להיות שמאלני במדינת ישראל... - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להיות שמאלני במדינת ישראל...

Born2Kill

Recommended Posts

בגלל זה "עוצמה" אינה מפרסמת ברבים את המצע שלה ואת השנאה , שאנחנו חווים פה .

על איזה שינאה אתה מדבר?

שינאה לרוצחים שפלים?

שינאה למסיתים לרצח?

שינאה לאלו שקוראים לנו בני קופים וחזירים?

חביבי, השינאה מקורה בסיבה ולא במסובב.

השינאה אינה בי, היא בערבים ושאר מוסלמים שעברו שטיפת מוח מרגע לידתם.

השמאל מבלבל נחישות ונחרצות עם קיצוניות.

קוראים לנו "ניצים".

מטיפים ל"יונים".

חביבי, ליונים אין ציפורנים להגן מהטורפים מוכי הכלבת שמסתובבים סביבנו ותוקפים בכל הזדמנות.

הסיבה היחידה שהם אינם תוקפים כרגע היא שניצחנו אותם שוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב.

ברגע שידם תהיה על העליונה, גם ערביי יצטרפו אליהם לטבוח בנו.

אז לא אני לא מטיף לרצח עם.

אני לא מטיף לגזענות על שום בסיס.

אני נגד אשליות.

אני בעד האמת.

אני בעד לשמור על האינטרסים שלנו כמדינה יהודית.

אני בעד לשנות את מפת המציאות הבטחונית כך שתעניק לנו ביטחון מקסימלי לא רק עכשיו, גם בעתיד.

ולתוך אותה מפת מציאות אני לא מכניס אשליות של שלום וחושב שזוהי התשובה האולטימטיבית לסכנות.

כי זוהי תשובה תיאורטית לשאלה תיאורטית במציאות תיאורטית, שבינם לבין המציאות פה באיזור אין ולא שביב של קשר.

לכל היותר אפשר לדבר על אינטרסים משותפים זמניים, ושיתוף פעולה זהיר מבלי לשים את האינטרסים הבטחוניים שלנו בסכנה, או ליצור מציאות שנתקשה להחזירה לאחור בהמשך.

השמאל כל הזמן אומר ניתן להם ואם צריך נכבוש מחדש, והעולם יהיה איתנו כי הצדק יהיה איתנו.

חביבי, הצדק כבר איתנו, והעולם חתיכת חרא אחד גדול שאי אפשר לסמוך עליו אפילו להכיר באמת כשהיא ברורה לנו במיליון אחוז.

לעולם יש אינטרסים חזקים מנוגדים לנו(נפט ואוכלוסיה מוסלמית מקומית, ורב תרבותיות, ופוליטיקלי קורקט, ושימור עצמם, ובחירות מחדש, ומה יגידו אחרים).

עולם בו באו"ם איראן ממונה ליו"ר הוועדה לזכויות ההומואים, וסעודיה ליו"ר הוועדה לזכויות נשים, וסוריה ליו"ר הוועדה לחופש הדת וטוהר הנשק. (פחות או יותר)

כי רוב המדינות באו"ם הם מדינות של חלאות אדם שבהצבעה האם לשחוט את כל היהודים ולאנוס את נשיהם הם יצביעו כן.

לתת לפלסטינים שטחים אסטרטגים ולסיים את פירוז השטח בשומרון זאת טעות אסטרטגית איומה.

ביום שתיסוג מהשטחים ותפנה ישובים הם יגבירו את כל מה שאתה רוצה שיפסק.

רק שאז יהיה להם יותר אפשרויות לחבל בעתידך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שהתובנה נאמבר 1 שלי מהדיון הזה היא שההבדל העיקרי בין אנשים עם נטייה שמאלנית/ימנית הוא עד כמה אתה מאמין בבני אדם, ועד כמה אתה חושב שהם יכולים להאמין בך.

