עבור לתוכן
 • צור חשבון

coch

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,052
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  10
 • זמן מחובר

  174יום 2ש' 11שנ'

coch last won the day on August 31

coch had the most liked content!

דירוג

236 אגדי

אודות coch

 • דרגה
  Zone NewUser

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

928 צפיות בפרופיל
 1. וואו.. רחוק מלהסכים איתך ( לגבי המשתמש המתקדם \ המתחיל ). כמו שאמרתי.. 1070 מומהר, יכול לאבד ( מסתמך על זה שבדקת אתה ) פריימים ממוצעים לטובת 980Ti מומהר. כמה אמרנו 5 % ? אוקיי, אני מקבל. עכשיו : - ל 1070 יש יותר זיכרון. - הכרטיס פולט משמעותית פחות חום למארז. תסתמך על זה שאני עם 1070 מומהר ומארז מספיק מאוורר, והטמפרטורות בקיץ בחדר ללא הפעלת מזגן מגיעות ל 64-65 במשחקים הכי גרפיים בהגדרות מלאות. בחורף אנחנו כנראה מדברים על פחות. לא רלוונטי. - 1070 יותר חדש ומקבל אופטימיזציה מסוימת* בדרייברים. 2-3% ? גג ? זה עוד מצמצם את הפער של ה OC ? 980Ti זה כרטיס למתחילים בדיוק כמו שהוא למתקדמים.. מאחר והפער כל כך קטן, מבחינתי הקנייה שלו אינה רלוונטית כמשתמש מתקדם שעושה OC לכל רכיב במחשב. אם הדבר היחיד שאני יכול להסכים פה, זה שאם היה ברשותי 980Ti אז לעבור לכרטיס מסדרה 10 - היה לא רלוונטי. זה מאתיים אחוז אני מסכים. בהצלחה.
 2. כבר אמרתי מראש שאין פה איזה טעות או ניגוד עניינים או אי-הסכמה. אני מציין רק שהרבה ביקורות ברשת מראים ההיפך. יכול להיוות דרייברים, המהרה, חומרה אחרת וכו'. אני לא מאמין שאתרי חומרה כמו גורו מראים את המספרים בצורה לא מדויקת. הם לרוב יסודיים. אז אולי 980Ti הוא מפלצת המהרה. הוא גם פולט חום כמו תנור לתוך המארז שממהירים אותו, הוא כרטיס דור אחורה.. ובכלל לא כולם בנויים להתעסק עם OC. אני רק יכול לציין לפני שאני זז שעם ה 1070 המומהר שלי, אני מגיע כמעט ל Ti מבחינת ביצועים ובמשחקים הכי דורשים אני עומד על 64-65 מעלות במאמץ מלא. שעות בתוך המשחק. קנייה של משומש צריכה להעשות על פי עוד קריטריונים ולא רק פוטנציאל OC. אחלה חג לכולם
 3. אכן. מומהר בצורה מתונה 7\24. הבעיה שלי זה לא לטעות... אני לוקח על עצמי את הטעות בכיף. הבעיה היא.. שביקורות ברשת לא מראות ש 980Ti מהיר יותר. רובם, מראות הפוך. בין אם מדובר באופצימיזציה לדור 10, דרייברים וכדומה - זה מה שאני מכיר מהרשת. "הכוחות סוסות" של הכרטיס ברמה הטכנית\הנדסית יכול להיות שאתה מאה אחוז צודק והכול זה דרייברים. אבל זה לא באמת משנה, כי צריך לתת OC ולקחת קירורים שיאפשרו את זה כדי להיות במרווח של OC כזה. משהו שאני למשל, מפצה בקלות עם OC מתון בכרטיס שלי ונשאר על טמ' 12-14 מעלות נמוכות יותר. יש אפשרות שדגמים ספציפיים של 980Ti מאפשרים לו מרווח שמשם הוא עוקף 1070 ברזו' מיינסטרים. אפשר להמהיר את ה 1070 בקלות בשביל לפצות על כך. דבר נוסף - 980Ti מפזר הרבה יותר חום מ 1070. חלק מהחבילה. דוגמא נגדית למה שפירסמת - https://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-rtx-2080-founders-review,16.html מוזמן לעבור דף-דף, ולראות שיש פער בין 1070 ל 980Ti בכל משחק אפשרי שנבדק. ( לטובת 1070 ). את הביקורת בכוונה לקחתי מהימים האחרונים, של כרטיסי 2080 כדי שתקבל תמונה עדכנית ביותר. באחד הסרטונים שפירסמת ( לא אתה זה שבדק.. מישהו אחר הכוונה.. ) המספרים בין ווגה-56 ל 980Ti נראה לי לא מאוד אמינים. למה ? כי אני מכיר את המשחקים. למשל בטומב ריידר אני עם 1070 מקבל הרבה יותר במינימום פריימים ( בבנץ' ) משני הכרטיסים. יכול להיות שבגלל המעבד או משהו יש כאלו שינויים.. אבל שורה תחתונה אני מקבל הרבה יותר משניהם במצב מומהר. לא סרטון כ"כ אמין לטעמי. וזה לא עליך.. זה אשמת מי שיצר אותו. משהו שם לא מסתדר.
 4. אני מקבל מספרים גבוהים יותר עם ה msi gaming שלי בכמה משחקים שהוא פירסם שם. מינימום גבוה יותר, בעיקר בכבדים. אני עם 1070GTX מומהר ידנית. מה שלא נכון לדעתי, זה שהעלות שלהם צריכה להיות אותו דבר בשוק המשומשים. מבחינת ביצועים ראש בראש 980Ti ו 1070 יכולים להיות זהים, במצב סטוק ש 1070 עולה מעליו ברוב המשחקים, ושממהירים הם בערך שווים. גולדן סאמפלס זה נחמד, זה לא שלכולם יהיו כרטיסים כאלו שאפשרי להשוות אותם ל 1080. מאחר ומדובר בכרטיסים עם זמן עבודה שונה, אחריות\ללא אחריות וכן הלאה.. הייתי מעדיף 1070 על 980Ti עם הייתי רוכש משומש. מה שכן - אנשים שהיה להם 980Ti ממש לא היו צריכים להחליף לסדרה 10, אלא אם כן רכשו 1080Ti לרזו' גבוהה. בהצלחה.
 5. מי שקונה לגיימינג אל מול המחירים בשוק והאופציות האחרות, משהו שהוא לא יכול לנצל אותו, הוא סוג של פראייר. ברוך הבא למועדון. לא חייבים להסכים או לראות עין בעין. זה בסדר, הכול טוב.. רק צריך להבין שכאשר קונים כרטיס באיזור חיוג של 6000-5000 שקל זו השקעה שצריכה לתת לך משהו.. אתה יכול לקבל את זה בחצי מחיר ומטה. למה ? כובע. כי כל הטכנולוגיה החדשה, לא זמינה כרגע. שחור על גבי לבן. כן, ב 50% יותר מחיר. בתקווה שבשנה הקרובה יהיו יותר מ 5 משחקים שיתמכו בדברים החדשים, שהם מבורכים.. אבל מאוד חדשים. היום 1080Ti ו 2080 זהים בביצועים ורחוקים מאוד במחיר. אתה נשען על DLSS פוטנציאלי. זו דיעה שלך והיא מקובלת. רק נדגיש שאין היום את הפונקציה במשחקים קיימים, או באופק הקרוב. הלוואי וככה יהיה ורק אנחנו נרוויח. *כפי שאני רואה - אדם לא פראייר ימתין. למה ? כי אם DLSS יוטמע בהמון כותרים ויהפוך ללהיט, המחירים של הכרטיסים כבר ישתנו. השוק יהיה בשל יותר ואולי* יהיה אפשרי לרכוש כרטיסים במחירים שפויים. גם אם לא מחירי השקה.. אז 5-10 אחוז מעל זה. מצד שני אדם פראייר קונה עכשיו... אני מיציתי את הדיון. אני חושב שהם פראיירים.. ואתם חושבים שלא. חלאס להיום. לילה טוב.
 6. פראיירים זו לא בעיה. הבעיה היא שלהם, לא שלי או שלך או של מישהו אחר שמסתכל מהצד. להיות פראייר זה לא משהו לא נורמלי או בניגוד לדעת הרוב. זה בחירה על סמך החלטות שגויות. מה ש nec אמר לך זה בסך הכול נכון. פראייר לא תמיד רואה את זה, ולכן מבחינתו זה לא שגוי.. זה תקין. שכל בריא. זה פשוט ככה.
 7. מעולה. פה ההסכמה נשארת ונגמרת בו זמנית. הניתוח של המצב ( מחיר, מצב שוק, שוק משחקים וכן הלאה ) - הוא דיעה שלי. שהודגשה בכמה תגובות. לפי אמות מידה שלי הם פראיירים ? טעות. לפי אמות ההגדרה של "פראייר" במילון המונחים הידוע. בגדול - אין צורך להסכים על כלום בנושא. אני חושב שמי שלא רואה את העובדה שאדם קונה ברגע זה מאמאזון 2080 כדי להפעיל RT במחירים\מצב\סטטוס נתון בשוק הגיימינג שהיותו פראייר, שיהיה לו בהצלחה במציאת התשובות. ( הנאה אישית, ציפייה, הרגשה של הכי חדש ) וכן הלאה. השקר הוא, השימוש. במידה ומיועד לגיימינג, האדם מילונית = פראייר. רכש במחיר כזה, משהו שלא יכול לעשות איתו מה ש השקת Turing מאפשרת לעשות איתו. לא רלוונטי כמה תגובות יהיו לגבי ההסכמה בנושא, זה שחור על גבי לבן פראייר. אני אעזוב את הנושא בדיון הזה, כי אין טעם להמשיך. נהדר. יש הסכמה. NV לא רימו\שיקרו וכן הלאה. אני לא מסכים ש NV רמאים מתחילת ההשקה הגדולה הזו. מי שקנה את ההשקה כמובנת מאליו - בעיה שלו. מי שלא יודע להבדיל בין משהו שעוד לא בשל בשוק - בעיה שלו. AMD גם לא נקיים בכל נושא השיווק של המוצרים שלהם. גם על זה יש הסכמה.. אחלה. ברור שהם פראיירים. זו ההגדרה הקלאסית לפראייר. אם אתה בוחר לקבל טיעונים - יש אנשים שרוצים את הכי חדש, חזק, יפה ונוצץ רק כי יש להם ולא מזיז להם כמה יעלה ואם אפשר להשתמש וכו' וכו'.. זה עסק שלך. אני מצטער אני לא מתכוון להעליב\לזלזל - זו הדיעה שלי. אני מספיק אינטילגנט ואני חושב שכנראה אתם מספיק חכמים כדי להבין שאדם עם שכל בריא לא יקנה כאלו טיעונים ריקים. בעברית הכי פשוטה והכי "עמחה" שיכולה להיות - אלו אנשים פראיירים גמורים. ויש הרבה כאלה, בכל התחומים. ללכת על הטיעון של.. "זה אמות המידה של coch" זה קצת meh.. אני יכול אך ורק להשתמש בציטוטים שלכם מבלי להסביר את עצמי אפילו כדי להראות לכם שאתם מתארים - פראיירים. מצחיק קצת. בדיוק כמו שאני חושב שאנשים כאלה, שלא יודעים להתאים את עצמם לצרכים שלהם - הם פראיירים. "והרגשות" שהם מספקים לעצמם דרך המוצר הכי טוב ( שבעצם הם לא צריכים אותו, כי אחר יכול לספק להם אותו דבר ) - אלו רגשות של פראייר. זה חלק מהחבילה.
