האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם השמאל "הישראלי" באמת ירד לתת מוסרי ומעוניין לאבד את מדינתו (פרשת הריגול)

ellell

Recommended Posts

כי מה שעניין אותה זה לא צדק (כמו ארגוני שמאל שונים עשויים לטעון) אלא פרסום וקידום אישי.

בן אדם, שברת הרגע שיא חדש. זה המשפט הכי מטומטם ששמעתי בחיי, ברצינות. איך בן אדם שמדליף ביודעין חומר מסווג, ויודע שהוא עובר עבירה מן החמורות שיש, ויודע שאם הדבר יתגלה הוא יבלה שנים רבות מאחורי סורג ובריח, ועושה את זה בצורה הכי שקטה שאפשר - מעוניין בפרסום וקידום אישי? אתה בכלל לא חושב לפני שאתה מתחיל להקליד, נכון? אפילו לא לשניה, זה מדהים.

הדיון הזה הוא פשוט בזבוז זמן, כמו שאמרתי אני אחכה לגזר הדין (או לעסקת הטיעון, שזה יותר סביר) רק כדי לראות את כולכם בשוק ואת הת'רד הבא שייפתח בנושא הזה שכותרתו תהיה "בתי המשפט בארץ שמאלניים!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 300
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה, נכון. רק במקרה היא עיתונאית, ומצאה לנכון לחלוק את ממצאיה עם עיתונאי "נחשב" מ"הארץ". תגיד, אתה באמת מספיק <צונזר> כדי לחשוב ש"הצורה הכי שקטה שאפשר" זה פרסום בעיתונות (לרבות עיתונות זרה), ולא פנייה לבג"ץ למשל עם ההוכחות?

נ.ב. קשה שלא לשים לב שאתה מצליח לסתור את עצמך באופן מוחלט בהודעה אחת (ועוד תוך כדי שאתה קורא לי מטומטם).

איך בן אדם שמדליף ביודעין חומר מסווג, (...) ויודע שאם הדבר יתגלה הוא יבלה שנים רבות מאחורי סורג ובריח (...)

ובדיוק שורה מתחת

אני אחכה לגזר הדין (או לעסקת הטיעון, שזה יותר סביר) רק כדי לראות את כולכם בשוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, נכון. רק במקרה היא עיתונאית, ומצאה לנכון לחלוק את ממצאיה עם עיתונאי "נחשב" מ"הארץ". תגיד, אתה באמת מספיק <צונזר> כדי לחשוב ש"הצורה הכי שקטה שאפשר" זה פרסום בעיתונות (לרבות עיתונות זרה), ולא פנייה לבג"ץ למשל עם ההוכחות?

המידע לא פורסם בעיתון זר , אלה רק דבר המעצר - יחי ההבדל הקטן.

היא אומנם טעתה שהיא לא הלכה עם החומר הזה לכנסת/בג''ץ אבל היא גם לא בגדה עובדה שהיא שמרה את המסמכים אצלה והעבירה אותם לעיתונאי

שפרסם אותם בהתאם לחוקי הצנזורה-מה שאותו עיתונאי כתב קיבל את אישור הצנזורה.

לא יודעא מה עבר לה בראש , לדעתי היה גם מניעה אישי של פרסום אבל היא בהחלט לא בוגדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די, תמשיך! :lol:

אם היא רצתה צדק למה היא לא פנתה בשקט לבג"ץ והציגה את הראיות? למה היא בחרה להדליף את המסמכים לאזרח, עיתונאי, שברח לחו"ל עם אלפי מסמכים מסווגים, מסרב להחזירם ורק אלוהים יודע לאן המסמכים כבר הגיעו? מבחינתך זה סתם שטויות. אני שמח שאתה כזה חכם, יודע מה תוכן המסמכים וכיצד חשיפתם עלולה להשפיע על ביטחון המדינה, אבל מה לעשות יש אנשים במדינה שרואים במעשה של ענת קם חמור מאד ורוצים למצות איתה את הדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא אומנם טעתה שהיא לא הלכה עם החומר הזה לכנסת/בג''ץ אבל היא גם לא בגדה עובדה שהיא שמרה את המסמכים אצלה והעבירה אותם לעיתונאי

שפרסם אותם בהתאם לחוקי הצנזורה-מה שאותו עיתונאי כתב קיבל את אישור הצנזורה.

לא יודעא מה עבר לה בראש , לדעתי היה גם מניעה אישי של פרסום אבל היא בהחלט לא בוגדת

לא מעניין אף אחד אם זה נעשה מתוך נאיביות, חוסר ידע או מתוך כוונה להזיק. העברת מסמכים מסווגים ביותר לאזרח = ריגול ובגידה. לא משנה מה הוא פרסם, איך ואיפה. עובדה שהוא מחזיק בחו"ל אלפי מסמכים מסווגים, שיכולים להגיע ל-emule או לגורמים אחרים באותה קלות שאני יכול להשתין בטעות על הרצפה בתחנה המרכזית. זה מה שחמור בפרשה ועל זה היא צריכה לשבת בכלא הרבה, הרבה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניין אף אחד אם זה נעשה מתוך נאיביות, חוסר ידע או מתוך כוונה להזיק. העברת מסמכים מסווגים ביותר לאזרח = ריגול ובגידה.

ריגול זה לא - לא הייתה לה כוונה (ממה שהבנתי לפחות :nixweiss:) להזיק, וגם לא לתת יתרון לאויב.

בגידה - גם לא, אם תסתכל על המאמרים שלה תבין שבוגדת היא לא.

טמטום ויהירות והרבה ממנו - בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מה זאת אומרת ריגול זה לא ? פתאום חצי מדינה ניהיו אלופים בלימוד זכות

מזכיר לי את הסיפור שאיזה רבי טייל עם התלמידים שלו ועברו ליד גופה של כלב מת וכולם סתמו את האף ...אמר להם הרבי גם על הגוויה הזאת אפשר ללמד זכות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מה שעניין אותה זה לא צדק (כמו ארגוני שמאל שונים עשויים לטעון) אלא פרסום וקידום אישי.

אתה צודק אבל לא בקידום אישי, היא חלק מאירגוני "זכויות האדם" הידועים בשמם השמאלנים שלא מעניין אותם אפילו טיפה של זכות אדם אלא רק להפוך את המדינה הזאת למדינת כל אזרחיה, שלא יהיה פה אפילו דוס אחד.

זה ה"קידום" שהיא ניסתה לעשות, לפרסם את הרעיונות החולניים שלהם.

ריגול זה לא - לא הייתה לה כוונה (ממה שהבנתי לפחות :nixweiss:) להזיק, וגם לא לתת יתרון לאויב.

בגידה - גם לא, אם תסתכל על המאמרים שלה תבין שבוגדת היא לא.

טמטום ויהירות והרבה ממנו - בהחלט.

בכל מדינה נורמלית אחרת בעולם זה נקרא בגידה, במצב שלנו זה אפילו בגידה בזמן מלחמה.

היה לה אינטרס לפרסם מידה שלא שייך לה, אין לה שום זכות לגעת ולהיות מעורבת במידע הזה, ואם היא לא ידעה וכנראה שגם אתה לא אז כן זה הפירוש של בגידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מעניין שמצאתי ויכול להיות קשור

בפרשת Watergate

ניסו להשתמש בטענה דומה של ביטחון לאומי כמו שהשב''כ השתמש:

, it documented Nixon and Haldeman meeting in the Oval Office and formulating a plan to block investigations by having the CIA falsely claim to the FBI that national security was involved. Haldeman introduces the topic as follows: "...the Democratic break-in thing, we're back to the--in the, the problem area because the FBI is not under control, because Gray doesn't exactly know how to control them, and they have...

מקור:

http://en.wikipedia.org/wiki/Watergate_scandal

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של ווטרגייט היה מדובר אך ורק בחומרים הקשורים לפעילותה של אישיות זו או אחרת. לא זכור לי שדובר שם על מידע צבאי מסווג הנוגע לפעולות, אימונים, תו"לים או סדרי כוחות. במקרה כזה, הטענה ש"זה נוגע לבטחון המדינה" היא אכן שקרית. במקרה שלנו, גם אם היו שם מסמכים "ראויים להדלפה", הרי שגם היו שם לפי הפרסומים בעיתונות גם די והותר מסמכים שאינם כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המסמכים הגיעו לידיים שלה? זה צה"ל האירגון (לא מבין איך לעזאזל קוראים לדבר הזה אירגון) הכי מטומטם במדינה הזאת שמנוהל ע"י ילדים קטנים.

זה באמת לא מפתיע אותי איך היא גנבה את המסמכים, אני בכלל מופתע שעלו עליה.

אם הצילחו ל"גנוב" טנק, להיכנס לבסיס חי"א ועוד לטייסת! ועוד המון המון מקרים, שהשאירו את צה"ל "המום" אז לא מפתיע אותי כל הסיפור גניבה הזה.

Dude, היא הייתה פקידה בדרגת סיווג מאוד גבוהה במשרד תת-אלוף, מה זה איך היא הצליחה לגנוב...

זה נטו בגידה, ניתנה לה אחריות על אלפי מסמכים והיא פשוט הלכה ושיכפלה אותם. פעלה בשקט? היא פאקינג הדליפה את זה לעיתונות, שיעשו רעש. לפעול בשקט זה ללכת לבג''ץ (אין קשר לכנסת, ראיתי מישהו שהציע את זה).

חוץ מזה שיש שם מסמכים כ''כ חשובים (פריסת הגנות בזמן מלחמה, תורת המלחמה של צה''ל, ועוד מלא) שאי אפשר שלא לקטלג אותה כאוייבת המדינה. לא מתוך כוונות רעות אולי, אבל זה לא משנה. היא ידעה כמה חשובים המסמכים וכמה סודיים הם. הגניבה ממש לא היתה בתום-לב.

דן, תבין... המסמכים נמצאים בחו''ל, ובאותה קלות שאתה מעביר מסמכים במייל בלאו יכול להעביר את המסמכים לאיזה גורם שירצה ולהפיץ אותם WORLDWIDE או למכור אותם בעבור כמות מליונים דמיונית כמעט לאיזה ארגון שירצה, הרי הוא יכול לשכפל הכל ולמכור למספר ארגונים ומדינות. הנזק לישראל יהיה עצום. הוא רשמית מסרב לתת חזרה את המסמכים וזה הופך גם אותו לאוייב המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...