הבחירות לכנסת מתקרבות. למי מ 3 המפלגות הגדולות תצביעו? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבחירות לכנסת מתקרבות. למי מ 3 המפלגות הגדולות תצביעו?

nineball

מי הרע במיעוטו מבין 3 המפלגות הגדולות?  

1228 הצבעות

1. 1. מי הרע במיעוטו מבין 3 המפלגות הגדולות?

Recommended Posts

כל עוד ש"ס קונטרול לא תהיה בממשלה, אין לי בעיה. החארות האלה הם גנבים בני גנבים, בושה לחובשי הכיפה.

אני לא רואה את העבודה יושבת יחד באותה ממשלה עם הליכוד, ככל הנראה קדימה והליכוד יחברו לממשלת אחדות לאומית ותהיה לנו ממשלת ימין. לא שזה רע, זה מצוין. אבל אני לא אבחר באף אחד מהם, כולם איכזבו אותי, גם ביבי, גם אהוד וגם לבני. כולם מחפשים את הכיסא ולא דואגים באמת לצרכים של העם. אז במקום לשבת בבית ולא לבחור, לפחות אבחר במפלגה שמייצגת חלק מהאינטרסים שלי, הירוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יואב היקר

אני לא שמאלני חסר דרך.אני ימני קיצוני ואם אפשר לומר יש לי זיקה לארץ הזאת.אני אומר שכל מי שאינו חושב על טובת המדינה לא זכאי להכנס לכנסת.

לעשוק את המדינה כדאי לצבור כח פוליטי זה לא דרך לשלוט.זו גניבה לאור יום.כל התנועות הסקטוריאליות הן דוגמא יפה לשאר המפלגות אבל הן שודדות את

המדינה ותו לא.

כל 3 המפלגות שציינת טובת המדינת לא ממש מעניינות אותן.אותי מעניין לדעת מי ינער אותן ויעיף את הטפילים האלה לכל הרוחות.

בקשר למפלגות שמאלניות כעלה ירוק ומרצ אשר מחפשים קולות צפים..אלה תנועות של אנשים שמחפשים אלטרנטיבות למפלגות הגדולות המושחתות ואלה

קולות שהולכים לאיבוד.כל מיפלגה אשר טובת המדינה ולא טובת ציבור יהיה אשר יהיה לא בראש העדיפות שלה לא מתאימה למצב הנוכחי שלנו.

ש"ס היא האויב הכי גדול שלנו כי היא גרמה למשבר כלכלי עמוק בסחיטה שלה לאורך שנים.

שלא לדבר שהיה אפשר להפוך את הציבור המפגר שלה לציבור יצרני אם היו מלמדים אותו משהו אחר מלבד תורה מטופשת.

בל"ד ורע"ם מיפלגות גיס חמישי שאמורות להוות גשר לשלום עם ערביי ובמקום זה מטיפות לערבי להקצין את עמדותיהם כלפי ולא למתן !!!!

מצאתי לא מעט ערבים שלא רואים בהן נציגים לשהם בכלל (לא יודע כמה דבריהם אמינים או לא )

לכן תנועות\מפלגות אשר משרתות מטרה דתית ציבורית ולא את כלל הציבור מהוות נטל וש"ס דוגמא מובהקת.

כישראלי ימני אותי לא מעניין יהודי חרדי או ערבי מוסלמי - אם שניהם מהווים נטל כלכלי או בטחוני שניהם איום בעיני !!!!!!

כלכלי - כסף יוצא ממשרד הפנים הדתות הרווחה - חרדי

בטחוני - כסף יוצא ממשרד הביטחון - ערבי

שניהם מהווים איום לכלכלת המדינה לא משנה לי כלל ולא מעניין אותי.לשניהם יש מפלגות שלא משנה כמה המדינה תיהיה במשבר זה

לא יעניין אותם בכלל."עוד מסגדים" "עוד בתי כנסת" "עוד כוללים" "עוד בתי מדרש"

ציבור אשר לא יצרני מקומו לא איתנו ולא על חשבוננו.

מיפלגה כזו או אחרת לא צריכה להיות חוקית ולא לשבת בכנסת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מה שהיה לי לומר אמרתי. אני לא יכול לומר שהדעה שלך לא נכונה, אני רק יכול לומר שלדעתי התפיסה שלך קצת מנותקת מהמציאות. יש סיבה שבארץ הבחירות לא אזוריות ונוצר מצב של ריבוי מפלגות (למרות שבתכלס גם אם הן היו אזוריות לא רק שהיית מקבל אותו בלאגן, זה היה עוד יותר גרוע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול בהחלט שהמצב היה יותר גרוע אבל כרגע המצב לא יותר טוב... :P :P

ה"עוגה" הפוליטית מחולקת ככה שני שליש של העוגה מחולקת בין 3 מיפלגות גדולות ושליש אחד מפוזר כ"פירורים" בין מיפלגות קטנות.

כמובן שהגוש דתי\חרדי\ערבי יהווה שוב ושוב לשון מאזניים כי אף פעם השמאל מרכז לא ישב עם הימין מרכז.

מצב בלתי ניסבל זה מביא אותנו לבחירות כל שנתיים במקום כל ארבע שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך, אבל תגדיר טרור. כל מפלגה עושה מה שהיא עושה כי בזה היא מאמינה. אם ש"ס לא נכנסת ואין קואליציה, או שהיא נכנסת לממשלה ויש קואליציה אבל בתמורה לקצבאות - אז מבחינתך ש"ס עשתה טרור, מבחינתם הם עמדו בהתחייבויות שלהם.

סליחה? איך עוד אתה קורה לפעולות של המפלגה המגזרית הזאת שכל מה שחשוב לה זה כסף?

אחרת אולי גם הרוסים צריכים להקים מפלגה שכל הרוסים יצביעו לה כמה זה לפחות 40מנדטים ושכל המצע שלה יהיה תנו לנו כסף

בהחלט שיטה מצוינת יש לשס ותאמת למה לא מפה נולדה מפלגת גמלאים ושאר שטויות...

לדעתך, לדעתי אם מספיק אנשים לא יצביעו זה הופך את הבחירות ללא תקפות ואולי יוביל למהפכה קטנה שבהחלט צריך פה וזו הדרך שלי

לבטא את זה, אבל אלו הפנטזיות שלי בכל אופן...

וכל פעם להעלות את אחוז החסימה רק כי אתה לא רוצה שמפלגה ספציפית תיכנס זה מושחט ועוד יותר גורם לי לרצות לעשות לי יום כיף ומסאג'ים

על חשבון יום הבחירות...

חוץ מזה שאני בגישתי שמאלני בערך (לא יודע למה זה מוגדר ככה) שכן אני מאמין שצריך להחזיר את מה

שכבשנו ולחזור לגבולות 48 (מה שקיבלנו), אבל באותו זמן אני אומר שאחרי שזה קורה ואם עוד יש בעיות אז אפשר מותר ולגיטימי

להיכנס באמא שלהם ולא להשאיר כלום (לכן אני לא בטוח שזה כל כך שמאלני ;)).

לי נראה יותר מטומטם להשתטף במשחק שאני לא מסכים איתו וגם ככה לא משנה כלום, אמרתי לך, אחרי שתצביע אני אוכל לבוא אליך בטענות...

חיים טובים יש לך, יום כייף של מסאגים.

מעניין רק שמכל המהפכות הללו של הצעירים לא יוצא כלום... וכל הדברים שהם מדברים עליהם אין להם מושג לגביהם בשיט

תן לי לנחש אתה גם לא הלכת לצבא כי *הכנס את התרוץ השמאלני יפה הנפש כאן* אני לא יודע עם אי פעם ההורים שלך

עשו לך שיעור מאיפה בא הכסף והסבירו לך שזה הרבה זעה ועבודה קשה צריך להשקיעה בשבילו

אז אתה תופתע לגלות שגם המדינה שאתה חיי כל הדמוקרטיה החופש והמסגים זה גם עבודה קשה.

ואם כבר שיעור היסטוריה קצר, ב48 אושר לנו ולערבים להקים מדינה רק שהערבים במקום לבחור בדו קיום ושלום בחרו

במסע איטבח אל יהוד GANG BANG STYLE והפסידו אבל לא לפני שירדן ומצרים כבשה את השטחים שאתה מתיחס עליהם

ובשת 67 כאשר אנחנו הצלחנו למנוע סרט המשך של הסדרה הנ"ל אנחנו הצלחנו לכבוש שטחים אלו מירדן וממצרים

ואנחנו שמרנו עליהם בשביל גבולות ברי הגנה בשביל ימי מסאגים ולא צבע אדום במשך 60שנה.

ומכיוון שאנחנו חתמנו על הסכמי השלום עם מצרים וירדן והם העבירו את השטחים לידנו הם שלנו.

כך שכל הגבולות שאנחנו מדברים עליהם במסגרת תהליכי שלום למינהם אלו גבולות של הכרה של באוטונומיה בגבולותיה

והגבולות המדוברים איתם והקשר שלהם לקו זה או אחר הוא סימלי ולא חוקי. [br]פורסם בתאריך: 29.11.2008 בשעה 02:46:30

יכול בהחלט שהמצב היה יותר גרוע אבל כרגע המצב לא יותר טוב... :P :P

ה"עוגה" הפוליטית מחולקת ככה שני שליש של העוגה מחולקת בין 3 מיפלגות גדולות ושליש אחד מפוזר כ"פירורים" בין מיפלגות קטנות.

כמובן שהגוש דתי\חרדי\ערבי יהווה שוב ושוב לשון מאזניים כי אף פעם השמאל מרכז לא ישב עם הימין מרכז.

מצב בלתי ניסבל זה מביא אותנו לבחירות כל שנתיים במקום כל ארבע שנים.

לדעתי מצב שבו פחות מפלגות זה מצב יותר טוב, כל הרעיון של מבחר של מפלגות בשביל לתת יצוג יותר טוב למיעוטים

פשוט מגוחכך כי במצב היום לא המיעוטים ולא אף אחד אחר לא מקבל יצוג כי לא יכולה לקום ממשלה יציבה שיכולה לממש משהו עד הסוף.

הדבר היחיד שיכול לשמח אותי בבחירות שלנו יהיה הוצאה של הפוליטיקה מהמינוים (למרות שזה כמו לומר הוצא של הפוליטיקה מהפוליטיקה).

נמאס לי לראות מופז לא משנה באיזה תפקיד או פרץ או חצי מצמרת המשטרה אני רוצה לראות אנשי מיקצוע, ביצועיסטים ולא את שארית הפלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיים טובים יש לך, יום כייף של מסאגים. ([glow=red,2,300]ימותו קנאים [/glow] ;))

מעניין רק שמכל המהפכות הללו של הצעירים לא יוצא כלום... וכל הדברים שהם מדברים עליהם אין להם מושג לגביהם בשיט

תן לי לנחש אתה גם לא הלכת לצבא כי *הכנס את התרוץ השמאלני יפה הנפש כאן* אני לא יודע עם אי פעם ההורים שלך

עשו לך שיעור מאיפה בא הכסף והסבירו לך שזה הרבה זעה ועבודה קשה צריך להשקיעה בשבילו

אז אתה תופתע לגלות שגם המדינה שאתה חיי כל הדמוקרטיה החופש והמסגים זה גם עבודה קשה.

ואם כבר שיעור היסטוריה קצר, ב48 אושר לנו ולערבים להקים מדינה רק שהערבים במקום לבחור בדו קיום ושלום בחרו

במסע איטבח אל יהוד GANG BANG STYLE והפסידו אבל לא לפני שירדן ומצרים כבשה את השטחים שאתה מתיחס עליהם

ובשת 67 כאשר אנחנו הצלחנו למנוע סרט המשך של הסדרה הנ"ל אנחנו הצלחנו לכבוש שטחים אלו מירדן וממצרים

ואנחנו שמרנו עליהם בשביל גבולות ברי הגנה בשביל ימי מסאגים ולא צבע אדום במשך 60שנה.

ומכיוון שאנחנו חתמנו על הסכמי השלום עם מצרים וירדן והם העבירו את השטחים לידנו הם שלנו.

כך שכל הגבולות שאנחנו מדברים עליהם במסגרת תהליכי שלום למינהם אלו גבולות של הכרה של באוטונומיה בגבולותיה

והגבולות המדוברים איתם והקשר שלהם לקו זה או אחר הוא סימלי ולא חוקי. [br]פורסם בתאריך: 29.11.2008 בשעה 02:46:30

לדעתי מצב שבו פחות מפלגות זה מצב יותר טוב, כל הרעיון של מבחר של מפלגות בשביל לתת יצוג יותר טוב למיעוטים

פשוט מגוחכך כי במצב היום לא המיעוטים ולא אף אחד אחר לא מקבל יצוג כי לא יכולה לקום ממשלה יציבה שיכולה לממש משהו עד הסוף.

