משט לעזה - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

תגיד לי אתה יהודי? סטיסטית רוב היהודים לא רואים באובדן חיים משהו טוב . יש רק סיבה אחת להרוג בן אדם וזה והיא הגנה עצמית וזה מצער כשזה מתדרדר לזה. גם ככה מחבלים עדיף לעצור בחיים כי הם יכולים לתת מקור של מידע מודיעיני. התפקיד של הצבא הישראלי הוא להגן על המדינה ועל האזרחים שבה ולא להרוג פושעים/מחבלים. לפעמים ההגנה מחייבת סיכון או לקיחת חיים של האויב אבל לא צריך להתבלבל בין המטרה לדרך.

כן אני יהודי.

רוב האנשים בעולם לא רואים אובדן חיים כמשהו טוב (זה אם הרוב הוא לא מוסלמי) ויש עוד הרבה סיבות להרוג בני אדם וזה לא רק הגנה עצמית.

מחבלים כן אני מסכים אפשר להוציא מהם הרבה אינפורמציה אבל הטרוריסטים שהיו על האוניות לא שווים משהו והאינפורמציה שיש בידם לא באמת שווה משהו (במידה ויש בידם אינפורמציה) בנוסף לכך שפה בכלא בארץ התנאים שלהם זה כמו כמו עם ה72 בתולות בגן עדן וזה בא על חשבון המיסים שלי ושלך.

ובמקרה הזה עידוד ותמיכה בעזה ששולט שם החמאס וקריאה לארץ "פלסטין" זה טרור נגד הארץ נגד הממשלה נגד המדינה.

ככל הנראה ' date=' המחבל ראאד סלאח הלך לקבל 72 בתולים.

אם השמועה נכונה , אז הוא מת במהלך ניתוח בתל השומר.

המשך בשורות טובות:)

[/quote']

א' אני לא מאמין שנתנו לו פה טיפול רפואי :kopfpatsch:

ב' אולי זה כן טוב כי אולי "חיבלו" לו באורך החיים :lol: :lol: :lol:

ג' כן ירבו חדשות טובות :xyxthumbs:

----------------------

עוד כמה חדשות

איילון מאשר: על הספינה נמצא גם חם

http://glz.co.il/NewsArticle.aspx?newsid=63028

איילון: המשט - פרובוקציה, למארגנים קשר עם חמאס ואל-קאעידה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3896590,00.html

צה"ל: נמצאו שני פעילים עם אקדחים שנחטפו מהחיילים

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/289430

באזור נמל אשדוד מקיימים פעילי שמאל קיצוני הפגנה נגד חיילי צה"ל

http://www.hnn.co.il/rss_news_article70900.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רע מאוד,רע מאוד. גם כישלון בהשתלטות שקטה,גם איפשרו לשדר החוצה. בלי שימוש בגז מדמיע,בלי שימוש באמצעים משתקים...חבל,וכן ההסברה הישראלית נכשלה כרגיל ושבקה ברגע האמת.

בטוח שיהיו התפתחויות וגילויים מעניינים בימים הקרובים,מה שכן נותרו שני דברים חיוביים-אחד ההרתעה הישראלית גדלה,ושניים למרות הפגיעה הקשה במישור הבינלאומי לא יהיה יותר משט כזה,בעיקר בגלל התוצאות המדממות.

ג'וני,אני לא מבין מה אתה שש כל כך? מה לעזאזל משמח אם פעיל שמאל הזוי כזה או אחר מת? ועם כל הרצון שלי שהשייח ראאד' סלאח ילך לשכב עם אבותיו מה היתרון בזה שהרגנו אותו? מהומות,בלאגן? זה גישה של ילד בן 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשט הזה היה איום על ריבונות ועל החוק .

הם רוצים לעזור בעזה?

בבקשה , רק בלי פרובוקציות .

