עבור לתוכן
 • צור חשבון

QttP

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  24,361
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  18
 • זמן מחובר

  706יום 2ש' 55שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי QttP

 1. אתה יכול לפנות אליהם אבל יכול להיות שיבדקו ויגידו שהמטען תקין לחלוטין. סה"כ אם המתח והזרם שהוא מוציא נכונים ויציבים, כנראה יחשיבו אותו כתקין. התפחמות על התקע נובעת מהניצוץ עצמו. אם זה הקפיץ את מפסק הפחת, יכול להיות שלא נגרם נזק כלל. את המפצל הייתי זורק.
 2. לא. כשמבצעים עסקה בתשלומים, עדיין המסגרת שנתפסת היא על סך כל העסקה, למרות שהתשלומים יורדים בחלקים. אפשר לבקש מחברת האשראי (או הבנק, אם מדובר בכרטיס בנקאי) הגדלה זמנית של מסגרת האשראי. בד"כ אם יש יתרה חיובית בעו"ש מאשרים זאת אוטומטית, אחרת זה תלוי באמון בינך לבינם.
 3. לפעמים, במיוחד למוזיקה, עדיפים 2 רמקולים גדולים שלכל אחד טווח מלא מאשר שני סאב גדול לנמוכים וזוג "לוויינים" קטנים לבינוניים/גבוהים. עם זאת, זה תלוי בין היתר במבנה שטח העבודה. אם אין מספיק מקום על השולחן או המדפים ליד לזוג רמקולים גדולים, אז 2.1 (רמקולים קטנים + סאב על הרצפה) יכולים להיות עדיפים. במצב אחר יכול להיות כדאי לשקול גם רמקולים רצפתיים, אם כי לא מאמין שיימצאו בתקציב הנוכחי. פרמטרים אחרים שחשוב לתת להם התייחסות - האם יש חשיבות לשלט? שלט אלחוטי? יציאת אוזניות? ריבוי מקורות כניסה (כמו בEdifier לעיל?) שליטה נפרדת על עוצמה של גבוהים/נמוכים? וכו'.
 4. זה סיכון מול סיכוי. אם אני יודע מה החלק התקול ויודע לפרק/להרכיב, תמיד אעדיף לבודד את זה ולפנות לקבלת שירות רק על החלק התקול, מאשר לשנע את כל המחשב, לתת לאנשים אחרים להתעסק בו, ולהסתכן שידפקו לי משהו אחר (או ייפגע בהובלה). כן, היו לי מקרים כאלה בעבר הרחוק.
 5. עם איזו מערכת הפעלה אתה? עם Windows 7 וישן יותר - זמן הBOOT לרוב מתארך ככל שמתקינים יותר תוכנות, אבל המחשב עצמו לא הופך להיות יותר איטי. בWindows8/10 מהנסיון שהיה לי גם זמן הBOOT לא ממש מתארך. אני לא ממליץ על אנטיווירוסים בכלל. לדעתי המובנה בWindows כבר מזמן טוב מספיק.
 6. בשבילי החיפושים נגמרו לפני כמעט עשור, אז זרקתי את האנטיוירוס האחרון שעוד היה לי בשימוש, מעבר למובנה של Windows.
 7. הוא גם לא הציג עצמו כאיש IT. כמו שאמרת, מקצועני IT לא יפתחו שאלות כאלה בפורום. כלומר עצם שזה שהוא שאל כאן צריך להוכיח לך שהוא לא איש IT מקצועי. מצד שני, אתה אומר שאף משרד עו"ד רציני לא יטיל משימה כזו על איש שאינו איש IT, אז מכך אני מסיק שלדעתך כל מי שפותח דיון כזה חייב להיות רק טרול, בלי קשר למה הוא שאל ומה הוא ענה? אני לא כל-כך בטוח כמוך, או שאולי אני מוכן לקבל את קיומם של משרדי עורכי-דין "שלא מכבדים את עצמם" או אולי פשוט לא יודעים איך כדאי לנהל דברים. או אולי הם פשוט קטנים מכדי להחזיק איש IT. בכל מקרה, אדם יכול להיות בור וגם להתנסח בצורה "לא מכבדת" (את מי? את AMD? אני ממש רואה את כל ההנהלה שלהם קוראת פה את הפורום ובוכה), ועדיין לא להיות טרול. טוב, בוא נחכה לתגובה הבאה שלו ונראה אם החוש השישי שלך צדק הפעם.
 8. אל תשאל, אחי. קניתי נייד ב3000, הוספתי עוד 3000 והפכתי אותו לנייד של 6000!
 9. לא ברור לי מדוע אתה חושב שאיש מקצוע בתחום עריכת דין צריך גם להיות מבין גדול בתחום חומרת מחשוב. גם לא ברור לי מה פתאום נפלת על הדיון הזה משום מקום עם תגובה מתנשאת ומעליבה כזו. אכלת משהו לא טוב היום, או שאתה פשוט פאנבוי כבד של AMD וכואב לך שמישהו השמיץ אותם ללא הצדקה?
 10. אם וידאת שהSSD תקול והוא באחריות, לא רואה סיבה להביא את כל המחשב.
 11. QttP

