dog - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

dog

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  536
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

אודות dog

 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של dog

Zone Freak

Zone Freak (3/6)

3

דירוג

 1. פתאום אתמול, מבלי ששיניתי כלום , הרגשתי ירידה בעוצמת הצבע בטלפון. אני מקבל רקע אפור , אולי עם טיפה צהוב כזה, במקום שחור שהיה לי קודם, עם קונטרסט נמוך יותר. אני נצא במצב לילה ומצב צבע vivid , כך היה תמיד. סימן נוסף הוא שבמצב הקודם הייתי על adaptive brightness כלומר מצב שמתאים את הבהירות בהתאם לתאורה. עכשיו אם אני שם על זה כל התאורה דהויה, חייב לשים על כיוון בהירות ידני. סימן נוסף מוזר הוא שכשאני עושה מה שנקרא TAPING על מסך סגור ,לראות את השעה, זה אמור להישאר כ 10 שניות, אבל זה נדלק לשניה ונסגר. ניסיתי כל מיני כיוונים, לא ממש הלך. באחד הפורמים הציעו את זה: The issue is in Google Play Books. This SOLVED it for me: 1)Open a book in Google Playbooks 2) Select the font option i.e. Aa 3) Click Tone 4) Click the settiings icon and select Turn off now. אז ראשית לא השתמשתי בזה אף פעם. שנית, ניסיתי לעשות את זה אבל כשאני מנסה להוריד ספר זה נותן לי הודעת שגיאה. תוספת מידע: הדבר המוזר הנוסף הוא שכשאני שולח למישהו אחר, עם אותו טלפון, צילום מסך שלי עם הרקעים האפורים , הוא מקבל את זה על הטלפון שלו במצב שחור. ואני גם רואה את זה על מסך המחשב שלי בווטסאפ ווב , שחור. וכשהוא שולח לי את השחור שלו, אני רואה על מסך המחשב שחור ואצלי בטלפוון, את התמונה שלו, אפור. יכול להיות שהעיבודים של התמונה אצלי תקינים, אבל משהו במסך אצלי לא מבטא נכון את הצבע.
 2. קבלתי מהוט את המודם האחרון שלהם שנקרא הוטבוקס 5. לצערי הרב , מה שנראה לי ממש טיפשי, למודם רק שתי יציאות של כבל רשת. אני צריך להעביר ל 3 צרכנים. אני חייב משהו שנקרא סוויץ'? והאם כל הסוויצ'ים באים עם חיבור לחשמל? מניח שעדיף לי אחד שתומך עד 1000 מגבייט שניה. לא מכיר מותגים. מישהו מוכן להמליץ?
 3. פתרתי את הנושא על ידי כיוון עקומת האוורור בביוס. מה שקורה הוא של AMD יש נטיה להעמיס על ליבה אחת במקום לפזר את העומס. בכל פעם שהפעלתי כרום וגם מדי פעם במהלך הפעולה אתו זה הקפיץ את הטמפר של אותה ליבה בכ7-8 מעלות, מה גרם למאוורר המעבד לקפוץ במהיריות עם רעש מעצבן למשך כמה שניות ואז הטמפרטורה הייתה יורדת חזרה ( שאר הרכיבים במחשב שלי שקטים ביותר) כי זה היה מכוון שמעל 60 מעלות הוא עולה חזק במהירות. כיונתי את עקומת האווורור בהתאם והנושא נפתר. אגב, זה לא קורה למשל בדפדפן אדג', רק בכרום. אבל אני כבר רגיל מדי לעבוד אתו.
 4. המעבד שלי רייזן 5800X הסטוק שלו אמור להיות 3200 מגהרץ. הזכרונות 3600. מחשב חדש כשהורכב נפתח הXMP והוא עובד רוב הזמן על מינימום 3600 ומדי פעם גם יותר. כשמפעיל כרום זה מעלה מיד את הטמפרטורה של המעבד ( אחת הליבות שלו) בכ 7-8 מעלות , מה ששמעלה את מהירות מאוורר הקירור למעבד ( b quiet drk pro 4) למקסימום עם רעש חזק. קורה גם מדי פעם תוך כדי גלישה, במעבר לטאב/אתר חדש. ניסיתי לבדוק אם אוריד את מהירות השעון ל 3200 הוא זה יתחמם פחות ויפתור את הבעיה. ניטרלתי את ה XMP אבל המהירות נשארה כמקודם. אגב, בדפדפן כמו אדג' זה לא קורה לי, אבל כל הדברים שלי על כרום ואני כבר רגיל אליו.
 5. הורכב לי לאחרונה מחשב חדש עם מעבד רייזן 7 5800X על פי המפרט הוא תומך עד 3200 MGH הרכבתי זכרונות של 3600 MGH. לא נגעתי בכלום. כשאני נכנס ל CPU Z זה מראה שמהירות ה CORE היא 3600. וגם ב HWM MONITOR ו3600 ומעלה או שזה סתם מה שרששום שם.