ובקשר לתורכים שחושבים שהם חכמים גדולים , אולי עכשיו זה נוח להם אבל אחרי שתפרוץ מלחמה נגד אירן נראה עד כמה הם גיבורים גדולים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף אמרו שיש כבר 19 הרוגים איזה כיף המספר עוד עולה :xyxthumbs: :xyxthumbs: על הכיף כיפאק :yelclap:

ספר משלי פרק כד

(יז) בִּנְפֹל אוֹיִבְיךָ אַל תִּשְׂמָח וּבִכָּשְׁלוֹ אַל יָגֵל לִבֶּךָ:

בוא נשמור קצת על אנושיות בסיסית, אפילו לא יהודית.

יש מספיק טרוריסטים וצמאי דם אחדים שיחשבו בצורה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי כבר יביאו אותם למחנה ריכוז בנמל אשדוד? השף בדיוק סיים להכין גוזלים ברוטב חרדל עם תפוחי אדמה אפויים עם קצת גבישי מלח ים. חבל לתת לכזה אוכל להתקרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יתנו להם אוכל אז זה יהיה משהו טוב וכניראה שגם לא יצלמו אותו ואז המחבלים/פעילי שלום יגידו שזה היה רעל.

לצערנו יש צילום ברור שבו ראוים פעיל שלום מכוון רובה לעבר הכוחות שלנו ואף אחד בעולם לא יתיס לזה כי זה לא חשוב. כמו כן יש מקומות שמראים את הצילום של הלינצ' על החייל ובאותו זמן מדברים על כך שהחיילים פתחו בירי ראשונים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רע מאוד,רע מאוד. גם כישלון בהשתלטות שקטה,גם איפשרו לשדר החוצה. בלי שימוש בגז מדמיע,בלי שימוש באמצעים משתקים...חבל,וכן ההסברה הישראלית נכשלה כרגיל ושבקה ברגע האמת.

בטוח שיהיו התפתחויות וגילויים מעניינים בימים הקרובים,מה שכן נותרו שני דברים חיוביים-אחד ההרתעה הישראלית גדלה,ושניים למרות הפגיעה הקשה במישור הבינלאומי לא יהיה יותר משט כזה,בעיקר בגלל התוצאות המדממות.

ג'וני,אני לא מבין מה אתה שש כל כך? מה לעזאזל משמח אם פעיל שמאל הזוי כזה או אחר מת? ועם כל הרצון שלי שהשייח ראאד' סלאח ילך לשכב עם אבותיו מה היתרון בזה שהרגנו אותו? מהומות,בלאגן? זה גישה של ילד בן 5.

צה"ל ידע שיש להם עסק עם טרוריסטים שם, למה הם הביאו נשקים איתם? זו לא הייתה השתלטות שקטה ופשוטה.

ולא זו לא גישה של ילד בן 5 זו גישה שאכפת לי מהמדינה שלי ואני לא רוצה טרוריסטים נאצים שיכנסו לי למדינה ויעשו מה שבזין שלהם.

וכן אני מאוד שמח שנהרגים טרוריסטים אנטי ישראלים.

ספר משלי פרק כד

(יז) בִּנְפֹל אוֹיִבְיךָ אַל תִּשְׂמָח וּבִכָּשְׁלוֹ אַל יָגֵל לִבֶּךָ:

בוא נשמור קצת על אנושיות בסיסית, אפילו לא יהודית.

יש מספיק טרוריסטים וצמאי דם אחדים שיחשבו בצורה כזו.

"הבא להורגך, השקם להורגו"

ככה אני רואה את זה, הם ללא שום אישורי כניסה למדינה מנסים להיכנס אליה בצורה לא חוקית, מעודדים ותומכים בטרור בצורה פתוחה ויוצאים נגד זו קריאה נגד העם היהודי, נגד הארץ ונגד המדינה.

טרוריסטים ללא שום ספק.

עצם העובדה שהם ממשיכים לקרוא למדינת "פלסטין" זו השמדה של מדינת .

