רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן גם בישראל זה יכול לקרות, נדיר ככל שיהיה.

גם לזכות בלוטו זה נדיר.

עובדה שזה קורה.

וחיפוי? למה שיהיה חיפוי.

כל מה שיש זה ילדים מפוחדים עם דמיון מפותח.

מורים ומורות שיאבדו את שפיותם אם יחשבו שהרוצחים יושבים בכיתתם.

כמה חוקרים בדרגים נמוכים שאין זה מתפקידם להכתיב לדרגים הגבוהים איפה להשקיע מאמצים בחקירה.

וכמה חוקרים בדרגה גבוהה ומפקדים ואנשי ציבור שיתאמצו לעשות הכל כדי שלא יתעוררו בבוקר לגלות שמקרה הרצח מופיע בעמוד הראשי בכל אמצעי התקשורת בעולם עם הכותרת "הילדים של הישראלים רוצחים בדיוק כמו הוריהם הנאצים".

נגיד שהתרחש רצח בחדר לידך.

בבניין יש רק שלושה אנשים חוץ מהנרצח.

אתה.

חברך הוותיק מהשכונה שנותן לך מהביסלי.

ורוסי פועל בניין בן זונה.

איפה המוח שלך ימקד את האשמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להבין את האנשים שתומכים כאן בתיאוריית הילדים הרוצחים. מעבר לעובדה שמאוד קשה לי להאמין שילדים במדינת יעשו דבר כזה (אולי אני נאיבי), אתם באמת חושבים שכל הבית ספר יודע (כמו שהתבטאו כאן) ואף אחד לא אמר כלום? שום דבר? משהו? מדובר כאן על ילדים בני 12-13 לא על בריוני המאפיה הרוסית.

תגיד, אתה אמיתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הפניתי כבר לכל המקומות שבהם שאלתם (בחלק הדבקתי)

למשל בנוגע לשערות, האם הלכת למקום שהפניתי וקראת את הבעייתיות בבדיקה?

מדוע התייחסו לבדיקות האחרות?

בנוגע לשערות אכן קראתי, אך זו הייתה רק נקודה אחת מיני רבות.

בסופו של דבר, אם אכן פסק הדין נותן תשובות שמניחות את הדעת למרבית השאלות, הרי שככל שתהיה ספציפי יותר בהתייחסות, כך לדעתי תצליח לשכנע יותר אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות לשכנע פה אנשים, גם לא ניסיתי לעשות את זה

בסה"כ ניסיתי להסביר מדוע אני מאמין שזדורוב הוא הרוצח

אבל יש פה אנשים שיש להם מונופול על הגיון, אם ההגיון שלך לא תואם לשלהם אתה 1.טועה 2.טיפש 3.כל התשובות נכונות

בעיני שיקול הדעת של השופטים היה נכון,

ואם אתה צריך הפניה ספציפית לנקודות נוספות, אני אתן (בלי להכנס להסברים כי יש פה כל מיני אפסים שמוציאים את החשק "מהדיון" הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שלא תוכל לשכנע, אך רבים אולי כן תוכל, בהנחה יש בסיס עובדתי לדעתך.

אל תשכח - זה פורום פומבי ולכן לדברים שנכתבים כאן יש ערך לכלל, לא רק לאותם אנשים ספציפיים שמנהלים את הויכוח, גם אם ביניהם יש כאלה שלא ניתנים לשכנוע מסיבות שונות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר, אם אכן פסק הדין נותן תשובות שמניחות את הדעת למרבית השאלות, הרי שככל שתהיה ספציפי יותר בהתייחסות, כך לדעתי תצליח לשכנע יותר אנשים.

דווקא אני מוצא בנקודה שציינת משהו מטריד יותר מכל שאר מה שהועלה פה ביחד. בפסק הדין אכן יש נסיון לתת תשובות מניחות את הדעת לשאלות השונות (האם הנסיון מוצלח או לא - כל אחד לפי דעתו), אבל זה בדיוק החלק המטריד: לתת תשובות המניחות את הדעת זו העבודה של התביעה, לא השופט. ברגע שבפסק הדין יש נסיון לגשר על חלק מהפערים שהותירה התביעה, הדבר אמור להדליק נורה אדומה בגודל של מגדלור בכל הקשור לחוסר הפניות של בית המשפט. בית הדין אמור להגיע להרשעה (או שלא, כמובן) בעקבות החומרים שהוצגו בפניו, לא להגיע להרשעה ואז לנסות ולתרץ את אותם ממצאים שאינם תומכים בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בן גיל 12 ל14 הוא עצום, הרבה יותר מ"רק" שנתיים. בכל מקרה - בפוסט המקורי כתבתי שגם אם ילד עשה את זה, בלתי הגיוני בעליל שכל שאר בית הספר יודע ושותק (כמו שכבר נטען כאן בת'רד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב נו, אתה גם חושב שזה "בלתי הגיוני בעליל" שטביעות הנעליים על האסלה והקיר נוצרו ע"י הרוצח, ואשכרה מסכים עם OMRIJ שזה רק איזה משועמם שנכנס לשם אחרי הרצח בלי קשר לכלום, ואז החליט שזה יהיה מגניב לקפוץ על הקיר ככה סתם.

::)

לך תתווכח עם דעה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...