משט לעזה - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

מה שמגעיל ודוחה אותי זה הרעיון המטורף הזה שלך לא לעמוד לצד המדינה שלך ולהילחם על הזכות שלך כמו איזה יהודי בשואה (כמה שזה מצטער לשמוע ואני מצטער שאני כותב את זה) פשוט ככה מתחנן שלא יהרגו אותך.

זה מחליא וגועל נפש אדוני.

אין לך בכלל בושה ולא איפלו טיפת כבוד עצמי.

חרפה.

לא הצהרתי בשום מקום שאני לא עומד מאחורי המדינה שלי. פשוט בזמן האחרון זה הפך לסוג של מנהג, הפיקוד לא רואה 5 דקות קדימה, עושה שטויות ואז אני צריך להתבייש במדינה שלי שבכל כלי תקשורת מתוארת כ"מדינה לא דמוקרטית שמבצעת פשעי מלחמה וטרור".

ואתה יודע כשפעם אחת קוראים לך חמור, אז רביץ למי שאמר לך את זה, כשפעם שניה קוראים לך חמור תתעלם, כשפעם שלישית קוראים לך חמור תתחיל לחשוב אולי אתה באמת חמור.

ולא אני לא מפקד ואין לי ידע פיקוד ואני לא יודע איך היה ניתן לפתור את הקונפליקט הזה בדרך אחרת, והאם בכלל קיימת דרך אחרת.

תחשוב על יהודים שנמצאים עכשיו בחופשה בטורקיה. מה הם לא יהודים? הם לא תומכים במדינה שלהם? אם כן למה מגיע להם להסתתר בבתי המלון שלהם ולהחביא כיפות?

התוקפנות הזאתי של "כולם נגדינו, מה כבר עשינו?" פשוט כבר לא עובדת.. לצאת בהצהרות כמו "ערבים מחבלים שצריכים למות" זה פשוט לא לעניין, יש ערבים טובים, יש ערבים רעים, כמו שיש יהודים טובים ויש יהודים רעים. אז בגלל שרוב הערבים שאתה מכיר הם רעים זה כולם מחבלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני באמת לא מבין איך פעם אחרי פעם אנחנו יכולים להיות כאלה גרועים בהסברה כמו שאנחנו

למה על ראש כל קסדת לוחם שעלה על האונייה לא הייתה מצלמה?

זה מרגיש בכאילו האנשים שעומדים למעלה הם עוורים ולא חושבים לרגע "אולי זה יראה לא טוב כלפי העולם"

ונכון יהיו פה כאלה יטענו שאנחנו לא חייבים לעולם כלום, אבל בעובדה אנחנו כן

לא אמרתי להתרפס או להיכנע לכל דבר, אלה פשוט לעשות הכל עם יותר צילומים ודברים שיוכיחו ויראו קצת את הצד שלנו

מצחיק שהתגובה הישראלית הראשונה הייתתה איזה 6-7 שעות אחרי התמונות הראשונות

מה גם שרוב הדיווח נראה כמו ניסיון לשכנע את הישראלים שאנחנו צודקים

שמישהו לעלה פשוט לא מבין את כללי המשחק,

צריך להגיב ומהר, גם בתקשורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצהרתי בשום מקום שאני לא עומד מאחורי המדינה שלי. פשוט בזמן האחרון זה הפך לסוג של מנהג, הפיקוד לא רואה 5 דקות קדימה, עושה שטויות ואז אני צריך להתבייש במדינה שלי שבכל כלי תקשורת מתוארת כ"מדינה לא דמוקרטית שמבצעת פשעי מלחמה וטרור".

ואתה יודע כשפעם אחת קוראים לך חמור, אז רביץ למי שאמר לך את זה, כשפעם שניה קוראים לך חמור תתעלם, כשפעם שלישית קוראים לך חמור תתחיל לחשוב אולי אתה באמת חמור.

ולא אני לא מפקד ואין לי ידע פיקוד ואני לא יודע איך היה ניתן לפתור את הקונפליקט הזה בדרך אחרת, והאם בכלל קיימת דרך אחרת.

תחשוב על יהודים שנמצאים עכשיו בחופשה בטורקיה. מה הם לא יהודים? הם לא תומכים במדינה שלהם? אם כן למה מגיע להם להסתתר בבתי המלון שלהם ולהחביא כיפות?

סליחה שהערכתי אותך לא נכון מר ראש הממשלה שרואה הכל לפני הבכירים בממשלה.

המדינה שלנו מתוארת כל הזמן בתשקורת העולמית כמדינה כובשת אז מה? תיהיה מוכן לתת את הבית שלך לאנשים שלא מגיע להם בכלל? תיהיה מוכן לשלוח את הילד שלך בן 18 למבצע השתלטות על אוניות מלאות בטרוריסטים עם רובי פיינטבול?

אתה פשוט מעורר רחמים בזה שאתה שם את החיים של האזרחים במדינה שלך לפני דעת הציבור הרחב בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תגחך.

אולי כשתגדל קצת ותלמד לקרוא מהלכים קצת מעבר ל-3 שעות קדימה, תבין את ההיגיון מאחורי מה שכתבתי.

האמת ששניכם צודקים. אם הספינה נכנסת אז זה פתח להרבה ספינות אחרות (עם מטען מאוד הומניטרי, שיגיע גם לת"א וצפונה).

אם הספינה נעצרת ע"י .. זה מה שקרה, אני לא צריך לספר לך אודות התוצאות של זה, נכון?

בעצם, מבחינת מארגני המשט זה היה מצב שאין להם דרך להפסיד בו. מצד שני, אני מסכים עם מי שהעלה פה את האופציה של לסגור אותם בפנים. לתת להם להגיע לעזה, היעד הנכסף ולשמוח שהם "שברו" את המצור, ואז לגלות שהם לא יכולים לצאת, ולצורך העניין, עד שגלעד שליט ישוחרר.

אגב, מצד אחד התגובות של רוב מדינות מערב אירופה (וארה"ב וקנדה) בסופו של דבר יחסית מתונות, מה גם שלפי מה שאני מבין שאפילו לא עברה הצעת גינוי בועדת הביטחון של האו"ם.

אגב 2, שמעתי בערב רשת ב' את התוכנית של פאר-לי שחר. התארחו שם איזה שניים, איתן הבר ועוזי דיין - שני אנשים שמבינים שמדיניות החוץ והביטחון של קצת יותר מכולנו. לטענת הבר ובהסכמת דיין, ניתוק היחסים עם תורכיה פירושו מכה קשה מאוד לצה"ל - לטענתו תורכיה היא נכס אסטרטגי חשוב מאוד - והם מבינים בנושא ויודעים דברים שחלקנו לא יודעים כנראה. זה לכל אלו שקוראים להחרים את תורכיה... (ורק כדי להבהיר - אני לא מצדיק את התורכים ויותר מזה, אני די בטוח שהממשלה שם מעורבת מעל הראש במשט הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוקפנות הזאתי של "כולם נגדינו, מה כבר עשינו?" פשוט כבר לא עובדת.. לצאת בהצהרות כמו "ערבים מחבלים שצריכים למות" זה פשוט לא לעניין, יש ערבים טובים, יש ערבים רעים, כמו שיש יהודים טובים ויש יהודים רעים. אז בגלל שרוב הערבים שאתה מכיר הם רעים זה כולם מחבלים?

זה שבדיעבד יכלו אולי לבצע את זה יותר טוב. אולי. אולי כשאתה תהיה שר ביטחון או ראש הפיקוד תוכל להוכיח שאתה יודע לעשות דברים טוב יותר.

אבל הכי מפליא אותי הקטע של ה"חמור". אפילו שיטענו את זה מליון פעם, לא יהפוך את זה נכון.

מתחשק לי לדבר בסיסמאות כדי להדגים את כוונתי.

ישנם מילארדים שטועים לגביי הדת. (אם הנצרות נכונה, אז יש מילארדים מוסלמים, הינדים שטועים. אם האיסלם נכון, אז יש מיליארדי נוצרים וכו')

זה שאתה פרנואיד, לא אומר שלא רודפים אותך.

"היהודים הם עכברושים, וצריך להשמידם כמו שמשמידים עכברושים" - היטלר והנאצים במאות נאומים. (תחליף את המילה עכברוש בחמור)

אין לך מושג כמה שונאים אותנו בעולם, ללא שום פופורציה לכלום. אז הנה קצת פורפורציות.

ידוע לך כמה ערבים נהרגו, בכל מלחמות ישראל מאז הקמת המדינה, כולל מחבלים מתאבדים ? כ 60,000 , שמתוכם רק כמה אלפים פלסטינאים.

הרוגים בסיכסוכים אחרים בעולם ב 50 שנה האחרונות, כולל רציחות עם:

סודן: בין 2.6 מיליון ל-3 מיליון.

אלג'יריה: 500 אלף עד מיליון במלחמת העצמאות מול צרפת; 100 אלף במלחמת האזרחים בשנות התשעים.

אפגניסטן: בין מיליון למיליון וחצי כתוצאה מהפלישה הסובייטית; כמיליון במלחמת אזרחים.

בנגלדש: בין 1.4 מיליון ל-2 מיליון.

סומליה: בין 400 אלף ל-550 אלף קורבנות במלחמת אזרחים.

אינדונזיה: 400 אלף איש, ועוד 100 אלף עד 200 אלף במזרח טימור.

עיראק: בין 1.54 מיליון ל-2 מיליון קורבנות.

איראן: בין 450 אלף ל-970 אלף קורבנות.

המספרים מכאן - http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/482/564.html

מומלץ ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשתלטות על המשט הזה הייתה ממש בדיחה, לא של החיילים אלא של המפקדים.

תיכנון גרוע ביותר, וכמו שאמר אלכס מודיעין ממש בקרשים.

שלחו כמה חיילים אחדים עם רובי פיינבול נגד מאות מפגינים טורקים שכידוע שונאים אותנו כל כך בעקבות התעמולה הטורקית והאיסלאמית.

הסרטון שהראו איך החיילים יורדים ואיך קורעים אותם מכות זאת פשוט בושה לשדר את זה מחוץ לקותלי הצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל אנשים כמוך שסוגדים לצבא בצורה עיוורת לחלוטין יש מחדלים, שחיתות ובזבוז. אם השייטת הצליחה להשתלט בעבר על אוניות מלאות בטרוריסטים חמושים מכף רגל ועד ראש, אין שום סיבה שהשתלטות על כמה עשרות אידיוטים חמושים בכיסאות פלסטיק וברזלים תיכשל עם פצועים מתוכם שניים במצב קשה. אני מבין שניסו להימנע מפגיעה בחפים מפשע, אבל אני בטוח שיש דרכים יותר יעילות לעשות את זה.

אין ספק שאני האיום הכי גדול על מדינת . עכשיו אחרי שהתגברתי על הפליטה המשעשעת שלך אגיב. בטוח שהכל אפשר לעשות יותר טוב. סביר להניח שכל תוכנית נראית נהדרת בהתחלה,החל ממבצע ברברוסה ועד שינוי כיוון. על הנייר דברים נראים מאוד טוב לפעמים ובמציאות הם לא תקפים.לבוא ולדרוש את ראשו של כל מפקד בגלל שהוא כשל קצת זה דבר שלא היה בשום מדינה בעולם. אפילו היטלר הצורר לא הדיח את רומל אחרי התבוסה באל עלמיין. פשוט כי אנשים בעלי אינטלקט ויכולת חשיבה מבינים שקרב הוא לא תמיד צפוי. במדינה שכל הדיוט חושב שהוא מלך העולם ואנו זורקים לכלבים אנשים ששגו לשנייה וחצי (כמו גנרלים מוכשרים יותר או פחות במלחמת לבנון השנייה או לחילופין מה שאתה מציע עכשיו) אף לא יכול להתקיים. יתרה מכך,כולם מדברים על כך שבגלל שהדיחו את כל הטרבל מייקרים הקטנים שעושים בעיות שמפריעות תקשורתית המטכ"ל מלא באלופים אפורים וחסרי ברק. בדיוק האנטיתזה למנהיגים צבאיים.

עכשיו תבלע את הרוק,תחשוב טיפה לפני שאתה משגר עוד תגובה טיפשית וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשתלטות על המשט הזה הייתה ממש בדיחה, לא של החיילים אלא של המפקדים.

שלחו כמה חיילים אחדים עם רובי פיינבול נגד מאות מפגינים טורקים שכידוע שונאים אותנו כל כך בעקבות התעמולה הטורקית והאיסלאמית.

הסרטון שהראו איך החיילים יורדים ואיך קורעים אותם מכות זאת פשוט בושה לשדר את זה מחוץ לקותלי הצבא.

יכול להיות שזאת היתה הכוונה ?

אולי הם רצו שזה מה שיקרה כדי להראות שהמשט הזה לא תמים כמו שהוא נראה.

אני רק אומר, לך תדע... :nixweiss:

אולי מפקד היחידה כינס את הלוחמים ואמר להם:

חברה אנחנו צריכים מתנדבים למשימה מיוחדת.

אנחנו נרד לספינה מהמסוקים אחד אחד במטרה לחשוף את מה שבאמת הולך שם בספינה.

נכון, יש מצב לפצועים מכוחותינו ואפילו הרוגים, אבל אני ושעיה-נתנאל-יהודה-גרשון-פייגלה נרד ראשונים, כולם יקבלו אפוד מגן, ותוך דקה אנחנו מפעילים כוח חזק שיחסל את ההתנגדות.

הפעולה לא תעזור ליחסים עם אויבנו ושונאינו, אבל היא תחזק את הקשרים וההבנה עם המדינות החשובות לנו ותבהיר להם מי מול מי.

