Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

urib

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  7,559
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  4
 • זמן מחובר

  293יום 10ש' 26דק' 20שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי urib

 1. המחיר בקניית מחשב חדש...
 2. אם זה לא תחביב, חבל על הכסף שלך! תשקיע יותר בתקציב לתחנת עבודה יותר רצינית.
 3. אתה באמת קונה את זה? תביט בצילומים של רכב החלל הסיני, יש פוטושופ ברמה של ילד בגן. פשוט לא היינו זהירים מספיק! הפכנו את זה לחגיגת יום-העצמאות... ונאס"א והסינים לא אהבו את הרעיון. כנ"ל לגבי כוכב מאדים.
 4. שמח לשמוע... ממליץ לך לפרמט ולהתקין WIN חדש ונקי, ככה לעשות למחשב אוברול עד הסוף. ועל הדרך לנקות את הגוף קירור של המעבד, למרוח משחה חדשה... בקיצור כשר לפסח.
 5. הירח מלא בשרידים של חוצנים, והאמריקאים ביקשו לצנזר. אבל החוצפה הישראלית לא עמדה בפיתוי, והאמריקאים נאלצו ליירט באמצעות EMP. זה היה כזה צפוי...
 6. כתוב במפורש שיש לך מודול בודד מתוך 4 סלוטים...
 7. זאת הבעיה במחשב! המחשב עובד בחצי מהיכולת שלו ללא ערוץ נוסף! אתה צריך 2 מודלים של זיכרון 2*4 2*8 2*16 מי הרכיב לך את המחשב ככה?
 8. תבדוק את מה שכתבתי לך לגבי המודול של הזיכרון, כי אם יש לך ערוץ בודד זאת הבעיה שלך.
 9. תבדוק את הזיכרון RAM של המחשב לפי המפרט שלך נראה שיש לך ערוץ אחד בלבד פעיל. זה יכול לגרום לעד 20~30% הפסד ביצועים! צריך כל מודל בערוץ נפרד, כלומר דו ערוצי.
 10. Kirill-TMS, למסך 1440P אתה דוחף לו 2080TI? לפחות תנמק למה כרטיס כזה יקר אם אין לו מסך 4K בכלל... בזבוז כסף מספיק לו 2070. למבקש המפרט קח בחשבון שכרטיסי 2070TI עומדים לצאת לשוק.
 11. אתה יכול לעבוד באדובי פרמייר דרך פרוקסי, אם אין אפשרות לרכוש מחשב חזק. הצוואר-בקבוק יהיה ברינדור הסופי של הסרט.
 12. ADOBE פחות משקיעה ב-OPCL ביחס ל- CUDA, זה לא חדש בתעשייה. דרך אגב, זה בדיוק אותו המצב בין מעבדי AMD לאינטל בתכנות של אדובי.
 13. לפוטושופ עדיפות לכרטיסי NVIDIA. יש דרייברים חדשים יותר מקצועיים: "NVIDIA Creator Ready drivers". דבר שני, לעבודה אינטנסיבית בפוטושופ המעבד שלך לא מספיק במיוחד לגרסה 2019. אם אתה עובד לצורכי פרנסה, ממליץ לשדרג גם את המעבד וזיכרון RAM.
 14. מה לגבי לוחות אם של ASUS...?
 15. קח בחשבון שהוא גיימר "מזדקן" ולכן אני משער שאשתו תתעצבן עליו שהוא משחק בלילה, כי מקלדת מכנית עושה המון רעש קליקים. בדוק מניסיון אישי שלי, אשתי כמעט זרקה אותי מהבית...
 16. לדעתי לעריכה על פרמייר-פרו ב-FHD אפשר במעבד 9600K 6 ליבות. כרטיס מסך 1660 או 1070, התקציב שלו לחוץ ובכל זאת הוא יקבל מחשב טוב.
 17. יש לך כבר כרטיס גרפי...? אם כן איזה דגם? עדיף שתמלא שאלון מפרט.
 18. אכן משחק מעולה, אני רק בהתחלה... הסירות בנהר קצת מעצבן, בקושי שטים וכבר מתנפלים על השחקן מוטציות.
 19. מה שאתה צריך זה להרכיב מחשב PC שמריץ מערכת הפעלה MAC OS. התהליך הזה נקרא...hackintosh ויש גם את היוטיוברית הזאת שממש עושה עבודה טובה. בהצלחה...
 20. התעשייה של Motion graphics נשענת חזק על חברות כמו Adobe, Autodesk, Maxon, Avid. חשוב מאוד שמעבדי RYZEN החדשים יוכלו להתמודד שם דווקא, ולשבור את המונופול של אינטל. לא רק במשחקים!
 21. יש כבר הפתעה בתחום המקצועי, RTX הם הכרטיסים היחידים שמסוגלים לנגן ולערוך, בזמן אמת Footage של מצלמות RED ב-8K. זאת פריצת דרך משמעותית! לא רק בגיימינג... יקר כן, אבל לא הייתי מתנגד לזבל כזה במחשב האישי שלי.
 22. תודה, הרבה זמן לא נכנסתי לאתר מפאת עבודה רבה.
 23. לפי הערוץ DF, הכרטיס עושה רושם של סוס עבודה לעריכת וידאו. כנראה בזכות זכרונות 16GB המהירים שלו.
 24. אם אתה רוצה למכור מהר, מחיר מומלץ 800~900 ש"ח לא יותר! קח בחשבון, שכרטיס RX580 חדש מתחיל מ-1190 ש"ח, RX580 זהה בביצועים ל-1060 ואפילו יותר מהיר ברוב המשחקים.
×
 • צור חדש...