עבור לתוכן
 • צור חשבון

ModChiP

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,625
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  385יום 13ש' 4דק' 41שנ'

דירוג

12 ניטרלי

אודות ModChiP

 • דרגה
  Zone Freak
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. לא חידשתי כי אין מה לחדש, אתה באמת תגיד למישהו שיש לו מחשב נגיד לצורך העניין גיימינג לקנות מחשב עם קוואטרו אם הוא יתחיל בלימודי הנדסת מכונות?
 2. אני יכול להתווכח איתך על זה אז אני אסכם את הצד שלי. נגיד ואין לך מחשב, ואתה מתכנן להוציא באזור 6 אלף, קוואטרו חדש נגיד ואין לך מחשב, ואתה מתכנן להוציא באזור 3 אלף, קוואטרו משומש. אם יש לך מחשב, תשתמש בו, ולטענתי אתה לא תרגיש את ההבדל, לפעם בחצי שנה שאתה עושה הרכבה מסובכת יותר, אתה תחכה עוד דקה והכול בסדר.
 3. מעניין אותי לראות השוואה באמת בכרטיסי מסך של ניידים קוואטרו נגד ג'יפורס. בנייחים ליינוס כבר עשה בדיקות מקיפות.
 4. סתם כי משעמם לי. כחודש אחרי שקניתי את המחשב- הוחלפה המקלדת במחיר של חריטה. היה לי בעיה קטנה עם אחד המאווררים, בהתנעה קרה המחשב טוען שאחד המאווררים לא עובד, אחרי שניה שהמחשב מתחיל לעלות המאוורר עובד כרגיל, בבדיקות מאמץ הכול היה תקין. דיברתי עם המוכר והוא שלח לי מאוורר חדש. גם קניתי מדבקה של הכרטיס מסך קוואטרו כי משום מה לא היה על המחשב. מאז, כ 9 חודשים אני עובד עם המחשב יום יום בלי בעיות בכלל, הרכבות בסוליד הוא אוכל יפה, תוכנות מידול וגם CURA עובדות יפה מאוד. יש לו 4 סלוטים של זיכרון ורק 2 מתוכם מלאים, יש לי בצד כרטיס שאמור להתאים אבל הוא לא נותן למחשב לעלות, אולי אם אני אמצא דיל טוב אני אשדרג ל 32 גיגה, ממש ממש לא דחוף אבל טוב שיהיה, לפעמים בהרכבות כבדות הוא מתקרב ל 16 גיגה אבל עדיין לא קיבלתי הודעה שנגמר לי הזיכרון RAM. לעתיד אני מתכנן להוסיף SSD מתי שהמחיר של SSD 1TB ירד מתחת לרף המכס. מומלץ למי שרוצה מחשב חזק(גם פיזית וגם חישובית) שניתן להחליף לו חלקים אם צריך, ולא הכול מולחם. בסופו של יום, הכול כולל הכול עלה לי 2300 שקל.
 5. גילוי נאות של מה בדיוק? המחשב שלי עלה לי 2500 שקל כולל הכול מאיביי ממוכר בארצות הברית שמוכר מחשבים מחודשים(כולל אחריות). לא הרווחתי על אף אחד שקל ולא חיכיתי לפתרונות קסם. ב 2500 שקל בארץ הייתי מקבל קדחת ולא נייד שיתן לי לעבוד בסוליד. יש כאלו שמשתמשים במחשב של גיימינג לעבודה בסוליד והם מרוצים עד השמיים, אף אחד לא עושה הרכבות מסובכות שלא במסגרת עבודה- בעיקר לא בלימודים בתואר הראשון. יש כאלו שגם לא משתמשים בנייד של גיימינג אלא בנייד רגיל והם גם מרוצים. הבעיה הכי כזו, אין מחשב נייד במחיר סביר עם כרטיס מסך קוואטרו. אתה לא תצפה מסטודנט לקנות מחשב שעולה 10 אלף שקל. ממליץ לך לבדוק את העניין יותר לעומק מבחינת מחירים, ומה אתה מקבל בדיוק מהחצי סכום שנקבתי. ונגיד ולא הייתי מוצא נייד עם כרטיס קוואטרו במחיר סביר, גם הייתי קונה מחשב של גיימינג, כנראה משומש, מה שהיה נופל לי בחכה. אני לא מאשים אותך, אתה נותן מידע לפי מה שאתה יודע, אבל שתדע שלא חייב מחשב עם קוואטרו. ואיחלתי לסטודנט בהצלחה. עריכה: אולי המקרה אצלי קצת שונה, אני חיפשתי מחשב עם קוואטרו, ויחסית מודולארי, לא כזה שהכול מולחם אליו. אם אתה מתכנן להוציא 6 אלף שקל על מחשב אולי באמת כדאי שתקנה קוואטרו מההתחלה. אבל מה שמפריע לי, זה שיש כאלו עם מחשב חזק בהחלט, שחושבים שבגלל שאין להם קוואטרו הם יתקלו במכשולים ולא יוכלו לעבוד בכלל. לעניין, הבחור כבר קנה את המחשב, אני חושב שכדאי שישדרג ל 16 גיגה ראם ומשם יתגלגל. @napoleon45 נהנתי לנהל איתך את הדיון הזה, ההמלצות שלך בהחלט עזרו לי בזמנו, לא לעניין לרמוז שיש לי פה עניין או שקניתי מחשב אחד ואז כשראיתי שהוא לא מתאים קניתי מחשב עם קוואטרו.
 6. הייפ מוגזם אני רואה גם כרגע. להמליץ לכל אחד שרק מזכיר את המילה סוליד לקנות מחשב עם קוואטרו במחיר של בערך 10 אלף, זה הייפ מוגזם, ולצערי זה קיים אצל כולם, חבר התקשר אלי וביקש שאני אדבר עם הבחור שממנו הוא קונה מחשבים כי הוא רוצה לתכנן קצת גלגלי שיניים בסוליד, הבחור המליץ רק על קוואטרו. מה שכן, אני קניתי DELL M4800 והרווחתי מחשב חזק ביותר, בנוי כמו שצריך וניתן להחליף הכול, גם מעבד וגם כרטיס מסך, ומבחינתי זה שווה הכול, אחרי שמחשב של חבר הלך לפח כי הלוח אם עושה בעיות, הכרטיס מסך וגם המעבד היה מולחם, אתה לא יכול אפילו לבדוק איפה הבעיה, אל אם כן בא לך להלחים החוצה את המעבד ולהחליף את הלוח אם. מעבד+לוח אם+ כרטיס מסך(אין ברירה אחרת הכול מולחם ביחד) עלו יותר מ 1000 שקל, לא משתלם בזמנו וכמובן שלא עכשיו. בהצלחה!
 7. אתן פה את השנקל שלי. במידה ואתה לא מתכנן לעבוד עם הסוליד ביום יום עם הרכבות כבדות במיוחד, אתה תהיה בסדר. אני מכיר כמה כאלו שקנו מחשבים לגיימינג והם עובדים איתם בסוליד בלי יותר מדיי בעיות. כרגע אני רואה 2 אופציות, או שתמכור את המחשב ותקנה משהו מתאים, או שתמשיך עם המחשב הזה, תראה איפה אתה נופל, ומשם תמשיך. מה שכן- 16 גיגה ומעלה, חובה! עוד חצי שקל, אני חושב שיש הייפ מיותר סביב כרטיסי הקוואטרו, אלא אם כן אתה מתכנן לעבוד בחברה גדולה ולעשות הרכבות כל היום, אין מה להתרגש מכרטיסי קוואטרו, זוהי דעתי. @napoleon45 קח בחשבון שהוא יעבוד עם סוליד גירסת סטודנט, רוב הדברים לא מאופשרים שם בכל מקרה, ובמידה שהוא ירצה לעבוד עם פונקציה כזו או אחרת, הוא יכול לעבוד עם המחשבים של המקום שבו הוא לומד. בהצלחה!!!
 8. להערכתם, לא נזכה לראות SSD 1TB בפחות מרף המכס בבלאק פריידי?
 9. כמו שאמרתי, עדיין לא התאוששתי מהשיטפון בתאילנד. בגלל השיטפון הזה נגרמו הפסקות חשמל.
 10. זה נשמע לך הגיוני לקנות מוצר חשמלי ולשים אותו בצד ולא להדליק בכלל? עזוב את זה שזה שגוי מבחינת זה שהחומרה מתיישנת ושהם יכלו לקנות אותו ביותר זול עכשיו מאשר לפני שנה. מזכיר לי אנשים שקונים מכונת כביסה כשהישנה עדיין עובדת ומשאירים את החדשה בצד עד שהישנה תתקלקל. ואז אחרי כמה שנים הם נזכרים שיש להם מכונה חדשה בצד רק חבל שכבר נגמרה האחריות.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך