בנצ'מרקים ראשונים לrx 480 - נראה די מאכזב - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'מרקים ראשונים לrx 480 - נראה די מאכזב

chop

Recommended Posts

אני לא מתיימר להבין עד כדי כך, ותכלס במחיר של חול, למשל כמו הבחור שקנה ב943 שח הוא באמת לא מאכזב ומשתלם,

אבל גם נבידייה נותנים יחס יפה של עלות-תועלת עם ה1070 למי שדורש יותר ביצועים ולא מסתפק ברזולוציה של 1080p@60Hz.

1070 חזק ב55 אחוז בערך מ970, והתמחור שלו הוא 380, נכון כרגע הרבה יותר אבל נגיד בעוד 3 חודשים, יחס של 230 חלקי 380  דומה מאוד ל 100 חלקי 155, ומדובר פה בכרטיס high end.

בקשר לכמות יכול להיות שנביידיה לא הכינה את עצמה טוב כמו , לא נכנס כל כך לפרטים, פשוט ציפיתי שה480 יהיה קצת יותר חזק, כנראה אני אישית מחפש כרטיס יותר חזק ולכן כרגע זה לא פלח השוק שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרטיס טוב למחיר שלו, אבל עצוב שAMD לא מציעים כרטיס עוצמתי יותר למי שמוכן לשלם יותר.

לדעתי כל מי שרוצה לשחק ב1440p יפנה לNvidia, זה פלח שוק שלם שAMD לא נותנים בו מענה.

מעניין אם זאת החלטה אסטרטגית להתמקד בפלח שוק מסוים או שהם פשוט לא יכולים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עצוב ולא נעליים, באותה מידה זה "עצוב" ש- סוחטת את הסגמנט העליון בזמן שמוכרת כרטיסי דור קודם בזול..

Nvidia משיקה קודם את הסגמט העליון (לא העליון ביותר) עם ליבת הGP104, בקרוב היא תשיק את ליבת הGP106 לסגמט הביניים ובמהלך השנה הבאה את ליבת הGP10X המקדמת שלה. לעומת זאת משיקה את 10, ליבת הביניים שלה ואת 11 ליבת הביניים הזולה עוד יותר, כי זה הסגמנט שהיא צריכה עם מירב הכרטיסים הנמכרים, היא צריכה כסף להקל על החובות וזה מה שיביא לה את זה, כרטיסי ה390/970 מהוים כלום מנתח השוק, אז להשיק כרטיס במעל $300 במטרה שימכר כמו לחמניות חמות באמת ויחזיר לך נתח שוק ויכניס לך רווחים אמייתים זה לא הדרך החכמה. גם זה יגיע במהך השנה הקרובה או תחילת הבאה עם ליבת הVega, בקיצור. אין פה "עצוב" יש פה "עסק"... אם תשימו לב לדברים שאתם כותבים על חברות ששוות הרבה יותר ממה שרובכם יראו איי פעם.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אי אפשר להתעלם מזה שמדור לדור NV קופצת משמעותית בביצועים, מראה יכולות מעולות לדרישות של הגיימרים

היום לעומת שנחה לה איפשהו בהיותה בינונית מבחינת קפיצות טכנולוגיות \ ביצועים איך שבא לכם לקרוא לזה.

שוב - המחיר של 1070 בחו"ל הוא גם תחרותי ביחס לביצועים שהוא נותן. זה לא מדוייק לדבר על התמחור היקר יותר שלהם ולהתסתכל

אך ורק על התמחור של 480. 1070 ( לצורך העניין ) מגיע במחיר תחרותי ביחס לביצועים שהוא מספק, בעיות כמו מחסור בהיצע

זה דברים שיש והם יעלמו שהם יעלמו.

אפשר גם לראות ש 1070 עם הביצועים שהוא מספק נמצא כ"כ קרוב ל 480 מבחינת יעילות. זה גם משהו שאומר לי ש 480 לא כזה

מוצלח בקטגוריה הזו.. אפילו ה 970 שלי שעוד מעט הוא מאובן מבחינת זמן בשוק יעיל כמו ה 480 והמפוח שלי 15 מעלות נמוך יותר ממנו במאמץ.

אפשר לדבר על עובדות בשטח ש רוצים להחזיר קהל, שיש להם יכולות שאין ל NV ( לקונסולות כמו שהוזכר ) וכו'..

אבל אפשר גם להוסיף על זה עובדות ש בשנים האחרונות נמצאת במגמת רווח שלילית, לעומת הירוקים. 

