לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13 - עמוד 10 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13

alex11111

Recommended Posts

אלכס נהגת בחוכמה,

במקביל לך תגיש תביעה אל תחכה,בכל מקרה אין לך מה להפסיד ,להם יש.

אלכס כמו שחיים הכט אומר: "יש הרבה צדיקים.. רק צריך למצוא אותם"

צריך לשלוח את חיים הכט לסניף בראשון נראה מה יהיו התוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 508
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יניב - לא באמת אכפת לי מה דעתך עלי. המטרה שלי בכל התגובות היא לתת חוות דעת לא מתלהמת בנוגע לנושא. בכל פעם שנפתח נושא כזה מייד קמים משתמשים שאין להם שמץ של מושג מחייהם ומדרבנים את פותח הת'רד לתבוע וכו'. הבעיה היא שבמקרה שאין הצדק עם פותח הת'רד הוא עלול להכוות קשות - ע"ע מה שקרה עם הבחור שפרסם ברחבי הפורומים ובית המשפט חייב אותו על לשון הרע. במקרה כזה כל המדרבנים מתפוגגים להם קלושות.

במקרה הנוכחי - אני אישית חושב שלפותח הת'רד יש קייס מוצק מאוד, בהנחה שכל מה שהוא כתב נכון. אני מנסה רק להזהיר אותו מדברים לא רלוונטיים משפטית, לדוגמא השתלשלות הת'רד כאן.

ונקודה לסיום - למה בגלל שיש לי טייטל כלשהו באתר הופך אותי אוטומטית למבין או לא מבין בתחומים אחרים? אתם חושבים שאני טועה? תפריכו את הטיעונים, אל תתקפו את התואר הלא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר ואומר כמו שאמרתי לפרקש.

יש באמת מקרים ספציפיים שמה שאתה והוא {שזה בערך עיניין אחד} אמרתם נכון.

במקרה הזה, זה לא. חד משמעית. וזה מה שאמרתי גם לו וגם לך לכל אורך הדרך בהיתייחסי למקרה הזה ספציפית ואתם בשלכם באופן כללי לגבי מקרים אחרים...

בכל אופן אני חושב שהנושא מוצה עד תומו... בכל אופן מבחינתי.

{ואמרתי דברים מסויימים שיוצא לי לראות אותם פה רבות בפורום שכמעט כל תרד קיים חייב שתיהיה בו התנצחות ומלחמה מכמה צדדים כאשר על פי רוב מוחלט צד אחד יודע מה שהוא מדבר ובעל ניסיון והצד השני ללא שום ניסיון ועם ידע כללי אבל לא מדוייק ונכון למקרה אבל האנשים בטוחים ללא שום ספק שהם צודקים ואין שום דרך להניא אותם מכך ולא משנה מה האמת. בקיצור חבל על הזמן}.

המשך לילה טוב וכל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה לדעתי אתה והוא עולים בקנה אחד.

דבר שני תמהה אני אם היית בחיים שלך בתוך אולם דיונים ואף על פי כן אתה בטוח שלאנשים לא רק שאין שמץ של מושג בנושא אלא אפילו מחייהם...

ולמען האמת אני באמת לא מרבה להסתכל במראה כלל...{בדרך כלל שאני משתין רק אינסטנקטיבת המבט מופנה לשם ומידי פעם אני אפילו עושה פרצופים} ואני גם לא שם ג'ל ומסדר את התסרוקת לפני כל פעם שאני יוצא מהבית...

אבל לגבי חשבון נפש אני יכול להגיד לך בוודאות שיש לך עוד כיברת דרך עד שתתחיל להתקרב אלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב אני לא כתבתי בשום מקום שאני צודק ואתה טועה להפך, כתבתי שיש סיכוי שאני סתם אידיוט, אבל זו כבר בעיה שלי אם אני כותב שטויות, וגם השטויות שלדעתך כתבתי לא היו משפיעות על המהלכים של פותח הדיון כי הם היו בדיעבד.

אתה זה שכתב שאני מבלבל את המוח ושכדאי שאני יסתום את הפה, אז אני חושב שהתלונות שלך על אנשים אגרסיביים שסותמים פיות כאן בפורום צריכה להיות מופנת במקרה זה כלפיך.

אני עומד מאחורי דברי, גם אם במקרה זה הם היו חריפים מדי. לעיתים פרסום במדיה עלול רק להזיק ולא להועיל וצריך להיזהר בדרך הפרסום ובניסוח כדי לא להכניס את עצמיך לפינות.

בחלק גדול מהמקרים פרסום במדיה הופך אותך מבחינת החברה ללקוח עוין, ולרוב אתה מאבד ככה כוח בויכוח כי עשית שימוש בכלי שיכל לעמוד לטובתך בהמשך אבל זה פחות קריטי.

ציינתי מפורשות שאין לקחת את דברי כייעוץ משפטי, אני לא משפטן ולא מתיימר להיות, וזאת בניגוד לכול מיני אנשים כאן שאני לא יודע מה הסמכתם ומה הניסיון שלהם שזורקים פה עצות טובות ורעות בלי הבחנה, ואני לא מתייחס אליך אישית אלה בכלל.

סך הכול נראה שפותח הדיון יודע מה הוא עושה, ופועל נכון אני מקווה שה הסתיים לטובתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מדהים שכל זרג מאחורי מקלדת נהיה משפטן ושופט בקייס שישר גם מנבא מי יזכה ומי לא.

במיוחד כאלו שבטוחים בעצמם ב100%.

ברגע שבאים ואומרים לכם שהתר'ד יכול להזיק או כל שיתוף מידע במדיה אולי תקשיבו לזה?!

בעיקרון אני די המום ממה שאלכס מתאר פה, ואת האמת קצת קשה לי להאמין. נשמע יותר מידי הזוי שצד אחד היה כל כך יפה נפש והשני ההפך.

אני לא אומר שזה המצב, אבל בדרך כלל כשמגיעים למצב כזה זה כדאי לעשות "דווקא" ללקוח בעייתי.

אני בטוח מי שעבד עם אנשים יודע איזה לקוחות יש.

קונה חולצה עם קרע, ובמקום הקנייה תוך שהוא עוד מחזיק את כסף ביד דורש לקבל פיצוי על עוגמת נפש.

שוב חוזר אני לא אומר שזה המצב.

עכשיו לחברינו שאמרו על הוצאת דיבה ולשנות הרע, בהתחלה לא חשבתי שזה באמת יכול להגיע למצב כזה.

חיפוש בגוגל הראה תמונה אחרת לגמרי.

השמיץ חברה לשיווק מחשבים וישלם לה פיצוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקי להקפיץ את הדיון.

עקצו אותך? באמת?

מה אתה חושב שחברה גדולה כמו קיי אס פי מלכלך את שמה בשביל להביא מוצר תקול? בשביל מה?

כאילו אם היית מרכיב בלי חבר "מוסמך" אז לא היית מגלה שהלוח אם תקול.

עקצו אותך.... חחחח איזו היסטריה, תחפש בגוגל רגיעון

CRT היקר אולי תסביר לנו מה הקשר שלך בדיוק ל קיי אס פי,

יש לי הרגשה שאתה עובד או עובד לשעבר של החברה וגם אם לא אתה היחיד שמנסה לקחת את המקרה ולהתעלם מהנושא המרכזי פה- יחס החברה ללקוח כפי שמתואר.מה שבטוח אתה בעל אינטרנס כזה או אחר- גם מהתגובה הראשונה שלך לתרד ראינו איזה בנאדם אתה וכמה התגובה שלך עניניית אובייקטיבית למקרה.

לפי מה שאני קראתי פה הלקוח לא השמיץ את החברה- סיפר סיפור שקרה לו ואף הבטיח לדבר לזכותה במידת הצורך. וכך עשה.

אז אלכס,פשוט אל תכנע לכל נסיונות ההפחדה המגוכחים האלה, כנראה הם באמת בלחץ שהם דרך הפורום מנסים להפחיד אותך :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מדהים שכל זרג מאחורי מקלדת נהיה משפטן ושופט בקייס שישר גם מנבא מי יזכה ומי לא.

במיוחד כאלו שבטוחים בעצמם ב100%.

ברגע שבאים ואומרים לכם שהתר'ד יכול להזיק או כל שיתוף מידע במדיה אולי תקשיבו לזה?!

בעיקרון אני די המום ממה שאלכס מתאר פה, ואת האמת קצת קשה לי להאמין. נשמע יותר מידי הזוי שצד אחד היה כל כך יפה נפש והשני ההפך.

אני לא אומר שזה המצב, אבל בדרך כלל כשמגיעים למצב כזה זה כדאי לעשות "דווקא" ללקוח בעייתי.

אני בטוח מי שעבד עם אנשים יודע איזה לקוחות יש.

קונה חולצה עם קרע, ובמקום הקנייה תוך שהוא עוד מחזיק את כסף ביד דורש לקבל פיצוי על עוגמת נפש.

שוב חוזר אני לא אומר שזה המצב.

עכשיו לחברינו שאמרו על הוצאת דיבה ולשנות הרע, בהתחלה לא חשבתי שזה באמת יכול להגיע למצב כזה.

חיפוש בגוגל הראה תמונה אחרת לגמרי.

השמיץ חברה לשיווק מחשבים וישלם לה פיצוי

אתה באמת משווה מישהו שכתב "KSP פושטים רגל" למישהו שמספר אמת על מקרה שקרה לו?

בכל מקרה אני מזמן כבר יודע שכל פעם שאני רוצה לכתוב משהו לא יפה על KSP אני תמיד מציין לפני שזוהי דעתי האישית ואני לא

ממציא דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Leonid_UK,הקשר היחיד שלי הוא כמעמד לקוח של למעלה מ10 שנים.

התגובה הראשונית שלי הייתה שבן אדם יצא מהפניקה כי לפי איך שאני מכיר את החברה היא תממש אחריות ללא בעיה.

אני שמח שאתה גם יכול לנתח את אישיותי על סמך הודעה אחת, וכמו עוד כמה לנבא אם אלכס יצא זכאי בתביעה עוד לפני שהגיש אותה

במידה ויש לך הקלטה של המקרה ,אתה מנצח בטוח -חבר שלי עורך דין מוכן לייצג אותך במקרה זה.

אחרי הפגנת ידע כמו שלך, ציפיתי שתדע בתביעות קטנות הצדדים לא מיוצגים ע"י עורכי דין, רק במקרים חריגים השופטים יכולים לאפשר זאת.

אמרתי שאני המום לשמוע את מה שקרה לו, וזה נשמע לא ממש לא מציאותי.

gilomanאיפה ראית שאני משווה, כתבתי בבירור שאני בהתחלה גם חשבתי שחברות לא תובעות את צד "הלקוח".

אחרי חיפוש בגוגל מצאתי משהו שלא כל כך ציפיתי לראות. בלי קשר להשווה בין המקרים עובדה שזה קורה.

אם כבר אמרנו לגבי השווה אני לוקח מצב תיאורטי

אז מי אמר לך שהוא דובר אמת?

אולי דווקא הלקוח לקח ושבר את הלוח במזיד או בשוגג.

אפשרות אחרת נוספת שמקרה זה כלל לא קרה. (שמעתי מקרה שעובד לשעבר רצה לנקום בחברה ע"י הוצאת דיבה).

עוד אפשרות שזה אחד מרשתות מתחרות שמנסה לעשות שם רע...

מבחינתי הכל יכול להיות ואני חושב פתוח ולא ישר מפנה אצבע מאשימה.

שוב מדגיש שאני לא יודע איזה מקרה זה ואני אומר רק דברים תיאורטיים בלבד.

מקווה בשביל אלכס לטובה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הלקוח ואני לא יכול לענות לך בביטחון של 100% אבל מהניסיון שלי עם לוחות אם - צבע דהוי על קבל =! לוח מקולקל

ושריטה מיקרוסקופית לא פוכגעת במעגלים החשמליים שעל הלוח ככה שהנזק הפיסי שלכאורה קיים, לדעתי לא אמור לפגוע בתפקוד הלוח.

פותח הת'רד היקר , לדעתי עדיף לא לקנות בKSP מכיוון שאני חושב שהשירות שם הוא מתחת לכל ביקורת.

בעבר הלכתי לKSP לקנות מעבד פנום 955 וכאשר קיבלתי את המעבד (שהיה אחרון במלאי) ראיתי שהמדבקה על הסוגר של הקופסה

קרועה (מה שאומר שהקופסה נפתחה בעבר) , למרות שהייתי די לחוץ על המעבד ולמרות שהוא היה אחרון במלאי לא הסכמתי לקבל אותו.

ככה גם אתה היית צריך לנהוג. יש עוד דרכים להשיג את הלוח הזה (חנויות מתחרות \ הזמנה של הלוח מסניף אחר).

אני חושב שאם תוכל להביא עדים שיעידו שאותו מחסנאי אמר שהוא זוכר שהלוח היה הגיע ככה אתה בוודאות (לפי דעתי לפחות) תצא עם ידך על העליונה בבית המשפט. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי ששום לקוח נורמטיבי ובפרט אדם מן השורה רוצה ללכת לבזבז את הזמן שלו מול חברות כמו קיי אס פי בבית משפט.

אני חושב שאלכס הוא אדם מהיישוב וכמו לקוח נורמטיבי נקלע למצוקה נוראית מול חברה כוחנית .

אלכס פנה פה לעזרה בפורום ורצה לשתף את המקרה שלו ,ואני לא חושב שיש טעם כרגע כל הזמן לדבר ולהזכיר שקיי אס פי יכולים לתבוע אותו על לשון הרע או הוצאת דיבה,הרי כל מי שקרא פה את התרד מהתחלה מבין את זה. שאלכס הוא הקורבן ואני אישית מאמין לו.

עצתי אליך אלכס היא כזאת:

תמשיך במאבק שלך בכל דרך שתבחר ותעזר במי שצריך.

אני מקווה שהמקרה הזה שלך אולי יביא לכדי שינוי ביחס מצד חברות כאלו או אחרות ביחס שלהן ללקוחות.

אתם צריכים להגיד לו תודה שהוא בא ושיתף אתכם במקרה שלו שאולי בעתיד במידה ותעמדו במצב כמו שלו תפעילו שיקול דעת יותר מעמיק ותקבלו החלטה הכי נכונה לכם במעמד הקנייה.

ושוב אני אומר לכל אדם\חבר פה בפורום יכול להביא את דעתו ולהגיד מהו חושב,רק שיעשה זאת בצורה עניינית אובייקטיבית ותוך כדי שמירה על נימוסים אלמנטריים,סהכ מטרת הפורום היא לעזור לאנשים שזקוקים לתמיכה טכנית או נפשית או סתם עצה טובה.

שייהיו לכם רק קניות מוצלחות בעתיד:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מת על KSP, אבל אני כן מקבל את העובדה שהכל תלוי בבנאדם. כשהיתה לי בעיה מסויימת עם שירות לאחר קניה בKSP (אציין מראש - לבסוף היא נפתרה לשביעות רצוני, אבל רק אחרי מה שלטעמי היה טרטור מיותר) ובאתי לדרוש את מה שדרשתי, מוכר אחד היה אדיש (כלומר, עמדתו היתה "שמעת את הפתרון שיש לי להציע לך, הוא אינו מקובל עליך, מה אתה רוצה ממני?"), מוכר אחר היה נחמד וניסה להבין את שורש הבעיה ומוכר שלישי היה עויין בגלוי. עם זאת, כשמסתכלים על התמונה הגדולה, קשה שלא לשים לב שהבדלי הריכוזים של כל אחד מהסוגים הללו משתנה משמעותית מעסק לעסק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...