לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13 - עמוד 15 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13

alex11111

Recommended Posts

קופסא ?

מהבנה שלי של הדיון אני חושב שלא לתת ליניב שירות או תיקון המארז בגלל שאין קופסא זה לא בסדר .

הכי טוב ,יניב , סע לשם תראה להם את הבעיה ותבקש - שיתקנו לך את הבעיה , האם יש להם בעיה לעשות זאת ?

יש לך אחריות על המוצר , בלי קופסא או עם קופסא - אני לא צודק ?

באו נעשה סקר קצר , כמה אנשים באמת שומרים את הקופסאות של המארז הגדול , מסכים , או כל מוצר חשמלי אחר ?

בדרך כלל לקוח זורק את הקרטון ישר שהוא פותח את האריזה .

מה אני יפתח אצלי בבית - בחדר מקום שמאחסן קרטונים של מוצרי חשמל (אימא שלי תגיד לי לגור בחוץ) :)

אני חושב שTMS יכולים לבוא קצת לקראת לקוח ולתקן לו את המארז .

מבין גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 508
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה הרבה יותר מצחיק ממה שאתה יכול לתאר לעצמך אבל עזוב...

קודם כל נאמר לי שבגלל שהמוצר הורכב אז אין אפשרות להחליף {המוצר שומש בערך כמה שעות מהלילה שלא היה עם מי לדבר עד למחרת שיצרתי איתו קשר}... מהרגע הראשון ששמעתי את הקול שלו בטלפון הראשון כבר ראיתי את כל הבאלגן הזה מול העיינים שלי, אבל אמרתי ננסה בכל זאת אולי תיהיה הפתעה לטובה כי אני בן אדם שיש לו נטיית תמימות יתר לטובה עם אנשים אבל בדרך כלל מקבל אותה בהפוכה לפנים. הכל נעשה בהרגשה ואופן שאני שקרן רמאי שצריך להוכיח את עצמי כאילו שאני איזה ילד שבא לדפוק אותו ואני עדין מאמןי שהוא בכלל לא מאמין לי וחושב שאני שברתי את החלק ובא אליו בטענות. {אני אשמח להתבדות}

ואצלי זאת לא אמא זאת אישה וילד בן שנתיים

בקיצור עזוב אותך כמה שתשאל יותר תשאר עם יותר שאלות ותמיהות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהבנה שלי של הדיון אני חושב שלא לתת ליניב שירות או תיקון המארז בגלל שאין קופסא זה לא בסדר .

הבעיה שהאחריות במקרה של מארז חלה רק על שלמותו, מה שאומר שאם זיהית שהוא לא תקין עליך להחזיר עם הקופסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב, יש לי הרבה כבוד לבעיה ואני בטוח שאתה רוצה לשתף את כולנו בניסיון הנוראי שלך עם TMS.

אבל מה שאתה עושה בשש עשרה הודעות האחרונות זה לנצל במה מרכזית ולזלזל בבנאדם שרוצה לעשות אותו דבר בדיוק,

להתלונן על חנות שעשתה לו עוול!

אנא מכם, חזרו לעניין העיקרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה בן אדם לא היה שומר תקופסא הזאת אצלו בבית יותר משעה

שביס אני מצטער אם הצלחתי לעצבן גם אותך... פשוט כרגע התרד מחכה לעדכון מפותח התרד ואין למישהו יותר מידי להגיד בנושא והנושא קצת גלש אבל יש קשר בין הדברים...

אתה מוזמן להחזיר את הנושא לתרד אני מבחינתי סיימתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה בן אדם לא היה שומר תקופסא הזאת אצלו בבית יותר משעה

אני שמרתי את כל הקופסאות שבועיים ואז זרקתי. הקופסה של המארז הזה לא כל כך גדולה, אתה סתם מגזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה...אני לא מגזים ולא משקר אני לא יודע מאיזה מקום אתה מדבר ואם באמת יצא לך לראות את הקופסא... לי כן ואני אומר לך חד משמעית היא ענקית!

המארז לבדו הוא למעלה מחצי מטר על חצי מטר ברוחב שלמעלה מ20 סנטימטר שוקל 18 קילו נקי רק מארז!. הקרטון מגיע בערך פעם וחצי מהמארז עם כל הקרקלים למינהם קיבלת בערך מטר על מטר קרטון ברוחב של 40 סנטימר בערך אולי יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שההגדרה שלנו לענק שונה...

בשבילך מארז ענק זה 3 מטר {או 30 לא יודע אתה תגיד לי} מבחינתי המארז הזה הוא גדול בכל קנה מידה.

אני אשמח עם עוד מישהו שיש לו את המארז יחווה את דעתו... אין לי שום ספק שהוא יגיד כמוני...

המארז גדול והקרטון שלו עוד יותר וענק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שמציק לי לראות תלונות על קיריל, שירות כזה עדין עוד לא פגשתי בחנויות אחרות בתחום.

אפילו זכור לי שקיבלתי ממנו מענה ביום שישי\שבת בלילה במייל. כלומר שלחתי מייל בערב ואחרי כמה שעות קיבלתי תשובה כשהחנות סגורה בכלל.

חוץ מזה למי שאין בעיות בהבנת הנקרא היה צריך לשים לב לזה.

אריזה:

כלל הלקוחות : יש לשמור את קרטון האריזה של מסכי מחשב וטלוויזיות כולל קלקרים, לכל תקופת האחריות ע"מ למנוע בעית אריזה בזמן שינוע למימוש אחריות.מוצר שנשלח לא בארזיה מקורית - אחריות האריזה על לקוח בלבד. אין ביטוח על מוצרים שלא נשלחו באריזה מקורית.

לקוחות שאינם גרים בקרבת מעבדת שירות ונעזרים במשלוחים לצורך אחריות : יש לשמור את קרטון מארז המחשב, כולל קלקרים, מינימום לשנה הראשונה, ע"מ למנוע בעית אריזה בזמן שינוי למימוש אחריות.

(אני כבר רואה איזה לייצן פה קופץ ואומר שאני עובד בTMS או סמוי שלהם או סמוי של KSP או עוד משהו מטופש בסגנון, יהיה ממש מצחיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברים, אני מעדכן שוב,

על מנת להביא בפניכם שקיפות מלאה של מהלך העניינים אני מצרף את מכתב תלונותי המקורי לקיי אס פי ואת תגובת קיי אס פי כפי שנמסרה לידי על ידי המועצה לצרכנות.

מאחר והחנות מסרבת להחליף את הלוח ודבקה בעמדתה להפיל את האשמה עלי \הלקוח במקרה זה, ואיננה מוכנה לקחת אחריות על תיקון\החלפת הלוח , אני נאלץ לפנות לערכאות משפטיות על מנת לתבוע את החברה ולמצות איתה את הדין.

כמו כן הלוח כרגע נמצא במעבדה חיצונית על מנת לברר את סיבת התקלה ועלות תיקונה.

המכתב המקורי שלי:

לכבוד: קיי אס פי מחשבים(ראשל"צ) בע"מ,

מספר תאגיד:513584045

כתובת:חיפה,פלימן 8,

מיקוד:35084

העתקים: גדעון רייכר.

המועצה הישראלית לצרכנות.

הנדון:

תלונה על אין מתן שירות נאות וסירוב החלפת מוצר פגום שנרכש מחברת קיי אס פי סניף ראשון לציון ,

שם המתלונן:

טלפון:

אמייל:

פקס:

להלן פרטי התלונה:

בתאריך 15.6.12 רכשתי בחנות קי אס פי בראשון לציון למחשב בסכום כולל של 800 שקלים חדשים מספר חשבונית: 169784 ,ראה מסמך מצורף.

את לוח האם קבלתי ישירות מידי המחסנאי(אילן) באריזת קרטון פתוחה כאשר לוח האם אינו סגור הרמטית בשקית אטומה כפי שאמור להגיע ישירות מהמפעל של הייצרן.

בעת קבלת הלוח לידיי הודעתי מייד למחסנאי שהנני מבחין בסימניים של שימוש בלוח כגון: מדבקה שקולפה וסימני טביעת אצבעות ואני חושש שהלוח אינו חדש.

תגובת המחסנאי הייתה: שהלוח חדש ושאין לי מה לדאוג ושבמידת הצורך אקבל שירות החלפה או זיכוי במסגרת האחריות אם תהיה בעייה כלשהיא.

בקשתי מהמחסנאי אם יש אפשרות ,לקבל לוח אחר מאותו דגם מהמלאי במקום הנ"ל- תגובת המחסנאי: זהו הלוח האחרון במלאי ושאין לי מה לדאוג.

לאחר מסירת הלוח לידי ,החתים אותי המחסנאי על טופס קבלת המוצר והסביר לי שזהו נוהל רגיל שמבצעים בעת קבלת מוצר מהחברה ושאני מאשר שאין למוצר אין שבר הנראה לעין.חתמתי על הטופס מתוך אמונה שהמוצר תקין וסמכתי על דברי המחסנאי שהמוצר חדש. ותקין.

