eyalroz - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

eyalroz

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  91
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1

eyalroz last won the day on ינואר 18 2020

eyalroz had the most liked content!

אודות eyalroz

 • יום הולדת 01/01/1980

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של eyalroz

Zone Wannabe

Zone Wannabe (2/6)

9

דירוג

 1. @Roy.T ראשית כל - תודה על ההמלצה. כמה שאלות לגביה... כשאתה אומר "איכות נמוכה" ו"ביצועים ירודים" או "חוויה גרועה" - אתה יכול להיות יותר ספציפי? מה מאפיין את המתגים שמוצעים ב-Drop לעומת הקטגוריות המוכרות יותר של Cherry MX? אחשוב ברצינות לוותר על ה-NumPad; אבל - כמה הייתי צריך להוסיף עבור מקלדת באיכות דומה, אבל 104 מקשים?
 2. לא, זה לא חוסך לך יציאה. אם במקלדת יש חיבור USB, העכבר יכול להתחבר אליו - בין אם זה בסט או לא בסט. אני אישית לא הייתי רוצה לחבר את העכבר למקלדת.
 3. 1. כי אין יתרון בסט. זה סתם מקלדת ועכבר בקופסה אחת במקום בשתיים. אתה אולי מניח שהסט יקנה לך הנחה משמעותית - אני מסופק שזה המצב. 2. כי העכברים שהמלצתי לא (?) נמכרים בסט.
 4. אני מרוצה מן ה-Brother MFC L2710DW שלי - אם כי אני מדפיס פחות ממך. ההדפסה הדו-צדדית בה מוצלחת וללא שום בעיות. התמיכה של Brother ב-Linux, בהדפסה דרך הרשת, היא לא ממש מן המשובחות, וקרה לי שהייתי צריך לסגור את המדפסת ולפתוח מחדש כדי שהיא תקלוט הוראה להדפיס ממכונת לינוקס; מנהל ההתקן הוא גם לא תוכנה פתוחה ולא מגיע יחד עם ה-kernel או עם ההפצה - צריך להוריד אותו מן האתר של Brother. אבל - לפחות _יש_ תמיכה בלינוקס, גם בהדפסה וגם בסריקה; זה לא טריביאלי אפילו בימינו. בפרט, יש תמיכה בהפצות מבוססות APT (אפשר להוריד קבצי DEB). לא נתקלתי בשום בעיה בסריקה דרך הרשת. המכשיר לא תופס המון נפח, אבל כן יש לו משקל, אז אל תתכנן לשים אותו על מדף בלי תמיכה רצינית. כמו-כן - מזין הדפים בחלק העליון עדין וחייבים להקפיד לא להניח עליו משקל כבד כי נראה לי שהוא יישבר במקרה כזה. המחיר הוא ממש שווה לכל נפש, משהו כמו 800 ש"ח פלוס מינוס, זיל הזול. לא השוויתי מחירי טונר.
 5. המלצה: 1. אל תקנה סט, אלא בנפרד. 2. מבחינת עכברים - קנה את Logitech B100 או לחילופין Microsoft Basic Optical Mouse. הקישורים שנתתי הם לחוות-דעת ב-ZAP, וכמובן שיש שם גם קישורים לחנויות. אלו עכברים בסיסיים ונפוצים, יש אותם כמעט בכל מקום. הם גם סימטריים, כך שיתאימו גם לימניים וגם לשמאליים. אני לא מרגיש בר-סמכא להמליץ על מקלדת, אבל כן אמליץ לך לקחת מקלדת באורך מלא ובמערך מקשים רגיל ונפוץ ולא מקלדת מקוצרת.
 6. אני שוקל "לצלול" לעולם המקלדות המכאניות. הצרכים וההעדפות שלי: 1. סוג שימוש: הקלדה, לא משחק. (אין לי זמן לשחק בעשורים האחרונים, לצערי, ובכל מקרה אני לא אוהב משחקים בהם מהירות ההקלדה היא משמעותית...) 2. מערך מקשים: 104 מקשים ולא פחות. רצוי גם לא יותר. המקלדת והמקשים צריכים להיות רחבים יחסית - ללא שום הצרות או חסכונות במקום. "גודל רגיל". אפשר לחרוג קצת כלפי מעלה בגודל אם צריך. 3. סימון על המקשים: לא אכפת לי במיוחד. מעדיף סימונים באנגלית לפחות. זה נחמד אם תהיה עברית, אבל לגמרי יכול לחיות בלי זה. מוכן גם למקלדת ללא סימנים כלל אבל מעדיף שלא. 4. תאורת מקשים: מעדיף מאוד ללא תאורה או תאורה שניתנת לכיבוי. אחרת - תאורה בצבע לבן או לבנבן - לא "צבעוני", ואחיד על פני כל המקלדת. 5. מתגים: אה, כאן נכנסת חוסר הוודאות. אני מקליד כיום על מקלדת Microsoft 200 דגם 1406, כבר חמש שנים לדעתי, ואליה אני רגיל כרגע. יש רעש בכל הקלדה, אם כי אולי לא כמו במתגים מכאניים מסוימים. אז אני ממש לא צריך שקט מוחלט. אני חושב שאני רוצה תגובת מגע על קליטת ההקלדה. אז האם מתאים לי כחול? או שאולי חום? משהו אחר? אנא המליצו. 6. מחיר: בגלל שאני מנסה ניסוי, אני רוצה להימנע מהוצאה גדולה במיוחד. נאמר, עד $100 ועוד משלוח - למקרה שהמקלדת תעצבן אותי ואיאלץ להיפטר ממנה. אם תאמרו לי שזה תקציב לא ריאלי - יכול להתגמש. 7. גובה מקשים: אני רוצה מקשים גבוהים יחסית. לא low-profile. הערות נוספות: שקלתי לקנות מקלדת דמויית IBM Model M של Unicomp, ב-104$ + משלוח (בקצה העליון של נכונות ההשקעה שלי), אבל לא הצלחתי להחליט האם זה רעיון טוב או לא. אין לי בעיה לקנות מיצרנים אסיאתיים פחות מוכרים אם אנשים כאן בפורום ממליצים. מוכן לקנות יד-שניה. עיינתי מעט בשרשור על המקלדות המכאניות - אבל התחלתו היא בת 9 שנים כבר, ויש בו 60 עמודים אז לא שרדתי.
 7. אמליץ לך המלצה כללית: שקול להפריד את המדפסת ואת הסורק. מדפסורקות פשוטות וזולות הן בדרך-כלל מן האיכות הירודה, הסיכוי הגבוה יותר להתקלקל, הסיכוי הגבוה יותר לבעיות drivers (מנהלי-התקן) במערכות הפעלה בעתיד, וכן הלאה. כשעולים במחיר, המצב משתפר במידה מסוימת, ועדיין לא בטוח שהייתי ממליץ על מכשיר אחד. ממילא, היום מדפסות הן זולות למדי. עוד דבר - שים לב שיש סורקים בטכנולוגיית CIS, בהם ניתן לסרוק רק מה שצמוד למשטח (ואחרת התמונה מטושטשת לגמרי), וסורקים בטכנולוגיית CCD, בהם ניתן לסרוק גם עצמים עם "עומק". לא אמרת מה טווח המחירים שלך אז קשה להמליץ לך המלצות מסוימות.
 8. איך ניתן לדעת מהו סוג המיסב של מאוורר (כאשר הדבר לא נאמר במפורש)?
 9. אני גם איש ממבראנות מאז ומעולם, שחושב לנסות מקלדת מכאנית ראשונה (ואיכשהוא לא מגיע לעשות זאת). שאלות על השארקון: 1. האם אפשר לכבות את האורות המגוחכים האלה? 2. כמה נמוך הוא הפרופיל הנמוך? או ליתר דיוק - מהו המרחק אשר כיפת המקש עוברת בלחיצה, עד לעצירה בתחתית? 3. למה דווקא גרסת המתגים האדומים היא שמשכה אותך ("לא התאפקתי")? 4. אתה רומז שמקשים גבוהים תמיד מרעישים... אבל אני זוכר שזה תלוי במתגים. 5. המקלדת לכאורה מיועדת להקלדה, ואתה ממוקד במשחק. 6. האם מימדי המקלדת הם מימדים של מקלדת ממבראנה רגילה ופשוטה, או שהיא צרה יחסית? (אני לא אוהב מקלדות צרות)
 10. עזוב שטויות... המושב המיטבי למחשב הוא זה שישמור עליך זקוף ועם זווית של מעל 90 מעלות בין הרגליים לגב: יציבון פנאומטי. זה, ספציפית, עולה 800 ש"ח. רכשתי כזה לפני 8 שנים, מחזיק יפה אחרי 4 מעברי דירות כולל לחו"ל ובחזרה. אמנם צדי הריפוד התחילו להיפרם בכרית התחתונה, אבל הוא תקין לגמרי.
 11. מכירת מחשבי יד שניה מורכבים היא צרה-צרורה. מניסיוני המוגבל מאוד - יש תחומי מחירים מאוד רחבים וציפיות מאוד שונות של רוכשים שונים. אני הייתי מנסה לעלעל קצת ב-יד-2 ובלוח כאן באתר, להתמקד בכמה מערכות מורכבות, ולהפעיל אקסטרפולציה "לפי הרגש" לחומרה שלך. ועוד עצה: התכונן למכור בפחות ממה שקיווית ואולי פחות ממה שמגיע לך על מכונה נחמדה בהחלט כמו זו שלך. מחשבים יד-שניה הם שוק של קונים 😞
×
 • צור חדש...