  Airpods - קרינה

  זה נכון באותה מידה שזה נכון לגבי כל דבר בעולם.
 12. QttP

  Airpods - קרינה

  הכל. תראה, קצת קשה להתייחס לשאלה "מה בדיוק לא נכון" כשמדובר בערימה ענקית של בולשיט. אבל, אם בכל זאת לנסות, אז התשובה היא בדיוק מה שMilford כבר אמר: הקרינה הזו קיימת כבר מעל לחצי מאה. חוקרים אותה מעל לחצי מאה. ולא מצאו כלום (מלבד אפקט של חימום מקומי כשמדובר בעוצמות גבוהות מאוד). באיזשהו שלב הטיעון "אנחנו עוד לא יודעים מספיק" הופך להיות פשוט לא נכון, וכבר עברנו את השלב הזה. אנחנו יודעים מספיק כדי לומר שזה לא מזיק.
 13. QttP

  Airpods - קרינה

  שזה עוד פוסט של איזה מטומטם דביל שלא מבין בכלום וחושב שהוא מבין בהכל.
 14. אם פותח הדיון רוצה דיסק של ויסטה, אין בעיה למצוא טורנטים, רק לא דרך הפורום.
 15. אתה צודק. התבלבלתי כי התחלת עם תשובה לשאלה של ae bd, והמשכת לכיוון אחר.
 16. יותר נראה שפשוט לא קראת בעיון. ידוע וכתוב שם מפורשות שאפשר להגיש דו"חות מס (ולקבל החזרים אם מגיעים) עד 6 שנים אחורה.
 17. זה תלוי במחשב הנייד יותר מאשר בpowerbank.
 18. @Ivan הבעיה כפי שזה נראה שאין לו שום bootable recovery environment. מה שכן, את הפקודה שלך אפשר להריץ מכל recovery environment, לא צריכים אותה גרסת חלונות. @Aviv22222 אם יש לך אפשרות למצוא bootable ISO של Win7 תנסה לעלות ממנו, ולבצע repair משם. למעשה יש מין פרדוקס כזה. בכל הקשור לעדכוני אבטחה, ויסטה וWin7 די זהות כי Server 2008 וServer 2008 R2 שניהם מקבלים עדכונים עד ינואר 2020. ההבדל הוא שבויסטה צריך להתקין אותם ידנית ולא דרך WU. לגבי הפיצ'רים, מיקרוסופט הרגה את ויסטה הרבה לפני אפריל 2017 ואפשר לומר שדי בצמוד להפסקת הmainstream support ב2012. את ההורדות הרשמיות מDigital River הורידו לדעתי אי-שם ב2015... גם אם 10 לא אידאלי למחשב כזה, 7 אפשר להתקין. בכל מקרה צריך bootable משהו בשביל זה. השאלה היא האם הוא רוצה לשמור על חומרים / תוכנות כלשהם מההתקנה הנוכחית. לפי זה אפשר לקבוע כמה שווה "להילחם" כדי להחיות אותה.
 19. תוריד כלי שיודע להפוך ISO לBootable USB. אחד הפופולריים והפשוטים זה Rufus.
 20. אני מניח שהתכוונת לומר שמדובר בפלטפורמה שעכשיו עולה שקל תשעים? (מה שגם לא כל-כך נכון) כי ב2010 היא ממש לא עלתה שקל תשעים.
 21. הערה קטנונית אחת - קוראים לזה "בקשת החזר מס", או בשם יותר מדויק "הגשת דו"ח מס שנתי" (שאחריו מס הכנסה עושה חישוב מחדש וברוב המקרים נותן החזר). "תאום מס" הוא משהו שעושים מול מס הכנסה לפני שהמס מנוכה (כלומר לפני שנת המס או במהלכה) - לפי צפי הכנסות מס הכנסה נותן אישור למעסיקים לנכות לפי תעריף מיוחד ולא התעריף הרגיל/מקסימלי.
 22. בוא נניח לרגע שאתה באמת לקוח מרוצה ולא סתם מפרסם שלהם... תוכל להסביר ולפרט איזה בדיוק שירות הם העניקו לך תמורת אותם 145 שקלים? מה היה החלק שלך בתהליך, מה היה החלק שלהם? וכו'.
 23. לא שונה מהותית מהU3219Q. הנקודה שהעלית לגבי Adobe RGB היא (אולי) משמעותית. האם שווה בשביל כיסוי צבעים רחב יותר ללכת על מסך שהוא גם קטן יותר וגם יקר משמעותית - זו שאלה שרק פותח הדיון יוכל (אני מקווה) לענות עליה. מעשית, רוב אלה שעובדים עם צילומים ועיבוד תמונה משתמשים בsRGB, אבל יש יוצאי דופן.
 24. למה כשיש את: https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=988565
 25. לא יודע איפה חיפשת. בשנים קודמות התקשרו אליי חברות רבות מהסוג הזה. היקרות רצו עמלה של כ25%, הזולות בין 15% ל20%. רואי חשבון יכולים להסתפק גם בפחות. (לא, לא יכול לתת המלצה ספציפית). אם המצב שלך לא מסובך מידי, ויש בידיך את כל טפסי 106 הרלוונטיים, אתה יכול גם להגיש עצמאית. עשיתי זאת פעמיים בעבר.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close