 6. אוקי הבנתי, תודה. אני פותח במחשב החדש לכן שאלתי בין השאר אם כאשר אני עושה את זה זה וכמראה,על פי ההסבר שלהם שזה קשור לחומרה, יתבטל מחשב הקודם, או יהפוך ללא אקטיבציה.
 7. או שאני לא הבנתי,או שלא הסברתי את עצמי. כפי שכתבתי יש לי מה שנקרא רייון דיגיטלי. כמו כן ההנחיות איך להשמתש בו. העניין הוא שאם לפני שבכלל מותקן אצלי וינדוס, אני לא יכול לעשות כלום . אודה אם תוכלו להסביר את זה בשפה פשוטה.
 8. לא ברור לי. על מנת להתקין את הוינדוב אני צריך להיכנס לחשבון המייקרוסופט שלי. איך אני עושה את זה אם אין לי בשלב הזה בכלל וינדוס?
 9. עשיתי בשעתו שדרוג חינמי ברשת מוינדוס 8.1 ל10 פרו. בהגדרות מופיע אצלי activated with digital license קראתי במספר מקומות על הדרך להתקין מחדש את הוינדוס על מחשב חדש שאני קונה. הבנתי גם שהוינדוס שהתקבל בדרך הזו משויך לחומרה של המחשב. אז לפני שאני מתקין במחשב החדש אני צריך לנטרל אותו במחשב הקיים? הוינדוס יושב במחשב הקיים על כונן ssd . בחדש אשתמש בכונן ssd אחר חדש. בתמיכה של מייקרוסופט כותבים את זה: If you have a digital license, run the Activation troubleshooter. You’ll need to first add your Microsoft account and link your account to the digital license on your device. After linking your Microsoft account, run the Activation troubleshooter to reactivate Windows 10. This troubleshooter will only be available if your copy of Windows 10 (version 1607 or later) isn’t activated. To use the Activation troubleshooter: Sign in as an administrator. For more info, see Create a local user or administrator account in Windows 10. Select the Start button, then select Settings > Update & Security > Activation > Troubleshoot . The troubleshooter will show Windows can’t be activated on your device. Open Activation settings Select I changed hardware on this device recently, then select Next. Enter your connected Microsoft account and password, then select Sign in. The troubleshooter will only work with the connected Microsoft account. From the list of devices that are linked to your Microsoft account, select the check box next to This is the device I’m using right now. Select Activate. מה שלא ברור לי שאם אני בשלב ההתקנה למחשב החדש ועדיין אין לי למעשה וינדוס איך אני נכנס בכלל לכל מה שכתוב למעלה?
 10. זה בערך גם מה שקראתי בפורומים שונים. בכל מקרה החלטתי על השחור גם בפנים. נראה לי קצת ביזארי שחור בחוץ ולבן בפנים .
 11. יש לי אפשרות לקנות מארז זהה בשתי גרסאות. שתיהן שחור מבחוץ. אחד מהם עם פנים מארז לבן והשני שחור. האם פנים מארז לבן יקלוט פחות חום מהחלקים שעובדים בו ויקרין אותם פחות חזרה מזה בצבע שחור?
 12. לעבוד כן, מה ששאלתי אם זה ייתן מהירות גבוהה יותר מהזכרונות של 3200 גם אם אני לא נוגע בכלום. קראתי למשל שלזכרונות של קינגסון hyperx יש משהו שנקר המהרה אוטומאטית. יודעים להגיד משהו על זה? https://www.kingston.com/en/gaming/overclocking-education
 13. מתכנן מחשב שולחן סביב מעבד ryzen 5800x. לא מתכנן המהרה. מהמידע הטכני, המעבד מוגבל למהירות תדרים של 3200 במצב סטוק. מקבל מידע סותר לשאלה שבכותרת. ה 3200 בא עם cl16 וה 3600 עם 18.
 14. יש כמה אורוס פרו. אני דברתי על V2 , לא מצאתי אחד עם ויי פיי
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר