הבחירות לכנסת מתקרבות. למי מ 3 המפלגות הגדולות תצביעו? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבחירות לכנסת מתקרבות. למי מ 3 המפלגות הגדולות תצביעו?

nineball

מי הרע במיעוטו מבין 3 המפלגות הגדולות?  

1228 הצבעות

1. 1. מי הרע במיעוטו מבין 3 המפלגות הגדולות?

Recommended Posts

meirpolaris - האם אתה הוא ד"ר רון פול(המשתמש) "האגדי"?!

המשבר הנוכחי לא בא בגלל שיטת השוק החופשי לחלוטין, אלא להפך - הוא בא בעקבות המדיניות של ממשל קלינטון עם ההוראה שלו לבנקי המשכנתאות הגדולים(פאני פרדי וכל אלו) לתת הלוואות מנופחות גם לכאלו שלא מסוגלים להחזיר אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא תקפתי את הדעות שלך. לגבי ליברמן, זה כבר סיפור אחר, אני לא אוהב את מה שהוא אומר (במישור המדיני) וחושב שהעמדות שלו קיצוניות ולא ריאליות.

אין לי רעיונות טובים משלי, אני בהחלט נגד החזרת העיר העתיקה (אני לא מדבר על מזרח ירושלים, רק על העיר העתיקה והר הבית) וחושב "שהפליטים" הפלסטינאים צריכים להבין שהגיע הזמן להשתקע במדינות המארחות שלהם. ברור לי שאלו סלעי מחלוקת אימתניים ואני לא מתיימר לדעת מה יהיה הפתרון לסוגיות אלו.

אם להתייחס לכותרת הדיון, אני מצביע מר"ץ למרות שמדינית-ביטחונית אני נמצא ימינה (לא בהרבה, גם מר"ץ לא בעד זכות השיבה וכו') מהם משום שהאג'נדה הכללית שלהם טובה למדינה בעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מוסיף עוד כמה תארים כגון : שונא ולוזר מדרגה ראשונה - זה הוא !

הבעיה עם הבחירה ה"חלבית" של המפלגות - אפילו הסקר שנערך הוא נערך בין המפלגות ה"גדולות " כאשר הן לא יכולות להביא את הפיתרון וזה ברור - מפני שהמצב הוא קיצוני והן מציעות דרך פעולה שאיננה קיצונית .

הערה: לפי הסקרים - המערך איננו מפלגה גדולה יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט אני לא האדיוט הזה, אם כי אני באופן כללי מסכים עם דעותיו של ד"ר רון פול (המקורי).

בתור הוכחה, הנה ויכוח שהיה לי עם הדגנרט הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=327436.0

אני בהחלט נגד החזרת העיר העתיקה (אני לא מדבר על מזרח ירושלים, רק על העיר העתיקה והר הבית) וחושב "שהפליטים" הפלסטינאים צריכים להבין שהגיע הזמן להשתקע במדינות המארחות שלהם. ברור לי שאלו סלעי מחלוקת אימתניים ואני לא מתיימר לדעת מה יהיה הפתרון לסוגיות אלו.

יופי, עכשיו תמצא מנהיג מהפת"ח שאוהב את הראש שלו במצב יציב מעל הצוואר שלו, שיסכים לזוז מילימטר בעמדות שלו במיוחד על הר הבית. חייבים שינוי פרדיגמה. לחתור לפיתרון שלא דרך משא ומתן עם גורמים "מתונים" בפת"ח. נתניהו מציע "שלום כלכלי", גם פה יש השאלת רעיונות באירלנד - כיצד רווחה כלכלית עוזרת בפתרון סכסוך כביכול בלתי פתיר.

החלק החשוב ברעיון הוא שלא לתמוך בשלטון הפת"ח המושחת ולא לקיים עבודות יזומות (לפי המסורת הסוציאליסטית) אלא לקדם כלכלה אמיתית. ביביזם אם תרצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא רק תנו לי תנו לי תנו לי, למרות שזה מטרתם, בפעם ה-30 אלף. ובמטרה הזאת הם עומדים יפה מאוד. כמה כואב שזה נשמע - הם אולי פרזיטים, אבל לגיטימיים לחלוטין, ולך או לאף אחד אחר, למעשה, אין שום יכולת לעצור את זה (חוץ מלחוקק נגדם, אבל אז המדידה כבר לא תהיה דמוקרטית ואת זה אתה בטח לא רוצה).

כלכלנים מומחים? "פקידי האוצר" היא בדיחה שכבר מזמן הפכה להיות גרועה. רק אתמול קראתי שהם לא מוכנים לשחרר תקציב של 10 מיליון שקלים (שזה כלום בקנה מידה של תקציב המדינה) בשביל לסיים גשר במחלף גלילות. למה? אין אין אין. להם אני כבר מזמן לא מאמין.

as far as i know, נתניהו דוגל בקפיטליזם בסגנון אמריקאי, כלומר קפיטליזם מוחלט (הקריסה הנוכחית נובעת בין היתר מהשיטה הזו אגב), ואילו אירלנד היא מדינה סוציאל דמוקרטית, או נוטה לכך לפחות.

לא אמרתי שהמפלגה שס לא חוקית רק אמרתי שכל העסק הזה שהם עוסקים בו מסריח מיסודו, אם כולם ידאגו רק לאצמם לא תשאר מדינה.

לגבי פקידוני האוצר, הבדיחה היא על חשבוננו, כאשר הם מראש צריכים לבנות תקציב מוגזם כדי שיוכלו ל"וותר" למפלגות גדולות כדי שהן יוכלו

להשיג כותרת בעיתון זאת בעיה.

כאשר תקציב מתוכנן מראש עם רזרבות ואיך שהוא תמיד כולו + הרזרבות מתבזבזות, עקב הערכה לא נכונה / ניהול לא תקין / מה לא זאת בעיה

בוא נדבר בשפת הפורום כאשר ההורים שלך מביאים לך 4-5 אלף למפרט ואתה מביא להם מפרט ואז פתאום הוא תופח ל6 אלף

ואז אחותך מתחילה להתבכין ולעשות פרצופים כי היא רוצה ואתה לא מוכן להתגמש וזה עולה ל7

רק שפה זה לא ההורים שלך ואפילו לא המדינה כאן זה הכסף שלי ושלך כך שכל התקציבים הללו 10מליון על גשר הזה ועשר מליון על הכביש ההוא וכו..

והנה התקציב שלך לתרופות לחינוך לצבא ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם המפלגות שדואגות לאינטרסים של הסקטורים שלהן על חשבון הציבור כולו

הפתרון הוא צריך להיות שיש סל קבוע ואחיד לכולם ! הרשויות אינן יכולות להפלות את הציבור על בסיס אלקטורלי - יש זכויות מינימום אשר ניגזלות ע"י גופים סקטוריליים קרי מפלגות ו / או זכויות הציבור ניגזלות ו / או "נימחלות" בגלל שיקולי תקציב ש"יובש" ע"י אותן מפלגות שמפעילות לחץ פוליטי על ראש הממשלה ושר האוצר וכמובן טוענות לתהליך דמוקרטי מה שלא נכון לחלוטין עקב אי הפרדת הרשויות .

לסיכום : מפלגות מפעילות לחץ על ראש הממשלה כדי לקחת כסף שהאוצר יעד למטרות הציבור הרחב וכל זאת בשם ה"דמוקרטיה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוריד מיסים זה דבר מצויין אני רק מקווה שה"גאון" בכלכלה לא יוריד רק את מיסיי החברות ויוריד את המיסים לשכבות שמניעות את המשק ולבעלי עסקים קטנים ובינוניים .

אבל זה בדיוק מה שהוא עשה כשר האוצר... הוריד גם את מס החברות וגם את מס ההכנסה וגם את מס הקניה וגם את מס ערך מוסף. את המיסים על רווחי הון הוא דווקא הגדיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים להפסיק להשתמש במושג "פקידוני האוצר"? מדובר באנשים ששומרים על הכסף של כולנו, כל פעם שאיזה פוליטיקאי רוצה להוציא כסף ולא מאפשרים לו, הוא בוכה לעיתונות על אותם "פקידונים"

עריכה: לכל אלה שרוצים הרחבה בעניין, מומלץ לקרוא את הספר שהמלצתי עליו בדף הראשון של הדיון

אבל זה בדיוק מה שהוא עשה כשר האוצר... הוריד גם את מס החברות וגם את מס ההכנסה וגם את מס הקניה וגם את מס ערך מוסף. את המיסים על רווחי הון הוא דווקא הגדיל.

אתה יכול להפסיק לבלבל את "מתנגדי הקפיטליזם החזירי" עם העובדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית על השאלה שלי ^^^

להוריד מיסים באופן גורף איננו מועיל לאיזון המשק אלא רק מקצין את המצב

איזון המשק יהיה ע"י הורדה של מיסים לסקטורים שאתה מעוניין לחזק ו / או לשתף בכלכלה באופן יותר אינטנסיבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאומר לך אין כסף פה משקר שקר גס, אתה תראה שלבחירות שיבואו יהיה מספיק כסף לתשדירים וכו', כמו שטייסים מקבלים ברייטלינג (אם אין כסף שיביאו שעון

מהבית כמו כולם :bash:) או אלף ואחת דוגמאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יהיה אי יעילות, תמיד יהיו בזבוזים, והתרופה למחלות האלה - שקיפות והפרטה

הזכרת שני דברים מקוממים אבל זניחים, אבל כדאי שכולם ידעו שהממשלה חייבת 536.4 מליארד שקל ומשלמת כל שנה 27.4 מליארד שקל ריבית

http://www.ag.mof.gov.il/NR/rdonlyres/82CB862F-0344-40BF-8277-552EEC422D90/0/SEP08.pdf

כל שר אוצר אחראי יהיה חייב לקצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יהיה אי יעילות, תמיד יהיו בזבוזים, והתרופה למחלות האלה - שקיפות והפרטה

הזכרת שני דברים מקוממים אבל זניחים, אבל כדאי שכולם ידעו שהממשלה חייבת 536.4 מליארד שקל ומשלמת כל שנה 27.4 מליארד שקל ריבית

http://www.ag.mof.gov.il/NR/rdonlyres/82CB862F-0344-40BF-8277-552EEC422D90/0/SEP08.pdf

כל שר אוצר אחראי יהיה חייב לקצץ.

שקיפות כבר יש ( חוק חופש המידע ) אממה מה - אתה צריך לחפש מידע שקבור בערמות של מידע שאיננו רלוונטי או בקיצור יש את חוק חופש המידע -אך אין חוק המפרט כיצד להציג אותו ( וגם אם היה - תצטרך לבנות מערך שלם שיעלה את ההוצאת )

הפרטה עם המחלה הידועה שלה - הפרטה לחברים .

הפיתרונות האלו יכולים להיות טובים אבל הפיתרון הנכון הוא שינוי שיטת הממשל , מהסיבה הפשוטה שעל משטר קלוקל אתה תצטרך רק להקים גופיי אכיפה שיעלו כסף ואילו על משטר ראוי אתה לא צריך והוא מתפקד עם גופי אכיפה מעטים מפני שהוא עובד במסגרת של איזונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...