מי מתנדב ?...

בונננא... זה לא רע. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו רוצה לקרוא משהו שלשם שינוי מכל העליהום התקשורתי על הארוע הזה דווקא מחמם את הלב, מוזמן לקרוא את התגובות על הכתבה העוסקת בעניין באתר של FOX NEWS.

http://www.foxnews.com/world/2010/05/30/reports-israeli-ships-attack-aid-flotilla-dead/#commenting

פחח אני נשפך מצחוק מהתגובה הזו

Once and for all, Israel should stop dicking around and destroy all muslims in Israel. Jews do not eat pork, I do not eat pork, and israel should go ahead and get rid of all the walking around, allah chanting pigs in God's country.. Thanks.... I hope you agree, but if you dont, I would be more than willing to pay for your entire trip to Meca, you raghead fools. Alan Koenig / Nashville.Nolensville, Tennessee area........

וחלקן רציניות יותר

After taking a look at the video there is no doubt in my mind that the Israeli soldiers are the most moral and brave I have ever seen. The soldiers jump into a trap in which savages people brutally hit them with clubs and metal huge sticks. The soldiers weren't ready for this brutality. Those hooligans are pretend to be peace activists but in fact they are terrorists. I 100% support Israel in this case. The video convinced me that the violence came from the hooligans in the boat and the soldiers defended themselves.

Your report has an error. It states that 6 ships were attacked, but wasn't it just the 6th ship that was boarded because it refused to stop and be searched?? My question is WHAT DID SHIP #6 HAVE ON IT??????? A. Potter Cordova, TN

if anyone was to actually help the people of Gaza, they would seek to put Hamas out of buisness, not empower it and treat it like a legit government. the only reason Israel and Egypt are maintaining this blockade is to choke the weapon shipment routes to Hamas, because while in no way friends to each other, they both understand that a demi-country run by a terrorist organization is a danger to anybody neraby, not to mention itself.

Protesters love to break the rules and then complain when they get caught. It's like when you tell a child not to do something and they do it anyway. Good job Israel. Keep up your defenses.

עריכה: עוד אחת מצחיקה

Go Israel!! I just wish America had that much backbone. If our leader wasn't a muslum maybe we would.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מבחינה דפלומטית התקרית עברה חלק. גינויים צפויים לחלוטין בסגנון "נו נו נו", הפגנות של מוסלמים פאנטים וזהו. מה שכן הסברה שלנו נרדמה בשמירה. היו צריכים לשחרר את התמונות בהן מראים את חיילי צה"ל חוטפים מכות בשעות הראשונות אחרי האירוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים,

מישהו בבקשה מוכן להסביר לי בפני מי אתם מצטערים על מה שקרה? אני כרגע צפיתי בחדשות מראים התפרעויות של אלפי מפגינים עם דגלי חמאס, דגלי חיזבאללה, דגלי עם סמל אסור שזה הכי ברור לעין ומי שלא מבין שזוהי תמיכה פובית בטרור, באירגוני טרור חד משמעית.

אלו אותם מפגינים, אנטי ישראלים, פרו "פלסטינאים" שהדבר היחיד שמעניין אותם זה השמדת מדינה ישראל. חד וחלק.

הם לא רוצים שתיהיה פה מדינה יהודית.

רבותיי, אנחנו כבר אלפים שנים נמצאים בגולה, היכו אותנו, התעללו, השפילו, רצחו, גנבו מאיתנו ולעכשיו שיש לנו מדינה, שיש לנו צבא אנחנו צריכים להצטער על כך שאנחנו מגנים על עצמנו?

אם למישהו זה לא ברור שכל מי שהיה על האוניות האלו הוא טרוריסט לא פחות מאותם אנשי חמאס וחיזבאללה הוא טועה ובגדול.

המשט הזה בא לספק בטון לבניית מנהרות להברחות נשק.

המשט הזה בא לספק נשק לערבים

המשט הזה בא לערער על ריבונותה של מדינת ישראל

המשט הזה בא לערער על קיומה של מדינת כמדינה יהודית.

אין לאף אחד פה מה להצטער, להתחרט על פעולותינו כמדינה.

"העולם" לא תמך בישראל וגם לא יתמוך בנו לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחשוב הוא הכוח הצבאי אסטרטגי שלנו ותמיכה של ארה"ב ועוד כמה מדינות מערביות שפויות.

ואת זה יש לנו.

אנחנו לא צריכים להתנצל, ואנחנו לא צריכים לחפש מה יכלנו לעשות יותר טוב.

מה שקרה במקרה הזה היה חד וחלק הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות בתרחיש הזה.

ואנחנו צריכים להיות מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...