coch - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

coch

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,491
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  19

coch last won the day on ספטמבר 24 2019

coch had the most liked content!

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

38,135 צפיות בפרופיל

הדירוגים של coch

Zone Addict

Zone Addict (4/6)

345

דירוג

 1. אתר יצרן בלבד כפי שהסבירו לך תגובה מעליי. בהצלחה.
 2. הכותרת ( הלא ברורה ) תפסה לי את העין שככה דפדפתי בדיוני מעבדים. המצב של אינטל טוב מאוד מבחינת יחס תחזיות\בפועל נכון לרגע זה. אפשר להגיד אפילו מצבם מצוין. בתחום השרתים יש להם בוחטות, כ"כ הרבה בוחטות ש - מבחינת פידיון אין ל AMD כאלה נתחים נכון להיום. חבר קרוב שלי שחי בסיאטל והוא הייטקיסט בדרג יחיסת בכיר ( מקצועי, לא ניהולי ) עובד מול אינטל, הם אחד הלקוחות הגדולים שלו בתחום הנטוורקינג והוא כנראה בדרך לעבור לשם. התנאים שלו, ששמעתי - נפלה לי הלסת לריצפה. לכן, אני לא כ"כ מבין את הכותרת. הסרטון הוא בעצם אוסף של ידיעות שהבחור ליקט מהרשת.. נתן הרבה ידיעות והוסיף את הדיעות שלו בחלק מהנושאים. מצב עגום מצטייר כחברה קורסת או בדרך לשם, אבל זה לא המצב באינטל. זאת אומרת הכוונה שהיום יש עדיפות ברוב המקרים לרכישת RYZEN, אם זה אפשר להסכים.. לא עם הכותרת הזו.
 3. מסקנה מאכזבת. כמה גימיק כבר אפשר לדחוף ל - "גיימר" צעיר, כדי שיבין שששחקני TOP שעושים מזה כסף, כדוגמאת אלה שהוצגו בסרטון - יש להם גם כשרון מסוים ויכולת לייצר לעצמם המון זמן ( היום ) כדי להמשיך לעשות מזה כסף. שום מסך מעבר ל 60 הרץ לא ישכנע אותי שאני אהיה טוב יותר במשחקי מולטי כלשהם. אפשרי שבמקרים מסוימים הייתי יכול לכוון על מישהו יותר מהר, זה הכול. מאוד מאוד נקודתי ולא משפיע על היכולת הכללית של גיימר שמשחק לכיף. בתור שחקן תחרותי אני לא קונה את נושא ההרצים הגבוהים.. לא ברמה הזו של רוב שחקני ה casual. יש כאלו שיראו את הסרטון ויגידו שזה קדוש, זה עובדה וכו'.. אני רואה בזה גימיק ומטרה לשווק מסכי גיימינג.. מה הלאה ? 1000 הרץ ? 2000 ? עוד מילי נקודה מילי נקודה מילי שנייה בזמן התגובה ? איזה שטויות.
 4. איפה הימים שהייתי מחליף מעבדים, כרטיסי מסך.. לא נגעתי במחשב קרוב לחודש וחצי. היינו באיסלנד, ומשם לסיאטל. אני מתחיל רק לצמצם פערים עכשיו. אקרא קצת חומרה וכו'.
 5. אין פה פוליטיקה. זה אתר חומרה, ידיעות, עוד חומרה, עוד ידיעות ומי שבוחר אז גם דיונים בפורום. גם לי הרבה יותר נחמד ובוגר לבוא לקרוא וללכת. רוב הזמן אני גם עושה את זה. אבל, אתה יוזר חדש יחסית ולכן אני יפרט לך מאוד בקצרה: שאין סיבה למסיבה, אז אף אחד לא צריך לחגוג. אבל שנפוליאון מגיב ל @nec_000 אז התגובות שלו מגיעות לרוב עם שליליות שאפשר למצוא רק באינטרנט.. מהסוג שרק מאחורי מקלדת אפשר למצוא. תוסיף לזה : עוד 2-3 יוזרים עם עשרות אלפי הודעות שהוא כבר פתח באתר ( וכל הותיקים מכירים ), הרס לעצמו את השם, ואז חזר מחדש עם נפוליאון. .. מקובל ? או שזה עדיין "לינץ'" ? הבעיה שאם לא הייתה לי סיבה להגיב ככה, אז לא הייתי מגיב.. אבל נפוליאון תמיד פעם ב.. זמן מה, גורם לחלקינו להוציא עליו קצת. נראה לי שקיבלת הסבר מספיק בוגר ומפורט בנושא של למה התגובות האלו למעלה - לא ככ נעימות לעין. בהצלחה באתר.
 6. זה התלהמות ? זה יוזר שלישי שלך ( שאני מכיר ) שאתה פותח באתר. לפעמים מרוב שבן אדם מסכן.. ( במונחים של אינטרנט ) כדוגמאת "טרול" אמיתי, אז הוא מתרגל וזה לא מפריע לו להיות כזה. רק תזכור שיש כאלה שיודעים מראש שכאשר הם רואים תגובה שלך.. ישר עובר להם בראש... הטרול הזה חי פה, ולא נמאס לו. אתה יכול לעבוד רק על יוזרים חדשים ולא יותר. כל התדמית הזו שיצרת לעצמך בכל היוזרים, רק מוכיחה כמה אנשים לא משתנים. יש להם אופי שלא משתנה.. רק הרגלים. וכנראה אין לך מספיק כוח רצון מאחורי המקלדת לא להרוס לעצמך שוב ושוב את היוזר שאתה פותח. לעניין עצמו : איך אני סותר את עצמי ? עניתי ל @captaincaveman שעצם העובדה שאינטל מכרה כמעט 20 מילארדים : זה לא מעניין את מי שהולך ל KSP לקנות מעבד, זה מעניין את מי שמשקיע באינטל, כלומר : משקיעים בפועל או משקיעים פוטנציאליים. בנוסף, כתבתי לו באותה שורה - שאינטל נקטה בכל מיני צעדים מאז העלייה של AMD חזרה למשחק, והצעדים האלו מוכיחים בפועל ש AMD כן תחרותיים נכון לרגע זה. זה מהלכים לגיטימיים בעולם העסקים הגדולים, שמראים על - "אני יודע שהיריב שלי עשה מהלכים, אז אני מתכונן" ( מקריב רזרבות, מוריד מחירים ) וכו'. בחיית דינק.. במקום לגרום לי לשרוף זמן על להסביר לך.. תקרא פעם הבאה. כל דבר וההקשר שלו. התגובה הזו לא הייתה בכלל אלייך.
 7. שאינטל מקצצת מחירים ולא בגלל טייפונים דרגה 8 במזרח, כנראה ש AMD כן עושה משהו נכון. שהיא שומרת רזרבות במיליארדים כדי לספוג את הפרשי הקיצוצים - מהלך לגיטימי, זה בוודאי מראה על תחרות. דווקא המכירות שלהם במספרים לא מעניינות בכלל את הצרכנים, זה מעניין את המשקיעים. למה לעזעזל לא נעלו את היוזר הזה אני לא מבין ? גם אחרי שאני חוזר מחופשה בחו"ל אני כל פעם מתפלא איך הוא לא נח. @askme @KAKADU999 אתה פשוט הזוי. . כמה רעל אתה שומר מאחורי המקלדת.. ההורים שלך שאני מאחל להם רק בריאות, היו צריכים ללמד אותך לא להגיב בדיונים שאתה לא מוצא בהם עניין. זה היה פותר לפורום הזה כנראה עשרות אלפי תגובות מיותרות.
 8. שזה משחק אחד. כבר דיברנו על זה שאי אפשר ללכת על משחק או שניים בשביל להחליט ולהסיק מסקנות לכולם. הא ? מתי דיברתי איתך על עצלנות ? לא הבנתי.. איך אני מטעה את קוראי הפורום עדיין לא הבנתי. שאני טוען ש 2500K מומהר עושה עבודה טובה גם בשנת 2019 זו הטעייה ? יש גוגל, יש יוטיוב, יש אתרי חומרה. אפשר ללכת לשם ולהחליט לבד באיזה משחקים, באיזה פריימים, באיזה שילובים עם ה GPU הנכון, באיזה הגדרות וכו' מתאים לכל אחד לשחק\לקנות. אני חושב שאתה נותן לי יותר מידי במה.. יש לי פה 2500K חדר ליד ואני יודע מה יעלה עליו טוב\לא טוב, לכן אני לא מתרגש מ Control\BFV ומשחקים חצי אפויים של Ubisoft. רוב המשחקים בשנתיים האחרונות ועד היום, עולים טוב מאוד על המעבד הנ"ל מומהר. אם אין לך איך להפריך את זה, עדיף לנטוש. אני שוב חוזר וזה חשוב... Control אכן כבד מאוד. BFV גם מוריד לקרשים מעבדים ישנים.
