עבור לתוכן
 • צור חשבון

coch

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,486
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  19
 • זמן מחובר

  217יום 13ש' 38דק' 48שנ'

coch last won the day on ספטמבר 24

coch had the most liked content!

דירוג

344 אגדי

אודות coch

 • דרגה
  Zone NewUser

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

1,697 צפיות בפרופיל
 1. אין פה פוליטיקה. זה אתר חומרה, ידיעות, עוד חומרה, עוד ידיעות ומי שבוחר אז גם דיונים בפורום. גם לי הרבה יותר נחמד ובוגר לבוא לקרוא וללכת. רוב הזמן אני גם עושה את זה. אבל, אתה יוזר חדש יחסית ולכן אני יפרט לך מאוד בקצרה: שאין סיבה למסיבה, אז אף אחד לא צריך לחגוג. אבל שנפוליאון מגיב ל @nec_000 אז התגובות שלו מגיעות לרוב עם שליליות שאפשר למצוא רק באינטרנט.. מהסוג שרק מאחורי מקלדת אפשר למצוא. תוסיף לזה : עוד 2-3 יוזרים עם עשרות אלפי הודעות שהוא כבר פתח באתר ( וכל הותיקים מכירים ), הרס לעצמו את השם, ואז חזר מחדש עם נפוליאון. .. מקובל ? או שזה עדיין "לינץ'" ? הבעיה שאם לא הייתה לי סיבה להגיב ככה, אז לא הייתי מגיב.. אבל נפוליאון תמיד פעם ב.. זמן מה, גורם לחלקינו להוציא עליו קצת. נראה לי שקיבלת הסבר מספיק בוגר ומפורט בנושא של למה התגובות האלו למעלה - לא ככ נעימות לעין. בהצלחה באתר.
 2. זה התלהמות ? זה יוזר שלישי שלך ( שאני מכיר ) שאתה פותח באתר. לפעמים מרוב שבן אדם מסכן.. ( במונחים של אינטרנט ) כדוגמאת "טרול" אמיתי, אז הוא מתרגל וזה לא מפריע לו להיות כזה. רק תזכור שיש כאלה שיודעים מראש שכאשר הם רואים תגובה שלך.. ישר עובר להם בראש... הטרול הזה חי פה, ולא נמאס לו. אתה יכול לעבוד רק על יוזרים חדשים ולא יותר. כל התדמית הזו שיצרת לעצמך בכל היוזרים, רק מוכיחה כמה אנשים לא משתנים. יש להם אופי שלא משתנה.. רק הרגלים. וכנראה אין לך מספיק כוח רצון מאחורי המקלדת לא להרוס לעצמך שוב ושוב את היוזר שאתה פותח. לעניין עצמו : איך אני סותר את עצמי ? עניתי ל @captaincaveman שעצם העובדה שאינטל מכרה כמעט 20 מילארדים : זה לא מעניין את מי שהולך ל KSP לקנות מעבד, זה מעניין את מי שמשקיע באינטל, כלומר : משקיעים בפועל או משקיעים פוטנציאליים. בנוסף, כתבתי לו באותה שורה - שאינטל נקטה בכל מיני צעדים מאז העלייה של AMD חזרה למשחק, והצעדים האלו מוכיחים בפועל ש AMD כן תחרותיים נכון לרגע זה. זה מהלכים לגיטימיים בעולם העסקים הגדולים, שמראים על - "אני יודע שהיריב שלי עשה מהלכים, אז אני מתכונן" ( מקריב רזרבות, מוריד מחירים ) וכו'. בחיית דינק.. במקום לגרום לי לשרוף זמן על להסביר לך.. תקרא פעם הבאה. כל דבר וההקשר שלו. התגובה הזו לא הייתה בכלל אלייך.
 3. שאינטל מקצצת מחירים ולא בגלל טייפונים דרגה 8 במזרח, כנראה ש AMD כן עושה משהו נכון. שהיא שומרת רזרבות במיליארדים כדי לספוג את הפרשי הקיצוצים - מהלך לגיטימי, זה בוודאי מראה על תחרות. דווקא המכירות שלהם במספרים לא מעניינות בכלל את הצרכנים, זה מעניין את המשקיעים. למה לעזעזל לא נעלו את היוזר הזה אני לא מבין ? גם אחרי שאני חוזר מחופשה בחו"ל אני כל פעם מתפלא איך הוא לא נח. @askme @KAKADU999 אתה פשוט הזוי. . כמה רעל אתה שומר מאחורי המקלדת.. ההורים שלך שאני מאחל להם רק בריאות, היו צריכים ללמד אותך לא להגיב בדיונים שאתה לא מוצא בהם עניין. זה היה פותר לפורום הזה כנראה עשרות אלפי תגובות מיותרות.
 4. שזה משחק אחד. כבר דיברנו על זה שאי אפשר ללכת על משחק או שניים בשביל להחליט ולהסיק מסקנות לכולם. הא ? מתי דיברתי איתך על עצלנות ? לא הבנתי.. איך אני מטעה את קוראי הפורום עדיין לא הבנתי. שאני טוען ש 2500K מומהר עושה עבודה טובה גם בשנת 2019 זו הטעייה ? יש גוגל, יש יוטיוב, יש אתרי חומרה. אפשר ללכת לשם ולהחליט לבד באיזה משחקים, באיזה פריימים, באיזה שילובים עם ה GPU הנכון, באיזה הגדרות וכו' מתאים לכל אחד לשחק\לקנות. אני חושב שאתה נותן לי יותר מידי במה.. יש לי פה 2500K חדר ליד ואני יודע מה יעלה עליו טוב\לא טוב, לכן אני לא מתרגש מ Control\BFV ומשחקים חצי אפויים של Ubisoft. רוב המשחקים בשנתיים האחרונות ועד היום, עולים טוב מאוד על המעבד הנ"ל מומהר. אם אין לך איך להפריך את זה, עדיף לנטוש. אני שוב חוזר וזה חשוב... Control אכן כבד מאוד. BFV גם מוריד לקרשים מעבדים ישנים.
 5. לא שייך לצוואר בקבוק. אני יוכל לתת מידע לגבי ההבדל בינו לבין 7700K מומהר שזה במחשב הראשי. אין לי פה עניין להתווכח כדי לצאת צודק, זה מסקרנות אני מוכן לבצע בדיקות כאלו. בכיף כאילו. מה גם, אני ו vsync חברים טובים.. אני משחק על 60 מאז ומעולם, תמיד נעול.. וכו'. אז עוד יותר טוב.. נתייחס רק לממוצע ו lows, אין עניין לפתוח את הפריימים.. אלא לראות רק מה נתקע ופוגע בחווית המשחק מבחינת הכותרים שיצאו השנה.
 6. אין לי 1080Ti על המעבד i5 2500K. יש לי שם 4850...... זה מחשב שמשמש אותי בבית למטרה מסוימת, לא לגיימינג. במחשב האישי שלי יש לי 7700K\1070. צמוד אליו עובד 6700K שזה נטו לעבודה מהבית ולא שום דבר אחר. מה ש nec עושה עם המחשבים שלו זה עסק שלו, אני לא דיברתי לרגע על מה להצמיד לו.. אלא רק על היתרונות של מעבד מיושן במצב מומהר. העלות שזה חוסך וכו'.
 7. האמת שזה היה שייך ל OC. באחד ממשחקי BF היה הבדל משמעותי ב DELTA שבין ה LOWS ל AVG בין מעבד מומהר ללא מומהר, לא קשור למערכת הנקייה, אצלי היא תמיד נקייה כאשר עליתי ל 4.2 ה LOWS היו משמעותית יותר גבוהים מ LOWS שמקבלים בסטוק. אם אני לא טועה דיברנו אז על BF4.
 8. אגב @urib אני סקרן איזה עוד משחקים מפילים לריצפה את ה i7 3770 שלך, כי ה 2500K מריץ פיקס את המשחקים הבאים : 1. RAGE 2 - לא מדגדג 2500K מומהר כי הוא עולה על Vulkan ואין שום בעיה עם הפריימים. 2. METRO האחרון שהוא פי כמה יותר כבד על ה GPU. כנ"ל.. נפילות לאיזור ה 50, תלוי GPU מאוד. 3. Sekiro - אחלה משחק. סיימתי לפני כמה חודשים, שום בעיה עם הפריימים ממה שאני רואה. 4. BFV - נפילות קיימות. עדיף מעבד מודרני. 5. Contol - כנ"ל. 6. Wolfenstein החדש ( עם האחיות ) - כנ"ל Vulkan... שום בעיות. יציב כמו סלע. על איזה עוד משחקים אתה מדבר ? אני סקרן לבדוק. אני מוכן להוציא את ה 1070GTX מהמחשב הראשי שלי ולהריץ בדיקות. בא לי לגלות מה עוד יפיל לי את המעבד לריצפה.
 9. קטע מצחיק.. אני עם מעבד דור אחד לפניך ואפילו לא i7 מקבל פריימים יציבים ברוב המשחקים שיצאו עד היום. Control ו AC Ods אלה דוגמאות למשחקים שכן מפילים ב lows למטה את המעבדים הישנים יותר. אין לי מושג לגבי ה i7 3770 שלך ולמה אתה לא מגיע ל 50.. אני מניח שלקחת משחק או שניים כ benchmark אישי. כי הסרטון הבא מפריך את מה שאתה אומר, למעט AC Ods שבכללי מעבר למשחק מצוין, כרגיל Ubisoft מוציאים משחקים עם אופטימיזציה של שוק ירקות. בבקשה - ( אולי תנסה להמהיר ) למרות שלא מסתדר לי שאתה בקושי מגרד 50.. זה למה אמרתי שכנראה בדקת את BFV ואולי עוד משחק. השתמשתי בדוגמא ב 2600K כי הוא די זהה לביצועים של המעבד שלך. הסרטון מודרני ( 2019 ). בעיה לקחת 2-3 משחקים כבנצ'מארק. לוקחים בדרך כלל 20-30.. זה למה nec אומר לכם שאתם מדברים נקודתית על דברים כאלה או אחרים, זה לא כולל את כל המשחקים או רוב המשחקים. למה החלטת שזה סוס מת ? ב 500 שקל אתה בונה שילוש עם קירור מתאים ל OC אגרסיבי בשקט. זה לא הטעיה בכלל.. ההיפך, מי שזה מאתגר אותו - למה שיקנה שילוש חדש באלפי שקלים ? זו אחת המטרות של הפורום פה, להראות שיש עוד אופציות ושגם סוסים מתים יכולים להיות תחליף לחדש. אם מישהו מחפש מעבד ל Control ו BFV אז כן.. כדאי לו ללכת על רייזן כלשהו. אפילו לא מהאחרונים, אלא משהו זול יותר. זו לפחות דעתי.
 10. זה למה אנחנו דיברנו על מעבד מומהר. במקרה הזה של משחקי BF זה עוזר המון. החמישי עדיין מוריד אותו לאיזורים לא טובים של פריימים למרות המהרה, אבל זה לא קורה במשחקים הקודמים בצורה שזה מרגיש כפגיעה בחוויה. לרוב תמיד היה לי יציב. נכון. שיש ירידות של 15-20 FPS במכה, זה מורגש. איפה בדיוק הירידות מורגשות לי ולך או ל nec וכו'..בהחלט נסכים לא להסכים. שכל אחד ישחק במחשב שלו\בהגדרות שלו. שבת שלום ☺️
 11. ברור שתלוי. זה גם תלוי אם אתה מדבר על מעבד מומהר או לא. דווקא במשחקים הכבדים האלה, ההמהרה מ 3.3 ל 4.2 ומעלה שהיא לא מסובכת, משפיעה משמעותית על ה lows, זה בכלל לא זניח. לא זכור לי שום בעיות מיוחדות ב Origins. נפילות לאיזור ה 50 פה ושם מבחינתי זה סביר ושחיק ולא משפיע על החוויה אם אני בקמפיין יחיד. BFV כן מראה שרירים על 2500k ומוריד אותו גם ל 35 במפות מסוימות, וזה כן מפריע מהיותו MP מלא התרחשויות. אם זה אני יכול להסכים.. זה לא עקבי, ולכן אם מישהו היה מחפש מעבד במיוחד ל BFV סביר להניח שלא הייתי ממליץ לו על הדור הזה. GTA5 גם כותר שהראה עוד בזמנו יתרון בין i7 ל i5. אין בעיה להריץ אותו עם 2500K מומהר.. חלק לחלוטין.. אם אתה על מסך 60 זה לא רלוונטי, ההמהרה משנה את התמונה. סביר להניח שבשנים הקרובות כבר יהיה שינוי מגמה ומעבדים מודרניים כבר יגדילו עוד את הפער אל מול הענתיקות וזה בלתי נמנע. אבל כל הרעיון פה זה שמערכת משנת 2011-2012 יכולה עד היום להחזיק ובצורה מכובדת. אני כן מסכים עם רוב הדברים ש @nec_000 טען לגבי הגלגל הזה שלא עוצר של החברות\שיווק שגורמות להרבה כבשים בדמוי בן אדם לרוץ אחרי חומרה. בשביל להבין את זה אבל צריך לא רק לעשות שיעורי בית בתחום החומרה אלא גם תפיסתית להבין איפה הגבול.. ( כמו להגיד ש 60 זה ברזל.. ). מי קבע ? או שמישהו קבע לך... לא ? אתה "מרגיש" בעיה שיש לך נפילה ל 55 שאתה כרגע משחק מול עצמך .. ? לא. תעשה 1+1, כי העין שלך צריכה להיות ביונית בשביל שתרגיש את זה. מישהו אמר לך \ קראת \ ראית.. שאתה צריך 60 מינימום כדי שזה יצדיק את ההגדרה של PC אחרת זה קונסולה. בחיית דינק.. אני עוד טיפוס שמחליף חומרה כל כמה שנים.. כבר אמרתי מזמן בפורום שזה כי יש לי פריווילגיות בגלל שאני עובד מהבית המון, לכן אני גם יודע בדיוק עד כמה שיפרתי את חווית המשחק שלי מ i5 2500K עד ל i7 7700K של היום. האמת ? כמעט והכול תלוי GPU.
 12. אין דבר כזה תמיד 60. אנחנו לא מדברים על תחרות eSport, של 5 על 5 אל מול 50,000 דולר שמתחלק לכל החברים. מדברים על אתה מול המחשב, משחק בקמפיינים של כל מיני ז'אנרים, החל מ fps\rpg\rts וכל דבר שאפשר לחשוב עליו. 60fps זה הבנצ'מארק מבחינתי, אליו אני מכוון. אם יהיה לי נפילה, שתיים, שלוש, ארבע - אז מההיגיון שלך אני צריך להחליף את ה 1070GTX\I7 7700K מחר. כבר יש משחקים שעל הגדרות מלאות מראים לי 52-59 fps. זה מורגש ? בדיוק ההיפך.. זה נתון שולי לחלוטין. מה שמורגש זה אם צונחים באופן קבוע מתחת ל - 45. אני חווה 60fps יציב כמו סלע כבר מעל 20 שנה. רגיל לזה מצוין.. משחק בהכול. שחקן תחרותי בעברי ברמה גבוהה ב TF2 בשרתים באירופה, בעיקר גרמניה. ב OW גם הגעתי רחוק עד שמאס עליי המשחק ( חציתי 4000 ב ranked אם זה מוכר לך ). להגיד 60 זה ברזל מינימום זה כמו להגיד שאם אתה יורד מ 120 קמ"ש ל 115-110, אתה לא עולה יותר על הכביש כי אתה רואה את ההבדל בעין שאתה מסתכל הצידה מהחלון של האוטו וזה מציק* לך... בהצלחה..
 13. אני לא מדבר על המעבדים של היום. אני מדבר על i5 2500K מומהר שיושב אצלי במחשב בחדר ליד ומשמש אותי לדברים אחרים. המחשב הראשי שלי עובד על 7700K. המחשב של העבודה עובד על 6700K. מה שאני לפחות טוען, זה שהשילוב של i5 2500K מומהר יכול להתאים גם היום למשחקים מודרניים שאנחנו מדברים על מסכים עם קצב רענון סטנדרטי. הוא עדיין עושה עבודה טובה, אני לא טוען שום דבר אחר לגבי תועלות או שימושים שהם לא משחקי מחשב.