אסטטרגיות עסקיות זה לא שחור לבן.. שאומרים ש עושה מהלכים גאוניים אם זה בתמחור או בידע שיש להם

צריך גם להתייחס למספרים האמיתיים ברבעונים או בסוף תקופה ולראות שהמצב שלהם לא מזהיר בלשון המעטה.

מי שחושב שיש פה אינטרס אישי לקטול אותם צריך ללכת לשטוף את הפנים לשתות קפה שחור ואז לחזור. סה"כ אם הם היו נותנים

תחרות אמיתית אנחנו היינו מרוויחים מזה. תחרות בתמחור זה תחרות סבבה לגמרי, הציפייה ממני שזה לא יהיה רק שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 480 הוא כרטיס מסך ביניים, אז למה משווים בכלל ל 1070/1080?

הרי ברור שאין בכלל מקום להשוואה בינו לבין ה GTX960, ואת ה GTX960 מוכרים היום בארץ ב 1000 שקל.

עכשיו הכדור אצל nVidia - הם ישחררו את ה 1060 (יש כבר את הנתונים שלו מפוזרים באינטרנט, ואני מהמר על תג מחיר ירוק למדי של 250$ ומעלה). הוא יהיה כנראה שווה בכוחו ל 480, אולי טיפה יותר - בכל זאת nVidia חזקה יותר מ אצל יצרני משחקים והמון משחקים זוכים לבוסט יפה עם כרטיסי בזכות זה.

אגב שיהיה ברור, אין ספק שלא שווה לקנות את הכרטיס הזה במחיר של הארץ... אם אתה כבר בכיוון של להשקיע 1450 ש"ח, תתקדם עוד קצת ותיקח בהמה רצינית בעוד קצת... את ה RX480 לקנות רק בחו"ל, כדי להסביר ליבואנים ולחנויות שנמאס לצרכן הישראלי להיות פרייאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיגיון אומר ש 1060 גם אמור להיות עוד יותר יעיל מ 480 שמסתבר שהוא לא מה שחשבו בקטגוריה הזו.

1070 כמעט יעיל בצריכה כמו ה 480.

אין ספק בכלל שבמחיר חו"ל ש תמחרו אותו הכרטיס שווה את הכסף בעיניים עצומות. אם זה אני לא מתווכח.

ראיתי בבוקר גם מחירים הזויים של 400 דולר ל 480, אפילו עדיין לא בגירסאות צד שלישי. אין לאנשים בעולם סבלנות

והם לא מבינים על מה לבזבז כסף. זה מעלה חיוך על גבול המגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

ה 480 הוא כרטיס מסך ביניים, אז למה משווים בכלל ל 1070/1080?

הרי ברור שאין בכלל מקום להשוואה בינו לבין ה GTX960, ואת ה GTX960 מוכרים היום בארץ ב 1000 שקל.

עכשיו הכדור אצל nVidia - הם ישחררו את ה 1060 (יש כבר את הנתונים שלו מפוזרים באינטרנט, ואני מהמר על תג מחיר ירוק למדי של 250$ ומעלה). הוא יהיה כנראה שווה בכוחו ל 480, אולי טיפה יותר - בכל זאת nVidia חזקה יותר מ אצל יצרני משחקים והמון משחקים זוכים לבוסט יפה עם כרטיסי בזכות זה.

אגב שיהיה ברור, אין ספק שלא שווה לקנות את הכרטיס הזה במחיר של הארץ... אם אתה כבר בכיוון של להשקיע 1450 ש"ח, תתקדם עוד קצת ותיקח בהמה רצינית בעוד קצת... את ה RX480 לקנות רק בחו"ל, כדי להסביר ליבואנים ולחנויות שנמאס לצרכן הישראלי להיות פרייאר.

איזה בהמה רצינית אתה יכול לקחת במחיר הזה? אפילו עם תוספת 200-300 שקל קשה למצוא משהו שעדיף נכון להיום על 480. כנראה רק ה1060 ייתן פייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של elikh

איזה בהמה רצינית אתה יכול לקחת במחיר הזה? אפילו עם תוספת 200-300 שקל קשה למצוא משהו שעדיף נכון להיום על 480. כנראה רק ה1060 ייתן פייט.

כחדש מחנות בישראל ? 1500-1600 שקל לגירסאת צד שלישי נניח ? עדיף כבר 1070 מחו"ל ולהוסיף 300-400 שקל.

