רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 23 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עמרי, אתה מערבב כאן דברים לא קשורים. הקטע של בחורי הישיבה לא שוה בדיקה כי אתה לא תעבור על כל מי שנראה נסער באותו יום בעיר נכון? הקטע עם הילדים נראה בלתי אפשרי כי גם אם יש ילדים שרצחו קשה מאוד להאמין ששאר או חלק מבית הספר מחפה עליהם בכזו יסודיות. הקטע עם הטרול בפורום הוא... קטע עם טרול בפורום. אתה הולך להאמין לכל שטות שנכתבת בפורום, אפילו אם זה בפורום הבית ספרי? אל תשכח שאני יודע מי רצח את רבין גון לנון ועוד.

כל האמור לעיל לא אומר שאין בעיתיות בעבודת המשטרה והפרקליטות, זה רק אומר שתיאוריות הקונספירציה הספציפיות האלו מטופשות.

לא שווה בדיקה? נראה בלתי אפשרי?

קצת קשה אז נשברים?

אתה נשמע בדיוק כמו ראשי המשטרה: קשה לנו ואין לנו כוח להתחיל לחקור עכשיו מה באמת קרה שם, אז בוא נפליל איזה רוסי מסריח שבמקרה עבר שם. למי יש זין עכשיו להתחיל לחקור ילדים? יותר קל לתפור תיק לאיזה דביל שבקושי יודע עברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא, אתה בכלל קורא את מה שאתה כותב?

זאת לא תיאוריית קונספירציה, לעזאזל זה תואם בצורה הרבה יותר טובה לראיות העובדתיות בשטח מאשר ההרשאה ההזויה שתפרו לזדורוב!

איך אפשר פשוט להתעלם מהעובדה הזאת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שקשה לי שלא להסכים עם סעיף א' (וזאת למרות שאני מסכים עם דעתו של קיוביקל לגבי חלק מהדעות כאן), אם בשלב זה אינך רואה למה הכיוון ההוא ריאלי לא פחות מהכיוון היחיד שבאמת נחקר, אתה בבעיה קשה שלי אין איך לפתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תרבות דיון מדהימה יש לך.

ב. למה צריך למצות כיווני חקירה שאינם ריאלים?

מי החליט שהם לא ריאלים?

אתה מודע לכך שאם זדורוב היה עם קצת יותר שכל ועברית טיפה יותר טובה או שהוא היה מודע לכך שהוא יכול להיחקר ברוסית

בחיים לא היו מרשיעים אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי לכל הרוחות החליט ש"סביר"? המשטרה, הפרקליטת ובית המשפט לא. כמו שכבר כתבתי בעמודים האחרונים גם אם איכשהו למרות כל זאת ילד עשה זאת, קשה מאוד להאמין שכל בית הספר מחפה עליו (כמו שנטען כאן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה לא שם לב שההגיון שלך מעגלי?

למה זדורוב היה החשוד היחיד? כי אין חשודים אחרים.

למה אין חשודים אחרים? כי לא נחקרו כיוונים אחרים.

למה לא נחקרו כיוונים אחרים? כי הם אינם "סבירים" (ונתעלם רגע מהכשל בשלב הזה לכשעצמו, עקב הממצאים הפורנזיים הבלתי מוסברים).

למה הם אינם "סבירים"? כי זדורוב היה החשוד היחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...