משט לעזה - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

כל הערבושים מתנהגים פה חופשי ויורקים על המדינה שנותנת להם הכול.

צריך לסמן את כל השמאלנים שמנסים להשמיד המדינה ומתסיסים כל הזמן את הערבים.

לפי דעתי אם לא לבטל דמוקרטיה אז לפחות לאפשר עונש מוות לבוגדים...

המדינה לא צריכה לבצע אותו. היא פשוט צריכה לאפשר לציבור לעשות זאת בלי להתערב

כדאי שתערוך את ההודעה שלך בנוגע ל"ערבושים" אני כבר קיבלתי על זה באן (ללא אזהרה ד"א)

יש כבר עונש מוות במדינת אבל אף אחד במדינה הזאת לא ממש אותו לצערנו הרב.

-------------

אריה אלדד:

האופי הרצחני של "ארגוני השלום" התומכים בחמאס דומה להסתות הטבולות בדם של ראאד סלאח, שהם מתנפלים בסכינים ומוטות ברזל וגם יורים בחיילי צה"ל. אך טבעי שהחיילים משיבים להם כגמולם,חבל רק שמדינת היססה זמן רב כ"כ לפני שהבינה מה האופי האמיתי של מנהיגי ערביי , כמו גם "ארגוני החזית" , במסווה של החמאס ודומיו. יש להצטער גם שח"כ טאלב א סנע לא זכה לחוות על גופו ממש מהו משטר נאצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה הכי גדולה היא כל היהודים ( למרות שהם היו מתים לא להיות) שהם כמו החנון בכיתה של הזמן מלשין למורה.

תלכו לכל אוניברסיטה וישטפו לכם ת'מוח שמדינת לא צריכה להתקיים בלה בלה בלה

הרוע מבפנים הוא הכי הרסני וזה מה שהכי כואב לי לראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאגו הדמוקרטיה הישראלית היא אור לגויים והיא מתפתחת במהירות בהתאם למצב. רק חבל שהעולם מתעלל בישראל באופן מוגזם מה שגורר את מדינת להשתמש ביותר ויותר אלימות כלפי אויבה.

הבעיה עם המקרה המצער הזה שצה"ל בעתיד יסיר את הכפפות וישתמש ביותר אלימות. אתם יודעים מה החליף את "נוהל שכן"... יש איזה מחבל שלא מזמן יצא מזה מת ואני גם לא מקנה בשכנים שלו שקיבלו עיצוב חדש לרחוב שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה היא כל היהודים ( למרות שהם היו מתים לא להיות) שהם כמו החנון בכיתה של הזמן מלשין למורה.

תלכו לכל אוניברסיטה וישטפו לכם ת'מוח שמדינת לא צריכה להתקיים בלה בלה בלה

הרוע מבפנים הוא הכי הרסני וזה מה שהכי כואב לי לראות

נכון מאוד.

ההרס העצמי שישראל שמה לעצמה הוא הכי נורא והכי כואב לראות.

בנתיים, ערבים מתפרעים בעקבות המשט..

סטודנטית באוניברסיטת חיפה הותקפה ע"י סטודנטים ערבים

מיכל מניין סטודנטית באוניברסיטת חיפה המזוהה עם מפלגות הימין התלוננה כי הותקפה על ידי סטודנטים ערבים בעימותים קלים שפרצו בין הצדדים באוניברסיטה בעקבות המשט. כוחות משטרה מתחנת חיפה נמצאים באיזור האוניברסיטה שם תחל בעוד זמן קצר הפגנה הדדית של סטודנטים של בעד ונגד צה"ל.

Yoav.G לא כל הערבים נגד היהודים נכון? כמו שכבר אמרתי עד שדבר כזה לא קורה הערבים "יסתירו את עצמם" שיתנהגו כמו "חפים מפשע".

העיקר שאנחנו נותנים להם השכלה ומוסדות ממשלתים בחינם..

רק טרנספר יביא שלום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הדרך היחידה שהמדינה הזו תוכל להתקיים היא לבטל את הדמוקרטיה.

אני מוכן לראות את אחמד טיבי תלוי על עמוד ובכל יום מעבירים את העמוד לעיר אחרת ;D

צריך גם לארגן "חפרפרות" בתוך הארגונים האלה כך שבפעם הבאה ברגע האמת הם ירצחו

אותם בלי צה"ל.

מקסימום אם לנו אין מדינה לאף אחד לא מגיע מדינה

לא צריך לבטל את הדמוקרטיה בשביל להוציא את המפלגות הערביות(שיש כרגע) מחוץ לחוק.

ההפך - צריך לממש באמת את הדמוקרטיה, כולל עיקרון "הדמוקרטיה המתגוננת".

מקווה גם שישראל תדאג להגיש תביעות כנגד מארגני המשט על הפרת הריבונות ועל כך שניסו לתמוך בטרור ולהעביר נשק(ונמצא על הספינה שבה היה רוב הבלאגן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לבטל את הדמוקרטיה בשביל להוציא את המפלגות הערביות(שיש כרגע) מחוץ לחוק.

ההפך - צריך לממש באמת את הדמוקרטיה, כולל עיקרון "הדמוקרטיה המתגוננת".

מקווה גם שישראל תדאג להגיש תביעות כנגד מארגני המשט על הפרת הריבונות ועל כך שניסו לתמוך בטרור ולהעביר נשק(ונמצא על הספינה שבה היה רוב הבלאגן).

תן לי לנחש בצד של המדינה יהיה עורכי דין שב'מקרה' חברים גם בקרן החדשה לישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3896540,00.html

מעמד באמת נשחק אם האיחוד האירופאי היה בטוח שלא נעז לעצור את המשט. עשינו מעשה טוב. שיצאו כבר מהסרט שלהם ויבינו שיש כאן מדינה ריבונית שלא מוכנה להיכנע לפרובוקציות. וצריך להזכיר לאיחוד האירופה שהייתה להם הזדמנות למנוע שפיכת דמים והם לא עשו כלום. כנראה זו הסיבה האמיתית לתגובה הקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה, לעזאזל, העולם רועם עלינו?

ההסברה שלנו עד כדי כך זבלית שאנחנו לא יכולים להסביר שהתנהגו באלימות לחיילינו, חטפו את נשקם, ניסו להרגם ובשל כך ירינו בהם? קשה להגיד שהזהרנו אותם להניח את הנשק אבל הם לא שמעו?

נשבע לכם אם אני הייתי בראש צוות ההסברה באו"ם המצב שלנו היה ה-ר-ב-ה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העסק היה די צפוי. אומנם התוצאות היו יותר חמורות משחשבתי שיהיו,

אבל עדיין, היה די ברור שמשהו בסגנון הזה יקרה.

בגדול, כמובן שזאת אשמתם הבלעדית של מארגני המשט. אם הם היו רוצים

להכניס את העזרה ההומוניטרית לעזה, הסכימה לתת להם לעגון באשדוד

ולהעביר את זה לרצועה. כמובן שהם לא הסכימו לכך.

בנוסף, הם הפרו את ריבונותה של ונכנסו למים הטריטוריאליים שלה וניסו

להפר מצור ימי באזור מלחמה מוכרז. ומהרגע שהם שלפו (חם או קר) על חיילי

השייטת, הם באותה מידה יכלו לירות בעצמם.

הדבר העצוב הוא שהעולם כנראה לא יסכים עם העמדה שלנו יותר מדי...

מעניין מה תהיה התגובה האמריקאית לנושא. עדיין לא ראיתי שום דבר מהבית הלבן, כנראה עדיין מוקדם מדי שם בשביל תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העסק היה די צפוי. אומנם התוצאות היו יותר חמורות משחשבתי שיהיו,

אבל עדיין, היה די ברור שמשהו בסגנון הזה יקרה.

בגדול, כמובן שזאת אשמתם הבלעדית של מארגני המשט. אם הם היו רוצים

להכניס את העזרה ההומוניטרית לעזה, הסכימה לתת להם לעגון באשדוד

ולהעביר את זה לרצועה. כמובן שהם לא הסכימו לכך.

בנוסף, הם הפרו את ריבונותה של ונכנסו למים הטריטוריאליים שלה וניסו

להפר מצור ימי באזור מלחמה מוכרז. ומהרגע שהם שלפו (חם או קר) על חיילי

השייטת, הם באותה מידה יכלו לירות בעצמם.

הדבר העצוב הוא שהעולם כנראה לא יסכים עם העמדה שלנו יותר מדי...

מעניין מה תהיה התגובה האמריקאית לנושא. עדיין לא ראיתי שום דבר מהבית הלבן, כנראה עדיין מוקדם מדי שם בשביל תגובה.

אני מניח שהם סתם יזייפו תגובה חצי נו-נו-נו-אית, כמו גרמניה ("התגובה הצה"לית יצאה מכל פרופורציה... על פניה", כלומר הם מכירים בכך שלפי הפרטים היבשים אנחנו יוצאים ה-BAD GUYS אבל בת'כלס פעלנו בשכל).

טוריקה ושאר מדינות ערב - טוב ברור שהם יפנו אצבע מאשימה כלפינו, זו הייתה המטרה שלהם מלכתחילה. לא צריך לשים לב אליהם. יוון כנראה גם כן פועלת בצל ההשפעה הטורקית ואני בספק שיש איזושהי מדינה מערבית שבאמת חושבת שלא פעלנו כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית שומע את הכתב מערוץ 2 אשר היה על ספינת חיל הים

הסיפורים שהוא מביא מהלוחמים מזעזעים ממש

מה שעבר על החיילים שם נשמע בכאילו היו צריכים לצאת מהספינה הזאת 200 הרוגים ולא 10-20

לצערי לא היינו יכולים לצאת מהמשט הזה טוב בשום דרך, אני מקווה שלפחות יצאנו הכי טוב שיכלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אביא דווקא זווית אחרת.

מדובר פה ב-EPIC FAIL של מספן מודיעין של חיל הים. אפי, כי מצד אחד שייטת 13 כבודה נרמס ומצד שני כל העולם נגדנו.

פשוט ביזיון שלא ידעו והכינו את 13 לקראת כלי קרים.כל כך הרבה לוחמי שייטת נפצעו בספינות שכולם ידעו עליהן ועוד במשך הרבה זמן. אני משווה את זה לספינת הטילים במלחמת לבנון ששטה לה בכיף באמצע שדה קרב וחטפה טיל. שם לא גילו שלחיזבאללה היו טילי קורנט נגד טנקים וטילי ים נגד ספינות ופה מישהו פיספס ולא הצליח לשתול על הספינה משתפ"ים שלנו שהיו מדווחים בדיוק מה עומד מולנו. פשוט כישלון מודיעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שתחילה ניסו לנטרל את המפגינים בדרכים הומאניות וזו הסיבה למספר הפצועים הרב מקרב השייטת. בנוסף, היו על הספינה 600 פעילים שהשתתפו במידה כלשהי במאבק אפילו אם זה היה רק לזרוק חפצים ולצעוק. מנגד היו בסך הכל כמה עשרות לוחמים. המחדל היחיד באירוע זה שלא פתחו אש בשנייה הראשונה וניטלו את כל מי שלא נשכב על הרצפה עם ידיים מאחורי הראש.

העולם היה נגדנו בלי קשר לתוצאות השתלטות. גם אם היה נהרג רק פעיל אחד התקשורת העולמית הייתה עושה חגיגה. לא משנה מה יעשו לא ניתן לצאת מאירוע בסגנון הזה בצורה חיובית. בשורה התחתונה מבחינת העולם מדובר במשלוח תמים לעזה שנעצר באלימות על ידי ספינות מלחמה. זהו. סוף הסיפור. הרוגים, לא הרוגים, זה כבר פרטים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אביא דווקא זווית אחרת.

מדובר פה ב-EPIC FAIL של מספן מודיעין של חיל הים. אפי, כי מצד אחד שייטת 13 כבודה נרמס ומצד שני כל העולם נגדנו.

פשוט ביזיון שלא ידעו והכינו את 13 לקראת כלי נשק קרים.כל כך הרבה לוחמי שייטת נפצעו בספינות שכולם ידעו עליהן ועוד במשך הרבה זמן. אני משווה את זה לספינת הטילים במלחמת לבנון ששטה לה בכיף באמצע שדה קרב וחטפה טיל. שם לא גילו שלחיזבאללה היו טילי קורנט נגד טנקים וטילי ים נגד ספינות ופה מישהו פיספס ולא הצליח לשתול על הספינה משתפ"ים שלנו שהיו מדווחים בדיוק מה עומד מולנו. פשוט כישלון מודיעיני.

אני לא כל כך מסכים.

צריך קודם כל לזכור שהיו 6 ספינות, ורק על אחת מהן היו אירועים אלימים, אז אנחנו לא יודעים אם בספינות

האחרות היו משת"פים של או לא. לא אתה ולא אני יודעים עד כמה קשה לשתול משת"פ ישראלי

על אחת הספינות.

בנוגע לספינה שבה היו אירועים אלימים, אפילו אם היו משת"פים ישראלים על הספינה, בהתחשב בכך שהספינה

החזיקה איזה 800 איש, ומספיק שאיזה חמישה יתפרעו בשביל לגרום למצב שיצא בסוף, ואותם חמישה יכלו

להיות פעילי חמאס שמאוד נשמרו לעצמם ושמרו את הכוונות שלהם רק בינם לבין עצמם, אז זה לא כזה קל בשביל

המודיעין הישראלי להוציא משהו מסיטואציה כזאת.

וכבודה של שייטת 13 לא נרמס ולא נעליים. הרי ברור שהם יכלו לחסל את כולם בלי בעיה, אבל זאת לא הייתה המשימה.

צריך לזכור ששייטת 13 אינה כוח משטרתי לפיזור הפגנות, ואי אפשר לצפות מהם לניסים. בהתחשב במצב, אני חושב

שהם פעלו טוב יחסית. לא מושלם, אבל בהחלט בצורה מתקבלת על הדעת++.

אני מניח שהם סתם יזייפו תגובה חצי נו-נו-נו-אית, כמו גרמניה ("התגובה הצה"לית יצאה מכל פרופורציה... על פניה", כלומר הם מכירים בכך שלפי הפרטים היבשים אנחנו יוצאים ה-BAD GUYS אבל בת'כלס פעלנו בשכל).

טוריקה ושאר מדינות ערב - טוב ברור שהם יפנו אצבע מאשימה כלפינו, זו הייתה המטרה שלהם מלכתחילה. לא צריך לשים לב אליהם. יוון כנראה גם כן פועלת בצל ההשפעה הטורקית ואני בספק שיש איזושהי מדינה מערבית שבאמת חושבת שלא פעלנו כראוי.

דווקא יוון אף פעם לא הייתה ידידה קרובה של טורקיה וידידה טובה למדי שלנו, אז הפתיעה אותי התגובה

שלהם - ביטול התרגיל האווירי המשותף שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, לא צריך להגזים.

מה ביזיון בזה? ציפו לפעילי שלום. אמנם לא ציפו לזרי דפנה ועלי ורד אדומים אבל סכינים, לומים וגרזנים?

אני בכוונה לא אומר חי כי עדיין אין דווחים סופיים לגבי זה.

אגב, לפי דיווחי ערוץ 2 הלוחמים עלו עם רובי צבע ורק האקדחים עם תחמושת חיה.

זה רק מראה לך למה ציפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...