בנצ'מרקים ראשונים לrx 480 - נראה די מאכזב - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'מרקים ראשונים לrx 480 - נראה די מאכזב

chop

Recommended Posts

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי יכל לצפות שכרטיס הרבה יותר זול מ980 יספק ביצועים יותר חלשים?
(אפילו היו כאן הרבה שהיו בטוחים שהכרטיס יתעלה בקלות על 970 ויימכר בארץ ב1000ש"ח)

די חברה, היצרנים הם לא טיפשים וגם לא יבואנים, זה היה ברור מהרגע הראשון שהכרטיס הזה הוא מצוין(!) בשביל המחיר שלו.

וללא ספק זה טוב שלנוידיה יש תחרות. אבל צריך להיות מציאותיים, אף אחד לא יחלק פה ביצועים חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אולי זה גם עניין של לא הכי רשמיים שהוא משתמש בהם.

בכל מקרה מקווה שבבנצ'ים הבאים זה יהיה יותר קרוב למה שAMD פרסמו בהתחלה ויהיה קרוב יותר ל980, תמיד טוב לצרכניםשיש תחרות בריאה :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עידן פ.

זה לא שציפו לביצועים חינם, פשוט אחרי 4 שנים עם אותו תהליך יצור וליבה לא כ"כ קטנה (230MM מרובע) אפשר היה לצפות ליותר...
אגב פרסמתי את הוידיאו הזה לפני כמה גדות גם בדיון הזה 

והיותר הזה בהחלט יגיע בעוד כמה חודשים עם תג מחיר טיפה יותר גבוה.

אני אדגיש שלדעתי כן עושים עבודה מצוינת בקטע של ביצועים למחיר.

והסיבה שחיכינו שנתיים, זה בגלל שהם מתקשים להתקדם (כנראה מסיבות טכנולוגיות כלשהן), אם היה אפשר לעשות קפיצת ביצועים כבר קודם ולמכור היו עושים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא יהיו אי הבנות, אני חושב ש200$ זה מחיר לא רע בכלל לכרטיס הזה (כפי שראינו אותו בביקורת בודדת בינתיים).

כרטיס הרבה יותר "שלם" מ390 ב1600 למשל...

אני אגיד את זה ככה, 480 הוא לא כרטיס רע אבל בעיקר בגלל המחיר.

אני חושב שלAMD לא היתה ברירה אלא לתמחר אותו ככה, לא מאמין שהם בנו של 230MM מתוך ידיעה שזה יהיה כיוון המחיר ואלא יהיו הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, ולכן הוא תומחר כמו שתומחר...

אני מדבר על זה שנראה שהם פשוט לא עשו מספיק עם הארכיטקטורה (GCN 4) כדי להביא אותו לרמה של פסקל ואולי אפילו לרמה של קפלר.

970 לקח אותו ברוב המבחנים שם (אפילו אם מורידים כמה אחוזים בגלל ה OC), לא רחוק מבינת TDP וזה עם הארכיטקטורה בת שנתיים ב 28NM.

תיאורתית כך 970 ותיצר אותו ב 14NM בלי אף שינוי נוסף אתה תקבל כרטיס עם ליבה קטנה יותר מפולריס 11, צריכת חשמל נמוכה יותר וביצועים גבוהים יותר.

זה למה לדעתי יש אכזבה, כרגיל "סידרו" את זה עם מחיר משתלם, הם כבר נהיו מומחים בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים לא כיף להיות צודק. ככה אני מרגיש במקרה הזה כי הייתה לי תחושה וגם רשמתי את זה בכמה דיונים

שמבחינת ביצועים זה 970 במקרה הטוב. סה"כ זה היה לי צפוי אבל מצד שני מאכזב כי עכשיו

הכרטיס הזה לא רלוונטי מבחינתי מאחר ואני מחפש ביצועים.

כמה דיעות אישיות לפי הביקורת הזו, בהנחה שהיא אמינה לחלוטין ( אין סיבה שלא ).

1. מבחינת ביצועים בלבד - לא משתלם בכלל לרכוש את הכרטיס בארץ.. רק אחרי יציבים ו OC \ צד שלישי

הוא יכול לעמוד ראש בראש ברוב המשחקים עם 970. לשלם 1500 שקל על כרטיס כזה.. אני לגמרי בעד 980 יד שנייה עכשיו

אחרי שראיתי מספרים. לא לשכוח שאני מדבר פה על ביצועים נטו ולא על יעילות. במחיר של חו"ל.. כן שווה זה עדיין כרטיס טוב.

2. עכשיו לשאלה הקשה. 490 הכרטיס דגל הבא שלהם שפונה לשוק גבוה.. עד כמה יהיה ההפרש ביצועים משמעותי מ 480..

אם מסתכלים על התמחור, על הביצועים של 480 ועל ההיסטוריה של דורות קודמים.. אני לא חושב ש 490 יגרד את 1070.

אני מאמין שהוא יתומחר אגרסיבי והוא יראה ביצועים דומים ל 980Ti במקסימום. שוב.. מקווה שאני טועה ויש להם קלף בשרוול.

3. אני עדיין חושב שהכרטיס בחו"ל יימכר בצורה טובה בגלל המחיר.

בכל מקרה.. בגדול מה שנראה לי באופק הרחוק זה ש NV לשוק הגבוה מתחילה להראות יתרון רומס.. איך נגיד את זה.. אני לא רואה

עוד 7-8 שנים את מתחרה בהם לשוק גבוה. יש פה מן מעגל שחוזר על עצמו כבר זמן מה.. והלוואי ואני טועה.

מחכה לעוד ביקורות קצת יותר מקיפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

coch זה לא מדויק.

הכרטיס הנ"ל לפי ביקורות נוספות כן עומד מול 970 וזול ממנו משמעותית. 

מה גם שצריך לזכור ש נוידיאה כבר חשפה את הקלפים הגדולים שלה , מקסימום נקבל גם 1080TI , אבל עדיין לא השיקו את ווגה.

ושם הולך להיות הקרב הגדול.

אם להסתכל על זה בצורה רציונאלית אתה תבין שזה מהלך גאוני.

ה 480 יהיה הצלחה מסחררת ברוב העולם בעיקר בשל המחיר הנמוך , הוא ימכור הרבה הרבה יותר ממה שאנוידיאה תמכור.

ולכן גם אם היה והם יפסידו שוב פעם בקרב על הצמרת , מה שכרגע לא בטוח בכלל , הם יקצרו רווחים טובים שיתנו להם הרבה אוויר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...