לאחר הגעתי עם המוצר לבייתי והזמנת טכנאי פי סי לביצוע הרכבת הלוח –קבע הטכנאי שהלוח לא תקין.

חזרתי לחנות בתאריך 17.6.12 בשעת הפתיחה 10:00 ובקשתי לקבל החלפת מוצר או זיכוי במידת הצורך שכן המוצר פגום .

הטכנאי בשם זאב קיבל לידיו את לוח האם,וביצע בדיקה ויזואלית בנוכחותי בעזרת זכוכית מגדלת וקבע תוך מספר שניות שיש שריטות על הלוח ושזהו נזק פיזי שבוצע על ידי והוא מסרב לבצע החלפה.

הסברתי לזאב שכך קבלתי את הלוח ישירות מהחנות, ושרק על ידי זכוכית מגדלת ניתן היה לשים לב לשריטות וזוהי פעם ראשונה שאני שם לב לשריטות אלה .

זאב התעקש לא להחליף את הלוח והפנה אותי לשירות לקוחות לבחור בשם לירן מנהל השירות, שהתעקש להסביר לי טלפונית ,שהנזק שנגרם ללוח בוצע על ידי ולכן, (נזק פיזי של שריטות ) אין החנות צריכה לשאת במימוש האחריות שכן היא מתבטלת.

פניתי ללירן והסברתי לו שנגרמה לי כאן עוגמת נפש על לא עוול בכפי ושכן כל הסיטואצייה הינה הזוייה לחלוטין מבחינתי, וחזרתי וטענתי בפניו שככה קבלתי את הלוח מבעוד מועד,,ושאני כרגע מורגש מושפל וחסר אונים מול הסיטואציה, ואני מבקש בכל לשון של בקשה לבצע החלפה של הלוח או זיכוי כדי שאוכל להמשיך להשתמש במחשב מבלי לבזבז זמן נוסף וטירטורים נוספים.

לירן המשיך וחזר במהלך השיחה שהאשמה היא עלי ושלא הייתי צריך לקחת את הלוח הנ"ל שכן אם חשבתי שהלוח משומש לא הייתי צריך לחתום על שום מסמך בחנות בעת קבלת הלוח ושהוא אינו מחליף לי את הלוח, וזאת למרות פנייתי אלי המחסנאי אילן שאישר את דבריי בפני לירן , שהפנתי את תשומת ליבו לסימניים מחשידים שהיו על הלוח במעמד הקנייה.

לירן הציע לי לרכוש על חשבוני חדש נוסף ושהחברה תספק לי אותו בהנחה ,במידה ואני מעוניין.

כמובן שסרבתי להצעתו שכן אינני מעוניין להכנס להוצאות כלכליות נוספות שגם ככה עולות לי בבזבוז זמן עבודה יקר.

עקב סרובכם הגורף למתן שירות נאות ואי לקיחת האחריות הנדרשת בגין החלפת מוצר פגום כנדרש מכם בחוק ,הנני רואה ומוצא לנכון לפנות לגורמים הרלונטיים בטיפול ועזרה בסוגייה זאת.

*במידה ולא תתקבל תגובה למכתב זה תוך 10ימים מיום קבלת המכתב,אאלץ לפנות לערכאות משפטיות.

תגובת קיי אס פי:

ראו קובץ מצורף.

הערה אישית:

אני לא יודע אם החתמת לקוחות על מסמכים מסוג זה בעת קבלת מוצר מהחנות הם חוקיים או לא ,אני לא משפטן ,לפי דעתי יש בהם טעם נפגע ופסול , במיוחד שמסמך זה ,

מטרתו להסיר אחריות מהחברה ומתיר לה את הבחירה אם להסכים למתן אחריות או לא לפי שיקול דעתה.

כמו כן נמסר לי לי רק שזהו מסמך שמאשר שהמוצר לא שבור.ושאני חייב לחתום עליו,וכך עשיתי מתוך אמונה לדברי המחסנאי.לא העלאתי בדעתי שאני חותם על מסמך שכולל את כל הסעיפים שמאפשרים לחברה לא לקחת אחריות(כמובן שפירוט סעיפים אלה נמצאים בגב המסמך האלה ולא יכולתי להבחין בזה .)

אני חושב שהמקרה שלי מאוד חשוב ובא לתאר ולהמחיש את מדיניות החזרת מוצרים ותיקון שבה החברה נוקטת מיזה שנים.

אני מקבל המון תגובות מאנשים שנפלו בין הכסאות מולם בדיוק בגלל מסמך מסוג זה שלצערם הם חתמו עליו ולא ידעו מה בדיוק המשמעות שלו לפרטי פרטיים,ולבסוף לא יכלו לקבל שירות כפי שציפו וכפי שמקובל בחוק מול החברה.

תשפטו אתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שזה נראה.. KSP פועלים כחוק וככל הנראה הקייס הוא גם לטובתם.

עלי לציין שאני מבין את התנהלותם של KSP בתור נותני שירות, הרי שאין ביכולתם להבדיל בין לקוח שסתם רוצה לעשות עליהם קופה/לתחמן אותם לבין לקוח תמים שבאמת רוצה לממש אחריות (ולא חסרים לא אלה, ולא אלה). לצורך כך הומצאו החוקים והטפסים והחתימות. (הפסקה נאמרה באופן כללי, אני לא רואה איך החזרת ובקשה של החלפה שלו היא תחמנות - אלא במקרה שבאמת ובתמים הלקוח פגם בלוח בשוגג אך באחריותו).

המוסר השכל עבורנו הלקוחות הוא לדעת תמיד על מה אנו חותמים ואם יש ספק - אין ספק. הדבר הנכון בראיה לאחר מעשה הוא פשוט היה לסרב לעסקה. אבל אני מאמין שכמעט כל אחד מאתנו כן היה קונה בסופו של דבר. לכן - אם אתם לא בטוחים ומרגישים שיש סיכוי שהמוצר לא מושלם / לא מרגיש לכם נכון, אפילו רמז הכי קטן, עדיף לעיתים לעצור, לחשוב על מה הסיכון ואילו כלים עומדים עבורי - האם אני חותם על טפוס וויתור אחריות או לא, איזה אחריות יש לי.. וכו' וכו'..

המוסר השכל עבור נותני השירות (שלדעתי אין סיכוי בעולם שיקרה) הוא לנסות ולהימנע מלמכור סחורה שאינה בטיב מקסימלי. רוצה לומר קרטון עם מדבקה פתוחה - זה רק גורם ללקוח לחשוד שמשהו לא תקין וכך מעלה את הסבירות שהלקוח יחשוב כי אם המוצר תקול (גם אם באשמתו המלאה של הלקוח) הרי שזה בוודאות אשמת החנות וכך יתחיל לו עוד פסטיבל תביעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להיות פסימי, אבל לדעתי הם מכוסים לגמרי מבחינה משפטית בגלל התקנון המעוות הזה. כל פעם רשום "על פי דעת החברה", זאת אומרת שהם יכולים גם סתם להגיד שזה תקול אבל בעצם זה לא, ובכל זאת להיות מכוסים. זה כבר שאלה של מוסריות, אבל משפטית הם מכוסים. מה גם שעוד חתמת על זה.

בכל אופן, היית צריך להוסיף גם שהשריטות "שבוצעו על ידך" בכל מקרה לא יכולות לגרום לנזק רב עד כדי שהלוח לא יעבוד כלל, כך שהתקלה מצויה בכלל במקום אחר ולא נגרמה על ידך. (כדאי שיהיה איתך במשפט מישהו עם ידע טכני שיוכל לסנגר עליך במקרה הזה, כדי שהם לא ימציאו לך שטויות טכניות כאלה ואחרות).

וחוץ מזה, מזה השטויות האלה עם הזכוכית מגדלת?! אם זה נזק שלטענתם ניתן לראות רק באמצעות זכוכית מגדלת, אז במעמד בדיקת המוצר ע"י הלקוח, הם צריכים לתת לו כלים דוגמת זכוכית מגדלת על מנת לחפש אחר תקלות במוצר, אחרת איך יידע אם יש תקלות?

וגם השריטות האלה הופיעו אשכרה מתחת לתושבת המובנית בלוח, איך לעזאזל אתה יכול לגרום שם לשריטות? אין שום סיבה לפרק את התושבת הזאת.

בקיצור, לדעתי החברה הזאת לכאורה פשוט חסרת כל מוסר ואתיקה ושירות לקוחות גרוע בלשון המעטה. אני, לאחר הת'רד הזה, כבר ויתרתי על קניית מחשב מהם, ולהבא אקנה מהם רק מוצרים כמו ציוד היקפי ותו לא.

בהצלחה במשפט!

מנהלים, אנא ערכו לי את ההודעה במידה ויש בה תכנים של הוצאת שם רע וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...