הכול שאלה של סבלנות. בשביל תוספת ריאלית כזו אתה מקבל כרטיס שבפועל רומס אותו לחלוטין.

אותה יעילות, ביצועים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

כחדש מחנות בישראל ? 1500-1600 שקל לגירסאת צד שלישי נניח ? עדיף כבר 1070 מחו"ל ולהוסיף 300-400 שקל.

הכול שאלה של סבלנות. בשביל תוספת ריאלית כזו אתה מקבל כרטיס שבפועל רומס אותו לחלוטין.

אותה יעילות, ביצועים אחרים.

או שמדברים על מחירי , או על מחירי חו"ל.

גם בארץ וגם בחו"ל ההפרש בין 480 ל1070 הוא גדול. אי אפשר להשוות את 480 מהארץ ואת ה1070 מחו"ל.

עריכה: וברור שעדיף לחכות לגרסאות צד שלישי בכל מקרה. אומרים את זה כמעט בכל ביקורת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שקירורי צד שלישי במקרה של הדור הזה ( NV ) יהיו לרוב יותר זולים מהמפוח שלהם ( FE ) מה שבדר"כ זה ההיפך.

ההפרש בין מחירי חו"ל של 1070 צד שלישי לבין מחירי חו"ל של 480 צד שלישי מאוד נתונים לויכוח לגבי מה משתלם יותר.

אנחנו לא מדברים על המחירים של כרגע באמאזון אלא על מחירי ההשקה שיעברו נניח עוד חודשיים שלוש ויהיו פחות

בעיות. אני רואה רק יתרון לירוקים פה לא רק מבחינת ביצועים אלא גם מחיר-חו"ל ביחס לתמורה. אבל זו דיעה אישית.

ובנוגע למה שכתבתי על התוספת 300-400 שקל אז עניתי לתוספת כסף על מחיר של הארץ כמובן.

בטח שלקנות בחול 480 גם במחיר של 250 דולר זה משתלם. כבר אמרתי את זה לא פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדברים על מחירי ישראל - לא שווה לקנות את ה 480, כי 1500 ש"ח ומעלה זה מחיר של כרטיסי אקסטרים... זוכר שחבר טוב שלי תמיד היה לוקח באילת כרטיסים X70 של באיזה 1600 שקל..

אם מדברים על מחירי חו"ל - ברור ששווה לקנות את ה 480, כי זה יוצא גג 1000 ש"ח (גרסת ה 8GB) וזה מחיר של כרטיס ביניים.

אני כבר קניתי את הכרטיס, במחיר של 239$ ויגיע אלי עוד שבועיים.. כאחד שמסתדר גם היום עם GTX560Ti... אני מאמין שזה יחזיק אותי טוב ויתן לי אופציה לכל מה שבא לי, כולל לפחות לעוד 4 שנים..

ותמיד עדיף לחכות לגרסאות צד שלישי, אבל לא יכולתי לחכות - בנאדם מגיע עוד שבועיים לארץ... לך תדע מתי הפעם הבאה שהוא יגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

אם מדברים על מחירי ישראל - לא שווה לקנות את ה 480, כי 1500 ש"ח ומעלה זה מחיר של כרטיסי אקסטרים... זוכר שחבר טוב שלי תמיד היה לוקח באילת כרטיסים X70 של באיזה 1600 שקל..

אם מדברים על מחירי חו"ל - ברור ששווה לקנות את ה 480, כי זה יוצא גג 1000 ש"ח (גרסת ה 8GB) וזה מחיר של כרטיס ביניים.

אני כבר קניתי את הכרטיס, במחיר של 239$ ויגיע אלי עוד שבועיים.. כאחד שמסתדר גם היום עם GTX560Ti... אני מאמין שזה יחזיק אותי טוב ויתן לי אופציה לכל מה שבא לי, כולל לפחות לעוד 4 שנים..

ותמיד עדיף לחכות לגרסאות צד שלישי, אבל לא יכולתי לחכות - בנאדם מגיע עוד שבועיים לארץ... לך תדע מתי הפעם הבאה שהוא יגיע

כן אבל אם אתה מפרש לשקלים מחיר של חו"ל שמשווים בין 480 ל 1070 אז התוספת היא לערך 500 שקל. ( צד שלישי מול צד שלישי )

האם זה לא שווה את ההבדל בין הכרטיסים ? נתון מאוד לויכוח. אחוזים ממוצעים של ביקורת שבוחנת 30 משחקים

לא בודקים את הזמן שאדם שורף על משחק X. הם נותנים תמונה כללית - ובצדק אני לא מצפה אחרת.

מי שחושב גדול יותר זה בדר"כ אנשים שיודעים מה הם משחקים ומה הם צריכים. לכן לי ה 500 ש"ח האלה לצורך

העניין זה money well spent. אם זה היה הבדל של 1000 שקל ( כמו בארץ ) אנחנו מגיעים לנקודה אחרת ושם

אם הגעתי למצב שאני מתפשר ולוקח 480 - אז אני יכול להגיד שהתמחור של NV הוא לא נכון לכרטיס הזה.

אבל המצב הוא שגם ה 1070 בחו"ל מתומחר תחרותי והוא גם יימכר בהתאם. אני בטוח בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

כן אבל אם אתה מפרש לשקלים מחיר של חו"ל שמשווים בין 480 ל 1070 אז התוספת היא לערך 500 שקל.

האם זה לא שווה את ההבדל בין הכרטיסים ? נתון מאוד לויכוח. אחוזים ממוצעים של ביקורת שבוחנת 30 משחקים

לא בודקים את הזמן שאדם שורף על משחק X. הם נותנים תמונה כללית - ובצדק אני לא מצפה אחרת.

מי שחושב גדול יותר זה בדר"כ אנשים שיודעים מה הם משחקים ומה הם צריכים. לכן לי ה 500 ש"ח האלה לצורך

העניין זה money well spent. אם זה היה הבדל של 1000 שקל ( כמו בארץ ) אנחנו מגיעים לנקודה אחרת.

העלת פה נקודה שבאמת שוכחים ממנה הרבה. 

אם אדם אוהב גיימינג ומתעסק בזה כמעט כל יום כמה שעות, בטווח זמן של למשל שנתיים - שלוש עד הכרטיס הבא, בהחלט יש הצדקה מלאה להוסיף את ה400-500 בשביל ביצועים הרבה יותר טובים.

כמובן לא כל אחד יכול להרשות לעצמו, אבל במקרים האלה עדיף לבוא בגישה של "ממה אני אהיה מרוצה יותר" מאשר בגישה "מה יותר משתלם כדי לא לצאת חלילה פראייר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל גם במחירי חו"ל retail מול retail רשמי - מדובר פה בפער שבין 240$ ל- 450$ (נכון לעת הזו).

כרטיסי 380$ הם פיקציה עתידית שעוד לא קיימת בשום מקום ולא נראית בכלל באופק. לא כאשר נוידיאה בקושי מייצרת 100-200

כרטיסים ביום גלובאלית מהסדרות הללו.

זה ראשית צריכים לציין, לעשות סדר בדברים - דהיינו לא 400 ולא 500 שקל תוספת ולא נעליים שאתם מתקשקשים פה עליהם. זה לא רציני.

מדובר פה בפועל על פער מחיר של כמעט פי שתיים (כי 450$ זה כמעט הכפלה של 240$). זהו פער של 210$ או משהו כמו 800 שח.

שנית, נכון לעתה 30.6.2016 לכו תנסו למצוא במלאי GTX1070 זמין למכירה .

רוב הסכויים שתתקלו ב- no stock כך שזהו דיון תאורטי. ואם יהיה זמין במלאי אצל מישהו, אז זה יהיה ב- over price מלאכותי

שיעלה את המחיר way way above 450$ ...

מצד שני, מי שצריך כרטיס כאן ועכשיו אז יש לו זמין במלאי לרכישה RX480, נגיד, כי גם זה לא בטוח,  גם הוא די מדולדל במלאים.

והחלופה הזמינה הבאה היא ל- 980Ti שאת זה יש בוודאות במלאי (עדיין) בשפע, ובמחיר חדש שעודכן לאזור 400$ (לפחות בארה"ב).

ולכן השאלה היא כזו: 240$ ל- RX480, או 400$ עבור 980Ti ?

זו השאלה היותר רלוונטית מבחינת מה שיש כיום זמין ואמיתי, ולא משחקים בנידמה לי על מחירים תאורטיים שאין בהם מוצרים לרכישה בפועל.

זוהי תוספת גם כן די מכובדת בת 160$ או כ- 600 ש"ח. עכשיו תמשיכו לנהל את הדיון מכאן ועל סמך הנתונים הללו.  

את זה אני אשמח לקרוא מהצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...