 8. אתה מדבר שטויות. מה זה שייך לדוגמא הזו. אתה יכול לנסוע בארץ עם פרארי בכביש שש גם 180, מה ההשלכות זה עליך. אתה לא יכול לנל את ה RTX כי אין לך שום משחקים. יהיה לך את באטלפילד עד סוף שנה. בנוסף - המחירים שלהם בשמיים במונחים של מוגזם בעשרות אחוזים מעבר למחירי פרסום של ההדגמה לפני חודש-חודשיים. המטרה של רכישת כרטיס RTX היא לנצל טכנולוגיה חדשה מאוד. לא ביצועים. יש לך מספיק ביצועים ללא RTX במחירים שהם חצי ומטה. כל החוסר-הסכמה שלי עם omertgm נובע מהעובדה שאנשים שרוכשים היום סדרה 2000 לא יכולים להשתמש בשום RTX ובטח לא יכולים להנות מ RT. אפילו עם ה Ti זה קירטע בהדגמות של NVIDIA במשחק הכי קרוב ( באטלפילד ). כל הפרמטרים מראים שלגיימינג הדבר הזה לא בשל. הדוגמא של המכוניות לא קשורה פה בעליל.. מי שקונה רכבי יוקרה בארץ זה בדרך כלל בשביל ה show והרגשת הפרימיום שנובעת מיכולות כלכליות. הרבה פעמים הם מתפטרים מהרכב בזמן מהיר ועוברים לאחר. זה לא המצב עם כרטיס מסך, אתה לא קונה אותו כדי להסתכל עליו. אתה קונה אותו כדי להשתמש בטכנולוגיות שהוא מאפשר לך. שהטכנולוגיות האלה לא קיימות - מה תעשה איתו ? תשתמש בו בדיוק כמו שאתה משתמש ב 1080. או 1080Ti. וכו'. זה למה אני רואה הרבה מהם - פראיירים. משונה, הרבה פעמים אני רואה את הדוגמאת-נגד הזו עם המכוניות וחוסר האפשרות לנצל את הכוח שלהם בגלל התשתיות והחוקים בארץ. וזו הדוגמא הכי לא קשורה. יותר נכון היה להגיד שבארץ בונים כביש מיוחד* למכוניות יוקרה. הכביש הזה אמור* להיות 100 ק"מ. היום הוא 1 ק"מ. ואז מי שרוצה לקנות פרארי - יכול כרגע לנסוע שם 1 ק"מ, הלוך-חזור. זו דוגמא טובה\מתאימה. מי קונה ? פראייר. למה פראייר ? כי עוד שנה-שנתיים תהיה פרארי טובה יותר וזולה יותר והכביש יהיה 50 ק"מ. לא חייב להסכים, רק אל תתן לי דוגמאות של ילדים בני 11 מבלי להבין על מה אני לא מסכים בדיון.
 9. לעולם לא. לא מזלזל בחיים הפרטיים, בעבודה, ואיפה שכולם גיבורים - באינטרנט באף אחד. מראש אני ידוע בפורום כאחד שאומר את דעתו בצורה ישירה. שום דבר לא אישי ולא יהיה לעולם אישי במרחב הדיגיטלי. אדם שכזה אם היה עומד מולי הייתי אומר לו שהוא פראייר אם קנה לגיימינג. מזלזל בו ? פוסל אותו ? כתובת שגויה, לא חונכתי ככה ואני לא מתנהג ככה. אם הדבר מתפרש* כזלזול\חוסר כבוד - אני אבהיר לאותו אחד שזה לא נובע מזה. חג שמח
 10. לגבי זה ש NV לא רימו\דפקו אפשר להסכים. זה לא נכון להפנות אליהם שום אצבע. לגבי שאר הדברים.. זה סותר את מה שכתבת על עניין הפראייר. רמז : לרכוש בהרבה כסף.. משהו שאני לא אפעיל... לא אוכל להפעיל בקרוב.. לא בטוח שאוכל להפעיל גם עוד חצי שנה.. רגע.. NVIDIA לא הראו RT פועל עם 2080Ti על 1080P וזה *קצת* קירטע ? אויש.. טוב נו... אני עדיין אקנה בשביל ההרגשה... והציפייה.. אולי יהיה לי גם DLSS ב 2019... שנגיע לשם ו 1080Ti יאזלו.. המחיר ייחתך.. טוב.. יאלה קניתי. יש לזה שם בעברית חביבי.
 11. חברים - דעתי האישית בלבד. פראיירים 100% אחוז מבחינתי אלו שרוכשים את הכרטיסים האלה לגיימינג*. את הדיעה גיבשתי אחרי שראיתי ביקורות, מבט על מצב המשחקים האפשריים בשוק, מבט על מחירי vega \ סדרה 10, המחירים הנתונים של סדרת RTX וכדומה. זו דיעה שלי, זה הכול. מכבד את דעתכם. אם במקרה* מישהו פה ירכוש 2080\2080Ti שיהנה, שישחק, שיסתכל על הכרטיס וישיר לו סרנדות.. מה שעושה לו את זה. שום דבר פה לא אישי נגד מישהו. יש גם ככה שקט מאז ש askme ברח או הלך.. אז אל תפרשו את מה שאני כותב לאישי. סופ"ש נעים וחג שמח לכולם.
 12. ברור מאליו שזו דעתי. רחוק מלהסכים עם הדיעה שלך במקרה הזה. פראיירים עד העצם מבחינתי. סופש נעים
 13. אשליה. קונים ביצועים שרוכשים כרטיס מסך, קונים הרגשה שמפעילים את המשחק שרץ ברקע. כרטיס מסך נועד לביצועים.. ההרגשה שאתה מדבר עליה תתקבל שתריץ את באטלפילד 5 עם RTX. זה קצת מבלבל אני יודע. מי שקונה שני 2080Ti בין אם הכסף שלו או של אבא שלו, יכול להיות סופר אינטיליגנט או דביל. פראייר הוא בטוח. אין מה לעשות עם שני כרטיסים כאלה בטווח הקצר-בינוני. אין משחקים להריץ ולבדוק ולכן המילה פראייר מסתדרת פה יופי. כל ביקורת על הכרטיסים החדשים שנחשבת רצינית תגיד את אותו דבר, שזה בחיתולים - ואין שום דבר לבחון למעט באטלפילד הבא. בשביל שזה ישתלם ולא תהיה פראייר, לשלם על זוג 2080Ti.. צריך בערך 12-13 שעות משחק ביום במשך כמה חודשים להצדיק את ההשקעה על באטלפילד. אם אדם קונה 2080Ti כדי שתהיה לו הרגשה שיש לו ראשון בעולם, אז הוא בסך הכול דביל. המטרה של המוצר זה להנות ממנו, לא שהוא ישב לך בחניה נוצץ וחדש. תשבוא לו את הצורה במשחקים.. זו ההנאה וההרגשה שאתה מדבר עליה...
 14. לא כולם מפעילים שיקול דעת של גיימינג. יש כאלו שקנו את הכרטיסים לעבודה מקצועית, יקר או לא יקר זה לא אנשים שחושבים תחביב. מי שכן מפעיל שיקול דעת של גיימינג צריך יותר מבאטלפילד 5 כדי לשכנע את עצמו שזה מספיק. אנשים שרכשו למשל שני כרטיסי 2080Ti לגיימינג כדי לשחק באטלפילד 5 ב 4K\1440P ולנסות להריץ את זה עם RTX - יש להם כסף ואין להם issue לקחת את הכי הכי חדש כדי לסמן V. אלו לא יותר מידי אנשים מקהל הרוכשים. אני גם מעריך שמעל 95% מהאוכלוסיה שתשחק בטומב ריידר החדש, יהיו בעלי כרטיסים ללא RTX. דור ישן וכו'. המסקנה המיידית שלי היא שלא היו הרבה כרטיסים בפועל, לא משנה גם אם רשום שתוך שבוע נעלמו כל כרטיסי RTX מהמדף.