בנצ'מרקים ראשונים לrx 480 - נראה די מאכזב - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'מרקים ראשונים לrx 480 - נראה די מאכזב

chop

Recommended Posts

כרטיסים מותאמים כנראה יגיעו עוד חודש חודשיים במקרה הטוב, הם לא יכולים רק לשנות את הקירור הם צריכים גם לשנות את הלוח.

ל- omertgm:

אין שם הצהרה, כתוב בפרוש שזה מה שהם מכוונים וזה יכול להשתנות. בכל מקרה נראה לי שהנתון הזה מתייחס ל 11 ולא 10 (ל- RX 460 ולניידים).

ה RX 480 בסטוק נראה יותר כמו שיפור של 2X לכל היותר. הבעיה היא שבסטוק מה שמגביל אותו זה ההספק, OC לא ישפר ביצועים אלה אם כן נכנסים לדרייבר ומעלים את הצריכה של הכרטיס. מה שאומר שאם רוצים להנות מהביצועים שהכרטיס הזה יכול לספק צריך חיבור 8pin או אפילו צמד 6pin (ובהתאם לזה הספק גבוה יותר) וכמובן שצריך טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם תחפש אתה תראה שיש כרטיסים שהם עם Aftermarket על ה PCB המקורי (הלוח כמו שתוכנן על ידי נוודיה או AMD)

או שיש גם כאלה שתראה שקוראים להם Costume PCB שזה כבר כשהלוח שלהם שונה יותר והכרטיסים מיועדים לאוברקלוקים עצבניים (לדוגמא GTX 980Ti K!ingpin edition)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עובד עם 6PIN בודד עם ביצועים מרשימים למדי. אני מקווה שיהיה גרסה עם פתרון טובה ואוברקלוק שיביא יתרון גדול יותר על 970 ואף להתקרב לביצועים של 980, עד אז אני ישאר עם הכרטיס הישן בן 4 שנים שלי.

בכל אופן אני מתחיל להשתמש יותר בArch Linux ושוקל למחוק את מחיי סופית אז ה RX עדיין יהיה פתרון מדהים בכל אופן נחכה טיפה ונראה לאן זה יגיע :):)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של chop

חבל, ציפיתי ליותר מAMD.

זה נכון בעיקר למשתמשי בהיותי משתמש הכרטיס 480 כלל לא מאכזב למעשה הוא מצויין עבור משתמשי

למי שרוצה לחקור את כרטיסי ה וכל מה שקשור אליו בלינוקס שיילך לאתר phoronix

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון בעיקר למשתמשי בהיותי משתמש הכרטיס 480 כלל לא מאכזב למעשה הוא מצויין עבור משתמשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עושים הרבה מאמצים החברה האדומים אבל ניראה שינוים לא גדולים ולא כל כך ברורים זה לצערי פול גאז בניוטרל  למתחרים הירוקים  ננומטר שמנומטר זה לא מענין אף אדם שהוא לא בתחום בפועל לא רואים גרפית שינויים גדולים וחדים לצערי הרב תמיד צריך המון כסף בשביל להיות נינוח מכרטיס איכותי באמת לextrem X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nirvcr

צודק בהחלט, אך המחיר שלו בארץ עדיין גבוה מידי לדעתי. אם לקנות אז רק באילת במחיר שלדעתי היה אמור להיות המחיר הרגיל שלו (גם עם כרטיס טיסה הלוך חזור באותו יום וגם הכרטיס מסך עצמו יצא יותר זול מלקנות במרכז XD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה איזכור על זה שה RX 480 הוא לא כרטיס מלא באחת הביקורות?

יש כמה שמועות מעניינות על זה שלפולריס 10 יש 2560 שיידרים ולא רק 2304 שקיימים בRX 480.

זה בהחלט יכול להיות הסיבה לביצועים שטענו תחילה לרמה של GTX980 וקיבלנו רק GTX970, נשמע מושלם גם מבחינת השם כשהם השאירו מקום ל RX 480X...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט מעניין ונשמע גם הגיוני.

אולי הם שומרים בצד את היחידות עם 2560, וממתינים לשלוף אותם כהפתעה ל- GTX1060 ולעשות ל- NV עקיצה מאוחרת ?

אולי זה הכרטיס ש רמזה עליו ב- 300$  ולא הוסיפה מאומה ?

זו עוד סיבה להמתין ולא לרכוש היום, אנחנו עדיין באמצע עונת ההשקות. תנו לה קודם להסתיים, שנראה את התמונה המלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני ממש לא אוהד של נבידייה ותמיד היו לי כרטיסים של , אבל הנה עוד דבר מוזר בכרטיס החדש שלהם, בעיות בצריכת חשמל שיכולות להרוס את הלוח אם והמקום של הpci-e.

יש דיווחים כבר מאנשים https://community.amd.com/thread/202410

מה אתם אומרים נראה אמין ? או שמנסים לשים רגליים לamd...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביקורת של tomshardware אישרו שהדבר קרה להם עם הדגם שעליו עשו את הביקורת.

בעוד ביקורות אף אישרו שכאשר הכרטיס מגיע לטמפרטורה מסויימת שנחשבת תקינה עדיין יש מגמה לא יציבה בקלוקים.

במידה ומנסים לשים רגל ל זה לא יכול להיות כך. אם זה לא היה נכון היו דורשים הסרה מיידית של הדבר, זה הרי לא חוקי.

בדיוק כפי שהיה בעיות קלוקים וחוסר יציבות עם דגמי 290\290X של סטוק שהגיעו למעלות גבוהות מאוד והתחילו

להראות חוסר יציבות בביקורות ברשת. זה סה"כ טוב שאנשים רואים את כל התמונה - חסרונות ויתרונות.

מדוע שאנשים שרכשו את הכרטיס יטרחו לשקר בפורומים של וישרפו זמן מצידם על משהו שברשת כבר נאמר קודם

עוד לפני שהם רכשו ? סה"כ לא הגיוני. מה שכן - הצרכנים האלה פשוט אידיוטים בגלל החוסר סבלנות שלהם. מה בעיה לחכות

כמה שבועות לקירורים אחרים, לתיקון אפשרי, לדרייבר אפשרי שיתקן.. לא מבין את זה.

AMD אף אישרה מן הסתם שיש בעיה ואני מאמין שזה יתוקן בקרוב מאוד.

"We continuously tune our GPUs in order to maximize their performance within their given power envelopes and the speed of the memory interface, which in this case is an unprecedented 8 Gbps for . Recently, we identified select scenarios where the tuning of some RX 480 boards was not optimal. Fortunately, we can adjust the GPU's tuning via software in order to resolve this issue. We are already testing a driver that implements a fix, and we will provide an update to the community on our progress on Tuesday (July 5, 2016)."

הבעיה שהדברים האלה פוגעים להם במוניטין. זו לא פעם ראשונה.. תמיד כדאי לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...