הבחירות לכנסת מתקרבות. למי מ 3 המפלגות הגדולות תצביעו? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבחירות לכנסת מתקרבות. למי מ 3 המפלגות הגדולות תצביעו?

nineball

מי הרע במיעוטו מבין 3 המפלגות הגדולות?  

1228 הצבעות

1. 1. מי הרע במיעוטו מבין 3 המפלגות הגדולות?

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין טעם להצדיע לו- סתם הפילו עליו תיק מסריח מסיבה לא ידועה.

כל העניין הזה לא היה צריך להתקיים.

יש מה להצדיעה לו, בניגוד לאומרי שרון שהתפתל נחקר ועתר ורק אחרי הכול כשלא הייתה לו ברירה אז "לקח" על עצמו אחריות

רמון ישר פינה מקום והסיבה שהוא נפל כך היא כי הוא ניסה לטפל במדינת הבג"ץ

מה שפרידמן עושה עכשיו רמון התחיל לפניו והתיק שהפילו עליו עצר את כל המפעל שלו לארגן מחדש את מערכת המשפט הקורסת שלנו.

תאכלס אני לא חושב שהיה עוד מישהו שהשקיעו בו כמו ברמון, המשטרה שאין לה כסף לניר טואלט שלח שני סוכנים לגבות

עדות מעדה פוטנציאלית לחול וגבבתה אותה בעזרת VC בחיבור לויני ... והכול בשביל נשיקה (בזמן שקצב האנס נהנה בלישכה שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצבעתי בסקר לליכוד אבל.....

אני מטבעי ימני קיצוני.ואני הולך להצביע למיפלגת התקווה ברשות אריה אלדד.הליכוד עבודה ואחורה לא ממש משנה לי.כולם בסופו של דבר ילכו לנשק

את החלוק של בבה יוסף.לדעתי צריך פה שלטון אחר.שלטון שאכפת לו מהארץ ולא רק מהכסף.הבעיה במפלגות הגדולות שהן איבדו את האידיאולוגיה.

לאף אחת מהן אין היום מצע.לרדוף אחרי אויבים לשלום עיוור ממש לא מתאים לי.לכן מיפלגות ימין קטנות לדעתי יעלו בבחירות הבאות.

תיראו את ההצהרות של ברק הטיפש - "ישראל מוכנה להחזרת הגולן לידי סוריה"

או של אולמרט "השלום עם סוריה קרוב מאי פעם"

באיזה עולם הם חיים??????

החיזבאללה חמוש פי 3 וחזק פי 3.לבנון בכלל לא מוכנה לדבר איתנו (והיא גרורה של סוריה שכביכול "מדברת" איתנו על שלום)

כאלה מנהיגים רק מחזקים את האויב ומחלישים את העם.אסור לתת להם לגיטמיציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

אני מטבעי ימני קיצוני.

...

שלטון שאכפת לו מהארץ ולא רק מהכסף.הבעיה במפלגות הגדולות שהן איבדו את האידיאולוגיה.

...

לרדוף אחרי אויבים לשלום עיוור ממש לא מתאים לי.לכן מיפלגות ימין קטנות לדעתי יעלו בבחירות הבאות.

מי לא?

אידיאולוגיה אי אפשר לאכול, מצד שני אי אשפר גם בלעדיה צריך למצוא את השביל באמצע

סביר להניח שיהיה ביזבוז קולות עצום על מפלגות קטנות, מה שוב לא יאפשר לנו ממשלה יציבה

ואנחנו נרוץ שוב לבחירות ...

שלום עיוור לא, אבל אל תשכח שמלחמה תעשה לך בתחבולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המלחמה, צריך לציין שאנחנו עבדנו לפי תוכנית רב שנתית שלא תיהיה מלחמה באזור ולכן גם הצבא לא היה מאומן ומצויד כנדרש

ואם לצרף את המודיעין החסר והלחץ הבינלאומי לסגור את הבאסטה אז זה כבר סיפור אחר.

גם פרץ למרות שהוא לא מתאים כלל לשום דבר לא אשם, אשמים זה כבוד מר מופז שרק מבזה כל תפקיד שהוא נושא בו והרמטכל

מודיעין חסר? לא חסר ולא נעליים, השאלה היא איפה (מה המודיעין שווה אם הוא שוכב בארון בבסיס כשהמ"פ בשטח לא מקבל את המידע?). לחץ בינלאומי הגיע רק אחרי כמה שבועות. פרץ תפקד כמו שצריך במלחמה האחרונה למרות כל ההאשמות. ומופז ביזיון אמיתי.

