים שמבוצע מהם BOOT. מאוד מוזר שזה פתאום לא יהיה ככה, אבל זה דבר בסיסי שקל לבדוק. אם הכונן היה תקול, סביר להניח שלא היית מצליח להתקין עליו בכלל.
 22. מה שאני לומד מזה שהוא לייזר היא טכנולוגיה שעבר זמנה, וCISS זו המילה האחרונה בהדפסות? עד כה לא טרחתי להתעדכן בהבדל בין CISS להזרקת דיו רגילה, אך נראה שההבדלים משמעותיים.
 23. להחליף את הכונן הקשיח הישן לSSD (הכי דחוף וייתן כנראה בוסט רציני לביצועים) ובמידת הצורך לשדרג זכרון ל8GB.
 24. לתחושתי, אתה יותר מידי "מחלק עור של דוב בטרם ניצוד" וחושב קצת יותר מידי "מה אם" לפני שאפילו התחלת ללמוד בצורה מסודרת ולפני שביררת לעומק מה כוללים הלימודים. רוב האנשים מתמקצעים בתחום מסוים, לא בשפה כזאת או אחרת. גם בתוך אותו תחום יש שימוש בשפות שונות לפעמים, והשפות גם לא מוגבלות לתחום בודד. אל תבנה על משכורת גבוהה בתקופה שאתה עובד "דרכם", וגם אל תבנה שתוך שנתיים תתמקצע כל-כך שתוכל להשיג משכורת גבוהה משמעותית בתחום שבו עסקת ביחס לתחום אחר. אחרי שנתיים אתה עדיין לא רחוק מבוגר טרי, ומה שיחפשו בראיונות עבודה זה בעיקר חשיבה ויכול למידה. כך שהסיכוי שהמשכורת שלך בעבודה הראשונה
 25. אני מבין אותך במידה רבה ובהחלט יכול להזדהות עם יש פשוט אנשים עם דרייב מטורף למשהו, ויש כאלה בלי. אני מהסוג השני (כפי שגם אתה לדבריך) ואיכשהו מסתדר בינתיים. אני לא מתעורר בבוקר עם מחשבות על טכנולוגיה מהפכנית, לא מתעסק בזה כל היום ולא הולך לישון וחולם על זה בלילה. לכן (בין היתר) לא זכיתי וגם לא אזכה להמציא איזה משהו מטורף שישנה את העולם ויהפוך אותי למיליארדר. אבל דרייב זה לא משהו בינארי. ואני אעיד על עצמי שלמרות שאין לי סופר-דרייב, בכל זאת יש לי קצת, וגם יש לי אהבה למקצוע. אצלי זה מתבטא בזה שאני אוהב לפתור בעיות. אני אוהב לקחת מערכת, ללמוד אותה, להבין את הדרישות ממנה, ואיך ל
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

מסך גיימינג G27QC של GIGABYTE בביקורת: המחיר יגרום לכם לשפשף את העיניים

מסך גיימינג G27QC של GIGABYTE בביקורת: המחיר יגרום לכם לשפשף את העיניים

בביקורת זאת נבחן מסך שולחני עדכני שמתיימר להיות בין המשתלמים ביותר בקטגוריה שלו, עם מספר תכונות מבוקשות מאוד בתג מחיר שפוי לשם שינוי - בואו לגלות האם ניתן לאכול את כל העוגה וגם לשמור עליה שלמה

קרא עוד

אמאזון מעלה הילוך: אלו המבצעים המובילים שצפויים לנו ב-Prime Day 2020

חג הקניות הרשמי של אמאזון סוף כל סוף מגיע לאחר שלל דחיות הקשורות בקורונה - ובחרה הענקית מקווים לגרור התעניינות מוגדלת מבעוד מועד עם הרשימה המסורתית של המבצעים הבולטים שיהיו זמינים עבור הגולשים בעוד ימים ספורים

חדש באתר