 9. לא שייך לצוואר בקבוק. אני יוכל לתת מידע לגבי ההבדל בינו לבין 7700K מומהר שזה במחשב הראשי. אין לי פה עניין להתווכח כדי לצאת צודק, זה מסקרנות אני מוכן לבצע בדיקות כאלו. בכיף כאילו. מה גם, אני ו vsync חברים טובים.. אני משחק על 60 מאז ומעולם, תמיד נעול.. וכו'. אז עוד יותר טוב.. נתייחס רק לממוצע ו lows, אין עניין לפתוח את הפריימים.. אלא לראות רק מה נתקע ופוגע בחווית המשחק מבחינת הכותרים שיצאו השנה.
 10. אין לי 1080Ti על המעבד i5 2500K. יש לי שם 4850...... זה מחשב שמשמש אותי בבית למטרה מסוימת, לא לגיימינג. במחשב האישי שלי יש לי 7700K\1070. צמוד אליו עובד 6700K שזה נטו לעבודה מהבית ולא שום דבר אחר. מה ש nec עושה עם המחשבים שלו זה עסק שלו, אני לא דיברתי לרגע על מה להצמיד לו.. אלא רק על היתרונות של מעבד מיושן במצב מומהר. העלות שזה חוסך וכו'.
 11. האמת שזה היה שייך ל OC. באחד ממשחקי BF היה הבדל משמעותי ב DELTA שבין ה LOWS ל AVG בין מעבד מומהר ללא מומהר, לא קשור למערכת הנקייה, אצלי היא תמיד נקייה כאשר עליתי ל 4.2 ה LOWS היו משמעותית יותר גבוהים מ LOWS שמקבלים בסטוק. אם אני לא טועה דיברנו אז על BF4.
 12. אגב @urib אני סקרן איזה עוד משחקים מפילים לריצפה את ה i7 3770 שלך, כי ה 2500K מריץ פיקס את המשחקים הבאים : 1. RAGE 2 - לא מדגדג 2500K מומהר כי הוא עולה על Vulkan ואין שום בעיה עם הפריימים. 2. METRO האחרון שהוא פי כמה יותר כבד על ה GPU. כנ"ל.. נפילות לאיזור ה 50, תלוי GPU מאוד. 3. Sekiro - אחלה משחק. סיימתי לפני כמה חודשים, שום בעיה עם הפריימים ממה שאני רואה. 4. BFV - נפילות קיימות. עדיף מעבד מודרני. 5. Contol - כנ"ל. 6. Wolfenstein החדש ( עם האחיות ) - כנ"ל Vulkan... שום בעיות. יציב כמו סלע. על איזה עוד משחקים אתה מדבר ? אני סקרן לבדוק. אני מוכן להוציא את ה 1070GTX מהמחשב הראשי שלי ולהריץ בדיקות. בא לי לגלות מה עוד יפיל לי את המעבד לריצפה.
 13. קטע מצחיק.. אני עם מעבד דור אחד לפניך ואפילו לא i7 מקבל פריימים יציבים ברוב המשחקים שיצאו עד היום. Control ו AC Ods אלה דוגמאות למשחקים שכן מפילים ב lows למטה את המעבדים הישנים יותר. אין לי מושג לגבי ה i7 3770 שלך ולמה אתה לא מגיע ל 50.. אני מניח שלקחת משחק או שניים כ benchmark אישי. כי הסרטון הבא מפריך את מה שאתה אומר, למעט AC Ods שבכללי מעבר למשחק מצוין, כרגיל Ubisoft מוציאים משחקים עם אופטימיזציה של שוק ירקות. בבקשה - ( אולי תנסה להמהיר ) למרות שלא מסתדר לי שאתה בקושי מגרד 50.. זה למה אמרתי שכנראה בדקת את BFV ואולי עוד משחק. השתמשתי בדוגמא ב 2600K כי הוא די זהה לביצועים של המעבד שלך. הסרטון מודרני ( 2019 ). בעיה לקחת 2-3 משחקים כבנצ'מארק. לוקחים בדרך כלל 