law89 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

law89

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  294
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

דירוג

5 ניטרלי

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. יש איזו קבוצה בפייסבוק (אני לא יודע אם מותר לתת קישור). יש שם דיון בנושא. נראה הדברים שלהם שלא בטוח יאפשרו לייבא אותו.
 2. וואצאפ ירתה לעצמה ברגל. אנשים לא יאשרו את זה. הבעיה לפחות מבחינתי, שלפני זה לא ידעתי שהם עושים את זה (כמו שאתם חותם על הסכם מול חברת סלולר ונותנים לך חוזה של 20 עמודים). פה הם באים ורשמו בריש גלי. גם אני ועוד חברים היינו בדרך החוצה. אם הם ישאירו את הבקשה הזאת הם ימשיכו להפסיד לקוחות. יש הבדל בין חברה אחת שאוספת מידע לבין מצב שמצליבים לך נתונים מחשבונות שונים. ככה לפחות אני רואה את זה.
 3. הם בסך הכל הכללי עושים רושם של חנות בסדר גמור (למרות שלא הצליחו לאתר את התקלות ששלחתי, אבל זה מסוג התקלות שבאות והולכות. אני אצטרך לתפוס אותן בצילום ולשלוח להם). אני לא רוצה זיכוי, וגם לא רוצה לריב איתם בשביל כמה שקלים. הצעתי להם אתמול שאם הם יכולים שיארגנו חתיכה כזאת ואשלם עליה, אבל הם אמרו שהם לא יכולים. רשמו לי כאן שהחתיכה למעלה, היא החסרה. בתקווה שהיא באמת החסרה וזה יפתור לי את הבעיה. נ.ב. לטובת הכלל שקוראים את זה את האמת שבאופן כללי יש קייס. אני לא משפטן, אבל רשום בחוק פגם. לא רשום פגם שמשפיע על ההפעלה של המוצר. יש לך חברה כאן שרוכשים כל מיני אורות בתוך המארז שג
 4. אחלה, אני אבדוק כשהמחשב יחזור. ממה שאני זוכר, ניסיתי את החתיכה והיא לא התאימה, אבל אבדוק שוב.
 5. תודה. אני לא יודע אם ארכוש מחו"ל. זה כבר מתחיל להיות סיפור (חשבתי לקפוץ לאייבורי לרכישה). יש בקופסה של הלוח אם חתיכה מאוד דומה לחתיכות ששמת לינק אליהן. אני מצרף תמונה. היא לא מתאימה מבחינת הדוגמה של שאר החתיכות של המארז וגם מבחינת הגודל היא לא מתאימה (גדולה מדי ביחס לשאר החתיכות). יתכן שזו החתיכה החסרה?
 6. פה אני פחות מסכים. אני מסכים איתך שהמוצר זול ואולי לא שווה לחנות לטפל בזה וכו' ולכן גם שאלתי כאן אם אפשר לרכוש עצמאית את החלק. אין לי כוח לריב על כמה שקלים אלא אם זה משהו עקרוני. זה שהמארז זול לא אומר שהוא צריך להגיע עם חלקים חסרים/שבורים. אם הוא הגיע ככה ממי שהם רוכשים ממנו, הם יכלו להזדכות מולו. אם הם הוציאו את החלק כי חשבו שיש כרטיס מסך, זאת בעיה שהחנות יצרה מחוסר תשומת לב שלהם. הבעיה שגם אין לי אפשרות לרכוש את החלק אם אני רוצה. יש מסך של לנובו שהוא QHD בפחות מ-800 ש"ח שהמליצו לי עליו בפורום. אם היית רוכש אותו ומקבל אותו בלי מעמד או עם שריטה, זה היה תקין בגלל שה
 7. הבנתי. אז זאת פאשלה של החנות. בשביל מה הם פירקו את זה? יש שם עוד אחד שנמצא קצת בזווית (כנראה קיבל מכה קלה). אני מתלבט אם להתווכח איתם על זה. המחשב לא היה מי יודע מה יקר. מצד שני, אני לא צריך לקבל מארז בצורה כזאת.
 8. מה זאת אומרת ניתנים לפירוק אך לא ניתן להחזירם? ברגע שהוצאת אחד זה כבר אבוד? אני לא מתכנן להוסיף כרטיס מסך, לפחות לא בעתיד הקרוב. חוץ מאבק שיכנס, יש לך עוד השלכות?
 9. ippon case bullet 450w pfc עריכה: היית מתעקש מול החנות שישיגו את החלק החסר?
 10. איזה באסה. אני לא מבין למה מחשב מגיע עם חתיכה חסרה. יש איזו חתיכה שהם הביאו עם המחשב אבל היא לא מתאימה מבחינת גודל. אני אצלם אותה ביחד עם החור. אולי אני טועה וזאת החתיכה החסרה. קצת הפריע לי שמבחינת החנות זה לא משהו שהוא מאוד חשוב (אני לא איבדתי את החתיכה, המחשב פשוט הגיע כך)
 11. שלחתי את המחשב לחנות. אין להם סוגר כמו שלי. הם אמרו שהם שמו משהו כדי לסגור את החור. לא יודע מה בדיוק. הייתי משאיר את זה פתוח, אבל אני לא רוצה שיכנס אבק ואני מעדיף לשים חתיכה שמתאימה למארז. מהיכן אני רוכש חתיכה כזאת?
 12. איך אתה יכול לחבר בסט? הרי זה מגיע עם דונגל אחד (לפחות האל חוטיים, אף פעם לא רכשתי סט חוטי). עד כמה זה נפוץ שבמקלדת של 50-100 ש"ח תהיה יציאת USB על המקלדת? לי זה נראה לא נוח
 13. אני לא מניח שזה נותן לי הנחה. בשנים האחרונות קניתי את הסט הזה שהוא אלחוטי ב-105 ש"ח והוא היה מאוד נוח עבורי. חשבתי שיש סיבה ספציפית שאתה לא ממליץ על סט (פחות טוב או מסיבה אחרת). נ.ב. זה חוסך לך יציאה במחשב.
 14. אני מאוד אוהב את הסט הזה: https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=12156 אני לא בטוח שהעכבר יהיה מספיק גדול בשבילך. הבעיה שאי אפשר לדעת לפני שפותחים את הקופסה
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר