האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול) - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול)

ellell

Recommended Posts

ב. המסמכים מוכיחים כי הצבא הפר צו בימ"ש ובכך עבר על החוק, זו חובתו של כל אזרח למנוע עבריינות ועל אחת כמה וכמה כשהיא מתבצעת ע"י גוף לאומי.

לא, הם לא! המסמכים שבלאו פירסם לא מוכיחים שהרמטכ"ל ואלוף הפיקוד הוציאו הוראות לחסל מחבלים בלי לנסות לעצור אותם קודם. זו פרשנות מעוותת של בלאו.

ובכל מקרה, מדובר כאן על בערך ארבעה מסמכים שמדברים על אותו חיסול כביכול. בלאו הודה שהחזיק חמישים. קם טוענת שהעבירה לו אלפיים. איך מסבירים את שאר המסמכים המסווגים?

בנוסף, היא מסרה לבלאו את המסמכים שנה וחצי אחרי ששוחררה מצה"ל וכשנתיים אחרי שהפעולה המדוברת התבצעה. למה לא לפנות בזמן אמת? אז אפשר היה אפילו למנוע את הפעולה שלטענתך מפירה את פסיקת בג"צ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 300
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

best quote ever.

NOT.

אין דבר כזה עונש מוות. שינמקו בכלא ואח''כ יגורשו מהארץ, אבל מוות?

חד משמעית אסור. גם לא מגיע להם. מגיע להם לסבול, והרבה.

אפילו מרגלים בארה"ב לא מקבלים עונש מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אם יוכח כי המטרה שלה במסירת המסמכים הללו לא היתה אישית אלא אידאולוגית, כלומר מניעת פעולות כלשהן של צה"ל, זה לא בדיוק לטובתה. זה עשוי להסביר למה הפרקליטות בחרה להאשים אותה בסעיפים 113ב ו113ג, הקשים יותר והכוללים את הביטוי "ע"מ לפגוע בבטחון המדינה", ולא סעיף 113א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NOT.

אין דבר כזה עונש מוות. שינמקו בכלא ואח''כ יגורשו מהארץ, אבל מוות?

חד משמעית אסור. גם לא מגיע להם. מגיע להם לסבול, והרבה.

אפילו מרגלים בארה"ב לא מקבלים עונש מוות.

מה שהצחיק אותי זה לא עונש המוות כשלעצמו, אלא זה שהוא מצפה מבג"ץ להטיל עונש כזה.. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אצלנו אין עונש מות וטוב שאין דבר כזה.

אבל עכשיו התחילו "הקולגות" של העיתונאים לדבר ולשכנע את חבריהם היועצים שלהם בערכות המשפט וגורוריהם כדי להוכיח

שאין במעשיה של ענת קם מעשה חמור ואולי אפילו לא ריגול וכדי להפחית בעונשה.

וכמו כן, יש לענת קם עתיד מבטיח "בטוח"... תסבסד לה את המשפט או מקום עבודה ל..

א. הקרן החדשה לישראל של נעמי חזן

ב. ארגון בצלם

ג. ארגון אמנסטי

ד. הקומונה של אורי אבנרי

כל אלה יממנו לה את העתיד הבטוח ואין מה לפחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מה הנקודה שלך?

מרגלת או לא צריכה להחליט בית המשפט - בתקווה שהמשפט יהיה הוגן ולא מכור מראש.

לצאת הטענות כאלה אין להם שום ביסוס כי נראה לי שאנחנו יודעים רק על קצה המזלג :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

על מה אתה מדבר? העסק סגור. קם הודתה שהוציאה את המסמכים מרשות צה"ל, קם הודתה שהעבירה אותם לבלאו (ושניסתה להעביר אותם לעיתונאי אחר לפני כן), קם הודתה שהמניע היה אידאולוגי. המסמכים בוודאות נמצאים אצל בלאו, הרי הוא פרסם חלק מהם והחזיר חלק מהם.

אפשר להתחיל את המשפט ישר מהטיעונים לעונש ולחסוך זמן לכל המעורבים.

אגב, אם יוכח כי המטרה שלה במסירת המסמכים הללו לא היתה אישית אלא אידאולוגית, כלומר מניעת פעולות כלשהן של צה"ל, זה לא בדיוק לטובתה. זה עשוי להסביר למה הפרקליטות בחרה להאשים אותה בסעיפים 113ב ו113ג, הקשים יותר והכוללים את הביטוי "ע"מ לפגוע בבטחון המדינה", ולא סעיף 113א.

לפי מה שהופיע היום בעיתון, קם הודתה בחקירה שהמניע היה אידאולוגי. אני עדיין חושב שזה יסגר בעסקת טיעון בה היא תורשע על סעיף קל יותר. וזה בהנחה שבלאו והארץ לא יצליחו לדחוף שוב את קם להסכם שאולי ישיגו עם השב"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע קם היא לא הבעיה אלא בלאו.

וזה כזה בולשיט, אם זה היה אידיאולוגי היא הייתה מעבירה רק מסמכים מאוד מסויימים ולא פריסות הכוחות ולא קודי התנהגות לטקטיקות למקרה של התלקחות בשטחים, ולא שום מסמך אחר שלא פוגע בה אידיאולוגית. בטח שלא את תורת המלחמה של צה"ל.

אני בספק ששירותי הביון של בריטניה עוד לא מצאו את בלאו ועיינו במסמכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב נכון להיום בבוקר ( רזי ברקאי גלי צה"ל ) הכתב בלאו הוכרז כעבריין נימלט ויוצא נגדו צו הסגרה ( אני חושב שזה פורסם גם במעריב ) אני אומר פפפפחחחח סוף פאקינג סוף ! לא הבנתי למה לא היכריזו עליו כעבריין נמלט לפני כן ואני מאוד מקווה שאם המסמכים שיש בידיו ו / או בנגישות שלו כל כך חשובים אז מאוד מקווה שהנבלה מצוי תחת מעקב צמוד והדוק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מבין?

ובין לבין, אחד העורכים ב"הארץ" (אותו עיתון שהשריץ את העיתונאי הנמלט, ועכשיו מגן על מעשיו) בחר זמן מצויין לגדף מעל גבי דף הפייסבוק שלו את משפחתו של אלירז פרץ, רב-סרן שנהרג לא מזמן בהתקלות על גבול הרצועה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3873902,00.html

ידיעה צדדית בYNET, אך הדברים הופיעו בהרחבה במוסף 24 שעות של היום. ציטוט: "לא רוצה לחיות במדינה של אלירז פרץ ולא של אמא שלו. משפחה של פאשיסטים ג'יהדיסטים ושאף אחד לא יגיד לי שהוא נהרג בשבילי". ככל הנראה, הרקע לדברים הוא היותו של פרץ מתנחל, וכן דברי אמו על מותו, שנאמרו מנקודת מבט דתית.

למרות שגם אני לא חושב שאנשים צריכים להתגייס ולהלחם למען רק "כי אלוהים אמר" (ישנן מספיק סיבות אחרות, כמו למשל הרצון שלא יהרגו את המשפחה שלך), האם ימצא כאן מישהו שאינו מגנה את הדברים כפי שהם נאמרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...