עבור לתוכן

Cheif

מומחה
 • מספר הודעות

  7,396
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  5157יום 2ש' 41דק' 47שנ'

דירוג

105 מצויין

אודות Cheif

 • דרגה
  מומחה לאינטרנט ורשתות
 • יום הולדת 01/01/2013

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

2,562 צפיות בפרופיל
 1. הכרטיס שרכשת הוא מאוד בסיסי - הוא פועל בתקן N ויש לו רק אנטנה אחת כך שמהירות אפקטיבית של 50Mbps היא סבירה ליכולות שלו.
 2. הרשות להגנת הצרכן בודקת את אי העמידה של בזק בהבטחה לספק מהירות של 100M ללקוחותיה. במסגרת הבדיקה סמנכ''ל הטכנולוגיות של בזק הוזמן לתת עדות. למען הסר ספק, אין קשר בין הבדיקה הזו לפרשת 4000 אבל מצד שני כשבזק על הכוונת וההגנה של המערכת השלטונית לא קיימת, פתאום מתחילים לבדוק דברים מעניינים. https://www.themarker.com/consumer/1.5842962
 3. תפעל על פי המדריך הזה - http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm
 4. איזה כרטיסי יש רשת אלחוטיים יש בניידים? האם הדרייברים שם מעודכנים?
 5. אני לא מכיר את המוצר הספציפי שאתה מכוון אליו ולכן אני לא יכול להבטיח לך פעולה חלקה שלו כריפיטר אלחוטי.
 6. התמיכה האלחוטית של ה-D-LINK אמנם עדיפה על זו של שני ה-TP-LINK אך הוא מיושן יותר ולכן המעבד וכמות הזכרון שלו נחותה יותר. לכן היום, במגבלה התקציבית שהצבת, הייתי ממליץ על ה-C2.
 7. אתה מתכוון לחבר אותו ל-HOTBOX באופן קווי או אלחוטי?
 8. יש מעט מאוד נתבים בייתים כאלה והמחיר שלהם מרקיע שחקים. קנה נתב של 4 יציאות וחבר לו SWITCH של 8 יציאות - זה הפתרון הטכני המקובל. הוא יהיה לך זול יותר ויתן לך את אותה איכות טכנית.
 9. הבנתך שגויה - המוצר הזה הוא נתב נטו ללא מודם VDSL. לגבי בעיתיות המוצר בארץ - באופן רשמי תדר ה-5Ghz שלו אינו תואם לתקינה בארץ ולכן יש סיכוי שאם יפול במדגם של המכס, הוא ככל הנראה לא יגיע לידיך.
 10. בניגוד לבזק (שמביאה לך חיבור טלפון) או הוט (שמביאה לך חיבור קואקס), רשת הסיבים האופטיים של פרטנר (כמו שאר רשתות הסיבים) מביאה לפתח הבית שלך כבל רשת. המשמעות היא שאתה לא צריך מודם אלא רק נתב. בתוך הבית אתה פורס כבלי רשת סטנדרטיים.
 11. לא הייתי מתרגש מקפיצות רגעיות ב-PING במיוחד אם מדובר בשרת בחו"ל והחיבור שלך אלחוטי.
 12. יותר נכון להתחיל מהתקציב שאתה מוכן להשקיע בנושא. קח בחשבון שהדגם הכי זול מתחיל ב-250 שקל. רשימה יש כאן - http://www.netcheif.com/Articles/VDSL_Router/VDSL_Router.htm
 13. אם הבעיה היא רק באלחוט, הייתי מנסה לעדכן את ה-DRIVER של כרטיס הרשת האלחוטי במחשב ורואה אם יש שיפור. תנסה גם לרוץ עם ה-WIFI ללא ה-EXTENDER ותראה אם ההתנתקויות מפסיקות - יתכן שהבעיה היא בכלל עם ה-EXTENDER.
 14. חסרים פרטים: 1. בזמן ההתנתקות, האם ה-HOTBOX מראה שהוא עדיין מסונכרן ל-HOT? 2. איזה גרסא ה-HOTBOX שלך? 3. הניתוק הוא בחיבור חוטי או אלחוטי?
 15. לדעתי הכרטיס הזה יתקשה לתת לך 200Mbps אמיתיים - כדי לקבל כזו מהירות אתה צריך כרטיס שהוא לפחות AC1200 או AC1300.