תוכן ModChiP - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

ModChiP

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,700
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  3

כל דבר שפורסם על-ידי ModChiP

 1. בהנחה שאני משתמש בנתב של הסיבים בתור ברידג' או שאחליף אותו במתאם סיב. אשמח להמלצה לנתב שכולל MESH ועוד 2 יחידות קצה.
 2. היי, כרגע בבית המדובר מורכבים 3 ראוטרים ראוטר ראשי שמקבל סיב אופטי, ממנו יוצאים 5 כבלי רשת לכל חלקי הבית ובנוסף הוא משדר רשת אלחוטית. ראוטר שמתחבר אליו כבל רשת והוא משדר רשת אלחוטית. עוד ראוטר שמתחבר אליו כבל רשת+ עוד 5 מכשירים חוטיים והוא גם משדר רשת אלחוטית. במצב הזה, יש 3 רשתות אלחוטיות כל אחת עם שם שונה. אני רוצה ליצור מצב שבו תהיה רשת אלחוטית אחת בכל הבית, אני לא רוצה פתרון של מגדילי טווח כי אני רוצה להמשיך ולהשתמש ברשת הקווית שיש לי כרגע בבית, ואני לא רואה היגיון בלהשתמש במגדילי טווח כשאני יכול פשוט להשתמש ברשת החוטית ולחבר אליה את הראוטרים. האם פתרון של MESH ייתן לי את מה שאני מבקש? תודה.
 3. אני הייתי מחפש מחשב מותג יותר חדש, אולי של דל.
 4. התגובה שלי כנרראה נמחקה, אני לא זוכר מה הגבתי לך. בכל מקרה בהצלחה, ורק שתבין, יש מצב שאתה תיגע בסוליד ברמה שתצטרך מחשב חזק רק בשנה רביעית. במקרה נתקלתי בזה https://www.amazon.com/dp/B095BLF4Z6?tag=zuzu0c4-20
 5. אין לי מישהו שאני מכיר עם ניסיון, אבל אולי תרשום את האזור שאתה נמצא בו. בכל מקרה יכול להיות שנפלה אבן בתוך הצינור ועכשיו אתה חסום. אם אתה יכול לנחש את התוואי של הצינור, אתה יכול למדוד 7-6 מטר ולפתוח את הקיר בנקודה הזו. בכל מקרה בהצלחה.
 6. אתה עלול להישאר בלי כלום. מומלץ לחפש בעל מקצוע שיסכים לעשות את זה. לא סכום גדול ולפחות אתה יודע שמי שעושה את זה בעל ניסיון מסויים.
 7. או הספק או הכבל חשמל שלו, הכבל יצוק? תנסה להחליף אותו. לא אמור לקפוץ הפחת לעולם, רק כאשר יש חיבור בין האפס לאדמה.
 8. הגיע היום הגורלי. אני שמח שלא חיכיתי.
 9. האמינות הכי מדאיגה אותי, בחישוב כולל יוצא הפרש של 20 דולר כשהסמסונג יותר יקר
 10. היי, אחרי שהחלפתי למחשב אחד את הכונן שלו, אני רוצה להחליף למחשב נוסף את הדיסק הקשיח שלו ל SSD. הפעם 500GB. אני מתלבט בין סמסונג ל Crucial.
 11. זה באמת משנה? שילכו ויחליפו לך את הבורג.
 12. אני מבין שזה הגיוני כשמישהו מטעם החנות מפרסם, אבל גם כשמישהו בלי שום כוונה לפרסם את החנות אלא לפרסם את המוצר עושה את זה זה אסור? מעניין מי חשב על הרעיון הגאוני הזה. "איזכור הגופים המצויינים לעיל מותר, כל עוד הוא נעשה על ידי משתמשים שאינם בעלי עניין, בצורה הולמת ולא מתלהמת. כמו כן, אם ברצונכם לפרסם את עצמכם או את החנות שלכם באתר בתשלום, ראו דף זה. " אני בטוח שלנפוליאון שלנו אין שום אחוזים ב KSP.
 13. אפשר לשמוע קצת יותר על החבילת פרסום הזה? לא כל חנות יכולה לפרסם בפורום הזה?
 14. אני רוצה להבהיר נקודה אחת פשוטה, כל מחשב מודרני יכול להריץ סולידוורקס בלי בעיה.
 15. סטודנט, שנה אחרונה, במגמה שרוב רובה זה סוליד, סימולציות, הרכבות גדולות. תתייג אותי בכל שאלה ואשמח לעזור. מבחינתי, החיסרון הכי גדול של המחשב שלי- M4800 זה שאין לו Type C.
 16. גם מחשב שהוא בלי כרטיס מסך קוואדרו יכול לעשות את הכול. אני יכול להציע לך את הדרך הכי נכונה לדעתי, לקנות מחשב עם כרטיס מסך קוואדרו מהאיביי, מחשב שהוא תחנת עבודה שמתאים לעבודה קשוחה יחסית, יותר עמיד, אבל גם יותר מגושם ועבה. לא לכולם מתאים לקנות מחשב יד שניה מחודש, ולכן אתה צריך להחליט, מה שכן אני אגיד לך, זה שאולי במידולים רגילים אתה לא תרגיש בהבדל, אבל כשאתה בהרכבה עם הרבה חלקים אתה כן תרגיש בהבדל. https://www.ebay.com/sch/i.html?_fsrp=1&_nkw=NVIDIA+Quadro+LAPTOP&_sacat=0&_from=R40&LH_TitleDesc=0&rt=nc&Processor=Intel%20Core%20i9%209th%20Gen%2E|Intel%20Core%20i7%209th%20Gen%2E|Intel%20Core%20i7%207th%20Gen%2E|Intel%20Core%20i9%208th%20Gen%2E|Intel%20Core%20i7%208th%20Gen%2E&_oaa=1&_dcat=177 תעיף מבט כאן. בהצלחה!!!
 17. בהחלט לבחור בכרטיס קוואדרו זה בחירה נכונה. אני מצרף לך את ההתלבטות הדומה שאני עשיתי. יש 2 אופציות, אם אתה מתכוון לעבוד בתור פרילאנסר אתה בחירה טובה תהיה לעבוד עם מערכת כמו שמתוארת באתר של סולידוורקס, אתה תקבל יותר תמיכה מסיסטמטיקס. דבר חדש שאני גילית שלא ידעתי אז, שכשאתה עושה סימולציות אתה חייב גם מעבד חזק, הכרטיס מסך כמעט ולא משתתף בסימולציות. אם אתה פתוח לקניה מחול, ויש לך תקציב קטן יחסית, אתה יכול לקנות כמוני DELL M4800, תחנת עבודה, אומנם המחשב מ 2014 אבל ביחס תמורה לשקל הוא הרבה יותר טוב גם מחברים שלי שקנו מחשבים של גיימרים ב 5000 שקל, המחשב שלי עלה רק 2500 שקל כולל הכול. לא בטוח שאתה לא הולך לקנות סוליד ב 15 אלף אחרי שתסיים את הלימודים רק בשביל למדל דברים בבית. רק הערה קטנה, בגלל הקורונה כל הכיתה שלי קיבלה מפתח מוצר לגירסה המתקדמת של סולידוורקס, בגירסה המתקדמת בניגוד לגירסת הסטודנט, אתה יכול לבצע סימולציות הרבה יותר מסובכות.
×
 • צור חדש...