האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול)

ellell

Recommended Posts

אסור לוותר לה באינטש, צריך לתת לה מאסר ארוך מאוד (אפילו מאסר עולם) גם על מעשיה וגם כדי להרתיע אחרים.

אתה כל כך תתבאס כשהיא תקבל 3-4-5 שנים... כדאי שתנמיך מראש את הציפיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 300
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מיום הולדתה של הדמוקרטיה, אנשים כמוך מהווים את הסכנה הגדולה והמוחשית ביותר לקיומה, בכל רחבי העולם. המשפט שכתבת, רק באיטלקית או בגרמנית, היה חרות על דגלם של הדיקטטורים הגרועים בהיסטוריה האנושית.

א. כל גדולי האומה מבן גוריון והלאה הכריזו על צה"ל הוא העם, אז איפה כאן סכנה לדמוקרטיה,

אתה סתם מסלף ומדמיין לך שצה"ל כמו צבאות האחרות ומהוה סכנה ופוגע בדמוקרטיה

ב. באיטלקית וגרמנית? זה השמאל מבין, חרות או לחרוט על דגלו להרוס כל חלקה במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיום הולדתה של הדמוקרטיה, אנשים כמוך מהווים את הסכנה הגדולה והמוחשית ביותר לקיומה, בכל רחבי העולם. המשפט שכתבת, רק באיטלקית או בגרמנית, היה חרות על דגלם של הדיקטטורים הגרועים בהיסטוריה האנושית.

מוזר. ואני לתומי חשבתי שהסכנות הגדולות ביותר הן מתן אפשרות לפלגים אנטי-דמוקרטיים בעליל (כאלה ששואפים לבטל את הדמוקרטיה) לקחת חלק במשחק הדמוקרטי, מתן לגיטימציה למשטרים שאינם דמוקרטיים, ניהול איזו מזרועות הממשלה ע"י קבוצה פוליטית יחידה שאפילו לא מזוהה עם רוב העם, קיום אמצעי-תקשורת-מטעם שבין מטרותיהם נמצא סילוף המציאות עבור הציבור הרחב, חסימת דרכו של אדם זה או אחר בתחום זה או אחר עקב דעתו הפוליטית (כל עוד זו לא מתנגשת עם הסכנה הראשונה שהזכרתי)...

הצבא אינו פרה קדושה, וביקורת עליו מותרת כמו על כל גורם אחר, אבל יש הבדל בין ביקורת לבין גרימת נזק במזיד או עבור בצע כסף (או פרסום, או קידום מקצועי). מבחינתי פגיעה מכוונת בצבא מותרת רק כאשר אותו מפנה את נשקו כלפי העם פנימה - וגם אז רצוי להתחיל עם מי שנותן את ההוראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד בדיחה. מה זה "השמידו לו את המחשב"? אם הוא רוצה זה בדיוק 5 דקות לעשות גיבוי אונליין ולדאוג שאף אחד לא ידע עליו. אם זה לא המקרה והחשש הוא רק שנשארו שאריות אז פשוט משמידים את הHD, בטח שלא מחשב שלם ששווה 14,000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויבת המדינה היא בטוח לא. ב-100%. אם היא הייתה אויבת המדינה, היא הייתה מעבירה את המסמכים לגורם עוין, מקבלת מיליוני דולרים ונעלמת בחו"ל.

העובדה שהיא העבירה את המסמכים לעיתונאי מוכיחה כמעט מעבר לכל ספק שהאינטרסים שלה היו דווקא טובת המדינה. הבעיה, כאמור, שהיא לקחה את זה קצת יותר מדי רחוק.

אויב המדינה הוא אדם אשר ביצע פעולה כלשהיא שתוצאתה פגיעה חמורה בביטחון האומה. תקרא את החדשות, בין המסמכים (שרק 50 מתוך ה-2000 נמסרו) נמצאו חלוקות הכוחות בתרחישים של התפוצצות בשטחים ותרחישי התקפה פתאומית. נמצאו שם אישורים חתומים לחיסולם של אישים, מסמכים אשר יכולים לעלות לישראל במשפט בינ''ל על התנקשות. אתה לא חושב שזה יפגע בישראל?

במכוון או לא, היא סיכנה את ביטחון המדינה והאומה, ואם המסמכים האלו היו נופלים לידיים הלא נכונות... הרי היא שמרה העתקים על דיסק, מי יודע איפה היא יכולה לשכוח את הדיסק. לא מדובר רק במסמכים שעוברים על חוקי בג''ץ - אותם טוב שחשפו - אלא מדובר באלפיים מסמכים שאם מישהו בטעות מוצא, הם יכולים להגיע לידיים הלא-נכונות תמורת הרבה מאוד מליונים.

בנוסף, בלאו מחזיק בכל המסמכים ומי יודע מה הוא עשה ויעשה איתם.

"המסמכים, ברמות סיווג שונות, כללו בין השאר תוכניות מבצעיות של צה"ל (לרבות כאלו שעדיין לא מומשו), פקודות מבצעיות של המטכ"ל, סיכומי הערכות מצב ופגישות בין גורמים מבצעיים בכירים, סדרי כוחות של הצבא, ידיעות מודיעין רגישות, סיכומי תרגילים, מסמכים לגבי תורת לחימה ואמצעי לחימה, תפיסות הפעלה של הצבא, תוכניות מגננה של פיקוד המרכז ותוכניות להתמודדות עם התלקחות בשטחים."

עכשיו בלאו גם מסרב לחזור לארץ ויהיה צורך בעצירתו. אני בטוח שמספר מדינות כבר גייסו את מיטב אנשי המחשבים שלהן במטרה לפרוץ למחשבים של הנאשמים בפרשה, בשביל הסיכוי שהחומר או חלק ממנו עדיין נמצאים.

העובדה שכוונותיה היו טובות אינה מפריעה לעובדה שהיא גנבה ביודעין מסמכים סודיים ביותר בזמן שירותה בצבא, ובכך סיכנה את ביטחון המדינה ועברה על חוקים חמורים ביותר. היא לא חשבה כנראה על ההשלכות שיכולות להיות לגניבת מסמכים (מאסיבית...- 2000?!). לא שהיא תקבל את זה, אבל בהחלט מגיע לה 20 שנה בכלא ואח''כ גירוש מהארץ בגין סיכון חמור של הצבא והמדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההבדל בינה לבין טלי פחימה?

האחת פשוט העבירה את האינפורמציה למחבל, השנייה העבירה אינפורמציה לשמאלנים במטרה "להציל" אנשים שקוראים להם "פלסטינים" אך סיכנה באותו מובן גם את המדינה ואת החיילים?

היא אוייבת מדינה ב100%, ללא צל של ספק בכלל אם עונש מוות היה מייושם במדינה הזאת אז זה העונש שמגיע לה.

היא לא טיפשה וגם לא העיתונאי שעזר לה, הם ידעו שברגע שהם עושים מעשה שכזה זה מהווה להם סכנה ואיפשהו בתת מודע שלהם הם ידעו שהם גם מסכנים מדינה ואפילו חיילים (גם אם הם לא האמינו בזה).

ועכשיו הם עוד מנסים להתגונן? :bash: רצחת מישהו אתה תשב בכלא.

אף בן אדם פה בפורום לא היה עושה דבר כזה בלי לדעת שזה מסכן אותו!

איך המסמכים הגיעו לידיים שלה? זה צה"ל האירגון (לא מבין איך לעזאזל קוראים לדבר הזה אירגון) הכי מטומטם במדינה הזאת שמנוהל ע"י ילדים קטנים.

זה באמת לא מפתיע אותי איך היא גנבה את המסמכים, אני בכלל מופתע שעלו עליה.

אם הצילחו ל"גנוב" טנק, להיכנס לבסיס חי"א ועוד לטייסת! ועוד המון המון מקרים, שהשאירו את צה"ל "המום" אז לא מפתיע אותי כל הסיפור גניבה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מבין את ההבדל בין סיוע לאירגון טרור לבין חשיפת עבירה על צו של בית המשפט העליון אז מצבך קשה, את המלאכה להסביר לך מה ההבדל בין המקרים אני אשאיר למישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאני מבין, ואתה שינית את הסיפור לגמרי היא הדליפה את החומר המסווג לחבר העיתונאי שלה שבקלות יכל ויכול שאפילו הגיע לאירגוני הטרור.

בנוסף מה אם חייל בתחנת רכבת מתחיל לספר לחברים שלו אינפורמציה על כמות האנשים שסוגרים שבת עכשיו במוצב או כל דבר שכזה והיו ערביים ישראלים ששמעו את האינפורמציה הזאת והדליפו לחברים שלהם מאירגוני הטרור?

וכבר היו מקרים כאלו, בשבילי ובשביל עוד המון אנשים זה סיכון של אנשים רבים מאוד ואף גם סיוע (כמובן לא במכוון במקרה הזה) לאירגוני הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לכך שבמקרה הספציפי הזה הייתי שמח אם היו מוציאים לפועל את נוהל ההוצאה להורג, אני יותר ממבסוט לראות את הגרורה של ארגון "שלום לשווא", הלא היא מערכת עיתון הארץ, על שלל הכתבים ועורכי הדין הבאושים של העיתון הזה, מתבוססת בדמה הצדקני בעודה צועקת "התנהלות המדינה היא שערורייתית וכל עיתונאי עלול להיות חשוף לאותה רדיפה מצד התקשורת, ואורי בלאו בכלל בחופשה עם ארוסתו"

כ-מ-ו-ב-ן.

בשבת הולכת להיות מלחמת עולם בערוץ 10 בשעה חמש ב"מועצת החכמים", אתם מוזמנים לראות את הווריד הצדקני ואחוז ההלקאה העצמית של גדעון לוי מתפוצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי היא צריכה להשפט כמו מרגלת , שאלת המניעים היא לא רלוונטית , לדעתי גם הכתב צריך להישפט על עברות שאינן נוגעות לחופש הדיבור כל כך אלא יותר נוגעות לסחר ברכוש גנוב , ביטחון המדינה ,הונאה וכו' ועורכי העיתון צריכים להשפט על סיוע לעבריין . ( ראיתי את עורך העיתון מדבר אצל יונית לוי , הוא מתמם : "איזה מסמכים הם רוצים שנביא להם , השב"כ לא אמר איזה מסמכים ?" כלומר הוא שם את האחראיות על השב"כ לספק לו את המידע איזה מסמכים הם רוצים , אני כמעט בטוח שחלה איסור החזקת מסמכים בחוק , בלי פירוט )

המערכת תמיד תהיה פרוצה כל עוד המערכת מפעילה בני אדם אי אפשר לאטום את המערכת כליל .

היא ילדה שחצנית ,אינטרסנטית ומטומטמת אין שום סיבה טובה למערכת "להבין" אותה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא "מרגלת". לדעתי צריך לשפוט אותה על סיכון של אזרחי מדינת (100 בכלא).

אנשים לא יודעים מה יש להם ביד כי הם פשוט לא מבינים את המשמעות.

היא הוציאה סדרי כוחות ופריסה הגנתית בזמן מלחמה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מבין את ההבדל בין סיוע לאירגון טרור לבין חשיפת עבירה על צו של בית המשפט העליון אז מצבך קשה, את המלאכה להסביר לך מה ההבדל בין המקרים אני אשאיר למישהו אחר.

מר NuNaTaK, האם אותה עבירה על צו העליון היה הדבר היחד שהיא חשפה? אה. לא, פשוט לשניה חשבתי שאין לך בכלל מושג על מה אתה מדבר...

אף אחד לא טוען שלא יכולים להיות בין המסמכים כאלה שראוי לחשוף אותם, כמו כאלה שנוגעים לכיסוי תחת אישי אחרי ארועים לא ראויים, אבל כל עוד יש בין המסמכים גם כאלה שמסווגים מסיבה מוצדקת - הרי שאת אף אחד לא אמור לעניין שחלק מהמסמכים ראויים לפרסום.

דווקא המסמכים שהזכרת, ספציפית, הם בעייתיים. מצד אחד - אכן, מדובר לכאורה על עבירה על פסיקת בג"צ. מצד שני, יש לשקול איזה נזק פרסום דבר העבירה באופן שפורסם עשוי לגרום לאזרחי מדינת . למה השמאל מתעקש קודם כל להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה? הרי באותה מידה יכלו לפנות לאותו בג"צ עם הוכחות לכאורה שפסיקותיהם אינן מיושמות... אך לא - הם בחרו לפעול בדרך של הפעלת לחץ חיצוני עם . בוגדים או לא?

אה, ו"ההבדל בין סיוע לאירגון טרור לבין חשיפת עבירה על צו של בית המשפט העליון" אינו כזה גדול כשבמקרה מדובר בצו שבעצמו מסייע לטרור (ע"י הגבלת המאבק בו)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...