משט לעזה - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

מה שרואים בסרטון זה חיילים חמושים יורדים ממסוקים ומתחילים לפוצץ את האם אמא של פעילי השלום על הספינה!

:lol: :lol: :lol: :lol:

אתה באמת מאמין לשטויות שאתה כותב, תוך כדי התעלמות מוחלטת מצילומי שמראים בדיוק ההיפך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדבר המצער ביותר שנתקלתי בו היום הוא רשתות זרות שמשתמשות בצילומי צה"ל ובאותו הזמן מדברות רק על התקיפה של צה"ל את הספינות.

זאת טעות הסברתית ממדרגה ראשונה ששולחים לרשתות זרות סרטוני עם כיתובים בעברית בלבד, והצופים לא יודעים כל העת שמה שהם רואים זו התקיפה של הפעילים את החיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מבין מה קורה לגז + רוח חזקה זו לא בעיה שלי. אם אתה חושב שיש דרך יותר הומאנית לנטרל מפגינים שמסתערים עליך עם סכינים ויורים באש אתה חי בסרט דובוני אכפת לי. אני ממליץ שתיקח את המומחיות שלך בלוחמה בשטח צפוף בקרב פנים מול פנים ותלמד את הקצינים הטיפשים.

תמתן את טון הדיבור שלך ותפסיק עם האד הומינם הממש מיותר הזה.

א. "קטונתי מלהבין בענייני גז" = אני לא מבין בנושא ואי לכך ובהתאם לזאת לא אתדיין עליו. אז אתה אומר לי "זה שאתה לא מבין זו בעיה שלך". אוקיי. צודק. טענתי אחרת? אני חייב לציין שזה נשמע לי מוזר שגז כלל לא יעיל בשטח פתוח. משתמשים הרבה פעמים בגז בהפגנות בשטחים פתוחים. צריך לזכור שהאונייה היא דווקא שטח קטן. כן - יש הרבה רוח אבל מפה ועד "חסר תועלת לחלוטין"... נשמע לי מוזר.

יש גם כמה עדויות של לוחמים שלא מבינים למה הם לא זרקו רימוני גז טרם הירידה שלהם לסיפון... אז אולי גם הם מפגרים?

ב. אני לא חושב שיש דרך יותר הומאנית. אני חושב שלא היינו צריכים בכלל להנחית לוחמים אחד אחד מול החולי נפש האלו. יש דרכים אחרות לעצור משטים ימיים. לא חייבים להנחית שם חיילים. ואם מנחיתים חיילים - אז לא אחד אחד כדי שהמטורפים יוכלו לטפל בהם כך(כפי שקרה!).

ג. לא טענתי שהקצינים טיפשים - לא טענתי שאני הייתי מורה אחרת ואז הכל היה נגמר אחרת - טענתי דבר מאוד פשוט - מה שקרה, כפי שאלכס אמר, הוא פשוט EPIC FAIL. שיחקנו בדיוק לידי המפגינים בפעולה שלנו ובתוצאה שלנו. הנייה הסתכל על המסך ואונן. זה כישלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ,עכשיו שהעולם שונא אותנו ,פעם הבאה שמשט כזה מתקרב לארץ במקום לשלוח חיילים בספינות ומסוקים ,שולחים איזה שניי חילים צוללנים עם с4 ומדביקים מתחת לספינה ואז נו טוב ,boom

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט צריך למלא את חופי עזה במוקשים ימיים.

וכשהם ינסו להגיע לשם... ובכן, הם לא יכולים להגיד שהם לא ידעו שהם שם, נכון?

עריכה:

אלכס, אין לי זמן (כרגע) לקרוא את הכל, אבל זה טיפשות לשמה.

אם אתה במלחמה עם יישות (מדינית או לא) כלשהי, מותר לך להטיל עליה סגר

על מנת למנוע כניסת אמל"ח למקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטון מזעזע. פשוט ביצעו לינץ' בחיילים. :'(

אני מספיק חכם לא לראות כאילו :xyxthumbs: . זאת פשוט פורנוגראפיה של המוות והאלימות.

