** חשבתם שבזק תשב בשקט? - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** חשבתם שבזק תשב בשקט?

Cheif

Recommended Posts

עדכון!

התקשרתי לבזק וקיבלתי 50Mb במחיר של שלושה חודשים חינם ועוד 9 חודשים של 85 ש"ח. מחיר ממוצע:

63.75 ש"ח בחודש. פחות מ-70 ש"ח ששילמתי קודם על 10Mb. אחרי שנה המחיר קופץ ל 150 ש"ח

בחודש, אך הנציג משימור הלקוחות אמר לי שאם אתקשר לקראת סוף השנה, ימצאו לי דומה, ולא

יפעילו כנגדי את הסנקציה של הראוטר, שהוא בהתחייבות לשנתיים....נחיה ונראה. בינתיים זה טוב

אם הראוטר יעבוד כראוי (אף פעם לא היה לי ראוטר אז אני קצת חושש מזה), ואם בב"ל יציעו גם לי

מחיר של 30 ש"ח בחודש כמו לכמה מהמשדרגים שכתבו כאן.

הסיבה שהייתי סקפטי, היא בגלל שבערך לפני שבועיים, ממש לפני שהוט יצאו עם המבצע שלהם, (ובזק

עם המבצע הנגדי של שדרוג ל 20Mb ללא תוספת), התקשרתי לבזק ושאלתי כמה יעלה לי לשדרג

ל 20 מגה. הנציגה אמרה לי שהמינימום של המינימום שאני יכול לקבל זה 110 ש"ח...תוספת של 40

ש"ח על החבילה שהייתי מנוי בה.

אז היום, דרך השימור, הגעתי ל 50Mb במחיר של 63.75 ש"ח בחודש, כאמור.

אתה לא עושה מספיק מאמץ בהתמקחות, כל המחירים שצויינו כאן ניתנים להשגה, לא משנה אם אתה לקוח חדש/ותיק.

צדקת.... :) אבל:

לגבי המבצע ב-יס, התקשרתי אליהם היום, והכי נמוך שהסכימו לרדת זה 230 ש"ח לא כולל

מפענח YES MAX TOTAL. אם אני רוצה את ה TOTAL, זה בתוספת של 20 ש"ח (כך שאני חוזר למחיר

המקורי), ובנוסף יש דמי התקנה של כ 180 ש"ח על הממיר הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדכון!

התקשרתי לבזק וקיבלתי 50Mb במחיר של שלושה חודשים חינם ועוד 9 חודשים של 85 ש"ח. מחיר ממוצע:

63.75 ש"ח בחודש. פחות מ-70 ש"ח ששילמתי קודם על 10Mb. אחרי שנה המחיר קופץ ל 150 ש"ח

בחודש, אך הנציג משימור הלקוחות אמר לי שאם אתקשר לקראת סוף השנה, ימצאו לי דומה, ולא

יפעילו כנגדי את הסנקציה של הראוטר, שהוא בהתחייבות לשנתיים....נחיה ונראה. בינתיים זה טוב

אם הראוטר יעבוד כראוי (אף פעם לא היה לי ראוטר אז אני קצת חושש מזה), ואם בב"ל יציעו גם לי

מחיר של 30 ש"ח בחודש כמו לכמה מהמשדרגים שכתבו כאן.

הסיבה שהייתי סקפטי, היא בגלל שבערך לפני שבועיים, ממש לפני שהוט יצאו עם המבצע שלהם, (ובזק

עם המבצע הנגדי של שדרוג ל 20Mb ללא תוספת), התקשרתי לבזק ושאלתי כמה יעלה לי לשדרג

ל 20 מגה. הנציגה אמרה לי שהמינימום של המינימום שאני יכול לקבל זה 110 ש"ח...תוספת של 40

ש"ח על החבילה שהייתי מנוי בה.

אז היום, דרך השימור, הגעתי ל 50Mb במחיר של 63.75 ש"ח בחודש, כאמור.

מפענח YES MAX TOTAL. אם אני רוצה את ה TOTAL, זה בתוספת של 20 ש"ח (כך שאני חוזר למחיר

גם אני קיבלתי בדיוק את המבצע הזה.50 מגה עם 3 חודשים חינם ולאחר מכן 85 שקל(היה אפשרות גם ל-30 מגה עם 3 חודשים חינם ולאחר מכן 70 שקל)ולבזק בנלאומי אני משלם 30 שקל על 100 מגה. כדאי שתתקשרי מהר לבזק בנלאומי, כי ברגע שהוט יפסיקו את המבצעים שלהם, כולם יתחילו להתנפח ולהפציץ במחירים שוב פעם
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://secure.yes.co.il/Secure/join.aspx

235 ש"ח כל הערוצים+יס מקס טוטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הנציגה של יס אמורה להתקשר לי מחר שוב, (לתאם הגעת טכנאי). אדבר איתה ואני מאמין שגם אני אוכל לקבל

את המבצע הזה. תודה עמרי. רק שבשביל VOD צריך לשלם עוד 10 ש"ח בחודש, כך שזה יוצא בערך

אותו מחיר שאני קיבלתי (251 ש"ח בחודש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו הצליח לקבל 15 מגה ב 50 שקל?

בבזק?

באתר כמה זה מישהו אמר שהוא קיבל מחיר כזה אבל בזק בכלל לא מוכנים לשמוע

אפילו 10 מגה ב 50 זה טוב.

http://www.kamaze.co.il/%D7%AA%D7%A9%D7%AA%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%96%D7%A7-%D7%91%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-15-%D7%9E%D7%92%D7%94.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו הצליח לקבל 15 מגה ב 50 שקל?

בבזק?

באתר כמה זה מישהו אמר שהוא קיבל מחיר כזה אבל בזק בכלל לא מוכנים לשמוע

אפילו 10 מגה ב 50 זה טוב.

http://www.kamaze.co.il/%D7%AA%D7%A9%D7%AA%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%96%D7%A7-%D7%91%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-15-%D7%9E%D7%92%D7%94.aspx

אני קיבלתי ב-70 לחודש למשך שנה, בתור לקוח משתמר (לא חדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני התקשרתי הנציג הראשון לא רצה לתת לי את המחיר הזה.

ניתקתי, התקשרתי עוד פעם אחרי חמש דקות, והשני הסכים אפילו בלי שימור רק עם הפסקה מתודית של 10 שניות בהן הןא "מברר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...