בנצ'מרקים ראשונים לrx 480 - נראה די מאכזב - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'מרקים ראשונים לrx 480 - נראה די מאכזב

chop

Recommended Posts

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לקנות עכשיו 970 זה לגמרי לא חכם. תחכה לגרסאות צד 3, וכדאי להמתין שהמחירים שלו יתייצבו. זה אמור להיות כרטיס של 1200 שקל בערך. 

אקנה אותו מחו"ל, לא מוכן לגזל הזה בארץ.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תחכה לגרסאות צד שלישי של 480 ותזמין אותן מחו"ל?

כי אני לא יודע אם זה שווה את ההמתנה, תמיד סבלו מבעיות טמפרטורה. השאלה כמה קרים יותר גרסאות צד שלישי יהיו

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז נחסוך עוד קצת ל1070, הכרטיס הזה הוא אכזבה טוטלית ואני ממש לא רואה איך הם עברו לליטוגרפיה כזאת ויצא להם כזה דבר, הצריכת חשמל לא באותה הפלנטה כמו ה1070 או 1080 ביחס לביצועים ואפילו אבסולוטית הוא מפסיד ל1070.
עכשיו רק לחכות ולקוות שבעיית המלאי של ה1070 תסתדר טיפה.
אפשר גם לראות מה קורה עם ה1060 של נוידיה למרות שלפי ההדלפות כנראה שהוא גם יהיה בערך כמו 970.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שבכל הביקורות השורה התחתונה היא שהכרטיס הזה מצויין אבל כולם פה בוכים...

מה מפריע לכם בכרטיס הזה? כרטיס ב- 200-230$ שמקביל (ותהיו בטוחים שבהמשך יהיה עוד שיפור של כמה אחוזים עם בשלים יותר) לכרטיס מדור קודם שעלה 300$ ויותר. מדובר בקפיצה טובה, במיוחד לאנשים שמחפשים כרטיס במחיר הזה (וזה המחיר שהכי הרבה אנשים מחפשים).

הכרטיסים של NVIDIA מאוד (מאוד!) מרשימים עד שרואים ש- GTX1070 עולה כמו GTX980 ו- GTX1080 עולה כמו GTX980TI. או בקיצור בדור הקודם דחפו את כל הסדרות שלהם למטה והוסיפו דגם אחד מעל ובדור הזה דחפו את כל הדגמים למעלה. בקיצור יש בלגן עם השמות וזה מבלבל אבל אם משווים ביצועים לדולר ה- 480 בין הכרטיסים הטובים ביותר שראינו בשנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירורי צד שלישי לכרטיס הזה כנראה הם בגדר מומלץ פלוס. הקירור שהוא מגיע איתו במילים עממיות - מאעפן.

הרעש. נעזוב את הטמפרטורה שהיא גבוהה לכרטיס עם צריכה כזו, הכרטיס ירעיש מאוד במאמץ בטח ביחס לקירורים

של היצרניות השונות. מה שאומר שבישראל זה עוד 150-300 שקל תוספת לאופציות השונות תלוי בדגם הנבחר.

המעבר פה הוא בעצם מ 390 ל 480. בביצועים ההפרש הוא אחוזים בודדים. מה שכן יותר יעיל וכו' וכו' וכנראה טוב

יותר עם DX12. הקפיצות של פשוט מאכזבות.

רק ללכת להשוות בין 970 ל 1070 מספיק בשביל להבין איזה חתיכת הפרש היה שמשווים ביניהם. איפה של

פעם.. משהו פשוט לא מוצלח שם. אני מאוכזב מאוד ולא יכול להסתיר את זה מאחר ופעם לא רק שהיה לי ( גאה בזה )

מעבדים בימים הטובים שלהם עוד לפני שרכשו את ATI.. הייתי גם עם 4850 ו 5870 שהיו כרטיסים מעולים לתקופה

ההיא ונתנו חתיכת תחרות. איפה זה עכשיו ? מה מעניין אותי שוק ביניים ב 1080P שנותנים לי 390 במעטפת אחרת..

פשוט אכזבה. שרוצה לשחק עם ההגדרות הכי טובות שמשחקים מודרניים יכולים להציע

פשוט ילך על 1070. אני מדבר על מחירי חו"ל.. הכרטיס הזה לא כזה משתלם אפילו אל מול 1070

למי שבאמת משחק. ככה אני רואה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

1. תקרא את החלק השני של ההודעה שלי, ה GTX1070 מחליף את את ה 980 (במחיר) ולא את ה 970.

2. מצחיק לקרוא את התגובה שלך על הרעש אחרי שליאור כתב פה בביקורת שהכרטיס חרישי והיה עדיף אם המאוורר היה עושה קצת רעש ומקרר את הכרטיס יותר. נראה לי אתה מתבסס על רעש שאנשים עושים ולא על רעש שהכרטיס עושה...

3. כנראה שלא יהיה הבדל במחיר אחרי שיצאו הכרטיסים המותאמים (לפחות לא במקרה של ה NITRO).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתבסס על ביקורות ברשת שכתבו שהכרטיס רועש במאמץ. אל תניח שאני מתבסס על משהו אחר.