ולגבי השורה הראשונה שכתבת - אני רוצה שקודם כל תסכים איתי שלהחליט על תוכנית כזו זאת טיפשות, כשיש לך מצפון את חיזבאללה AKA איראן, סוריה ובתוך הארץ את הגדה, וזה בלי בכלל לדבר על עזה. ואחרי שהסכמת איתי על זה, תבדוק מי היה שר האוצר שכל הקיצוצים האלה התחילו.

יותר מזה, ביבי מאמין בגישה כלכלית קפיטליסטית דומה למה שיש בארה"ב, והמשבר הכלכלי מראה מה שהיא שווה. אבל אפילו אם נניח שהיא טובה - השאלה למי. לנו היא לא טובה, חד וחלק. אתם עוד תראו את ההסתדרות מתחזקת ומתעצמת בשנים הקרובות. ואני לא מדבר על השחיתות שלו (אתם חושבים שהוא פחות מושחת מאולמרט? תחשבו שוב).

ובנוסף לזה, אני ממש לא מאמין בדברים שהליכוד מאמין בהם.

הייתי רוצה להצביע לעבודה, אבל תראו מי נשאר שם. עבודה בראשות עמי איילון, עם אופיר פינס בתור 2, דני יתום ושאר ירקות הייתה מקבל את הקול שלי (ואפילו ברק בחמישייה הפותחת, לדעתי בתור שר ביטחון הוא יכול להיות מעולה). כמו שזה נראה כרגע, זה הולך להיות רחוק מזה. אולי אם אחרי הפריימריס הם ירכיבו רשימה שתתאים לי באופן אישי אני אחליט כן להצביע להם. מתוך 3 המפלגות הגדולות, נותרה קדימה. האלטרנטיבה זה מפלגה קטנה - אולי מר"צ, אבל הם קצת שמאלנים מידי. למרות שאם זה יהיה מר"צ או קדימה, אני בכלל לא בטוח מה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מעניין מי מצביע לקדימה?

אפילו אנשים שהצביעו לה בבחירות הקודמות מתביישים בזה (ולשמחתי אני לא הצבעתי לה).

איך לעזאזל היא מקבלת בסקרים 25 - 29 מנדטים?!

מה עשתה ציפי ליבני בהיותה שרת החוץ חוץ מהסכם הכניעה שלנו במלחמת לבנון השניה?

אני באופן אישי עדיין מתלבט בין הליכוד למפלגה ימנית יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מעניין מי מצביע לקדימה?

אפילו אנשים שהצביעו לה בבחירות הקודמות מתביישים בזה (ולשמחתי אני לא הצבעתי לה).

איך לעזאזל היא מקבלת בסקרים 25 - 29 מנדטים?!

מה עשתה ציפי ליבני בהיותה שרת החוץ חוץ מהסכם הכניעה שלנו במלחמת לבנון השניה?

אני באופן אישי עדיין מתלבט בין הליכוד למפלגה ימנית יותר.

זה שאתם מדקלם דברים שאחרים אמרו זה נחמד אבל זה לא הופך את זה לנכון.

למרות שאני מצביעה ליכוד או ימינה מלבד השוני בדעות אין לי שום בעיה עם קדימה או עם ליבני.

אם כבר בניגוד לליבני גם ברק וגם ביבי נכשלו באופן חרוץ כראשי ממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הצדעה.

הוא מעל בתפקידו הציבורי (בעבירה הרבה פחות חמורה ממה שהולך עכשיו בממשלה הנהדרת שלנו עם ראש הממשלה ירום כבודו)

והלך לכלא, כמו שצריך, אחד מהבודדים שעשו ככה.

אני לא אומר שאני מצדיק מה שהוא עשה או שהבנאדם ישר ו "כל הכבוד לו", אני מציין לטובה את העובדה שהוא יודע לקבל עונש.

אתה ליצן, שתדע לך.

