בנצ'מרקים ראשונים לrx 480 - נראה די מאכזב - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנצ'מרקים ראשונים לrx 480 - נראה די מאכזב

chop

Recommended Posts

ציטוט של captaincaveman

האכזבה נבעה מציפיות שלא היו מחוברות למציאות.

לא היתה שום סיבה לצפות מכרטיס במחיר X שיתן ביצועים של כרטיס במחיר 1.5X. אם זה היה המצב, היו מוכרים אותו בדולר פחות, לא ב-150$ פחות.

זה שאתה מסתכל על 100 פרמטרים אחרים (כמו מתי יצא כל כרטיס, TDP וכו') זה נחמד, אבל לא רלוונטי.

הדבר היחיד שמעניין את הצרכן הממוצע זה ביצועים לעומת מחיר. הצרכן הממוצע הוא זה שמכניס כסף, לא האחוז המאוד קטן של אנשים שמבינים משהו בתחום.

מה לא מחובר למציאות ? כרטיס שדורש חיבור 6 פינים שמגיע במאמץ ל 85 מעלות ואז מתחיל להוריד קלוקים ?

סליחה איך זה לא רלוונטי לצרכן ששוקל לקנות מפוח ? אם כבר התגובה שלך לא מחוברת למציאות, זה בוודאי

פרמטר מאכזב. לקבל כרטיס כזה שהיעילות שלו היא כמו של הכרטיס שלי מלפני שנתיים, וכמו של 1070 - סופר מאכזב.

אין עוד 100 פרמטרים אחרים, הפרמטר המרכזי הוא תמורת ביצועים ביחס למחיר. את זה גם אני אומר.

ביצועים ביחס למחיר של 1070 במחיר חו"ל היא טובה יותר עבור קהל X שאני ביניהם. אין הבדל מבחינתי בין הירוקים לאדומים

מבחינת העדפה.

אני הייתי הראשון שאמר שהוא יהיה 970\390 במעטפת אחרת ולא 980. האכזבות נובעות מהרבה דברים ו מ AMD

בכללי. שאני קונה כרטיס אני מסתכל בשורה התחתונה על התמורה שאני מקבל לשלוש שנים הבאות. זה שאתה בוחר לקרוא

לזה חוסר חיבור למציאות, בעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סליחה, אבל אני מרגיש שאני מדבר לקיר.

אני אנסה להיות יותר ברור...

אם אתה Coch, חשבת שכרטיס שעולה 230 יתן ביצועים דומים לכרטיס שעולה 450, אתה Coch לא מחובר למציאות.

דברים לא עובדים ככה, ואין סיבה שיעבדו ככה. הכרטיס תוכנן ככזה שמתאים לשוק הבינוני. 970 כשהושק לא היה כרטיס לשוק הבינוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, הצרכן הממוצע לא יושב עם AFTERBURNER ו-RIVATUNER STATISTICS OVERLAY ובודק האם הכרטיס שלו עושה THROTTLING או לא.

אתה עושה את זה ואתה לא צרכן ממוצע. ואתה מאוכזב כי הכרטיס לא עמד בציפיות הלא הגיוניות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

סליחה, אבל אני מרגיש שאני מדבר לקיר.

אני אנסה להיות יותר ברור...

אם אתה Coch, חשבת שכרטיס שעולה 230 יתן ביצועים דומים לכרטיס שעולה 450, אתה Coch לא מחובר למציאות.

דברים לא עובדים ככה, ואין סיבה שיעבדו ככה. הכרטיס תוכנן ככזה שמתאים לשוק הבינוני. 970 כשהושק לא היה כרטיס לשוק הבינוני.

הכרטיס מפוח כרגע לא מעניין אותי. המחירי השקה לפי כמות הם 240 ו 199 דולר בהתאמה. השמועות אומרות שהם יעלו ל 250, גם לא מעניין כי זה רק שמועות.

אז תדייק לפחות.

הכרטיסי צד שלישי של 1070 לא מתוכננים לעלות 450 - והמחירים כרגע גם לא רלוונטיים בגלל שיש ביקוש ומחסור בהיצע בו זמנית.

אני אשמח לחזור לפה ולדבר על המחירים שהם יתייצבו ולא על מחירי הווה שהם לא רלוונטיים בכלל.

גם ה 240 של לא יישאר ככה מאחר וקירורי צד שלישי בוודאות יעלו יקר יותר. הפער יצטמצם ככה או ככה.

אתה captain מנסה להיות מחובר למציאות ולא מצליח. המחירים של עכשיו לא רלוונטיים להשוואה לשתי החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

גם 250 לעומת 380 זה הפרש גדול. הפרש של יותר מ-50% במחיר.

למה שהם יהיו קרובים בביצועים?

איפה כתבתי שאני רוצה שהם יהיו קרובים בביצועים ?

ראית אותי רושם את זה או מצפה לזה ? ראית אותי מאוכזב מהמחיר של 250 דולר ל 480 ? הפוך, מחיר מעולה לכרטיס הזה.

אני מנסה להבין מה אתה רוצה עדיין. כי כנראה התגובות שלי לא היו ברורות אז החלטת שציפיתי ל 980Ti בביצועים ובשמו בישראל 480.

תהיה ריאלי. במידה ו 1070 יעלה לא 380 אפילו אלא 400-409 דולר. צד שלישי ל 480 יעלה 260 דולר.

140 דולר הבדל ביניהם לא מצדיק את ההפרש ביצועים היותר ממשמעותי ? זה נתון לויכוח לפי הצרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

אני שוב חוזר, 140 דולר זה יותר מ-50%. לאיזה ביצועים בדיוק ציפית?

יחסית למחיר שלו, הוא כרטיס מצויין.

יחסית למחיר שלו הוא כרטיס טוב מאוד ומשתלם. נו גם אני חוזר על אותו דבר.

למה לי להסתכל רק על ה 50% האלה ? אותי מעניין האם 140 דולר האלה שווים את התוספת ביצועים שאני יקבל עם 1070 לטווח זמן מסוים.

זה השאלה והתשובה שלה נתונה לויכוח. לי זה כן. לך זה לא יודע. זה משנה ?

סיפתאח.. זה נטחן ואין לי סבלנות. יש לי כמה שעות לשחק. צ'או  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחזב הוא לא כי סך הכל כרטיס שאמור להיות זול. בארץ לדוגמא הוא יקר מידי לדעתי כי כל הקטע היה שיהיה אפשר לקנות 2 RX480 ולקבל ביצועים מעולים שדומים ל1080 בסך של $400 או $460 אם ללכת על 8גיגה במקום 1080 שאמור לעלות $600.

והביצועים נכונים, שתי RX480 יכולים להתחרות ב1080 בודד. בארץ הכרטיס עולה 1500 אז שתיים כאלה יעלו 3000 שזה 1000 שקל פחות מ FE של 1080. להתחשב בעובדה שלא כל המשחקים עובדים עם קרוספייר הופך את ה 1070 ב2500 שקל להיות בחירה טובה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Moon-Mage , עשיתי חיפוש ואתה צודק. פשוט המקום הראשון שבדקתי בו הוא KSP ולא עשיתי כלכך מחקר בעניין.

בכל אופן לדעתי הRX480 יקר מידי בארץ וכנראה אקנה 1070 (כשדרוג מסדרת ה 600 של נווידיה שזה די משמעותי לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, יש לכם אולי הערכה מתי יגיעו כרטיסים עם קירורים מתקדמים יותר? כמה זמן בדרך כלל לאחר ההשקה של כרטיס מתחילות להגיע לישראל גרסאות טובות יותר של

#תקוע_ללא_מחשב_כרגע
:(((((

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Daniel Vep, לפי מה שאני יודע הפרטנרים מפיצים בדרך כלל כשזה מוכן כשבוע אחרי .

שבוע אחרי היציאה של 1080 היה את הקומפיוטקס ששם כל החברות השונות כבר הציגו את כל הכרטיסים שלהם. 

כל ה RX480 שיש באו כנראה מלפני שבוע אז לדעתי יגיע לארץ תוך שבועיים-חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...