Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

coch

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,274
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  14
 • זמן מחובר

  203יום 15ש' 13דק' 39שנ'

coch last won the day on December 16 2018

coch had the most liked content!

דירוג

276 אגדי

אודות coch

 • דרגה
  Zone NewUser

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

1,191 צפיות בפרופיל
 1. coch

  קניית Windows 10

  מקובל. לרגע לא חשבתי, שאתה חושב - שיש לי פתרון קסם של לחיצה על כפתור. זה התעסקות אחרי פירמוט של.. אני מניח גג שעה ( כולל התקנת דרייברים, ביטולי privacy וכו' ). אני מהמשתמשים של פעם בכל הנוגע למה שקורה במערכת ההפעלה. שום דבר אוטומטי. לא הגיוני לדעתי שמייקרוסופט תבצע שינויים דרסטיים וזה כולל מתן עדכונים אוטומטיים בגירסאת ה Pro. זה לא מסתדר לי, כי ארגונים גדולים\בינוניים וכו' בדרך כלל מבצעים עדכונים באופן גורף ולא פר מחשב. בכל אופן מיצינו נראה לי ואני מסכים ש Pro אידיאלי למי שמחפש את כל מה שציינת. שבוע טוב שיהיה.
 2. coch

  קניית Windows 10

  ב Pro עושים את זה בקלות. ידוע, מוכר. ב Home יש צורך בכמה דברים. אין לי איך לענות לך לגבי X ימים או restart אוטומטי - מעולם לא ניסיתי או היה איכפת לי. מה שכן - העדכונים שלי ב Home מתבצעים בצורה ידנית אחרי קונפיגורציה. העדכונים האוטומטיים היחידים שאני מקבל ( מעולם לא מצאתי דרך לבטל ) זה העדכונים של ה Defender. כל עוד הוא פעיל ( ולא תוכנה צד שלישי כמו Avira או Avast ) אז העדכונים שלו יורדים ומותקנים אוטומטית. 1. התעסקות של 10 דקות עד חצי שעה תלוי מי מבצע ב reg של מערכת ההפעלה. דרך שם אני משנה ערכים בתיקיות מסוימות. 2. ב Services אני מבטל כמה דברים. זה הכול. פתרון קסם. הצורך בהתעסקות ב reg נובעת לא רק מעדכונים אוטומטיים, אלא גם מהתקנה ועדכון אוטומטי של דרייברים על ידי מערכת ההפעלה. האופציה של לבטל התקנת דרייברים בנמצאת מתחת ל Device Manager לא מספקת. לכן גם פה אני משנה כמה ערכים בתיקיות כדי להגיע לתוצאה שאני רוצה ( דרייברים ידני בלבד, בצורה מלאה ). לגבי מה אני משנה ואיך אני משנה - זו אותה רוטינה אחרי כל פרמוט, רק שבעדכונים הגדולים ( 1803 \ 1809 וכו' ) תמיד מתווספים עוד services שמבחינתי מיותרים אז זה יוצר לי עוד כמה דקות של עבודה ב reg מעבר לביטול בשירותים המתקדמים. את שיעורי הבית שלי למדתי לבד, מהרשת, מפורומים של חומרה ומשגיאות\טעויות שעליתי עליהם ולמדתי מהם. בין אם אתה ציני או לא ומגדיר את הניסיון שלי "כרב" אז תעשה לי טובה להבא.. מיותר התגובות האלה. באתי לתת תגובה בפורום כדי להראות לך שיש עוד דרכים להתמודד עם ההחלטות שמייקרוסופט מקבלת ( עדכונים אוטומטיים מבלי לשאול אותך ) וללכת לקנות Pro אוטומטי זה לא הפתרון היחיד. *דבר נוסף ( וזה קלי לקלות ). ייקח לך חצי דקה לבטל שני שירותים מתקדמים במערכת ההפעלה כדי "לבטל עדכונים לצמיתות". במידה וזה משהו שמדבר אלייך ב Home, אתה יכול לבצע את זה בקלות מבלי כל ההתעסקות שאני מבצע ב reg. מה שזה יתן - ביטול להכול. לא תוכל לעדכן כלום. מה שכן, שתרצה לעדכן - אתה מפעיל אותם בחזרה, מעדכן - ושוב מכבה. פתרון פחות נחמד - אבל גם זה קיים בקלות למי שרוצה לעדכן את מערכת ההפעלה שלו פעם בחודש. חודשיים. וכו'. *עריכה שנייה - למען הסר ספק, metered בין היתר פועל בחלק מפתרון הקסם. זה לא יכול להיות פתרון אחר במידה ואתה רוצה ללכת בצורה ידנית באופן קבוע וללחוץ על check for updates בדיוק כמו ב Pro. חלק מהחבילה. מה שאני עושה ב reg בין היתר מעגל פינות כדי שלעולם לא יהיה לי issues עם זה.
 3. coch

  קניית Windows 10

  זה שאתה מדבר ללא בסיס הוכחה מינימלי, זו לא בעיה שלי. למען הסדר הטוב, אני מעדכן אך ורק בצורה ידנית ב Home. כמו שאמרתי קודם אבל כנראה לא הפנמת - ההתעסקות הבסיסית בשבילי שעלולה להיות מתקדמת לאחד שלא מכיר, היא בערך שעה פלוס מינוס אחרי פירמוט. אני שולט בעדכונים, כנ"ל בגדולים ( למשל ל 1809 עידכנתי רק לפני יומיים, מבחירה - בגלל כל הבלאגן שהיה עם העדכון ). שוב - אם אתה לא מאה אחוז סגור שזה אפשרי, אל תדבר באוויר. איך זה קשור להתקמצנות ריבונו של עולם ? אני ממליץ לאחרים משהו אחר ממך, אין בזה שום דבר פסול. זה שאתה מטעה אחרים ( שזו בכייה לדורות לקנות Home ) אז אתה צריך לקבל את זה שמישהו שמבין קצת יותר מהשתמש הממוצע יבוא וינפץ לך את התאוריות ש Home זה הדבר הכי גרוע שאפשר. לגבי הפיצ'רים, עניין של שימוש. לי אין שימוש בזה. אדם שרוכש משהו צריך לדעת במה הוא הולך להשתמש ולא להשתמש. שוב - ראה התייחסות קודמת. מה עדיף ומה לא עדיף וכו'. אם מישהו מעדיף עוד מאתיים פיצ'רים ליום סגריר כי אולי הוא ישתמש בהם - שיקנה Pro. אין אם זה שום בעיה. הכי טוב להיות ישיר. זה למה גם אני אומר לך, שאתה טועה ומטעה. אם אתה סבלת או מישהו שאתה מכיר סבל מ Home, אז הנה לך אחד שמבין עניין ומגדיר את המערכת שלו ברמה ידנית ומתקדמת ואין לו שום בעיה של כסף טפו טפו טפו, ויותר מזה - יש לי Pro בחדר ליד ( של העבודה ), ואני ממליץ למשתמשים ביתיים שאין להם שום בעיה להפוך לקצת מתקדמים יותר לרכוש Home ובהפרש הכספי לפנק את עצמם ב SSD חדש. זה שאתה לא ממליץ, זוהי דעתך. אני מגבה את דעתי בהסבר.
 4. אהלן אז הנה לנו אחד המשחקים הבולטים של 2019 במלוא תפארתו. חשוב לציין שהבנצ'מארקים שפורסמו ב guru בלינק שאתן פה, נלקחו ( בטבלאות עם מלוא הכרטיסים ) מהבנצ'מארק של המשחק. ההבדל גדול ולכן חשוב להבדיל. במידה ויסקרן אתכם לגבי בנצ'מארקים אמיתיים מתוך המשחק עצמו, יש אתרי חומרה \ יוטיוברים מוכרים שכבר נותנים מספרים אחרים שהינם גבוהים יותר בעשרות אחוזים ( מהמשחק עצמו, שזה מה שחשוב ), וזה הגיוני לגמרי. אז קודם כל יש כאן דברים מעניינים בביקורת של גורו, בגלל : - DLSS -> נושא לדיון מעניין. בפורומים של גורו ובאחרים יש תלונות על מריחות די משמעותיות כאשר DLSS פועל. טוענים שזה פתרון AA מאוד בעייתי למרות תוספת הביצועים המשמעותית שרואים כאשר מפעילים זאת. יצא לי לראות תגובות של אלו שמחפשים את ה crisp ביותר, והם מעדיפים לבטל בחלק מהמקרים DLSS ב 4K ולוותר על הפריימים הגבוהים יותר, בגלל שזה פוגע להם באיכות התמונה.. לטענתם.. מעניין. - RTX -> הביצועים, ההגדרות וכו'. - CPU scaling -> הם נתנו תמונה של שימוש בליבות, ובדיקה קלה של AMD מול אינטל. אני בכל מקרה כבר בונה על לשחק בו, הביקורות משבחות וזה נראה כמשחק שיהיה מדד להרבה בנצ'ים בשנים הבאות. בגורו מציינים במפורש שהגדרות extreme לא רלוונטיות הם מכבידות בצורה כל כך מגוחכת על ה GPU, ולא ניתן להבחין בינם לבין הגדרות Ultra. https://www.guru3d.com/articles-pages/metro-exodus-pc-graphics-performance-benchmarks,1.html
 5. coch

  קניית Windows 10

  למרות שאני מבין לאן אתה חותר, אני לא מסכים עם הניסוח ובעיקר עם ההדגשה. כמה שזה מגוחך - Home ניתן לשליטה על ידי יוזרים מתקדמים. במידה ופיצ'רים שקיימים בגירסאות הגבוהות לא ישרתו אותך ואתה יוזר מתקדם ( כמוני ), Home זו הבחירה האידיאלית כדי לגרד כמה שקלים וכדי לקבל מערכת לא מלאה באופציות שלא תשתמש בהם. אני עובד בבית עם שתי גירסאות שונות, אחד אישי שהוא Home והשני הוא Pro שזה רישיון ששייך לעבודה. אני עובד מהבית יחסית הרבה. ה Home לא שולט בך, לא שולט בכלום האמת -> אם אתה מגדיר אותו בצורה ידנית, זה מצריך עבודת נמלים קלה ברמה בסיסית ( שירותים מתקדמים, קצת registry וכדומה ). בכייה לדורות ? קצת דרמטי מידי. אבל שוב - אני מבין את הכוונה המקורית שלך, רק שהיא לא מדויקת. עובד נהדר, קליל, ולמי שאין שימוש ב Pro שווה לו לעשות שיעורי בית בסיסיים כיצד לתפעל את מערכת ההפעלה, ולשלם פחות. זו דעתי בנושא בכל אופן.
 6. פרופורציות ביחס למה שצריך בגיימינג. כל הדברים האלה שמעלים את רף העלויות בייצור ( וזה עוד 7NM.. ) ועדיין קיים קושי להתמודד מול כרטיסים דמוי 1080Ti\2080. שתצטרך 16GB לכרטיס מסך ב 4K כסטנדרט, NVIDIA יהיו הרבה אחרי השקת Turing. AMD כרגע במאיצי desktop הם בדיוק ההיפך ממה שהם עשו במעבדים. הם מביאים מוצרים "מנופחים" מבחינת כל מה שיש בו ( HBM וכו' ) אבל כל ההתקדמות ל 7NM וכל הבומבסטיות בכרטיס, מפגרת בהרבה אל מול המתחרה הישיר. לגבי הסרטונים של gnexus - זה נחמד שבודקים 8XMSAA ב 4K. הביקורות שלהם מקיפות. רק צריך להדגיש בסוף הביקורת, ש 4MSAA זה אוברקיל מיותר, טמטום, לא צריך, בשביל מה, וכל מה ששייך למשפחה הזו של ביטויים ל 4K. 8MSAA על 4K ? למי איכפת ? מה פרקטי בזה ? בחיית דינאק.. אנשים עוברים לרזו' הזו וקונים כרטיסי מסך באלפי שקלים כדי להימנע מכל הפילטרים, שיש להם היום שימוש מגוון ( TAA \ FXX \ MSAA ושילובים וכדומה ) ב 1080P. מרגיש קצת כמו ניסיון למצוא מה טוב* בכרטיס, ואיפה אפשר למצוא נקודת אור פוטנציאלית, איפה שהיא לא באמת רלוונטית. מעבר לזה - הסקירות שלהם מקיפות.
 7. כרטיס שאיפשהו בביצועים של 2070 עם המהרה. צורך יותר חשמל מ 1080Ti ו 2080Ti, על 7NM. אחרי שעברתי על 3-4 ביקורות, המסקנה שלי היא שבחירת הכרטיס לצרכי גיימינג, אינה רלוונטית. לא מפתיע. סופש נעים
 8. אני האחרון שמסתתר מאחורי מקלדת. כנראה קשה לך שאני אומר לך את האמת כפי שהיא. אתה לא מתדיין, אתה פשוט מקפיץ ומעדכן את הפורום כל כמה זמן עם לינקים \ ידיעות, שזה נובע כנראה מהכיף שלך לעקוב אחרי נושאי חומרה - ומצד שני אתה מדבר הבל הבלים, בצורה שנראית "כנבונה", ולמרות שנותנים לך הסבר שלעיתים מגובה בדוגמאות, זה לא מתיישב. אני מגיב באתר, שבא לי להגיב. אוטומטית כל דיון שאני מגיב בו, אני מקבל התראות. זה ההגדרות הרגילות של הפורום, שלא טרחתי ולא אטרח לשנות. לכן הבלבול, אני לא עוקב אחרי הדיון הטיפשי שלך. אין פה אירוניה.. הדיון מטומטם, כי פותח הדיון מראה את טיפשותו על ימין ועל שמאל, כנ"ל חוסר העקביות. אל תטרח לענות לי בצורה בוגרת, התחפושת שלך של היוזר הותיק הינה תחפושת בלבד. אני יודע מראש שמה שיש לך זה - לינקים. אהלן חבר'ה - סתכלו, ה CEO של AMD אמר ככה. אחרי שבוע - היוטיובר הזה - אומר ככה. על זה מבוסס הדיון שלך, ב 15 דפים האחרונים. ה 5 ראשונים היו בסדר, היה שם דיון. אם אתה נעלב, תעלב - זה מה יש זה הדיון שיצרת. @huber רק בריאות, איש מוזר.
 9. אלא אם כן קיבלת את הכרטיס במתנה, אתה מסביר לנו פה בעצם - > עד כמה אתה גאון. קנית 2080 ? אתה עוקב אחרי חומרה ? אתה מודע לכמה משחקים יש עכשיו, ועדיין קנית ? ונגד כל זה אתה טוען ש 2060 במחיר האגרסיבי שלו ( כחדש ), עדיף על 1080\1080Ti -> במחיר הנכון* ? ( שזו הטענה המקורית היחידה שלי ). איפה אתה חי תגיד לי בן אדם. רק בריאות עם הדיון המטומטם הזה. בחור שכל שני וחמישי מקפיץ אותו ומראה לכולם שהוא עוקב אחרי חומרה, אבל בפועל המעשים והטיעוני נגד מבוססים על כלום. מרגיז לראות שיש אנשים שקונים כאלה, שמחופשים למבינים.
 10. זה לא קשור לחוכמה. אני חושב שזה קשור לניסיון. ככה עובד השוק, כל X שנים עוברים את הסלט הזה מחדש. כרטיסי 4GB יכולים היום לעשות עבודה טובה מאוד ב 1080P, אבל יש מגמה מסוימת שהולכת לכיוון מסוים ומי שחשוב לו "למקסמם" כמו שהאדון המבין הגדול שפתח את הדיון טוען, אז הוא צריך לשקול ולבדוק מה כדאי לו לרכוש. במידה ולא היו אופציות* בחוץ ( כרטיסי סדרה 1000 \ VEGA ) למשל, אז ה 2060 במקרה הזה היה כרטיס עם קלף. אבל פה אני הייתי נזהר, אם אפשרי למצוא 1070Ti ומעלה במחירים אטרקטיביים.. אולי שווה מאוד ללכת עליהם ואני לא טוען את זה סתם. מה שצריך לבדוק זה גם מצפה לנו ב 2019, 2020. ויש כותרים שהולכים לעבוד בכל המובן הגרפי.. מאוד מאוד חזק. מי שיודע מראש מה הוא הולך לשחק - אז הרכישה שלו נעשת קלה בלי קשר לדיון. מי שמשחק בכל מה שיוצא, או ברוב מה שיוצא - שלא יקשיב לממליצים החכמים האלה.. חבל.
