Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

ClassMulder

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  240
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  273יום 5ש' 11דק' 57שנ'

ClassMulder last won the day on יולי 28 2018

ClassMulder had the most liked content!

דירוג

13 ניטרלי

אודות ClassMulder

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. בינתיים, ביטקוין העקשן מסרב למות.. פשוט נוראי! הוא מסתובב בשכונה של 5400-5600 דולר ליחידה בימים אלה, ויש אפשרות שבקרוב תהיה קפיצה משמעותית במחיר.
 2. עשיתי טעות והורדתי את העדכון, אבל אני לא מעוניין להתקין אותו (אנדרואיד 9). אבל עכשיו הוא מקפיץ לי תזכורת כל 24 שעות להתקין. איך אני יכול להפסיק את התזכורת הזאת, בלי לפרוץ את המכשיר? תודה!
 3. בדיוק. אני משחק על מחשב בלבד. להיות תלוי בחיבור לרשת כדי לשחק תמיד היה מאוס בעיניי. גם כיום כאשר רוב המשחקים מכילים אלמנטים של קיוון. אם זה משחק שדורש את הרשת באמת - כדי לשחק עם חברים, או להתחרות בתחרות עולמית (כמו פורטנייט, או HITMAN למשל) - אז כן נתחבר, אבל בשביל גישה למשחקים עצמם? אין מצב.
 4. אני אף פעם לא הרגשתי שמשחקי תפקידים עובדים טוב על מכשיר נייד (טלפון או טאבלט, לא מחשב נייד עם חלונות). הם פשוט מוגבלים מבחינת שליטה ולא מאפשרים את החופש של מחשב אישי. נושא המיקרו-עסקאות הוא רק ה"דובדבן" על העוגה שממש מוריד לי מלשחק אותם. לגבי BLADES - השליטה מזכירה לי משחקים מדור הזהב של תחילת התלת מימד במחשב האישי - לחץ ימינה כדי להסתובב ימינה ב-60-90 מעלות, למעלה כדי להסתכל בזווית קצת למעלה וכן הלאה וכן הלאה. אין כאן תנועה חלקה או תחושה של הליכה/ריצה/רכיבה. ובשבילי זה מיותר.
 5. נראה כמו כתבה ממומנת של מיקרוסופט. והתשובה היא לא. אני לא מעוניין בעוד מנוי עם תשלום חודשי רק כדי לשחק משחקים. אני מעדיף לרכוש את המשחקים שלי ולהחזיק אותם אצלי. כן, זו הוצאה גדולה יותר, אבל אז אני לא תלוי בשירות כזה או אחר, ולא מפרנס עוד תאגיד לאורך זמן. שיחפשו את החברים שלהם.
 6. יש בעיה מאוד ברורה במשחק הזה. המכוניות "שטות" על הכביש, לא נוסעות עליו. אין תחושה של מגע עם המכונית בכביש. זה הורס את כל החוויה. מעבר לכך זה משהו מאוד מאוד גנרי ומזכיר משחקי ארקייד פשוטים דוגמת OUTRUN
 7. יש לי שאלה, לא ממש קשורה לנושא הדיון, אבל נראה לי שרבים יהיו מעוניינים לדעת את התשובה לה: כיום, האם כדאי יותר לרכוש GTX 1080Ti (מה עוד שאנוידיה מוסיפה תמיכה ב-RTX לכרטיסים הללו בדרייברים החדשים), או RTX 2080? הביצועים נראים דומים, ויש מספיק דיווחים על בעיות עם כרטיסי RTX כדי לגרום חשש מסוים לגביהם. תודה
 8. טוב.. חזרתי מחופשה, פתחתי את המארז. ולא ניתן להפוך את כיוון הרדיאטור. פיסית, לא ניתן להפוך את הצנרת (אם אי אפשר להפוך אותה אין מקום להבריג את הרדיאטור בצורה שהומלצה), וגם אין תברוגות בשביל ההברגה מבחוץ על הצד של המאווררים. האם יש עצות אחרות? חוץ ממשהו דרסטי דוגמת החלפת קירור המעבד. תודה.
 9. שוב אני אומר.. אין לי חורי איוורור ליותר ממאוורר אחד בחלק העליון של המארז. לכן אני לא יכול לשים את הרדיאטור בחלק העליון. אחד מהמאווררים שלו ייחסם. ואמרתי ששמתי בדיוק כמו בתמונה במובן שהמאווררים מופנים לכיוון המארז והרדיאטור צמוד לדופן עצמה.
 10. יש לי כבר מאוורר אחד דק למעלה, ופשוט אין שם גריל נוסף כדי לאפשר מאוורר נוסף. אחרת הייתי בכיף שם מזמן. לא חסרים לי מאווררים, פשוט חסר לי מקום ודופן לא חסומה. לגבי דלידינג, אני מכיר, ולא מעוניין. מאותה סיבה שאני מעדיף שלא לעשות המהרה. לא רוצה להוציא את המעבד מהגדרות יצרן. מקסימום מוכן לתת לביוס לקחת את המעבד לקצה בהגדרות אוטומטיות. דלידינג זה פולשני מדי לטעמי. אני מעדיף להשקיע בקירור נוזלי אם זה יגיע לכדי כך.
 11. למעשה, לפי אתר הקירור ההיברידי עצמו, ניתן לראות שהיצרן עצמו ממליץ על התקנת הקירור בדיוק כפי שהתקנתי אותו: http://www.idcooling.com/Product/detail/id/69/name/FROSTFLOW 240L-B
 12. הפכתי בעקבות ההערות כאן.. לא צילמתי שוב. ולפי היצרן, הרדיאטור פונה החוצה, והמאווררים צריכים להוציא אוויר דרכו כדי לקרר את הנוזלים של הקירור ההיברידי.
 13. לגבי המאווררים על הרדיאטור, אני לא רוצה שיכניסו אוויר למארז, כי האוויר יהיה מחומם ורק יתרום להתחממות המארז. אני מעדיף שיוציאו אוויר החוצה. את המאוורר האחורי הפכתי כדי להזרים אוויר פנימה.
×
 • צור חדש...