מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף? - עמוד 28 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף?

Nihility

מה יש לכם על המחשב הראשי?  

1860 הצבעות

1. 1. מה יש לכם על המחשב הראשי?

• 32 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 32 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון

Recommended Posts

יש לי כרגע התלבטות בין ווינ 64 ל - 32.. כפי שאפשר לראות בשרשור: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=483156.0

קיבלתי שם המלצה להישאר עם 32 ואני בסך הכל מקבל את הטיעונים והם נראים לי נכונים..

אבל רציתי לפרסם גם פה את השאלה כי אולי קיימים טיעונים שאינני מודע אליהם עדיין..

אז אשמח אם מישהו פה יוכל לתת גם טיעוני בעד 64 לעומת קאקאדו מהשרשור שהמליץ בחום להישאר עם ה - 32 ביט..

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום

עלעלתי קצת בשירשור אבל לא ממש מצאתי תשובה.

אני עובד קצת עם ווגאס ובעבר הייתה לי באמת בעיה של רינדור קליפים באיכות גבוהה (היה קורס עקב חוסר זיכרון)

מה שהיה פותר את הבעיה זה לרנדר באיכות נמוכה.

לאחר בירורים התקנתי WIN7 64BIT שאלתי היא האם אני צריך להתקין גירסה מיוחדת של ווגאס 64 ביט או שאני יכול להשתמש עם ה32 ביט ולקבל את אותו אפקט, הסיבה לכך נעוצה בזה שאני לא מצליח להתקין את הסוני בגירסת 64 ביט, הוא כל הזמן אומר שחסרים לי כל מני קבצים וגם אחרי שאני משלים אותם הוא ממשיך למצוא לי קבצים שחסרים לו, כמו בור בלי תחתית.

השאלה אם יש פיתרון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

1. כנראה שיש לך תוכנה פיראטית? אם כן תקנה אחת מלאה ותתקין את ה-64 ביט. היא יותר מהירה מה-32 ביט.

2. אתה חייב מלא . לי יש 6 וסרטי HD 1080I בעריכה עם VEGAS עבדו לי טוב.

3. אתה גם חייב דיסקים קשיחים מהירים מאוד. מינימום SPINPOINT F3 בגודל כולשהו או RAID 0 של אחרים אוWD RAPTOR במהירות 10K וכדומה... או כמובן או את ה MOMENTUS האלה של חברה ששכחתיאת שמה שזה חצי דיסק HDD היברידי עם FLASH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...