אם יתנו להם אוכל אז זה יהיה משהו טוב וכניראה שגם לא יצלמו אותו ואז המחבלים/פעילי שלום יגידו שזה היה רעל.

לצערנו יש צילום ברור שבו ראוים פעיל שלום מכוון רובה לעבר הכוחות שלנו ואף אחד בעולם לא יתיס לזה כי זה לא חשוב. כמו כן יש מקומות שמראים את הצילום של הלינצ' על החייל ובאותו זמן מדברים על כך שהחיילים פתחו בירי ראשונים :P

מה זה משנה מה יצלמו? יש להם את הצילומים שהם רצו, יש לעם את השקר הכי גדול בהיסטוריה והם מנצלים אותם להשמיד את מדינת חד וחלק.

גם אם תראה לעולם מה שישראל עושה במובן "הטוב" זה לא יעניין אותם בכלל.

תפסיקו לנסות להצדיק את מה שאנחנו עושים בפני העולם זה פשוט דוחה ומעורר רחמים. גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אותי שזה הדבר היחידי שהרבה מהפורום פה יודעים להגיד.

אפס מאופס שכמותך.

בואנה אתה חצוף, תטופל.

מה אמרתי יא פסיכופט? שאני מקווה שהטיפשים בספינה שאיתם יתעשתו ואולי יהיו לצידנו, אתה ממש רווי שנאה בנאדם -כל כך מלא שנאה ותיעוב שאתה כבר לא רואה מי בצד שלך ומי לא.

יש כאן פסיכים, תסלחו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחרים את טורקיה שוב ?

ואז פתאום היא תרגיש בחוסר של הישראלים בביתי מלון הרקובים שלהם, וכל המנהלים יבואו לארץ להציע דילים לחברות תיירות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הדרך היחידה שהמדינה הזו תוכל להתקיים היא לבטל את הדמוקרטיה.

אני מוכן לראות את אחמד טיבי תלוי על עמוד ובכל יום מעבירים את העמוד לעיר אחרת ;D

צריך גם לארגן "חפרפרות" בתוך הארגונים האלה כך שבפעם הבאה ברגע האמת הם ירצחו

אותם בלי צה"ל.

מקסימום אם לנו אין מדינה לאף אחד לא מגיע מדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אתה חצוף, תטופל.

מה אמרתי יא פסיכופט? שאני מקווה שהטיפשים בספינה שאיתם יתעשתו ואולי יהיו לצידנו, אתה ממש רווי שנאה בנאדם -כל כך מלא שנאה ותיעוב שאתה כבר לא רואה מי בצד שלך ומי לא.

יש כאן פסיכים, תסלחו לי.

אני חצוף? תראה איך אתה מדבר לאנשים.

כן אני פסיכופט, פסיכופט על המדינה שלי.

אתה יכול לקוות כשאתה רוצה שהם "פתאום" יבינו שאנחנו לא "אשמים" פה בכל העסק.

אבל אתה פשוט בעולם אחר.

הם עשו את זה מרצונם החופשי, מכספם ומן הסתם שהם לא ישנו את הדעה שלהם!

תגיד לי באיזה עולם אתה חי?

הם פאקינג תקפו חיילים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שאתה ציני בדבריך.

לדעתי זאת דווקא הדרך הכי קלה ומהירה להשמיד את המדינה, להפוך אותה למדינה לא דמוקרטית...

כל ערבים אזרחי מתנהגים פה חופשי ויורקים על המדינה שנותנת להם הכול.

צריך לסמן את כל השמאלנים שמנסים להשמיד המדינה ומתסיסים כל הזמן את הערבים.

לפי דעתי אם לא לבטל דמוקרטיה אז לפחות לאפשר עונש מוות לבוגדים...

המדינה לא צריכה לבצע אותו. היא פשוט צריכה לאפשר לציבור לעשות זאת בלי להתערב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...