** חשבתם שבזק תשב בשקט? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** חשבתם שבזק תשב בשקט?

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אתמול התקשרתי לבזב"ל וביקשתי להתחבר כלקוח חדש התחלתי מנציג מכירות שעמד על מחיר של 79.90 וטען שאין שום מחיר נמוך יותר ללקוחות חדשים, מסרתי לו פרטי אשראי קיבלתי חשבון ומיד בקשתי ממנו להעביר אותי לשירות לקוחות שם אמרתי שיקר לי 79.90 ושאני מוכן לשלם רק 30 שקל הנציגה אמרה לי שאין כזה דבר אבל היא יכולה לרדת ל49.90

אמרתי לא תודה תנתקי, היא העבירה אותי לשימור ושם גם אמרו לי שאין כזה דבר 30 שקל ל30Mb אבל יש 39.90 שאלתי אותה אם כך כמה יעלה לי 100Mb ואחרי "התיעצות" עם המנהל סגרנו על 29.90

תסריט השימור שלהם פשוט מפגר, למרות שמראש אמרתי לנציג הראישון שדיברתי איתו שאני מודע לכך שאפשר לקבל 100 מגה בשלושים שקל עדיין הייתי חייב לעבור את כל שרשרת השימור. :kopfpatsch:

לנציג הראשון ב"קו האש" אין סמכות להציע מעבר למה שרשום לו. פשוט אין לו הרשאה ורשות.

היום אני הקפאתי את החשבון שלי בבזב"ל. רציתי להקפיא אותו לחודשיים והנציגה אמרה לי שהיא יכולה להקפיא אותו לחודש, ואחרי חודש לבקש שוב, או לחילופין היא תעביר אותי לשימור לקוחות והם יעשו את זה. מכיוון שידעתי שהולכים לשגע אותי בקשרי לקוחות, ביקשתי ממנה שתקפיא לחודש וזהו.

על הדרך שאלתי אותה אם היא מכירה את החבילה של ה- 29.90 ש"ח ל- 100Mbps ושאלתי אותה אם בינתיים היא יכולה להעביר אותי לתוכנית הזו (למרות שהחשבון שלי יהיה מוקפא). היא היססה קצת, אמרה לי בהתחלה "אני לא מכירה את התוכנית" ואז מיד שינתה את דעתה, "אני לא יכולה לעשות את זה". לא נורא.

בקיצור, הדרך לקבלת הדברים השווים עוברת דרך קשרי לקוחות לאחר סינון ראשוני של הנציג, ואז הנציג מתפנה ללקוח הבא. אין מה לעשות. (אחרת לא היה צריך את הפונקציה הזו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זה לא מותנה בכך שתיקח חבילה כולל צפייה בשידורי בטלויזיה?

זה לא מותנה בשום דבר. אתה יכול לקחת חבילת הוט+הוטנט ב- 199 ש"ח סה"כ, בלי טלפון וטלוויזיה.

הכל כתוב באתר של . פשוט תסתכל שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, בכל השנים האחרונות שיש לי אותו לא הוצאתי ממנו אפילו שניית שיחה אחת.. אז מה. זה עדיין "עוד 100 שקל בשביל הטלוויזיה, ואפילו מקבלים טלפון בלי הגבלה".

אם תלך על האופציה "הבזקית" ותוסיף טלוויזיה בנפרד (לא משנה אם או יס) - אתה תשלם הרבה יותר...

זה טוב רק למי שלא רוצה בכלל מנוי , ומסתפק בעידן+ (או בכלום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתמטיקה שלי קצת שונה

בזק+הוטנט 100 מגה =135 ש"ח

יס עם MAX TOTAL וכל הערוצים 235 ש"ח

סה"כ 370 ש"ח (לפני התמקחויות ומבצעים שאפשר תמיד להשיג)

שזה בסה"כ 30 ש"ח הפרש מהבנדל של ,

בשביל 30 ש"ח להעדיף על יס? זה כבר עניין אישי

מבחינתי אין סיכוי שזה קורה :)

(כן, לטלפון ללא הגבלה אין שום ערך מבחינתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...