משט לעזה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

כן, את תמהרו לשפוט את העולם שהוא לרעתינו -אולי עוד נופתע. היו שם פעילי שלום אסטרונאוטים ממדינות אירופה שהם לא ערבים אני בטוח שהם היו מופתעים מהאלימות של הערבים נגד צה"ל, השאלה אם הם יגידו משהו עלינו או שהם יסתמו את הפיות כמו אפסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

בדיוק הסרטון שרציתי להביא.

גם אני מרוצה מהתוצאה.

מי שחשב שהסיפור יגמר אחרת הוא טועה.

כל העניין היה למזער נזקים.

מה שרואים בסרטון זה חיילים חמושים יורדים ממסוקים ומתחילים לפוצץ את האם אמא של פעילי השלום על הספינה!

ומה חשבת, שהם בכלל לא יתנגדו וייתנו לחיילים להרוג אותם? בטח שהם התחילו להגן על עצמם כדי להציל את חייהם!

בנוסף לנשק שהביאו חיילי צהל, זה כל הנשק שהיה על הספינה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הלא סביר שהיה מישהו על הספינות שחי בסרט שהמשט הוא הומאניטרי ותו לא, אני מקווה שהוא למד משהו על אותם "פליטים" שהוא מנסה לעזור להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי Y-נאחס ברק הרופס כבר התקשר לשרי טורקיה כדי לכבות שרפות... :s05: :nixweiss:

למה?

למה אנחנו צריכים לתת להם דין וחשבון? הם קשורים למשט?

מה שרואים בסרטון זה חיילים חמושים יורדים ממסוקים ומתחילים לפוצץ את האם אמא של פעילי השלום על הספינה!

ומה חשבת, שהם בכלל לא יתנגדו וייתנו לחיילים להרוג אותם? בטח שהם התחילו להגן על עצמם כדי להציל את חייהם!

גש בבקשה ונקה את החרא שיש לך על העיניים כי אם אתה לא רואה טוב אל תגיב בשטויות להודעות שלי.

למען האמת הראייה שלך מצביעה על נקודת מבטם של פעילי השמאל הקיצוניים.

ראייה סלקטיבית כאשר בפריים נשאר רק מה שנוח להם ולא כל התמונה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרול

מצחיק אותי שזה הדבר היחידי שהרבה מהפורום פה יודעים להגיד.

אפס מאופס שכמותך.

ומה חשבת שחיילי צה"ל רצו לעשות? להרוג אותם? לצערי לא אבל זאת לא הייתה המטרה.

וחיילי צה"ל הגנו על עצמם שם ממוטות ברזל, אלות וסכינים.

לצערי הרב, radioactive לא יוכל להמשיך ולהגיב בפורום אקטואליה בזמן הקרוב.

תוברך :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף אמרו שיש כבר 19 הרוגים איזה כיף המספר עוד עולה :xyxthumbs: :xyxthumbs: על הכיף כיפאק :yelclap:

תגיד לי אתה יהודי? סטיסטית רוב היהודים לא רואים באובדן חיים משהו טוב . יש רק סיבה אחת להרוג בן אדם וזה והיא הגנה עצמית וזה מצער כשזה מתדרדר לזה. גם ככה מחבלים עדיף לעצור בחיים כי הם יכולים לתת מקור של מידע מודיעיני. התפקיד של הצבא הישראלי הוא להגן על המדינה ועל האזרחים שבה ולא להרוג פושעים/מחבלים. לפעמים ההגנה מחייבת סיכון או לקיחת חיים של האויב אבל לא צריך להתבלבל בין המטרה לדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה יהודי? סטיסטית רוב היהודים לא רואים באובדן חיים משהו טוב . יש רק סיבה אחת להרוג בן אדם וזה והיא הגנה עצמית וזה מצער כשזה מתדרדר לזה. גם ככה מחבלים עדיף לעצור בחיים כי הם יכולים לתת מקור של מידע מודיעיני. התפקיד של הצבא הישראלי הוא להגן על המדינה ועל האזרחים שבה ולא להרוג פושעים/מחבלים. לפעמים ההגנה מחייבת סיכון או לקיחת חיים של האויב אבל לא צריך להתבלבל בין המטרה לדרך.

אני מסכים עם כך שכל אובדן חיים הוא מצער, אבל אין ספק ש"פעילי השלום" הביאו על עצמם את מקרי המוות הללו, ואני מופתע שצה"ל הגיב בצורה כ"כ מתונה ונהרגו כ"כ מעט. אני בטוח שאם אחר היה צריך להתמודד עם הסוגייה הזאת, היו צריכים לספור הרבה יותר גופות - ולא של חיילים.

ועל איזה מידע מודיעיני אתה מדבר בדיוק? בסך הכל כמה מאות של פעילים, קצת פסיכים, שרוצים לעשות פרובוקציה. המידע המודיעיני הכי "מסווג" שהם נחשפו אליו הוא מי ארגן את המשט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...