אולי ניתן צל"ש לרוזנשטיין שהוא בכלא, אולי נטפח לאברג'יל על השכם כי הוא גבר שהוא מקבל את זה שמסגירים אותו לארה"ב? :screwy::kopfpatsch::screwy:

עמרי שרון שתק בחקירה שלו, (שמר על זכות השתיקה זה רק כינוי לבזיון שחבר כנסת מכהן לא עונה לחוקרים), צדיק גדול הוא לא, ומה שבטוח אם היה יכול הוא לא היה נכנס לכלא, אבל אף אחד לא שאל אותו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך להצביע הבחירות האלה, פעמים קודמות הצבעתי עלה ירוק וכל פעם העלו את אחוז החסימה שהם לא יכנסו (פאשיסטים!!!),

גם כבר הייתי בסרט הזה של ברק ונתניהו ושניהם נכשלו כישלון חרוץ ככה שנראה שלא משנה מה מצביעים שום דבר לא משתנה,

לבחור בין שתי רעות אני לא מתכוון, אז אני מצביע ברגלים ולא הולך לבחור...

חוץ מזה ככה אני אוכל לבוא אליכם בטענות על כמה שהכל התחרבן עוד יותר :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ixslashix

תגיד לי אתה שפוי??? מי מצביע למפלגה שמצע שלה זה להפיץ סמים ולהפוך אותם לחוקים??

אתה בטוח שאתה רוצה מדינת חוק פה??.הרי ידוע שכל המפלגות הקיקיוניות החברתיות האלה כמו עלה ירוק ומרץ מבטיחות שטויות ואחר כך לא נכנסות לכנסת

כי הן מדברות רק שטויות.

אני טוען שכל מפלגה שטובת המדינה לא בראש מעינה צריך לצאת מחוץ לחוק !!!

תנועה\מפלגה בכנסת שטובת המדינה לא בסדר העדיפות שלה לא תכנס לממשלה

תנועות כמו ש"ס בל"ד רע"ם שאלה תנועות חברתיות סקטוריאליות שאינם משקפות את כלל החברה לא צריכות לשבת בכנסת.הממשלה תדאג לנציג אחד

אחד !!!!!! לכל ציבורי המיעוטים שיש בארץ.

נציגים ישלחו מכל ציבור מיעוטי וידאגו לשלוחיהם

ערבי

חרדי

דרוזי

אתיופי

ארמני

ולא צריך מפלגות מפגרות שיעשו טרור ממשלתי שנים על שנים.

נציג שלא יהיה ראוי ולא ישבע אמונים למדינה ויזדהה עם אויבנו יפוטר לאלתר !!!!

רק צריך ראש ממשלה ומפלגה גדולה שתעשה את השינוי הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין בשיטת ממשל פה, היא לא אמינה וכל הזמן מאכזבת, אם יש ציבור לא מבוטל של אנשים שרוצים סמים קלים למה לא לאפשר להם

את זה? זה מוריד פשיעה, משפחות הפשע כבר לא ירוויחו מזה, אולי המדינה אפילו תיצר מקומות עבודה מזה (יש פה אחלה אקלים לדברים כאלה ותעשיות

שלמות שאפשר לבסס על זה כמו טקסטיל למשל)ואפילו עשית מלא אנשים מאושרים...

מי שרוצה לעשות את זה יעשה אם זה חוקי או לא, זה פשע ללא קורבנות והפעם האחרונה שאני שמעתי על תאונה זה היה נהג שיכור לא מסטול ממריחואנה

(מסטול נוהג 40 קמ"ש בכביש של 90 ;)).

בטח שאני רוצה פה מדינת חוק, אבל חוק הגיוני ולא קטנוני, לדאוג למדינה זה קודם כל לדאוג לאנשים שבה...

צריך לפרק את מה שלא עובד ולעשות חדש, כמה שזה קשה מכל מני בחינות זה מה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מס הערות

פוליטקאי שפשע - הוא פשע כנגד כל האזרחים וצריך להענש בהתאם

אסור שיהיה לנציג ו / או ניבחר ציבור את זכות השתיקה !

" המפלגות " הן בסך הכול כמו ה"חבילות" התקשרות של החברות הסלולריות וכו' שבאות רק לקחת ממך יותר כסף .

בבחירות באות הליכוד יעלה מפני שהם הלכו לאופוזיציה ולא היתבכינו ו / או מכרו את האידולוגיה שלהם למען כיסא ( כמו למשל העבודה ) ונתנו לצד השני קרי קדימה והעבודה לעשות את כל הטעויות .

אהה כן , עוד דבר שאני לא מבין ?

למה אומרים שביבי היה שר אוצר טוב ? הוא לא עשה כלום , היה לו יותר מזל משכל - הכלכלה תלויה בהרבה יותר גורמים מאדם אחד בלבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...