לא יזיק לכמה מהחבר'ה פה להבין שרוב האנשים (ערבים כמו יהודים) עוסקים בלדאוג להישרדות ולחיים האישיים שלהם, ולא במחשבה של איך אני רוצח אנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינאת היהודים ומדינת ישראל מושרשת בהם בבסיס תרבותם ודתם.

לאורך כל ההיסטוריה בכל פעם שמשהו הרגיז את המוסלמים, היהודים חטפו.

כקבוצה הם אכזריים ולא שפויים כי זה בסיס תרבותם.

כפריטים הם יכולים להיות מה שהם רוצים רק כל עוד הסביבה מאפשרת להם.

והסביבה הערבית/מוסלמית כופה את שינאת היהודים גם על ערביי ישראל והנוצרים.

לרוב הערבים יש מטענים ואמונות ורציונל(אם אפשר לקרוא לזה רציונל) שסופם הקולקטיבי להתממש לכדי איום על מדינת ישראל והיהודים בכלל.

בגרסתם האישית הם יכולים להיות בני אדם.

בגרסתם הקולקטיבית בתנאים המתאימים(בדיוק כמו ארבה) נוצרת מסה גדולה שהופכת להיות נחיל טרף.

וכל הפריטים בקבוצה או זזים הצידה ומפנים את הדרך(מפחד) או מצטרפים לנחיל.

עכשיו יבואו כל הטיפשים ויקראו לי גזען ואיסלמופוב.

למרות שאני פשוט ריאליסט שמכיר באמת ההיסטורית ממנה אפשר להבין באופן חד משמעי מיהם הערבים ומהו האיסלם בכל מה שקשור לשינאה תוקפנות ואכזריות כלפי היהודים ושאר הכופרים, וגם אל תוך עצמם במאבקי כוח.

האיסלם שולט באכזריות ופחד.

השינאה תמיד מכוונת החוצה.

הערבים והמוסלמים הם קודם כל ערבים ומוסלמים, ורק אחר כך בני אדם.

כשאלו מתנגשים, נחש מי שולט על מי?

http://24.media.tumblr.com/086f3d73b6bcee51ce689735a75e3026/tumblr_mg2gytyDbt1rt9uwbo1_1280.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו במידה ואתה צודק, (ויש לא מעט היגיון בדברים שאתה אומר).

אתה באמת חושב שאם תדבוק בדיעה הזאת, ותתנהל לפיה באותה התגוננות שהבעת עד עכשיו, אתה תשרוד בטווח הארוך?

בחירת צד היא קצת כמו בחירה של אחד מתוך שני סיכונים.

אם בחרת להאמין בבני אדם וביכולת שלהם לחיות בשלום על אף הבדלי דת וכדומה, לקחת את הסיכון שהם לא ירגישו כמוך ויביאו להשמדתך.

אם בחרת להאמין שאין סיכוי לחיות בשלום, בחרת במלחמת חורמה נצחית שתיגמר כשהצד החזק יותר ינצח (כל מדינות ערב + תמיכת העולם VS , עם כל הכבוד לצבא שלנו...).

אני מעדיף לקחת את הסיכון הראשון, נראה לי פחות כמו אסון כלכלי, פוליטי ואישי ודאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין ביכולת שלהם לחיות כבני אדם בתנאים מסויימים, שאינם הטבע המתממש מהם כערבים ומוסלמים.

אני לא משלה את עצמי שבתנאים המאפשרים לתרבות השינאה והאלימות הערבית והמוסלמית שלהם לשלוט בהם, הם יבחרו לפעול נגד הנטיות הקבוצתיות שלהם.

אני לא משלה את עצמי שאם אני אתן להם כך וכך, ואז יקווה לטוב, הם יהפכו את עורם והקונפליקט יגמר.

תהליכים איטיים השואפים לשינוי לטובה?

אני בעד.

וכמה שיותר איטיים יותר טוב.

כי שינוי בסיסי יקח להם דורות.

תהליכים מהירים עם תקווה שאינה במקומה? המסכנים את בטחוננו ועתידנו?

חוסר אחריות.

טירוף הדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני איסלמופוב.

כיום, במאה ה-21, האיסלאם היא דת שמביאה עמה תרבות חשוכה, אלימה, חסרת סובלנות, רצחנית. לא כולם, כמובן, אבל חלק גדול מאוד.

לכן, כל הסכם ומו"מ שמנהלים עם מוסלמים צריך להיות מבוסס על ההבנה הזו. בין אם זה הסכם פירוק גרעין באיראן ובין אם זה מו"מ מדיני בין לפלסטינים. אסור לבוא לשיח עם מוסלמים מתוך אמונה תמימה שהם מגיעים ברצון טוב או שהם יקיימו מה שהבטיחו.

אבל זה לא היה כך לאורך כל ההיסטוריה. הייתה תקופה ממושכת בה דווקא האסלאם היה מוקד הקדמה והתרבות, בעוד שהעולם הנוצרי דשדש באפלת ימי הביניים.

אני חושב שהגלובליזציה מחלחלת לאיטה ומחדירה מחשבה נאורה ומערבית גם למדינות האסלאם. איראן היא דוגמה מצוינת: יש בה שכבה גדולה של חילונים תרבותיים ונאורים, שמקללים את היום בו האייתולות עלו לשלטון ומייחלים לנפילתם. גם במצרים קיימת חונטה חילונית שאי אפשר לזלזל בה: אלה שהעיפו לכל הרוחות את האחים המוסלמים וסגרו את המנהרות של החמאס בעזה. המצרים, למשל, מתחילים להבין שהאינטרסים הכלכליים שלהם הם קרבה למערב, ולארה"ב בפרט. זו נקודת אור קטנה בחשכת האסלאם.

אני רק יכול לקוות שבמרוצת השנים והדורות הקרובים יתחולל תהליך שיהפוך את המוסלמים לאנשים מתונים ונאורים יותר. כי עד שזה לא יקרה, העולם המערבי יהיה במלחמה מתמדת עמם.

כל האמור לעיל אינו סותר את העמדה שלי לגבי הסכם מדיני עם הפלסטינים: אין מבחינתי ויכוח על כך שאסור לבטוח בהם ולסמוך על הבטחתם. הבטחות כאלה לא שוות הרבה גם אצל המערב הנאור, קל וחומר שלא אצל הפלסטינים.

אבל אני מאמין שאפשר לזהות את האינטרסים שלהם או לייצר להם מערך אינטרסים כזה, שימלא את המקום של אמון. אינטרסים כלכליים, מדיניים, הישרדותיים, של כבוד, של כל דבר אחר שיכול להניע אותם בכיוון הנכון.

הסכם של אינטרסים כזה, שילווה בחילופי אוכלוסייה, הוא הסיכוי היחיד שלנו לשרוד כאן לאורך שנים.

כל דבר אחר - הן מה שהשמאל מציע והן מה שהימין הקיצוני מציע, יוביל בסופו של דבר לכליונה של מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנלוגיה ברורה ובכל זאת היא פשטנית, רדודה, מביכה ומטופשת.

במיוחד משפט הסיכום האחרון:

רק כאן בדיון הגיבו שלושה שמאלנים מוצהרים (כולל פותח הדיון), כולם לוחמים ביחידות קרביות. אני תוהה היכן שירתו כל הימנים הקיצוניים שמברברים את עצמם למוות פה.

אבל מה זה משנה בעצם, הרי לדידם של חבורת ההזויים הימנית קיצונית כאן, אפילו יצחק רבין, מח"ט הראל, רמטכ"ל ששת הימים, שמגיל 16 אחז ופעל למען המדינה, הוא פחדן ובוגד שדינו מוות.

עורב גבעתי, שתי מלחמות, שחרור בכבוד ונכות בצה"ל. ורבין לא היה הרמטכ"ל בפועל במלחמת ששת הימים, תלמד היסטוריה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא היה כך לאורך כל ההיסטוריה. הייתה תקופה ממושכת בה דווקא האסלאם היה מוקד הקדמה והתרבות, בעוד שהעולם הנוצרי דשדש באפלת ימי הביניים.

היתה תקופה שהעולם הנוצרי דשדש באפלת ימי הביניים.

באותה תקופה במקומות מסויימים בעולם המוסלמי רמת ההשכלה המדעית היחסית לאותה תקופה היתה גבוהה יותר בקרב האוכלוסיה המשכילה.

ואולי גם היה שקט יחסי ושיגשוג בחלקו של העולם המוסלמי.

לומר שהאיסלם מוקד הקדמה והתרבות?

שטויות.

אתה חושב שאז לא כרתו ידיים לגנבים וסקלו נשים באבנים אחרי שאנסו אותם מחוץ לנישואים ושחטו את מי שהעז לפגוע בכבודו של מוחמד?

אתה חושב שהאיסלם הפסיק לטבוח ולכבוש בארצות הכופרים?

לכל היותר היתה תקופה בה באופן כללי האיסלם עצר להינות מפירות הכיבוש הרבים שהיו לו במלחמות קודמות.

אני חושב שהגלובליזציה מחלחלת לאיטה ומחדירה מחשבה נאורה ומערבית גם למדינות האסלאם. איראן היא דוגמה מצוינת: יש בה שכבה גדולה של חילונים תרבותיים ונאורים, שמקללים את היום בו האייתולות עלו לשלטון ומייחלים לנפילתם. גם במצרים קיימת חונטה חילונית שאי אפשר לזלזל בה: אלה שהעיפו לכל הרוחות את האחים המוסלמים וסגרו את המנהרות של החמאס בעזה. המצרים, למשל, מתחילים להבין שהאינטרסים הכלכליים שלהם הם קרבה למערב, ולארה"ב בפרט. זו נקודת אור קטנה בחשכת האסלאם.

אני רק יכול לקוות שבמרוצת השנים והדורות הקרובים יתחולל תהליך שיהפוך את המוסלמים לאנשים מתונים ונאורים יותר. כי עד שזה לא יקרה, העולם המערבי יהיה במלחמה מתמדת עמם.

זאת אפשרות, גם אם רחוקה.

אבל אתה מפחית בחשיבות כוח אחיזתו של האיסלם.

מכל הדתות האיסלם בנוי לשלוט בצורה הכי קשה לעירעור.

5 תפילות ביום, בו כורעים על 4 ומתאמנים במנטליות של אספסוף עבדים בתוך זרם אימתני, המעניק תחושת ביטחון במספרים לאלו השוחים איתו.

מסגדים עם מגדלים גבוהים פזורים בכל איזור מיושב, כמו רשת חברתית של שליטה דתית ממנה אף אחד לא יכול להתנתק.

חוקים שמתירים רצח של מוסלמים הכופרים או פוגעים בכבודו של מוחמד.

אתה באמת חושב שאפשר לעשות מהפיכה במדינה איסלמית, מבלי לחזק את שורשי האיסלם שמוביל בדיוק לאותם אסונות התרבות?

גם המהפכנים במצרים ובסוריה, כולם מעלים קורבן לאיסלם ולשנאת , כי כולם מפחדים מהאיסלם יותר מהכל.

פרדוקס מטומטם של מציאות חד כיוונית, בה חייבים להאכיל את אותה המפלצת ממנה אתה מפחד כדי שהיא תעזוב אותך, או להפוך להיות המפלצת כדי לאכול אחרים.

מי שתמיד מנצח בסוף היא המפלצת.

וגם אם תאבונה נחלש, היא לעולם תחזור ותרים את ראשה שמנה ורעבה.

האנשים שאתה רואה ברשתות החברתיות, החילונים והאינטלקטואלים הליברלים.

הם לא יותר ממיעוט כמו הנוצרים.

אתה לא באמת מצפה שמדינה מוסלמית תהפוך להיות נוצרית?

לכל היותר אתה מדמיין תרחיש של הפיכה למדינה מוסלמית חילונית.

אך זו משאלת לב תחת התנאים בהם האיסלם אוחז בנתיניו.

שני כוחות המיועדים להתנגש שוב ושוב, כשלאחד מהם יתרונות עצומים על השני.

כל האמור לעיל אינו סותר את העמדה שלי לגבי הסכם מדיני עם הפלסטינים: אין מבחינתי ויכוח על כך שאסור לבטוח בהם ולסמוך על הבטחתם. הבטחות כאלה לא שוות הרבה גם אצל המערב הנאור, קל וחומר שלא אצל הפלסטינים.

אבל אני מאמין שאפשר לזהות את האינטרסים שלהם או לייצר להם מערך אינטרסים כזה, שימלא את המקום של אמון. אינטרסים כלכליים, מדיניים, הישרדותיים, של כבוד, של כל דבר אחר שיכול להניע אותם בכיוון הנכון.

הסכם של אינטרסים כזה, שילווה בחילופי אוכלוסייה, הוא הסיכוי היחיד שלנו לשרוד כאן לאורך שנים.

כל דבר אחר - הן מה שהשמאל מציע והן מה שהימין הקיצוני מציע, יוביל בסופו של דבר לכליונה של מדינת .

הפלסטינים לא רוצים שום פיתרון הגיוני.

לכל היותר אתה יכול לעשות שלום כלכלי עם בני אדם, לא עם ה"עם" הפלסטיני והנהגתו.

וזה יחזיק בדיוק כמה זמן שלוקח לדם הקולקטיבי שלהם לרתוח.

ואם לא תחסל ותחליש את מוקדי הטרור, ותסכל התחמשות ופיגועים, תקום מחר בבוקר למטר טילים.

השמאל חייב להבין שהסיבות העיקריות לשקט היחסי שיש לנו, הם פעילות גורמי הביטחון והצבא.

והתשתית הטופוגראפית אותה הצורך יצר כתוצאה של כל העימותים.

כן כן, ההתנחלויות תמיד היו ועדיין חיוניים לבטחונה של .

המאכלסים אותם עשו זאת לא מתוך אמונה דתית בזכותם על האדמה, הם עשו זאת כי ההנהגה היהודית השכילה להבין שיש בהם צורך ממשי, ופעלה במרץ.

ואם תתן לפלסטינים תנאים לייצר יותר טרור, זה בדיוק מה שהם יעשו.

לכן מדינה פלסטינית, ויציאת הנוכחות הישראלית מתשתית הפירוז שיש לנו ביהודה ושומרון, תהפוך את יהודה ושומרון ללבנון השלישית ועזה השניה.

ומסירת בקעת הירדן תהפוך אותם גם למוקד עליה לרגל של ג'יהדיסטים כמו בסוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על לתת להם מדינה. האם זהו הפיתרון הסופי? האם אז יהיה שלום אמיתי שיחזיק לנצח?

יש לי רעיון, קודם כל תתחיל מפתרון שיחזיק יותר משבוע ואחרי זה נדבר על נצח. בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארט ,

הפוליטיקאים והתקשורת סתם מפחידים את כלל הציבור .

מהם שטחים אסטרטגים ? (יש תא שטח אחד שהוא באמת לא ניתן לוויתור , במרכז הארץ )

יש לך הרבה מה ללמוד על אסטרטגיה בטחונית.

אי אפשר להגן על תל אביב מתוך תל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה התכוונת, גושי ההתיישבות הגדולים כמו אריאל וכיו"ב?

גם שם אותה התשובה.