 11. לגמרי מיותר. רק בריאות. קיבלת שני לינקים של משחקי AAA שעוברים את רף ה 5GB בקלות ב 1440P. משחקים של היום. ב 2019 יש כותרים שעתידים להיות הרבה יותר power hungry ממה שיש עכשיו. כנ"ל ב 2020. איך אני יודע את זה ? בגלל כדור הבדולח שלי. או שאני פשוט משחק שני עשורים. האמת היא שהם גם חוצים את ה 6GB אבל הייתי זהיר, כי אני לוקח בחשבון סטייה וכדומה. אז הייתי עדין איתך. אם תרצה עוד דוגמאות - תקבל. השאלה אם אתה בכלל משחק ומכיר את כל המשחקים שאני מדבר עליהם. מצוין שזו דעתך. כי מי שמנצל את השוק ורכש 1080\1080Ti במחירי ריצפה, הרוויח כרטיסים טובים מ 2060 בביצועים ( ה Ti משמעותית ) ה 1080 במצב סטוק אחוזים זניחים מעליו - ויותר זיכרון, ללא RT. דעתי היא שמי שחושב כמוך, יש לו ראייה של טווח קצר ומאוד עכשווית, הלינק שנתת לנו למרות שאמרתי לך שאני מדבר על טווח זמן מסוים - הוא עכשווי. מבחינתי זה משפט שמבוסס על הבל הבלים. טיפשות מוחלטת. אפילו אני מחליף כל 3.5 שנים בממוצע ואני עוד מהקיצוניים שמשחקים על מקסימום הגדרות אפשריות. שנה מאיץ גרפי ? אתה חי במאדים. לך תקנה 1050Ti ותחליף אותו עוד שנה, או חלילה.. תמליץ את זה לאנשים... כדי "למקסמם" ואז לשדרג.. בהמשך לטיפשות של קודם, יש שוק חי היום שאפשר להפסיד את ההפרש ולמכור את "המניה" שלך ביד שנייה. בקלי קלות. מכרתי כמה וכמה וכמה וכמה מאיצים ורכיבי חומרה אחרים, במינימום השקעת זמן ומינימום הפסד ביחס למחיר הרכישה המקורי. זה שאתה לא עושה את זה - מבחירה או משהו, אתה בוחר בדרך של השנתיים. רק שמקודם זה היה 1-2 שנים ועכשיו זה 2-4 שנים. אני מזהה חוסר עקביות אצלך. בלי לחץ, זה דיון. יש הבדל גדול בין שנה שנתיים לשנתיים עד ארבע, רק תהיה סגור על עצמך שאתה מגיב שוב כי זה נראה רע. הדיון שלנו מיותר כי אתה לא מתדיין, אתה מתעלם ממה שמראים לך בעיניים ( בנוגע למשחקי AAA קיימים שחוצים גם 6GB ). אתה מסביר את זה במשפטים של "אפשר להתמודד". ברור שאפשר להתמודד - אפשר להוריד הגדרות, אפשר הכול. ברגע שתוציא את הראש מעל המים ותלמד לקרוא ותבין שאני אישית גם יכול ללמד אותך אם תרצה, תבין שככה עובדת התעשייה וזה למה טענתי במקור שהיום, כדאי 1080 או 1080Ti כי התמורה שלהם תהיה גדולה יותר מ 2060 ( למי שלא מחפש RT ), במחיר הנכון. הרבה יותר גדולה, בעיקר ל 1440P שמדברים עד 2021.
 12. הרי אמרתי לך לטווח קדימה, כמה שנים, טווח ארוך - איך שלא נקרא לזה. מה הנקודה בלהראות לי ( משהו שאני יודע ) שנכון לעכשיו 2060 מספיק ל 1440P ? זה הרי כל אהבל יכול לדעת, אחרת NV לא היו מוציאים כרטיס כזה עם 6GB. תנסה לחפש הוכחות הפוכות.. בשבילך, לא בשביל הויכוח. אם תחפור טוב, תגלה שהיום יש משחקים שחוצים 5GB. https://www.guru3d.com/articles_pages/battlefield_v_pc_performance_benchmarks,8.html https://www.guru3d.com/articles_pages/shadow_of_the_tomb_raider_pc_graphics_performance_benchmark_review,8.html אלו שתי דוגמאות למשחקים עכשווים. אם תרצה יש לי עוד 5-6 כאלה, כי אני מכיר את המצב והשוק וכו'. שמתדיינים - אני ממליץ לך לחפש גם הוכחות מהצד השני, כי מה שאתה יודע - אני יודע. לא בטוח שהבנת אותי, כוונתי היא שמי שרוצה 1440P ורוכש חדש עדיף לו לשקול אופציות אחרות מ 2060 שעלול בעתיד הקרוב להגביל אותו לעומת כרטיסים עם 8GB ומעלה.
 13. אני האחרון שתומך בסדרת RTX ובכל מה שנוגע ל RT במחירים האלה. אני לא בטוח שלטווח ארוך 2060 יתמודד עם RT ב 1440P, היום יש את באטלפילד כמדד אחרי הפאץ', וזהו. כנ"ל לגבי מסכים שהם 144 ונהיים מאוד פופולאריים.. 2060 גם בלי RT יהיה לו קושי לטווח ארוך להתמודד עם זה. ולכן, יש כאלה שזה רלוונטי עבורם ב 1080P. 2060 מתמודד טוב מאוד ב 1440P על מסכי 60. עוד נקודה למחשבה, זה לקחת 1080Ti שעדיף לדעתי על כל הכרטיסים היום ל 1440P שמוצאים אותו במחיר סביר. ל 2060 יש זכרון 6GB ושמסתכלים על כמה שנים קדימה, רזו' מעל 1080P מתחילים לראות עלייה מגמתית של שימוש בזכרון. אולי זה יפריע, אולי לא - תלוי מה משחקים.
 14. coch

  GTX is Alive - 1660 \ 1660Ti

  צופה שיהיה באיזור ה 1070 מבחינת ביצועים נטו, לא נראה לי שיתמודד ראש בראש עם 590. רק מינוס 2GB זכרון שזה כן חסרון.
 15. לא שאני תומך בזה, אבל יש כאלה שיתנו הסבר ריאלי. שימוש ב RT, שימוש במסכים של 144 ומעלה. יש גם כאלה.