עבור לתוכן

Cheif

מומחה
 • מספר הודעות

  7,234
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  7
 • זמן מחובר

  4175יום 6ש' 3דק' 44שנ'

Cheif last won the day on March 29

Cheif had the most liked content!

דירוג

81 טוב מאוד

אודות Cheif

 • דרגה
  מומחה לאינטרנט ורשתות
 • יום הולדת 01/01/13

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

1,827 צפיות בפרופיל
 1. תפעל לפי מדריך ההתקנה שלו - http://www.tendacn.com/en/download/detail-2131.html
 2. לדעתי ה-VR600 טוב ומתקדם בהרבה מה-9980. הסבר על תקן AC יש כאן - http://www.netcheif.com/Articles/80211ac/80211ac.htm ה-VR600 יתאים לכל תשתית בארץ, כולל הוט, פרטנר ו-UNLIMITED - יש בו אפשרות לבטל את נתב ה-VDSL ולהפוך את LAN4 לכניסת WAN.
 3. ל-9970 יש פורטים של 100M (לעומת 1G ב-VR600) וגם היכולת האלחוטית שלו פחותה - הוא אינו תומך בתקן AC. לכן אני ממליץ ה-VR600. כשאתה רוכש אותו, תוודא שהיבואן הוא בנדא ושגרסת החומרה היא V.2. על פי הדיווחים שקבלתי את הקושחה של הדגם המשופר הזה ניתן לעדכן. את מספר גרסת החומרה תוכל למצוא על המדבקה הלבנה על הקופסא.
 4. בנתבי ה-VDSL של בזק אין אופציה כזו. הגבלה על רוחב הפס, הן בערוץ העולה והן בערוץ היורד, יש רק בנתבים עצמאיים של חברות כמו EDIMAX ו-TP-LINK. יש גם תוכנות שיודעות לטפל בנושא - חפש NETLIMITER.
 5. חברת פרטנר יוצאת משלב הבטא ומכריזה היום על השקת תשתית האינטרנט שלה, המבוססת על סיבים אופטיים, המציעה מהירות של עד 1G. את כל הפרטים, כולל מחירים, ניתן למצוא בפוסט המצ"ב. http://www.netcheif.com/blog/?p=6972
 6. אם הצרכים שלך הם יותר מסטנדרטים, אני ממליץ להפוך את ה-HOTBOX למודם ולחבר אליו נתב מודרני שיעשה את עבודת הניתוב האלחוט. כפי שכתבתי, היכולת האלחוטית של ה-HOTBOX אינה משובחת ואם הנתב שלך יותר מודרני, סביר שהוא יתן ביצועים אלחוטיים טובים יותר.
 7. ככלל, היכולת האלחוטית של ה-HOTBOX אינה מהמשובחות ביותר. עדיך לחבר את הנתב שלך בכבל רשת ל-HOTBOX ולפעול על פי הפרק האחרון של המדריך הזה - http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm
 8. אין לי את המידע הזה אבל אני משוכנע שמדובר בגרסא אירופאית שחוסמת את ערוצי ה-5GHZ האסורים לשימוש בישראל.
 9. מערכת ה-MESH של חברת TP-LINK נחתה בארץ וניתן לרכוש אותה במגוון חנויות. המערכת - המכונה DECO M5 - זמינה בארץ רק בתצורה של יחידות בודדות וניתן לרכוש אחת, שתיים או שלוש מהן, כדי להרכיב מערכת מלאה. העלות של כל יחידה נעה סביב 500 שקל והיא כרגע זמינה בפלונטר, ב-KSP ובעוד מספר חנויות. http://www.tp-link.com/us/home-networking/deco/
 10. שוב - לא מכיר את הדגם הספציפי הזה ויתכן שכל אחד מיציאות ה-LAN תפעלנה אבל כדי להיות בטוח מה איכפת לך לחבר ל-LAN1? יש לך איזושהי עדיפות אחרת? בכל מקרה בתצורת מודם רק יציאה אחת תהיה פעילה.
 11. לא מכיר את הדגם הספציפי הזה אבל העקרון צריך להיות חיבור יציאת LAN1 מה-2610 לכניסת ה-WAN של ה-3490 והגדרת חייגן עם אותם פרמטרים של ה-ISP אליו אתה מחובר.
 12. בהחלט. זה אומר שיש לך סנכרון מול קו ה-VDSL אבל ה-2610 לא מתפקד כנתב. עכשיו אתה צריך לחבר אליו נתב ולהגדיר בו חייגן עם פרטי ספק האינטרנט שלך.
 13. תיכנס לכתובת 10.0.0.138 user:Admin pass:Admin מתחת לBasic תלחץ על Internet, ייפתח לך התפריט חדש באמצע העמוד ואז תעשה ככה: 1) does your internet connection ....תסמן no 2)למטה ב NAT תסמן את האפשרות השלישית bridge 3) תלחץ למעלה על APPLY 4) לא לשכוח לכבות את הWIFI בתפריט בצד שמאל של הwireless
 14. הדרך האולטימטיבית לפתור את הבעיה הזו היא לחבר אותם באמצעות כבל רשת - אלחוט היא ממש לא דרך טובה לחבר סטרימר ל-TV לצורך צפיה רצופה.