הבחירות לכנסת מתקרבות. למי מ 3 המפלגות הגדולות תצביעו? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבחירות לכנסת מתקרבות. למי מ 3 המפלגות הגדולות תצביעו?

nineball

מי הרע במיעוטו מבין 3 המפלגות הגדולות?  

1228 הצבעות

1. 1. מי הרע במיעוטו מבין 3 המפלגות הגדולות?

Recommended Posts

"טעון איש הקש " מאיר ( רון פול )

אין לי שום קשר לאדם ההזוי הזה. אני פשוט מסכים בכמה עניינים עם רון פול האמיתי

אתה מקצין את הדברים כדי להצדיק את עמדתך - תרגיע - יש עוד הרבה שלבים בין זה לזה .

אני בעד עזרה לעניים, לחולים ולקשישים. בעד ציבורית, בעד חינוך ציבורי. ובמידה מסויימת גם דיור ציבורי. אתה מקצין אם אתה חושב שאני חזיר קפיטליסטי שיקח אנשים עניים ויעשה מהם שימורי בשר למכירה במזרח הרחוק.

כלכלה שפויה היא אחת מהן - כלכלה שלוקחת בחשבון גם את ההפסדים ומשכללת אותם בתוך הדו"ח

אתה מדבר בססמאות, מה אתה מציע?

וכשהמיליארדר מחליט שהוא סוגר את המפער ומפטר אלפי עובדים שאין איפה לקלוט אותם ....... אז המיליארדר בסדר?

מוסרית הוא לא בהכרח בסדר, אז בוא נלאים הכל ונשלח מובטלים לנטוע יערות בעבודות יזומות כי אין לנו מה לעשות איתם.

ואם הוא פושט את הרגל.... מי אתה חושב שאח"כ משלם הכל? המדינה כמובן.

המדינה תשלם רק אם הוא פושט רגל, לעומת הסקטור הציבורי שבו המדינה תשלם בכל מקרה

מה זה משנה אם זה מפעל ממשלתי או פרטי, כל עוד הממשלה תדע לנהל אותו ביעילות, בהרבה מקרים עדיף עסק ממשלתי - כמובן תוך מניעה של יצירת מונופולים.

זה לא התפקיד של המדינה להחזיק נכסים. זה יוצר ניגודי עניינים ללא סוף, גורם למדינה להעלים מס (קצת פרדוקסלי, אבל זה קרה בישראל).

פואנטה היא שהפרטה היא לא מבורכת כמו שביבי עושה ממנה והרבה אנשים קונים את זה... ומה שקורה בתכלס הוא שהחברים של שר האוצר התורן זוכים במכרז וכמובן שאח"כ המערכת הכלכלית במדינה מפנה אליהם משאבים, כמו במצבים כמו עכשיו.

הפרטה גורמת לקופת המדינה להתמלא, ופותחת את המשק לתחרות וגורמת צמיחה. נערכו רפורמות מקיפות במערכות המכרזים של משרד האוצר והיום די קשה לתפור מכרז, למרות שאולמרט ניסה לתפור את המכרז להפרטת בנק לאומי וזליכה עצר אותו בשניים. איזה משאבים המדינה מפנה לעסקים בגלל המשבר? אתה מוכן לבדוק לפחות באופן שיטחי את העובדות לפני שאתה לוחץ על "שלח תגובה?"

7 שנים לקו טלפון? ניסית לחשוב פעם על הסיבה (בוא אני ארמוז - לאנשים אין כסף ללחם, לממשלה בקושי יש כסף לתקצב אותם, אתה צריך לנהל מדינה מתפתחת עם תקציב ששואף לאפס, וקו טלפון זה מה שמטריד אותך? הרבה ביקוש, מעט היצע, זה הכל).

אני מבין בש 1984 היה פה רעב ללחם ואיך שהוקמה פתאום נעלם הרעב והיה אפשר לחבר אנשים לקו טלפון בפרק זמן סביר :screwy:

חברת חשמל והנמלים אולי לא מתנהלים ביעילות ואף בבזבזנות ובשחיתות. ההבדל הוא שאם אתה מפריט את זה, אתה לא משפר את המצב.

מצידי שכל עובד נקיון ירוויח 200 אלף שקל העין שלי לא צרה, אבל לא כשאתה עובד בחברה ששיכת למדינה. הפרטה לתחרות תשפר את המצב- עובדה שהנמלים מתחרים אחד בשני, עוד דוגמאות מוצלחות: אפרידר, אל-על, הבנקים (ההפרטה היתה מוצלחת, עכשיו צריך לשבור את הדואופול).

שביתה? פיטורים המוניים והבאת עובדים חדשים וכו' וכו' (ואל תגיד לי זכות ההתאגדות... ע"ע שביתת המורים בשנה שעברה, שביתת הרופאים בסוף שנות ה-90 וזאת שתבוא עם סיום ההסכם [הבוררות שהביאה לתוספת בשכר נדחתה קרוב ל-9 שנים! 9 שנים! ... מהנדס חשמל עם הכשרה איכותית וארוכה כמו שרופאים מקבלים ירוויח בשוק האזרחי פי 2-3 מרופא ממנוצע. ואח"כ מתלוננים שאין רופאים...]).

בא נחפש מכנה משותף בין כל הדוגמאות שהבאת... מצאתי! גם המורים וגם הרופאים זה המגזר הציבורי. זה משרת את הטענה שלי יותר משלך אם הממשלה דופקת עובדים.

אף אחד לא רוצה פה מדינה סוציאליסטית או קומוניסטית כמו שהיו במזרח אירופה... מה אתם חושבים על המודל של הסקנדינביות?

בקשר לנורבגיה - שיש לך נפט זה מאוד נחמד. בקשר לשבדיה - אם הכל כל כך מוצלח למה יש שם הפרטה?, ופינדלנד גם עשירה במשאבים. אנחנו בישראל לא יכולים לממש את המודל הזה.

להפריט ולקצץ ולהגיע למודל האמריקאי יגמור את המדינה הזאת. עדיין לא מאוחר מידי להציל את המשק, אבל אם ביבי יישם את כל התוכנית הכלכליות שלו, בעוד 5-7 שנים, אל תגידו שלא אמרנו לכם.

לא משנה כמה פעמים אני יכתוב את זה... טוב אני ינסה הדגשה אולי זה יעזור ארה"ב עשתה ההפך במדיניות הפיסקלית ממה שאתם קוראים"ביביזם" הממשלה שם לא יעילה, מבזבזת כספים בכמויות לא נתפסות והחוב הציבורי הוא כבר 10.5 טריליון דולר. לזה אתה קורא "ביביזם?" אין כאן אף אחד נגד פיקוח ורגולציה, אבל אסור להיות בעד יעילות?

בנוסף, אני חושב שכדאי לכם לקרוא את זה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3631964,00.html

אני נגד "תוכנית ההצלה" במתכונתה הנוכחית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראשית - תוכנית ההצלה היא המשך למדיניות הממשלה הנוכחית והקודמת וזו שלפניה וכו' ( בעיקרון מזמן הקמת המדינה - לא היה פה סוציליזם - רק אמרו שיש - אבל מרכזיי הכח נשמרו בידיי קבוצות מסויימות , דבר שקורה בדיוק גם כיום , רק הקבוצות השתנו - השיטה נותרה אותו דבר .

שנית - אני לא מדבר בסיסמאות , אני מדבר בעקרונות , או כמו שאמר אבו נימר :" יא איבני , תירצה להיות עשיר ?! תבזבז פחות ממה שאתה מרוויח ".

ההמשלה במכוון מונעת מאזרחים להיות שותפים בפעילות כלכלית ומיותר לציין עיניינים כמו ביטול קיצבה למשפחות חד הוריות באם האם יוצאת ללימודים ( אינני יודע מה המצב כיום - אני חושב שמשהו שם תוקן - אבל אפשר להבין את הכוונה ) או נניח רשם הקבלנים שמערימיםן את כל הקשיים שבעולם וכולם בירקרטייים בלבד ואין להם דבר וחצי דבר עם מקצועיות כדי שלא תהיה קבלן ותמשיך להיות חאפר , או תנאי סף בילתי הגיוניים בעליל לממיכרזים של המדינה ועוד כהנה וכהנה , שלא לדבר על ביזבוז הזמן הנוראי שעל אדם לעבור במשרד ממשלתי והמגזר הציבורי השמן ביותר וחסר היעילות ? מתי מישהו באיזה משרד אמר בוא נעשה תוכנית התייעלות שאיננה גוררת פיטורין ?

טוב , ממש לא חשוב , אתה עוד ילד שקרא איזה ספר או שניים וחושב שעולם מצוי בספרים או בדימיון שלו ( עם כל הכבוד ) אתה צריך לחיות מעט ולהכנס לאינטראקציה עם העולם סביבך כדי להבין איך הדברים פועלים באמת והאמת היא שזו מלחמת אינטרסים , חד וחלק וכל מה שנכתב בספרים - זה אינטרס של מישהו למכור לך ספר ותו לא , האמת ?? היא משהו שבן אדם עושה ולא תאוריה או הנחה שנשמעת יפה מעל דפי פורום , אם המדינה לא תדאג לאזרחים שלה - האזרחים שלה לאט ידאגו לה - נקודה . מילחמת אינטרסים . ( ושום זיבולי מח של שר אוצר כזה או אחר לא יעזר , כי את האמת האזרח מרגיש ברחוב , הוא הולך גונב , הוא רוצח , הוא שודד - ואתה צריך לשלם למשטרה וכו ' - הינה דוגמה - אבי ניר מנכ"ל קשת חטף כמה סטירות או יותר - רעש מהומה - כי הוא החתך הציבורי שהמדינה עובדת בשביל , אתה יודע כמה סטירות מחולקות ביום ואף אחד לא עושה עיניין ??)

ואם בתכלס - אני לא מצוי בסיפרי האוצר ואני לא מעוניין להשקיע את זמני בהרחבת השכלתו של מאן דהו כדי להתווכח ו / או להיות צודק בסעיף כזה או אחר , אבל הורדות מיסים למיגזרים נניח שמשתכרים בין ארבע אלף ל 15000 אלף יועילו מאוד וכמו כן ההורדה צריכה להיות בצורה הדרגתית כלומר לא באחוזים קבועים אלא במדרגות קרי ככול שהשכר שלך נמוך יותר האחוזים יהיו גבוהים יותר כך שלכל המגזר העובד תהיה העלאה שווה בשקלים ( לא באחוזים ) .

כמובן שאני בעד השקעה בבעלי הון - תמורת מניות ו / או ביטחונות ו / או ערבויות ו / או שותפות

כמובן שאני בעד עידוד הצמיחה על ידי הכשרה וסיוע לאנשים מתאימים לפתוח עסקים קטנים

כמובן שאני בעד הענקת סיוע למעסיקים אשר יקחו מובטלים לעבודה וכך נחלק את הקיצבה שליש לכל אחד - שליש למעסיק שלקח מובטל שליש למובטל שהלך לעבוד ושליש למדינה החזר - וזאת במקום לשלם קיצבה מלאה וכו' .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנית ההצלה היא המשך למדיניות הממשלה הנוכחית והקודמת... רק הקבוצות השתנו - השיטה נותרה אותו דבר .

ומה אתה אומר פה?

שנית - אני לא מדבר בסיסמאות , אני מדבר בעקרונות

GOOD FOR YOU :xyxthumbs:

ה ומיותר לציין עיניינים כמו ביטול קיצבה למשפחות חד הוריות באם האם יוצאת ללימודים... או נניח רשם הקבלנים שמערימיםן את כל הקשיים שבעולם וכולם בירקרטייים בלבד... ביזבוז הזמן הנוראי שעל אדם לעבור במשרד ממשלתי...

טוב , ממש לא חשוב

אתה כותב שהממשלה לא יעילה כשאתה בצד שרוצה להרחיב את סמכויותיה, לא מציע שום דבר ועובר נושא ::)

אתה עוד ילד שקרא איזה ספר או שניים וחושב שעולם מצוי בספרים או בדימיון שלו ( עם כל הכבוד ) אתה צריך לחיות מעט ולהכנס לאינטראקציה עם העולם סביבך כדי להבין איך הדברים פועלים באמת

ואז אתה תוקף אותי אישית וטוען שאני לא מבין שום דבר :s07:

והאמת היא שזו מלחמת אינטרסים , חד וחלק וכל מה שנכתב בספרים - זה אינטרס של מישהו למכור לך ספר ותו לא , האמת ?? היא משהו שבן אדם עושה ולא תאוריה או הנחה שנשמעת יפה מעל דפי פורום , אם המדינה לא תדאג לאזרחים שלה - האזרחים שלה לאט ידאגו לה - נקודה . מילחמת אינטרסים . ( ושום זיבולי מח של שר אוצר כזה או אחר לא יעזר , כי את האמת האזרח מרגיש ברחוב , הוא הולך גונב , הוא רוצח , הוא שודד - ואתה צריך לשלם למשטרה וכו ' - הינה דוגמה - אבי ניר מנכ"ל קשת חטף כמה סטירות או יותר - רעש מהומה - כי הוא החתך הציבורי שהמדינה עובדת בשביל , אתה יודע כמה סטירות מחולקות ביום ואף אחד לא עושה עיניין ??)

נתק לוגי טוטאלי :s05:

ואם בתכלס - אני לא מצוי בסיפרי האוצר ואני לא מעוניין להשקיע את זמני בהרחבת השכלתו של מאן דהו כדי להתווכח ו / או להיות צודק בסעיף כזה או אחר

אולי במקום זאת תשקיע בהרחבת ההשכלה שלך... הטענה שלך היא "יש כלכלנים ומומחים לכלכלה, והם טועים, כי לי יש תאוריה משלי ואני לעולם לא טועה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין במילים , אז אני אנסה להסביר לך בציורים ,

תראה את הסמיילי הזה - :2girls: הברונטית מחרבנת אבל שתיהן מלקקות את החרא

עכשיו תתאר לך שהאדמונית היא השכבות המוחלשות והברונטית היא השכבות המחוזקות , אבל מה , רק שהברונטית לא עוזרת לאדמונית ללקק ,

זו פחות או יותר המדיניות הכלכלית של הממשלה , השכבות המוחלשות תמיד אוכלות את החרא של השכבות המחוזקות .

עכשיו תקרא את מה שכתבתי שוב , אתה מצליח להבין ? לא ? - אז קח לק :lol:

עברת את הגבול :nono:

בוא נעשה אינגרציה לכמה ת'רדים ונסכם:

- אתה גר "בחור"

- אתה מבין את הרצונות של הערבים

- אתה קונה מים מינרלים כי המים מהברז מגעילים אותך

- אבל אוכל בשר מורעל וירקות מלאים כימיקלים

- יש לך חוש לסמנטיקה אבל אין לך חוש ללוגיקה

- בטוח שמה שימנע את דליפת מאגר המידע הביומטרי זה חקיקה ותקנות

- יש לך תאוריות בקשר ליכולות של חייזרים, וטוען ש"שלוקים" זה האוכל שלהם

- אתה מתנגד לחוק דואר הזבל כיוון שהוא ידפוק את העסקים הקטנים

- קנית כרטיס קול זול וזרקת אותו כי הוא לא היה טוב יותר ממה שהיה לך

- אתה מתנגד לקפיטליזם חזירי, למעשה אתה קפיטליסט שאינו חזיר.

- אתה בעד הלאמה של חברות "חיוניות"

- אתה מתנגד לכל הקצבאות חוץ מלנכים וזקנים, אבל מתלונן שמבטלים קצבאות לאם חד הורית שיוצאת ללמוד

- אתה מבין את המקורות האמיתיים של המשבר הכלכלי

- ובכל זאת טוען שאתה לא מבין בכלכלה

- ובכל זאת טוען שאתה מבין בכלכלה יותר מנתניהו

- טוען שנתניהו היה שר אוצר מחורבן בזמן טוב כי אתה לא מצליח להסביר אחרת את הצמיחה באותם שנים

- אתה מאמין שדת היא פח הזבל של הקיום האנושי

- אתה מעדיף שאנשים יבנו לעצמם בתים

- מחלק את החברה הישראלית לשלושה זרמים, ומאמין שהם יהרגו אחד את השני בעוד לא יותר מ 15 שנה

- אתה מקפיד לעשות קורס עזרה ראשונה פעם בשנתיים

- מאמין ששיטת הממשל בישראל היא שורש כל רע, אבל לא מציע שום שיטה במקומה

- ולכן אתה מציע "אסטרטגיה" ולא שיטה

- מתנגד לזה שמיקרוסופט תמנע ממך להשתמש ב שלא שילמת עליו

- אתה לא מדבר בססמאות, אתה מדבר בעקרונות

קיפחתי אותך איפשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ליברמן הוא אדם מסוכן שיתן את הגשופנקא לסוף של המדינה הזאת.

אה, וכן, בניגוד לרוב האנשים שאומרים שהם יצביעו לו, באמת קראתי את המצע שלו, ויותר מפעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעייה עם ליברמן, אני תומך ברוב המצע של ביתנו.

חשוב שלליברמן יהיה כח רב בכנסת הבאה כדי שכח המיקוח של ש"ס ויהדות התורה יקטן

אבל אצביע ליכוד בגלל המדינוית הכלכלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש פה שתי אלטרנטיבות, אני לא יודע מה יותר גרוע:

ביבי עם ש"ס וקדימה או ביבי עם ליברמן וש"ס/קדימה (ומי שחושב שביבי לא ישב בממשלה עם הדתיים.. טועה.. וכמה שאני לא תומך בביבי, אם יש מפלגות שאני פחות תומך בהן, אלו הן הדתיות, ואני מקווה מאוד לטעות בקטע הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אני יודע מה יותר גרוע בשבילי...

אם ביבי ייבחר, שום ויכוח לגבי השדה תעופה במגידו לא יהיה.. ימטוסים ימריאו לי מעל הראש יומם ולילה..

שיבנו בנגב.. או ירחיבו בחיפה, השקט מתאים לפריפרייה..

ביבי ימכור אותנו לאליטות !

וקדימה ? אין יותר קדימה. כבר מזמן כולם הבינו שקדימה ברובם, אם לא כולם מושחתים..

שמת לב ידידי מה הוזל ממש אתמול ? הדלק. ומה עומד להתייקר בתחילת ינואר ? התחבורה הציבורית,

בזמן ש"כבוד" השר ימלא את הוולוו שלו בפחות כסף, האזרח שאין באין באפשרותו לממן וולוו, ישלם יותר על הת.הציבורת, איפה אנחנו חיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

for the record, שים לב ששני שרי האוצר האחרונים יוצאי הליכוד, אחד מהם הולך לשבת בבית סוהר והשני (הנוכחי) ימני קיצוני בדעותיו הכלכליות-חברתיות... לא מפתיע אותי במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברת את הגבול :nono:

בוא נעשה אינגרציה לכמה ת'רדים ונסכם:

- אתה גר "בחור"

- אתה מבין את הרצונות של הערבים

- אתה קונה מים מינרלים כי המים מהברז מגעילים אותך

- אבל אוכל בשר מורעל וירקות מלאים כימיקלים

- יש לך חוש לסמנטיקה אבל אין לך חוש ללוגיקה

- בטוח שמה שימנע את דליפת מאגר המידע הביומטרי זה חקיקה ותקנות

- יש לך תאוריות בקשר ליכולות של חייזרים, וטוען ש"שלוקים" זה האוכל שלהם

- אתה מתנגד לחוק דואר הזבל כיוון שהוא ידפוק את העסקים הקטנים

- קנית כרטיס קול זול וזרקת אותו כי הוא לא היה טוב יותר ממה שהיה לך

- אתה מתנגד לקפיטליזם חזירי, למעשה אתה קפיטליסט שאינו חזיר.

- אתה בעד הלאמה של חברות "חיוניות"

- אתה מתנגד לכל הקצבאות חוץ מלנכים וזקנים, אבל מתלונן שמבטלים קצבאות לאם חד הורית שיוצאת ללמוד

- אתה מבין את המקורות האמיתיים של המשבר הכלכלי

- ובכל זאת טוען שאתה לא מבין בכלכלה

- ובכל זאת טוען שאתה מבין בכלכלה יותר מנתניהו

- טוען שנתניהו היה שר אוצר מחורבן בזמן טוב כי אתה לא מצליח להסביר אחרת את הצמיחה באותם שנים

- אתה מאמין שדת היא פח הזבל של הקיום האנושי

- אתה מעדיף שאנשים יבנו לעצמם בתים

- מחלק את החברה הישראלית לשלושה זרמים, ומאמין שהם יהרגו אחד את השני בעוד לא יותר מ 15 שנה

- אתה מקפיד לעשות קורס עזרה ראשונה פעם בשנתיים

- מאמין ששיטת הממשל בישראל היא שורש כל רע, אבל לא מציע שום שיטה במקומה

- ולכן אתה מציע "אסטרטגיה" ולא שיטה

- מתנגד לזה שמיקרוסופט תמנע ממך להשתמש ב שלא שילמת עליו

- אתה לא מדבר בססמאות, אתה מדבר בעקרונות

קיפחתי אותך איפשהו?

:hizuk:

זה לא פעם ראשונה שאני אומר את זה.. אבל

מאיר אתה מלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מזל שצניעות זו התכונה הכי דומיננטית שלי.

מצחיק אותי איך שהוא משמיץ, מקלל, מגדף ונפתח פה על אנשים שמוכיחים שהוא טועה, ואז הוא מביא אותה ביציאה מתבכיינת של "אבל אתה בוחר לתוקף אותי אישית".

בכל אופן, המלעיזים ימשיכו להלעיז, מה זה משנה.. העיקר זה המתנדנדים שאותם צריך להביא לליכוד, בייחוד עכשיו שהצטרפו כ"כ הרבה אנשים איכותיים (תופסים טרמפ אבל עדיין איכותיים) והרבה מנדטים פירושו שהם כולם נכנסים. אני לא רוצה לחשוב מה יקרה אם קדימה תקבל כמות מנדטים כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...