האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול) - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול)

ellell

Recommended Posts

בו אני אספר לך משהו, אני בעוונותי מצביע למפלגה "שמאלנית". ככה גם אישתי ומרבית בני משפחתי.

אני דור שלישי לניצולי שואה, הסבים שלי לחמו בנאצים ובהמשך במלחמות , אני וכל בני משפחתי שירתו בצבא, רובנו ביחידות לוחמות. קרוב משפחה שלי נהרג בעת שירותו הצבאי. אני משרת כקצין במילואים חודש בשנה, כולל בשטחים (הכבושים לפי השקפת עולמי), כולל בהגנה על התנחלויות.

הצבעת למפלגה יהודית, ואתה קורא לעצמך שמאלני? משרת בצבא הכובש הרוצח אזרחים חפים מפשע, ואתה קורא לעצמך שמאלני? חתיכת חצוף! תתבייש לך!

אני מניח שעל המושג "שמאל ציוני" אתה לא שמעת?

אני מניח שעל המושג "מתנחל שמאלני" אתה שמעת?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 300
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וכן ניחשת נכון ליברמן הוא בוגד

ואוו אתה טיפש..

גם היטלר וגם סטלין עשו טרנספר כפוי לאוכלוסיה שחיה בשטח X, והעבירו אותם בכח לשטח Y.

אז בעצם אתה טוען שאריאל שרון הוא היטלר ? גם הוא עשה טרנספר כפוי לאוכלוסיה שחיה בשטח X, והעביר אותם בכח לשטח Y.

ולפני שתוציא את תירוץ ה"החלטה שהתקבלה על פי חוק בצורה דמוקרטית" - כך גם היה במקרה של היטלר.

גם השמאל הקיצוני וגם הימין הקיצוני מאמינים בטרנספר. החילוקי דעות בינהם הוא את איזה צד להזיז.

הממשלה כבר עשתה טרנספר שמאלני וזה לא עזר. עכשיו רק נשאר לעשות טרנספר ימני. :lol:

בדיוק.

תמיד מצחיקים אותי האנשים שמתנגדים ל"טרנספר" של אנשים, אזרחי מדינת , שמצהירים ללא בושה שהם היו שמחים שהמדינה תושמד.. אבל אין להם בעיה עם טרנספר של האנשים הכי ציוניים שקיימים.

כיום אין עם מי לדבר אלא אם כן אתם מדברים על אלימות - שפה שהצד השני כנראה מבין. אחרי שני צבאיים ו"שקט יחסי" כנראה שהימין זאת הדרך הנכונה. אולי יש לזה נזק תדמיתי אבל לפחות לא נופלים עלי טילים.

+1

כשיש מישהו שכל רצונו הוא להשמיד אותך, ואין לו שום רצון לעשות איתך שלום כי הוא לא רוצה ממך כלום - הוא בסך הכל רוצה שתמות, אתה לא יכול לכפות עליו דיבורים ובטח שלא הסכמים.

ומשום מה נראה שהשמאל הסהרורי במדינת עדיין לא מעכל את זה שאי אפשר "לכפות שלום" על מישהו שרוצה אותך מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריאל שרון לא עשה טרנספר לאף אחד. אולי אתה מתכוון לחוק יישום תוכנית ההתנקות, שעבר ברוב של 59 ח"כים בכנסת (מתוכם רק לאחד קראו אריאל שרון), והוא זה שאפשר את ביצוע ההתנתקות בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריאל שרון לא עשה טרנספר לאף אחד. אולי אתה מתכוון לחוק יישום תוכנית ההתנקות, שעבר ברוב של 59 ח"כים בכנסת (מתוכם רק לאחד קראו אריאל שרון), והוא זה שאפשר את ביצוע ההתנתקות בפועל.

אז בעצם אתה טוען שאריאל שרון הוא היטלר ? גם הוא עשה טרנספר כפוי לאוכלוסיה שחיה בשטח X, והעביר אותם בכח לשטח Y.

ולפני שתוציא את תירוץ ה"החלטה שהתקבלה על פי חוק בצורה דמוקרטית" - כך גם היה במקרה של היטלר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרנספר הוא לא בהכרח מנוגד לחוק, זה לא הופך אותו למשהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שקצת קשה לקבל החלטה על פי חוק בצורה דמוקרטית, במשטר שאיננו דמוקרטי...

נכון שתהליך הבחירה שלו היה קצת מסריח, אבל מבחינת החוק - בהחלט דמוקרטי.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%93%D7%95%D7%9C%D7%A3_%D7%94%D7%99%D7%98%D7%9C%D7%A8#.D7.A2.D7.9C.D7.99.D7.99.D7.94_.D7.9C.D7.A9.D7.9C.D7.98.D7.95.D7.9F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שתהליך הבחירה שלו היה קצת מסריח, אבל מבחינת החוק - בהחלט דמוקרטי.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%93%D7%95%D7%9C%D7%A3_%D7%94%D7%99%D7%98%D7%9C%D7%A8#.D7.A2.D7.9C.D7.99.D7.99.D7.94_.D7.9C.D7.A9.D7.9C.D7.98.D7.95.D7.9F

בדיחה גרועה במיוחד.

להכניס את "היטלר" ו"דמוקרטיה" למשפט אחד זה כמו לאכול מלפפון חמוץ עם אבטיח, לא היה שום דבר דמוקרטי בעלייתו של היטלר לשלטון או בהתנהלותו לאחר מכן.

כנראה ששכחת את שיעורי ההיסטוריה מהתיכון שבהם לימדו על הSA, הSS, שריפת הרייכסטאג, חובת ההשתתפות בנוער היטלר, הפוטש במרתף הבירה, השתקת דעות שונות משל המפלגה הנאצית ועוד ועוד ועוד...

[br]פורסם בתאריך: 13.04.2010 בשעה 12:44:11

טרנספר ליהודים זה התנתקות, טרנספר לערבים זה אפרטהייד?

אתה רואה כאן מישהו שתמך בהתנתקות? לא זכור לי דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 13.04.2010 בשעה 12:44:11

אתה רואה כאן מישהו שתמך בהתנתקות? לא זכור לי דבר כזה.

באמת אף אחד כאן לא תומך בפינוי התנחלויות? זה עצוב, מרגיש כאן כמו בפורום הימין האמיתי...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא תומך בפינוי התנחלויות אבל כן בהפסקת הבנייה בהתנחלויות כהכנה לחילופי שטחים שיהוו חלק מהסכם שלום עתידי.

לטעמי מסירת שטחים צריכה להתבצע אך ורק במשאל עם ובכל מקרה אין לבצע אותה בכוח, מי שרוצה להישאר שיעשה זאת בכוחות עצמו וכל זמן שהוא מודע כי המדינה לא ערבה לביטחונו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל. אני נגד הכיבוש הנוכחי וכמובן נגד כל בנייה עתידית, במיוחד באל קודס. לדעתי הדרך הראליסטית להשגת השלום מתחילה בפינוי התנחלויות מהשטחים שכבר נכבשו בכוח.

נו, הנה יצא המרצע מן השק.

לפחות עכשיו אנחנו יודעים שהדיון הזה חסר כל תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, הנה יצא המרצע מן השק.

טוב, אם אנחנו כבר כאן,

ברצוני לשתף את כל משתתפי הדיון הנפלא הזה, בסרטון נוגע ללב שכל אחד חייב לראות.

זה סרט קצר על ילדה פלסטינית, שכל משפחתה נרצחה על ידי הכיבוש הציוני האכזרי.

אנא הפיצו סרטון זה בבלוגים שלכם, בפייסבוק, ובכל מקום אפשרי אינשאללא

כדי שכולם יראו עד כמה נוראים פשעי המלחמה שממשל הכיבוש בשטחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...