אתה כנראה לא מבין את היתרון האדיר של הנוכחות הצבאית והפירוז הבטחוני שיש לנו ביהודה ושומרון.

אם תתן להם רצף טריטוריאלי לא תוכל להיכנס לבצע פעולות צבאיות.

מה תעשה, תכבוש מחדש או תבליג כמו בעזה?

מתי זה יהיה יותר מדי ומצריך כיבוש מחדש?

זה יגמר רע ככה או אחרת, ותמצא עצמך טיפש ונאיבי שהוביל לאסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אפשרות, גם אם רחוקה.

אבל אתה מפחית בחשיבות כוח אחיזתו של האיסלם.

מכל הדתות האיסלם בנוי לשלוט בצורה הכי קשה לעירעור.

5 תפילות ביום, בו כורעים על 4 ומתאמנים במנטליות של אספסוף עבדים בתוך זרם אימתני, המעניק תחושת ביטחון במספרים לאלו השוחים איתו.

מסגדים עם מגדלים גבוהים פזורים בכל איזור מיושב, כמו רשת חברתית של שליטה דתית ממנה אף אחד לא יכול להתנתק.

חוקים שמתירים רצח של מוסלמים הכופרים או פוגעים בכבודו של מוחמד.

אתה באמת חושב שאפשר לעשות מהפיכה במדינה איסלמית, מבלי לחזק את שורשי האיסלם שמוביל בדיוק לאותם אסונות התרבות?

גם המהפכנים במצרים ובסוריה, כולם מעלים קורבן לאיסלם ולשנאת , כי כולם מפחדים מהאיסלם יותר מהכל.

פרדוקס מטומטם של מציאות חד כיוונית, בה חייבים להאכיל את אותה המפלצת ממנה אתה מפחד כדי שהיא תעזוב אותך, או להפוך להיות המפלצת כדי לאכול אחרים.

מי שתמיד מנצח בסוף היא המפלצת.

וגם אם תאבונה נחלש, היא לעולם תחזור ותרים את ראשה שמנה ורעבה.

קרא קצת על הנצרות באירופה של ימי הביניים. מאפייני השליטה דומים מאוד למה שאתה מתאר כאן.

פשוטי העם נשלטו במידה רבה ע"י אנשי הכנסייה ובאי כוחה. הותיקן ונציגיו ברחבי היבשת המליכו מלכים ומינו רוזנים ופאודלים.

בכל אזור ועיר גדולה הייתה כנסייה, מנזר או נציגות אחרות של הכנסייה. הם היו פרושים כרשת שאי אפשר להימלט ממנה.

האינקוויזיציה הספרדית היא רק הסיפור הכי ידוע של עינויים ואכזריות של אנשי דת נוצרים, אבל זה התרחש בכל המקומות. עונשים פיזיים אכזריים כמו פשיטת העור, קטיעת איברים, שריפה, מלקות עד מוות וכדומה היו הנורמה. כולם היו נוצרים, כולם התפללו "אווה מריה" וכל שאר התפילות. כולם הלכו מדי שבוע לתפילה מרוכזת. חסר למי שלא.

מסעות הצלב העקובים מדם היו בשם הנצרות. כשהגיעו לארץ , הם טבחו ביהודים ובערבים גם יחד.

כל מי שכפר בעיקרי הנצרות נידון לעינויים, מאסר, מוות. לא היה חופש ביטוי, אסור היה לומר או לכתוב שום דבר שמתנגש עם "דברי האל".

שנים ארוכות מאוד חלפו כמעט ללא פיתוחים או חדשנות.

מזכיר לך משהו?

והנה, בתהליך הדרגתי, כוחה של הכנסייה דעך. תנועת ההשכלה החלה. לקח קצת זמן, אבל אירופה נחלצה מהציפורניים המזוהמות של כהני הדת הנוצרים.

אני מאמין שאת המסקנה המתבקשת אתה יכול להסיק לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...