אני נותן לאחרים להתעלל בעצמם ולספר מה קרה בסרט. קל יותר להתמודד עם חדשות כתובות מאשר מזעזעות .

בשנות ה-60 לארצות הברית לא הייתה זכות להטיל מצור ימי על קובה?

הליכה על הסף שסיימה בהדרגה את המלחמה הקרה. זה יכל גם להתחיל את מלחמת העולם השלישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פרקטי מה שמוצע בכתבה.

מה עדיף? לתת לספינות האלה להגיע באופן חופשי לעזה? וכל הטילים שיגיעו בספינות? יפלו על הראש שלך ושלי.

הפעולה הזאת היא כשלון טוטאלי מהסיבה היחידה שבמצב כזה שלוחמי שייטת נתקלים בעכברושים רעבי דם

היו צריכים להיות הרבה יותר מ9 הרוגים לחוליגנים.

אם על כל חייל שייטת התנפלו 4-5 חארות, לפחות 2-3 היו צריכים לגמור כמזון תולעים.

כשלון צבאי חמור שצריך ללמוד ממנו וליישם. גם לא ראיתי שהתשמשו ברימוני עשן או הלם, סתם ירדו אל תוך המון זועם בלי שום תוכנית מסודרת.

היו צריכים לצפות מראש לגרוע ביותר ולא "טוב נוריד חיילים לספינה עם 600 זומבים וניראה איך יתפתח".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנימה יותר מעשית, מצאתי פה נקודת מבט מעניינת.

מה דעתכם ? http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/114/251.html

אני לא ממש מסכים עם הנימה הדתית של הכותב (מבחינתי ההצדקה לקיומה הנוכחי של היא הסטורית-פרקטית ואין סיבה להשעין אותה על הדת), אבל מסכים למדי עם כל השאר, ואף אמרתי את זה מזמן: צריכה להפסיק להתנצל, "לפעול ברגישות", להקים ועדות חקירה על כל פיפס של הבלסטינים (ה"טעות" בכוונה) ושל השמאל הקימוני ולהענות לדרישות אבסורדיות שדורשות מאיתנו מדינות שאינן ידידותיות.

הדבר הנוסף היחיד שאני לא מסכים איתו זו עמדתו של הכותב בקשר לסגר על עזה. חמאס הכריז מלחמה על בעצם הקמתו, ולישראל הזכות המלאה (גם לפי החוק הבינ"ל) לעשות ככל יכולתה למנוע מהאוייב אספקת ותחמושת - וזאת בלי קשר לשאלת בעלותינו על הרצועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צודק לחלוטין ואני ממש לא מתומכיו.

ברור.. בוא ניתן לכל מי שרק רוצה להכניס כמה אמל"ח מכל הסוגים הקיימים לרצועה.. זה לא שהם הולכים להשתמש בזה נגדנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר בחילה מכל מי שרשם פה בפורום שצריך להצדיק את פעולות ישראל.

זה חולני.

מתי תבינו כבר למען השם שהעולם לא בעד ישראל! מאז ומעולם לא.

ישראל לא צריכה להצדיק את פעולתיה בחבורה של טרוריסטים.

ראיתי את הועידה של ליברמן שאמר שהוא תומך בחיילי צה"ל ובמעשיהם אבל הוא מצטער על אובדן החיים (שזה בכלל טירוף, למה להצטער על אובדן חיים של טרוריסטים נאצים?) אבל שיהיה...

בנימה יותר מעשית, מצאתי פה נקודת מבט מעניינת.

מה דעתכם ? http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/114/251.html

משה פיגליין תותח, בן אדם זהב.

והוא צודק ב100% במה שהוא רושם שם.

אני כבר רשמתי פה בפורום שהמשט הזה הוא הרס עצמי שאנחנו גרמנו לעצמנו בגירוש אחינו היהודים מגוש קטיף.

גירוש ופינוי ישובים יהודים = הרס עצמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אירן תוכל בשקט להתקדם עם הפצצה שלה. כעת כל העולם רק ידון לגבי המשט , וישכח מהאיום ומהאויב האמיתי.

יכול אפילו מאוד להיות שזה היה התכנון ההתחלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...