20-30.. זה למה nec אומר לכם שאתם מדברים נקודתית על דברים כאלה או אחרים, זה לא כולל את כל המשחקים או רוב המשחקים. למה החלטת שזה סוס מת ? ב 500 שקל אתה בונה שילוש עם קירור מתאים ל OC אגרסיבי בשקט. זה לא הטעיה בכלל.. ההיפך, מי שזה מאתגר אותו - למה שיקנה שילוש חדש באלפי שקלים ? זו אחת המטרות של הפורום פה, להראות שיש עוד אופציות ושגם סוסים מתים יכולים להיות תחליף לחדש. אם מישהו מחפש מעבד ל Control ו BFV אז כן.. כדאי לו ללכת על רייזן כלשהו. אפילו לא מהאחרונים, אלא משהו זול יותר. זו לפחות דעתי.
 14. זה למה אנחנו דיברנו על מעבד מומהר. במקרה הזה של משחקי BF זה עוזר המון. החמישי עדיין מוריד אותו לאיזורים לא טובים של פריימים למרות המהרה, אבל זה לא קורה במשחקים הקודמים בצורה שזה מרגיש כפגיעה בחוויה. לרוב תמיד היה לי יציב. נכון. שיש ירידות של 15-20 FPS במכה, זה מורגש. איפה בדיוק הירידות מורגשות לי ולך או ל nec וכו'..בהחלט נסכים לא להסכים. שכל אחד ישחק במחשב שלו\בהגדרות שלו. שבת שלום ☺️
 15. ברור שתלוי. זה גם תלוי אם אתה מדבר על מעבד מומהר או לא. דווקא במשחקים הכבדים האלה, ההמהרה מ 3.3 ל 4.2 ומעלה שהיא לא מסובכת, משפיעה משמעותית על ה lows, זה בכלל לא זניח. לא זכור לי שום בעיות מיוחדות ב Origins. נפילות לאיזור ה 50 פה ושם מבחינתי זה סביר ושחיק ולא משפיע על החוויה אם אני בקמפיין יחיד. BFV כן מראה שרירים על 2500k ומוריד אותו גם ל 35 במפות מסוימות, וזה כן מפריע מהיותו MP מלא התרחשויות. אם זה אני יכול להסכים.. זה לא עקבי, ולכן אם מישהו היה מחפש מעבד במיוחד ל BFV סביר להניח שלא הייתי ממליץ לו על הדור הזה. GTA5 גם כותר שהראה עוד בזמנו יתרון בין i7 ל i5. אין בעיה להריץ אותו עם 2500K מומהר.. חלק לחלוטין.. אם אתה על מסך 60 זה לא רלוונטי, ההמהרה משנה את התמונה. סביר להניח שבשנים הקרובות כבר יהיה שינוי מגמה ומעבדים מודרניים כבר יגדילו עוד את הפער אל מול הענתיקות וזה בלתי נמנע. אבל כל הרעיון פה זה שמערכת משנת 2011-2012 יכולה עד היום להחזיק ובצורה מכובדת. אני כן מסכים עם רוב הדברים ש @nec_000 טען לגבי הגלגל הזה שלא עוצר של החברות\שיווק שגורמות להרבה כבשים בדמוי בן אדם לרוץ אחרי חומרה. בשביל להבין את זה אבל צריך לא רק לעשות שיעורי בית בתחום החומרה אלא גם תפיסתית להבין איפה הגבול.. ( כמו להגיד ש 60 זה ברזל.. ). מי קבע ? או שמישהו קבע לך... לא ? אתה "מרגיש" בעיה שיש לך נפילה ל 55 שאתה כרגע משחק מול עצמך .. ? לא. תעשה 1+1, כי העין שלך צריכה להיות ביונית בשביל שתרגיש את זה. מישהו אמר לך \ קראת \ ראית.. שאתה צריך 60 מינימום כדי שזה יצדיק את ההגדרה של PC אחרת זה קונסולה. בחיית דינק.. אני עוד טיפוס שמחליף חומרה כל כמה שנים.. כבר אמרתי מזמן בפורום שזה כי יש לי פריווילגיות בגלל שאני עובד מהבית המון, לכן אני גם יודע בדיוק עד כמה שיפרתי את חווית המשחק שלי מ i5 2500K עד ל i7 7700K של היום. האמת ? כמעט והכול תלוי GPU.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר