עבור לתוכן

ClassMulder

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  85
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  136יום 5ש' 38דק' 2שנ'

דירוג

2 ניטרלי

אודות ClassMulder

 1. קודם תנסה לעלות במצב בטוח ולראות אם התופעה חוזרת. אם היא לא חוזרת, זה תוכנתי (וירוס, תוכנה תקולה או משהו דומה). אם התופעה חוזרת, זה כנראה חומרתי. הייתי מתחיל עם הזכרון - מוציא את כל הסטיקים חוץ מאחד ובודק, ואז מוסיף עוד אחד עד שהייתי מוצא מה גורם לבעיה
 2. בסינגפור יש פטור עד 300 דולר. כמו שצריך להיות..
 3. שכחתם להזכיר פרט מידע די חשוב.. כרטיס המסך. במכשיר זה כרטיס המסך הוא Intel HD graphics 615
 4. אתה לא ממש יודע על מה אתה מדבר.. ESSENTIAL היא חברה שהוקמה על ידי ממציא אנדרואיד, חברה אמריקאית (לא סינית), והמכשיר שלהם הוא מעולה מבחינות רבות!
 5. טלפון מעולה.. אבל ההתלבטות שלי היא היוניבודי שלו, אי היכולת להחליף סוללה ואי היכולת להוסיף נפח אחסון (MICROSD).. מה אתם חושבים?
 6. המלצה למסך גיימינג 27''

  מחיר טוב יותר תמצא עבור DELL S2716DG (המסך בו אני משתמש כרגע). פאנל TN, אבל זה ממש לא קריטי במשחקים. זמן תגובה מעולה, קצב רענון גבוה (144 הרץ) וכמובן GSYNC. ותמצא אותו בארץ במחיר סביר.
 7. אני חושב שהיתרון של ביטקוין הוא ביישום של כלכלה אמיתית, כלכלת ערך לעומת כלכלת החוב המסורתית שהיא הבועה האמיתית. ב-2008 ראינו את הבועה של כלכלת החוב מתפוצצת בגלל שנשענה על.. כלום (אשראי מנופח, משכנתאות לכל דורש וכדומה). ביטקוין קיים מראש בכמות מסויימת וידועה, ייצורו יסתיים ב-21 מיליון מטבעות, ולא יהיה עוד. בניגוד למטבעות קריפטו אחרים דוגמת את'ריום (שכבודו מבחינה טכנולוגית במקומו מונח) שאין לו כל הגבלה כמותית והוא גם ריכוזי באופן יחסי. אנחנו רואים כיום קפיצה עצומה במחיר של ביטקוין - כי כסף טיפש של אנשים שלא מבינים את התחום נכנסים בעקבות עליות שערים. אבל אני מאמין שתהיה ירידה לתיקון, שגם תסייע במהירות העיבוד של עסקאות (כיום כ-14 שעות עד שעסקה עוברת בממוצע). ועדיין, ביטקוין ימשיך לעלות בטווח הנראה לעין - כל עוד יהיה ביקוש כלשהו. https://www.youtube.com/watch?v=HY8hnKrV5l4
 8. כבר יש כונני 4 טרה בתצורת 2.5" והם נמכרים לשוק הצרכני. הם קצת עבים יותר מהסטנדרט
 9. ממליץ נגד מסך קעור בעיקר אם אתה לא רק משחק במחשב
 10. כלומר, מומלץ לילדים להורים גרושים...?
 11. שינוי הכיוון של HTC

  עדיין עדיף VIVE בגלל היכולת הטכנולוגית המשופרת (הסתמכות על כרטיס גרפי חזק ותצורת PC עוצמתית). רק המחיר דיי לא עממי
 12. אין מה להשוות טלפון סיני עם רוגלה ברמת החומרה לטלפון כמו ESSENTIAL. מעדיף לשלם 500 דולר כל מכשיר שאפשר לסמוך עליו