יש ברשת כבר עשרות ביקורות אתה מוזמן לחפש בעצמך. אתה יכול לצחוק על התגובה שלי, או שאתה יכול

לחפש ולמצוא בעצמך ביקורות ולראות מה כתוב.

לי אין שום 480 בידיי כדי להגיד שזה מניסיון אישי.

ובתור אחד שמשחק הרבה - שאתה מתאכזב מכרטיס מסוים זה לא נקרא להתבכיין. אני קונה בשורה התחתונה

מה שאני רוצה - כמו כולם, לכן זו לא בכיינות. זה אכזבה מהמספרים של 480.

כנראה שלא יהיה הבדל - שמישהו אומר לי "אל תדאג" או "כנראה".. אני ישר דואג. חוק לחיים. אני לא מאמין שלא

יהיה הבדל אם תרצה לקנות STRIX או משהו דומה.

אני לא מדבר על איזה כרטיס 1070 מחליף. אני מדבר על זה שהם קופצים מ 970 ומביאים כרטיס זול ממנו בהשקה ( מחיר חו"ל )

עם ביצועים משמעותיים יותר טובים ממנו - שמזה נגזר - המעבר בין הדור הקודם לנוכחי הוא פשוט מעולה בשביל NV ( בביצועים ).

לא מבין, לא להתאכזב ממשהו שמאכזב אותי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HuGeMouTh

מעניין שבכל הביקורות השורה התחתונה היא שהכרטיס הזה מצויין אבל כולם פה בוכים...

מה מפריע לכם בכרטיס הזה? כרטיס ב- 200-230$ שמקביל (ותהיו בטוחים שבהמשך יהיה עוד שיפור של כמה אחוזים עם בשלים יותר) לכרטיס מדור קודם שעלה 300$ ויותר. מדובר בקפיצה טובה, במיוחד לאנשים שמחפשים כרטיס במחיר הזה (וזה המחיר שהכי הרבה אנשים מחפשים).

הכרטיסים של NVIDIA מאוד (מאוד!) מרשימים עד שרואים ש- GTX1070 עולה כמו GTX980 ו- GTX1080 עולה כמו GTX980TI. או בקיצור בדור הקודם דחפו את כל הסדרות שלהם למטה והוסיפו דגם אחד מעל ובדור הזה דחפו את כל הדגמים למעלה. בקיצור יש בלגן עם השמות וזה מבלבל אבל אם משווים ביצועים לדולר ה- 480 בין הכרטיסים הטובים ביותר שראינו בשנים האחרונות.

לקחת לי את המילים מהפה. גם אני איני מבין מה כולם פה מייללים, זה נשמע כמו קקפוניה מתוזמרת (ולא מוצלחת במיוחד)

בתמצות:

GTX970/R9-390 שעלו עד אתמול 330$, ירדו במחירם בשליש ל- 240$ וכבונוס קבלנו 8GB .

כל היתר לגבי הקירור רפרנס שאולי פחות מאידאלי (יהיו גרסאות אחרות בהמשך) כל כך לא רלוונטי.

מעבר לכך: הכרטיס מהיר בממוצע ב- 5% מעל GTX970 ונותן פי 2 .

GTX970 עם רק 3.5GB זכרון אפקטיבי, הוא מוצר מת. אוהו מה זה מת:

מי שעדיין מאמין, או מהמר, או מעיז בכלל לחשוב לקנות GTX970 חדש כיום, לא במחיר גבוה יותר,

אלא אפילו באותו מחיר כמו של RX480, שיעשה טובה לכולנו ולעצמו, ויחזיר את הרישיון שלו למחשב למשרד הטכנולוגיה.

לא רוצה להצטייר כמי שאולי חלילה מצדד קבוצתית במי מהיצרניות, כי אני לא, אבל למי שלא מעודכן דיו,

האורות דולקים כיום במשרדי הנהלת נוידיאה 24 שעות ביממה:

מגרדים שם את הראש מה עושים עם ה- GTX1060 שעדין לא מוכן, וגרוע מכך, יודעי דבר מספרים שהוא

תוכנן עם רק 1280 ליבות עיבוד = חצי בדיוק מ- GTX1080, שאינן מספיקות בכדי לנצח את RX480

שמספק 56% מביצועי GTX1080. ברוך לא פשוט בכלל מבחינה שווקית לנוידיאה:

היא אינה מעוניינת להגיע למצב ש- GTX1060 מגרד מלמטה את ביצועי RX480, דבר אשר יאלצה לשווק את GTX1060

במחיר מתחת ל- 200$.

ישנה שמועה שעושים מאמצים מהירים בנוידיאה לייצר חדשה במקומה, אחת עם 1536 ליבות כדי לצאת מהברוך.

הבעיה שזה גוזל זמן, יותר מדי זמן. ישנה דילמה לא פשוטה לנוידיאה היום, בין האם לצאת מהר עם מוצר שקשה לו

לנצח את RX480, או להשקיע עוד קצת זמן ולצאת עם מוצר שכן מנצח את RX480.

המשמעות כאן היא הלחם והחמאה של היצרניות במירוץ אחר המכירות הכי חשובות בתחום ההאצה הגראפית,

סגמנט ה- 200-250$.

coch, תעשה שעורי בית ותחזור מאוכזב - אבל מאוכזב קצת אחרת - יותר בוגר ויותר שפוי.

בידידות כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...