רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 22 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

חקירת התלמידים בבית הספר והאפשרות שהרוצחים הם ילדים זה ממש לא התפזרות.

וזה כולל כל פיסת מידע רלוונטית שתוביל לפיענוח הרצח.

אם כבר אז היתה בתיק הזה התמקדות.

התמקדות ברומן זדורוב.

והתעלמות.

התעלמות מטביעות הנעל הקטנה במסלול יציאה מתא שננעל מבפנים, כמעט בוודאות ע"י אותו אדם שנעל אותו.

הדינאמיקה בין הסביבה לנרצחת.

והאפשרות שילדים הם הרוצחים.

http://www.galilon.co.il/content/%D7%A2%D7%AA%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%A3-%D7%95%D7%9C%D7%97%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%90%D7%AA-%D7%A8%D7%A6%D7%97-%D7%94%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%94-%D7%AA%D7%90%D7%99%D7%A8-%D7%A8%D7%90%D7%93%D7%94-%D7%96%D7%9C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מי קבע שהוא היה טרול? זו אפשרות, לא דבר מוחלט.

ההתנצלות "שלו" לאחר מכן יכלה לנבוע ב 3 סיבות:

1. זה לא האדם שפרסם את ההודעה המקורית. בפורום בית הספר לא היה צריך להירשם, וכל אחד יכול להגיב בכל כינוי, גם בכינוי של מישהו אחר. (זה כך עדיין היום) את ההתנצלות שמו רק לאחר מחיקת כל הפורום, ומעולם לא היה נסיון לאתר מי בכלל שלח את ההודעה המקורית ואת שנייה.

2. זה כן הוא, אך הוא התחיל לפחד.

3. מדובר באותו אדם, והוא טרול.

ואחרי כל זה, זו לא היתה ההודעה היחידה על האווירה בבית הספר באופן כללי, ונגד תאיר ספציפית. ובבסופו של דבר, לא חקרו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, אם אחרי כל מה שנכתב בת'רד הזה אתה עדיין חושב שכיוון של "הרוצחים היו ילדים מבית הספר" זה אפילו "לא קצה חוט ששווה בדיקה" - אז אני נכנע.

*הכנס פה את הציטוט הידוע של איינשטיין לגבי הטימטום האנושי*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מזל שאתה לא מנהל את המשטרה.

בעצם, גם מי שכן עושה את זה עושה חרא של עבודה....

נ.ב.

הרמזים היחידים אלה הודעות בפורום?

כאילו מה, אתה עיוור? או שאתה פשוט לא יודע לקרוא עברית? או שאתה פשוט טיפש? כאילו מה? אנחנו כבר בעמוד 33, איפה היית כל הזמן הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספקות שלי במשפט הזה מסתפקות בכמה עובדות:

1. שערות בלתי מוסברות ביד שלה.

2. זדורוב שחזר לא נכון את המילוט שלו מתא השירותים ובכלל טעה בשירותים ובקומה.

3. בעיה בתאימות עקבות הנעל.

4. בעיה בתאימות הלהב.

5. סתירות בין המניע לאופי הרצח(רצח אימפולסיבי מתוך כעס - בודק באינטרנט שלושה ימים קודם איך לשסף גרון, בעייתי).

לעומת זאת, הכיוונים האחרים לא נראים לי כמו lead לגיטימי.

ותשים לב, שגם הקטע של הנערים שנסעו בטרמפ קרס - הם הגיעו מיוזמתם להעיד אחרי הכתבה של ערוץ 10 והנהג זיהה אותם.

אז? מי הטיפש עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנהג לא זיהה אותם, על מה לעזאזל אתה מדבר.

ויותר מזה, הוא אמר בוודאות שהוא זוכר את הנערים בצורה ברורה מאוד - והנערים שהיו בידי המשטרה הם *לא* אלו שהוא לקח טרמפ.

ואם אתה קורא "בעיה בתאימות עקבות הנעל" לעובדה שלא נמצאו שום עקבות של זדורוב בזירת הרצח, ולעומת זאת כן נמצאו עקבות אחרות - במידה קטנה של בני נוער - בדיוק במסלול הבריחה מהתא הנעול מבפנים - כאשר זאת היתה הדרך היחידה של הרוצח לצאת מהתא - וכאשר לא היה לאף אחד בעולם שום אינטרס WHAT-SO-EVER לעשות את המסלול המטופש הזה בדיעבד לאחר הרצח .... אז מה אני אגיד לך? כן, ממש "בעיה בתאימות".... אבל לא ביג דיל, "יש דברים שלעולם לא נדע"......

אני רק חושב על זה שיש אנשים שפשוט מתעלמים מהעובדה הזאת, ופשוט לא בא לי לחיות יותר בעולם הזה, שמוצף באידיוטים.

עזוב את כל שאר החורים מסביב. יש עוד מיליון ואחד גורמים שיעזרו לכל בן אדם עם שכל להבין את האמת. אבל עזוב, בוא נתייחס רק לזה.

איך בן אדם שפוי יכול להתמודד עם הראיה הזאת על ידי התעלמות וטענה ש"יש דברים שלעולם לא נדע"? כאילו מה? אין גבול לטיפשות? אני שואל ברצינות.

אין גבול לטיפשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, אתה מערבב כאן דברים לא קשורים. הקטע של בחורי הישיבה לא שוה בדיקה כי אתה לא תעבור על כל מי שנראה נסער באותו יום בעיר נכון? הקטע עם הילדים נראה בלתי אפשרי כי גם אם יש ילדים שרצחו קשה מאוד להאמין ששאר או חלק מבית הספר מחפה עליהם בכזו יסודיות. הקטע עם הטרול בפורום הוא... קטע עם טרול בפורום. אתה הולך להאמין לכל שטות שנכתבת בפורום, אפילו אם זה בפורום הבית ספרי? אל תשכח שאני יודע מי רצח את רבין גון לנון ועוד.

כל האמור לעיל לא אומר שאין בעיתיות בעבודת המשטרה והפרקליטות, זה רק אומר שתיאוריות הקונספירציה הספציפיות האלו מטופשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנהג לא זיהה אותם, על מה לעזאזל אתה מדבר.

ויותר מזה, הוא אמר בוודאות שהוא זוכר את הנערים בצורה ברורה מאוד - והנערים שהיו בידי המשטרה הם *לא* אלו שהוא לקח טרמפ.

ואם אתה קורא "בעיה בתאימות עקבות הנעל" לעובדה שלא נמצאו שום עקבות של זדורוב בזירת הרצח, ולעומת זאת כן נמצאו עקבות אחרות - במידה קטנה של בני נוער - בדיוק במסלול הבריחה מהתא הנעול מבפנים - כאשר זאת היתה הדרך היחידה של הרוצח לצאת מהתא - וכאשר לא היה לאף אחד בעולם שום אינטרס WHAT-SO-EVER לעשות את המסלול המטופש הזה בדיעבד לאחר הרצח .... אז מה אני אגיד לך? כן, ממש "בעיה בתאימות".... אבל לא ביג דיל, "יש דברים שלעולם לא נדע"......

אני רק חושב על זה שיש אנשים שפשוט מתעלמים מהעובדה הזאת, ופשוט לא בא לי לחיות יותר בעולם הזה, שמוצף באידיוטים.

עזוב את כל שאר החורים מסביב. יש עוד מיליון ואחד גורמים שיעזרו לכל בן אדם עם שכל להבין את האמת. אבל עזוב, בוא נתייחס רק לזה.

איך בן אדם שפוי יכול להתמודד עם הראיה הזאת על ידי התעלמות וטענה ש"יש דברים שלעולם לא נדע"? כאילו מה? אין גבול לטיפשות? אני שואל ברצינות.

אין גבול לטיפשות?

מה הקשר לעזאזל, בין כשלים בראיות הפורנזיות לבין זה שיש איזה אהבל בפורום שכותב דברים וצריך להתעלם ממנו?

זה לא ברור לך שזה lead אבוד שחבל לבזבז עליו משאבים של משטרה שגם ככה לוקה במשאבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר הוא שכל עוד הכשלים החמורים בראיות הפורנזיות תומכים (או עשויים לתמוך) בגרסה של אותו "אהבל בפורום", אני מעדיף שתהיה בדיקה במקום שהשופט יתרץ את הממצאים ויגיד "יש שאלות שיוותרו ללא מענה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...