law89 - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

law89

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  563
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מבקרים אחרונים

705 צפיות בפרופיל

הדירוגים של law89

Zone Freak

Zone Freak (3/6)

7

דירוג

 1. איזה עוד נתונים אתם צריכים? בדקתי: UMIS RPITJ512VME2OWD אני לא מכיר עד כמה שאני מבין התוכנה אמורה לבצע גם בדיקה לקבצים גדולים יותר. אני משער שזאת השורה השלישית או הרביעית, אבל אני לא בטוח בזה.
 2. לא מדובר באותה מערכת. הראשון זה כונן סמסונג EVO 970. רץ לפעמים על מערכת שיש בה מעבד i5 דור 10 (לעיתים רץ על מערכת אחרת, אבל אני אתייחס כרגע רק לדור 10), כרטיס מסך מובנה. יש עוד נתונים שאתה צריך? הכונן השני - הגיע עם הלפטופ. לא רשום הדגם, לא רשום מהירות ולא כלום. אני מקווה שאני לא מתבלבל בתת דגם: Intel® Core™ i5-10300H Quad Core Processor, 8M Cache, 2.50 GHz up to 4.50 GHz 16GB DDR4 2933MHz (2 x 8GB) Up To 16GB 512GB M.2 2280 SSD PCIe NVMe NVIDIA Geforce GTX 1650Ti, 4GB GDDR6 מסקרן אותי למה הגיבויים איטיים באופן משמעותי במחשב השני. אציין שהגיבויים מתבצעים לכונן SSD חיצוני בעל מהירות כתיבה וקריאה של בערך 1 ג'יגה לשניה. חשבתי בהתחלה ששמו כונן SSD יחסית איטי בנייד, אבל המהירות מראות שהכונן לא רע בכלל. בדקתי עם אותה תוכנה.
 3. לפי מה נקבעת המהירות של גיבויים? בתמונה 1 יש כונן שחלק מהנתונים שלו טובים יותרו חלק פחות אך הוא מהיר הרבה יותר בביצוע גיבויים ובהעלאה שלהם. מה הסיבה לזה?
 4. ביצעתי shrink (פעם ראשונה שאני עושה את זה) ואז בהתקנה של אובנוטו לקחתי את החלק שהוגדר ב-shrink ופיצלתי אותו לכמה חלקים. כשאני נכנס לוינדאוס ומסתכל על הכוכנים, אני לא רואה את החלק שבוצע עליו shrink. נראה לי שאני אוריד ואנסה את זה. זה כנראה יהיה הפתרון הכי מהיר (אני רק מקווה שלא יקרה מצב כמו עם פרגון, שאני אצטרך להתקין וינדאוס מחדש ומשם להעלות את הגיבוי).
 5. לנובו חזרו אלי ואמרו שזה תקין. הם ביקשו שאוציא פירוט של הבטריה (רצ"ב תמונה). לכאורה ב-13 לחודש המחשב פעל כמעט 7 שעות וצרך רק 37% וב-14 לחודש הוא פעל 6 שעות וצרך 81% למרות שהשימושים היו זהים (ביום השני רוב הזמן גם לא היה אינטרנט). בפועל הנתונים שמוצגים שם שגויים (יש המשך לדוח). ב-13 לחודש רשום שהתחלתי להפעיל את המחשב ב-11:11:51 עם 68% כשבפועל התחלתי להפעיל אותו בערך ב-13:15 עם 100%. גם אם מסתכלים על הנתונים האמיתיים שאני מדדתי וגם אם מסתכלים על הנתונים הלא נכונים שיצאו בדוח, בשני המקרים יש הפרש גדול בבטריה. מישהו עם ניסיון בניידים יכול לומר לי אם הוא מרגיש הבדלים גדולים בין יום ליום כאשר הוא מבצע אותן פעולות?
 6. תודה על העזרה, אבל אני לא בטוח שהבנתי. מצב לפני הגיבוי - נניח לצורך הדוגמה, כונן אחד של 100. ביצעתי גיבוי. מצב אחרי הגיבוי - נניח כונן אחד 40, כונן שני 40, כונן שלישי 20. כשאני בא לעלות את הגיבוי בפרגון, הוא רושם לי, יש לך כונן של 100, תפנה אותי לכונן של 100 שקיים כרגע כדי שאעלה לשם את הגיבוי. מכיוון שאין לי כונן כזה, אני לא יכול להעלות את הגיבוי. האם באקרוניס התוכנה לא מתייחסת לזה שיש עכשיו שלושה כוננים קטנים ומסוגלת להתחשב בגודל הכולל שלהם? אני מצרף תמונות כדי להסביר למה התכוונתי. תמונה 1- כשאני רוצה לחזור למערכת הפעלה אחת. כמו שניתן לראות התוכנה לא מזהה את הכוננים בצד ימין כי הם בגודל אחר. בתמונה מספר 2 - ביצעתי גיבוי אחרי התקנת מערכת ההפעלה השניה, ושם התוכנה כן מזהה את הכוננים כי הם באותו גודל. שאלה קטנה שלא קשורה לנושא - מישהו יודע איך לפתור את הבעיה שהשם של התמונה מופיע היכן שמופיע לחצן האיקס (תמונה 3). זה לא היה ככה בעבר.
 7. תוכנה לניהול גיבויים, אבל אחת שמסוגלת להתמודד עם שינויים במחיצות (כלומר המחיצות מחולקות בצורה מסויימת לפני הגיבוי ובצורה אחרת אחרי הגיבוי). דרך אגב, על פניו נראה שפרגון מגבה לי כרגע רק את הוינדאוס ולא מגבה את המחיצות שהוקצו לאובנטו.
 8. אני ביצעתי את השינוי בעצמי (shrink). כשאני רוצה להעלות את הגיבוי, אני לא יכול כי פרגון רוצה להעלות כונן מסוים לכונן באותו הגודל. ניסיתי למצוא את כל התוספות שביצעתי ולהחזיר את הכונן לגודלו המקורי אבל עדיין פרגון לא מזהה. ניסיתי להגדיר לפרגון את הכוננים באופן ידני והצלחתי להעלות את הגיבוי ואז ניסיתי שוב להעלות את אותו גיבוי כדי לראות האם כל הכוננים חזרו לעצמם ואוכל לחזור בקלות לכל אחד מהגיבויים. עדיין פרגון לא מצליח למצוא אותם אוטומטית. בינתיים התקנתי מחדש את הוינדאוס ואז התקנתי פרגון ואז הוא זיהה את כל הגיבויים אבל זו דרך שלוקחת יותר מדי זמן. לכן אני מחפש תוכנה שיכולה להחזיר אותי אחורה כאשר היו מחיצות בגודל שונה מהמחיצות כרגע (יש כרגע שתי מערכות הפעלה ואני רוצה לחזור לאחת כשארצה)
 9. היי משתמש כרגע בפרגון. אני מדי פעם אאלץ לעשות שינוי בגודל של המחיצות ונראה שבמצב כזה פרגון לא עובדת כמו שצריך (ניסיתי למחוק את המחיצות החדשות ולהחזיר את המחיצה המקורית לגודלה המקורי וזה לא עבד. מישהו יודע אם ניתן לעשות זאת עם אקרוניס או תוכנה אחרת?
 10. שאלה: מעבד דור 11 מגיע עם כרטיס מובנה שעולה בערך כמו הכרטיס הזה. מי מהם נחשב לכרטיס יותר חזק? אני מנסה להבין את הכדאיות של רכישת כרטיס מובנה כשיש כרטיסים כאלה.
 11. תודה. כל פעם שאני רוצה n\ אני לוחץ בטעות על האנטר מתוך הרגל שהמקש נמצא שם. אני אצטרך זמן להתרגל לגודל ולמיקום של המקשים. האם מקלדות של ניידים נחשבות לאיכותיות למקלדות רגילות פשוטות? (אני מנסה להבין אם עדיף לי לעבוד איתה או לחבר מקלדת חיצונית של לוג'יטק mk270 שאני יחסית רגיל אליה)
 12. היי חברה שלוש שאלות: 1. האם בכל המקלדות של ניידים הבקסלאש נמצא מעל המקש של האנטר בניגוד למקלדות רגילות שהוא נמצא משמאל? 2. האם הגודל של המקשים בנייד שונה ממקדלת רגילה? קשה לי מאוד עם הקלדה עיוורת כי מרגיש לי שהמקשים בגודל שונה. 3. מה ההבדל בין הסויצ'ים (אני מקווה שזה המושג). הלחיצה בנייד שונה. אני עוד לא בטוח אם זה נוח יותר או פחות. האם ההקלדה אמורה להיות נוחה יותר בנייד ביחס למקלדת לא איכותית?
 13. לא אמורים לשים כל חצי שנה-שנה?
 14. ראיתי שמישהו שאל על כרטיס מסך, אז החלטתי גם לשאול. יש לי מחשב בן שנתיים וחצי שמאז רכישתו לא שמו משחה טרמית. הטמפרטורות לא גבוהות. האם יש טעם לשים משחה טרמית אם הטמפרטורה סבירה / נמוכה? אציין שהמחשב בשימוש מינימלי ולכן לא מתחשב לי לבזבז על זה זמן. מצד שני זה יכול להיות נחמד להתנסות בזה בפעם הראשונה.
 15. אני לא אומר שלא תיקח דור 11, אלא שבדיעבד היה עדיף כנראה כרטיס חיצוני כי כנראה זה היה פותר באגים מסוימים. כן, אבל כמו שרשמתי זה סיכון אם אכן שתי היציאות האלה עובדות ביחד (שוב מדגיש שראיתי בעיות עם חיבור שני מסכים שאחד ל-VGA. לא יודע בנוגע ל-DVI). יכול להיות שקיים אותו סיכון עם כרטיס מסך. שמעתי שאולי הבעיה היא שמדובר בחיבור אנלוגי ודיגיטלי במקרה של VGA אבל אני לא יודע אם זאת באמת הסיבה.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר