הבחירות לכנסת מתקרבות. למי מ 3 המפלגות הגדולות תצביעו? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבחירות לכנסת מתקרבות. למי מ 3 המפלגות הגדולות תצביעו?

nineball

מי הרע במיעוטו מבין 3 המפלגות הגדולות?  

1228 הצבעות

1. 1. מי הרע במיעוטו מבין 3 המפלגות הגדולות?

Recommended Posts

נדפק לכם השכל : :screwy:

ההודעות שלי שוות לפחות תרד שלם :bash:

:lol: :lol: :lol:

ביבי כבר מכר לאליטות ויש כאלו שיגידו שהליכוד היא המפלגה הכי נקייה - כל המושחתים עברו לקדימה , שללא ספק מרכזת את רוב בעלי האינטרס העצמי הנקי מכל שליחות ציבורית ו / או חזון בכנסת . הכי חביב היה שאול שעבר ואחרכך לא ואחרכך כן עבר כאילו הוא עושה חשבון נפש "אני נקי מחזון אישי ?" "אני לא " "אני כן " "אני לא ".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכביש - אתה גורם לי לחשוב שאתה הוא הגרסה הפוליטיקאית של קרירין...

רק בדבר אחד אסכים איתך:

- אתה מאמין שדת היא פח הזבל של הקיום האנושי

--------

בכל מקרה, זה ידוע שהפוליטיקה בישראל נגועה ואין לנו בדיוק מועמד אידיאלי. למרות זאת, המועמד היחידי שיש לו ניסיון פרקטי בהנהגה ומתאים מבין כל סיר המתמודדים הוא לא אחר מביבי. אני לא לא מבין בכלל איך לעזאזל אנשים חושבים להצביע ללבני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש - אתה גורם לי לחשוב שאתה הוא הגרסה הפוליטיקאית של קרירין...

רק בדבר אחד אסכים איתך:--------

למרות זאת, המועמד היחידי שיש לו ניסיון פרקטי בהנהגה ומתאים מבין כל סיר המתמודדים הוא לא אחר מביבי.

אם לי היה כזה נסיון פרקטי, לא היו מקבלים אותי לשום עבודה בשוק.

ביבי היה כישלון, בדיוק כמו אהוד ברח, אה סליחה ברק, והדבר היחיד שטוב אצלו שעולה לי בראש זה שהוא לא מעוניין להקים מדינה פלסטינאית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מעריך את הרגשות ( ואת האיות המדוייק של הניק שלי - אז תודה וחוסר ההבנה שלכם - מעריציי - מתקבל בהבנה ובצניעות )

המועמדים של המפלגות הגדולות מושפעים ומקודמים על ידי אותם רעיונות ( כלכליים ) של בעלי ההון אי לכך ההבדל היחידי בינהם הוא קהל הבוחרים ופועל יוצא מכך סיגנון המכירה - רק מספיק לראות את ה"חבילות" שהם מספקים בדמות "ניבחרת" כזו או אחרת , גיוסים של אישים כאלו ואחרים דוגמת ברוורמן או בוגי ואיתם וכו'

ביבי לא היה מוצלח כמו שהוא היה בתקופה מוצלחת ובר און לא נפל ( ספקות יתקבלו בהבנה ) הוא רק בתקופה מחורבנת , לא יתכן שאנו פועלים בשוק גלובלי ולא יהיו השפעות על הכלכלה הישראלית שאיננה תלויה במדיניות האוצר - עובדה - מה קורה עכשיו ?

מדיניות כלכלית כמו שיש בישראל מיזה שנים רבות היא ריכוז המשאבים בידיי קבוצה נבחרת . ( פעם זה היה חברה ממפא"י דוגמת הקיבוצים ומקורבים וכו' והיום אילו חברים מוכשרים פחות או יותר וציוניים קצת פחות מיותר - ראה ערך עופר )

הממשלה מתוך עצלות ואכזריות כמו כן טיפשות וחוסר חזון החליטה על האסטרטגיה הכושלת הזו שאיננה מתאימה בהחלט לקיום של מדינה יהודית דמוקרטית לחופי המזרח התיכון ואי לכך המסגרת הזו קרי מדינה יהודית דמוקרטית לא תוכל להתקיים בצורת החזון של הרצל ו/ או הציוני ( לצערי ) בצורה הזו .

מדינה שלא דואגת לאזרחים שלה - האזרחים שלה לא ידאגו לה .

בבקשה לפתוח סקר ולראות כמה ממשתפי הפורום היו לוקחים דרכון של מדינה מערבית אחרת ( אם היו יכולים ) כמה היו מהגרים אם הייתה להם את האפשרות ? כמה נשארים רק בגלל שהם רוצים ? ( אני מקווה שבמספרים גדולים - אבל ... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, זה ידוע שהפוליטיקה בישראל נגועה ואין לנו בדיוק מועמד אידיאלי. למרות זאת, המועמד היחידי שיש לו ניסיון פרקטי בהנהגה ומתאים מבין כל סיר המתמודדים הוא לא אחר מביבי. אני לא לא מבין בכלל איך לעזאזל אנשים חושבים להצביע ללבני.

אני כנראה הולך להצביע לליכוד אבל מה שבטוח זה לא בגלל הניסיון הפרקטי של ביבי...

ביבי יהיה טוב כשר אוצר או כשר קשקשט (שר חוץ למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספי ריבלין התפקד לליכוד - כלומר פיסטוק האגדי התפקד לליכוד זה אומר משהו

יש כמה וכמה תותחים כבדים בליכוד שהם בהחלט כוכבי צמרת בעיני

ספי רבלין כמובן

בני בגין

גלעד ארדן

ביבי נתניהו

אם זה ימשך ככה סביר להניח שאני אצביא לליכוד בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספי ריבלין התפקד לליכוד - כלומר פיסטוק האגדי התפקד לליכוד זה אומר משהו

יש כמה וכמה תותחים כבדים בליכוד שהם בהחלט כוכבי צמרת בעיני

ספי רבלין כמובן

בני בגין

גלעד ארדן

ביבי נתניהו

אם זה ימשך ככה סביר להניח שאני אצביא לליכוד בסוף.

רוב המתפקדים החדשים(המפורסמים) לליכוד ראו את הסקרים והחליטו להצטרף, הם לא עשו זאת בגלל אידיאולוגיה משותפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד קורה לפני בחירות, זה לא משהו חדש

אם כי הגיוס לליכוד בימים אלה בהחלט שובר את כל השיאים.

ספי ריבלין עשה תעמולת בחירות לליכוד ב 84: http://www.youtube.com/watch?v=zWfzUkJSGj0

אני מחפש בנרות מערכון אחר שהוא עשה לליכוד שבו הוא משחק ארכיאולוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מאכזב מאד שייקה מהגששים.

הוא דמות קאלט והוא הולך לשמאל.איך אפשר????.בתור ימני שאוהב את המדינה אני לא מבין מה יש לנו כחברה לחפש אצל אויבנו.להם יש שמאלנים??

לערבים אין שמאלנים אין יפי נפש רק לנו.ששיקה אתמול הצהיר שהוא מצטרף לחיים אורון אני נורא נעלבתי וחשתי צריבה (חיים אורון למי שלא יודע זה מרצ)

כניראה שהוא מאמין שיהיה שלום (כן ממש..בן כמה כבר הסכם אוסלו המקולל?) וחושב שיש עם מי לדבר..(שילך לשתות קפה ביריחו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שכל מפלגות השמאל בעד לעשות שלום בכל מחיר, שיבושם לך.

זכותו המלאה להצטרף למר"צ, מה שגם שמר"צ ציונים לא פחות (ואולי יותר) מהליכוד, עבודה, קדימה ומפלגות רבות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שכל מפלגות השמאל בעד לעשות שלום בכל מחיר, שיבושם לך.

זכותו המלאה להצטרף למר"צ, מה שגם שמר"צ ציונים לא פחות (ואולי יותר) מהליכוד, עבודה, קדימה ומפלגות רבות אחרות.

כן נכון כל ההתבטואיות של בילין תמיד חיממו לי את הלב והציפו בי רגשות פטריוטים

בערך כמו שלושת חברי הכנסת הערבים שעושים משט לעזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שייקה עופיר היה שמאלני כמעט תמיד וזה בן אדם שהיה פה לא מעט זמן, חוץ מזה גם לשמאלנים מגיע ידוען לא? ::)

דודו טופז יצטרף לקדימה וניסגור חבילה :screwy:

בנימה יותר רצינית, זה בחירות 2009, למי יש יותר סלבס ואת מי.... דיי עצוב שחושבים על זה... :givemebeer:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נכון כל ההתבטואיות של בילין תמיד חיממו לי את הלב והציפו בי רגשות פטריוטיות

בערך כמו שלושת חברי הכנסת הערבים שעושים משט לעזה ...

זה שהוא לא חושב שצריך להלחם על כל פיסת שטח רק כי ערבים יושבים עליה ושצריך לדבר איתם, לא הופך אותו ללא ציוני. ותעשה לי טובה, אל תשווה לי אותו לערבים. יש הבדל בין לומר שצריך להחזיר את הגולן או לחלק את ירושלים לבין להיות היועץ של ערפאת ובו בזמן חבר בכנסת , או לנסוע לביקור בלבנון בזמן/אחרי מלחמה, לגלות פרטים סודיים ואסטרטגיים, תוך התחמקות מעונש בגלל החסינות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שייקה עופיר היה שמאלני כמעט תמיד וזה בן אדם שהיה פה לא מעט זמן, חוץ מזה גם לשמאלנים מגיע ידוען לא? ::)

דודו טופז יצטרף לקדימה וניסגור חבילה :screwy:

בנימה יותר רצינית, זה בחירות 2009, למי יש יותר סלבס ואת מי.... דיי עצוב שחושבים על זה... :givemebeer:

תאכלס עצוב לחשוב לאן הגענו מילחמת סלבריטאים, תרגילים מלוכלים בקלפי וסיסמאות קצרות וריקות מתוכן שמספקות פיתרונות קסם

בתאכלס שמעתי מMEIRPOLARIS פה בפורום יותר מידע מועיל על כלכלה ממה שמעתי מכל הפוליטיקאים גם יחד שרק זורקים סיסמאות

עמומות כל אחד עובד על קהל היעד שלו...

איפה העימותים הרצינים כמו שיש בארה"ב למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...