 14. בגדול Control ( שכבר סיימתי ) זה דוגמא קיצונית. REMEDY תמיד מורידים לברכיים את החומרה המומלצת, ואני מבין את זה, מזמן מזמן. זו דוגמא קצת בעייתית כי זו אחת החברות היחידות שהחזון שלהם הוא PC. הם היו כבולים זמן מה במקרה של ALAN WAKE וגם במקרה של QUANTUM BREAK בכל הנושא של פורטים בגלל התחייבויות כאלה ואחרות למייקרוסופט וכו'. מי שמכיר קצת יותר לעומק וזה מעניין אותו יכול למצוא חומר על REMEDY ספציפית ועל זה שהם בין היחידים בעצם היום שמבחינתם PC קודם לכל השאר. בכל מקרה, המשחק הזה מכופף גם חומרה מודרנית, הוא מקרה הרבה יותר כבד מרוב המקרים. כנ"ל ה METRO האחרון וכנ"ל משחקי מולטי המוניים שבאמת מראים יתרון למעבדים מודרניים מבחינת עקביות של FPS ללא dips. אבל אם אתה מדבר על פופולריות ו - "רוב" המשחקים שיש בשוק אז i5 2500K מומהר, ישמור על קצב פריימים יחסית גבוה איפשהו בין 55 ל 60, בטח עם 1080Ti שזה כוח גרפי רחב מידי ל 1080P. אני לא כ"כ בעד השילובים האלה, אבל אם נכנסים לתמונה בצורה רחבה.. אז... אי אפשר שלא להתלהב מדבר כזה. מעבד שהוא ענתיקה, מומהר, שאם אתה מחליט לקחת אותו קצת למסע של משחקי OC ונותן לו קירור אוויר נורמלי ב 180-230 ש"ח, לא רק שדי קל להגיע ל 4-4.2 יציב, אלא גם זה חוסך לא מעט כסף והתעסקות שזה כל הפואנטה פה.. אי-החלפת שילוש. יש לא מעט משחקי DX12 מהשנים האחרונות שלא מראים הבדל משמעותי במסכי 60Hz כאשר הדור הזה מומהר. אני גם לא מדבר על משחקים כמו DOOM שהם דווקא מאוד ידידותיים בדרישות שלהם, כנראה בגלל אופטימיזציה מצוינת וכו'.. אלא גם משחקים כבדים שיושבים טוב מאוד עם המעבדים האלו. וכן, אם יש נפילות שכאלה לכיוון ה 45-55 בחלקים מסוימים במשחקים שונים שיותר כבדים זה עדיין בסדר וזה מרשים. ב MP זה בעיה, מורגש יותר ויכול לפגוע גם בחוויה וכו' אבל בקמפיינים רגילים מה הסיכוי שזה כ"כ יהרוס לבן אדם שגם ככה רגיל לשחק על 60 פריימים אם יהיו לו נפילות לאיזור ה 45-50 מידי פעם ? זה חלק מהחבילה של להישאר עם מעבד ענתיקה שעדיין עושה עבודה טובה. מי שלא מתאים לו, שיקנה חדש.. נורא פשוט.
 15. שלילי. עם המעבד הנ"ל מומהר ומסך 60Hz הדבר הופך ללא רלוונטי. בוודאי שאם תפתח את "הנעילה" במשחקים מודרניים, יהיה הבדל בין מעבדים של היום.. זה בלתי נמנע. שנועלים עם vsync, זה כבר לא נושא שיחה. גם ברשותי יש את המעבד במחשב השני שלי, על 4.2. כרגע מוצמד לו שם 4850 שהיה זרוק במחסן אחרי ש 5870 החליט להתפגר. כבר בדקתי עם ה 970 הקודם שהיה לי, 1070 הנוכחי שיש לי כמות יפה של משחקים על ה i5 2500K והוא עושה עבודה טובה מאוד שמגבילים אותו ל 60 פריימים גם במשחקים הכבדים יותר.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close