** חשבתם שבזק תשב בשקט? - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** חשבתם שבזק תשב בשקט?

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה זהה למה שהיה איתי. אמרתי לנציג הראשון שאם לא יתן אני אעבור להוט, והוא אמר שאין בעייה.

מייד דרשתי ניתוק והוא מסר שאינו מוסמך ויתקשרו אלי תוך 48 שעות. לא הסכמתי ודרשתי מיידי אבל זה לא עזר

ואז הודעתי לו שהשיחה מוקלטת (אמיתי) והודעתי להם בכל מקרה על ניתוק בלא תלות אם ומתי יחזרו.

.

כאמור לאחר דקות ספורות התקשרתי שוב מתוך הנחה שלא הייתה סימפטיה בינינו או שהשני יקרא מה היה קודם,

ותוך התעלמות גמורה ממה שהיה בשיחה הקודמת דרשתי פעם נוספת אותו דבר והודעתי שאם לא אקבל את רצוני אני מתנתק. באותה נשימה דרשתי 100M ב-30 שח והנציג אמר שיש כזה, אז אמרתי שאסתפק ב 15M באותו מחיר.

בכוונה הארכתי ופרטתי, אל תתבייש להיות נודניק, לחזור מספר פעמים, ואם צריך אז לעבור ספק.

תמיד אפשר לחזור אם שם לא יהא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני תקוע בבנין שלא יכול לקבל מבזק יותר מ-20 מגה? :-\

לפחות אתה יכול לקבל 20 מגה, רובנו יכולים לקבל רק 15 :s07: ואני ממש לא צריך ת20 וגם לא את ה10 שאני נמצא בו כרגע, אבל בשביל לשפר את הפינגים אני מוכן גם להתחייב לנתב המזורגג שלהם (לא שבאמת יש חלופה, ככה שזה לא משנה הרבה גם ככה נשאר בבזק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטענת נציגת השירות, כל חיפה, למשל (או רובה לפחות), לא מחוברת ל-VDSL... ייתכן שזה נכון ויתכן שלא, אבל אני יודע שפה למשל, NGN היה יחסית בהתחלה (בחיפה), אבל עדיין אין לנו VDSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...