הדבר היחיד שיכול לשמח אותי בבחירות שלנו יהיה הוצאה של הפוליטיקה מהמינוים (למרות שזה כמו לומר הוצא של הפוליטיקה מהפוליטיקה).

נמאס לי לראות מופז לא משנה באיזה תפקיד או פרץ או חצי מצמרת המשטרה אני רוצה לראות אנשי מיקצוע, ביצועיסטים ולא את שארית הפלטה.

תראה, יש פה בפורום נטיה לאנשים לשפוט אותך והם אפילו לא מכירים אותך, את שירותי הצבאי המלא עשיתי בצנחנים (מרץ 02) ככה שאתה לא ממש קלעת, גם

עבודה קשה אני יודע מה היא, אני כלבן במיקצועי ושלא כמוך במזגן כל היום אני עומד על הרגלים ומאלף כלבים (עבודה פיזית ודיי קשה) ככה שגם פה אתה מפספס...

אם נמשיך את הפספוסים, יש מה שנקרא אמנת ג'נבה שלפי אחד הסעיפים שם אסור לכבוש שטחים שלא שיכים לך (אבל אני בטוח שידעת את זה :kopfpatsch:),

ככה שגם בהגדרת העולם שאתה חיי בו (ואתה לא מנותק כמו שאתה היית חושב או רוצה) את כובש אדמות שלא שלך ולא מגיעות לך בכלל גם אם נלחמת ומתת עליהם,

אתה עושה לעם אחר משטר צבאי פשיסטי ומצפה מהם שילקקו לך את הת** (ולמרות שאתה לא רואה את זה גם הם אנשים), מה לעשות זה לא עובד ככה, ואם הייתי בצד השני אולי גם אני הייתי נוהג כמותם.

למה החזרת את סיני (ועוד ממשלה ימנית!) אז היסטוריה זה גם לא ממש חזק אצלך (רואה קל לרדת על מישהו ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה? איך עוד אתה קורה לפעולות של המפלגה המגזרית הזאת שכל מה שחשוב לה זה כסף?

אחרת אולי גם הרוסים צריכים להקים מפלגה שכל הרוסים יצביעו לה כמה זה לפחות 40מנדטים ושכל המצע שלה יהיה תנו לנו כסף

בהחלט שיטה מצוינת יש לשס ותאמת למה לא מפה נולדה מפלגת גמלאים ושאר שטויות...

אבל אתה לא מבין. זו בדיוק המטרה של המפלגות האלה. ש"ס פונה לציבור החרדי (בעיקר הצפון אפריקאי) והמצע שלה מבוסס לא מעט על הטבות כלכליות. אתה יכול הכי לא להסכים עם זה שבעולם, ואני איתך בקטע הזה, אבל עצם קיומה ובחירתה הוא לגיטימי לגמרי! גם אם הדרך שבו המפלגה משיגה את ההטבות לא הכי לגיטימי (מצד שני, אתה חושב שביבי, ליברמן, ואפילו ברק וליבני, שיחסית נקיים, משיגים הכל באופן חוקי לגמרי?).

אי אפשר ליצור בארץ מצב של 2 מפלגות. הסיבה היא פשוטה - בשביל ליצור 2 מפלגות גדולות בלבד אתה צריך תשהיה תמיכה פחות או יותר רק במפלגות האלה. כלומר, לחסל את המפלגות היותר קטנות. אבל זה לא יקרה, כי כל עוד למפלגה מסוימת יש תומכים, היא לגיטימית לחלוטין, ואין לך שום דרך למנוע את זה, ובארץ זה נובע מהרכב האוכלוסיה הבעייתי שבנוי ממיעוטים בתוך מיעוטים בתוך קבוצות שונות באולוסיה (למשל, החרדים כמיעוט של הדתיים כמיעוט של היהודים). מצד שני, אתה לא יכול לבנות מפלגה שפונה אל כל היהודים, כי קשה עד בלתי אפשרי ליצור מצב שבו יש רעיון משותף שכולם מסכימים לגביו. למשל, חרדי מש"ס לא יסכים לשבת בממשלה או במפלגה עם חילוני שתומך בנישואים אזרחיים, וכדי ליצור מצב של 2 מפלגות גדולות, זה מצב ריאלי בהחלט).

מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שאני בגישתי שמאלני בערך (לא יודע למה זה מוגדר ככה) שכן אני מאמין שצריך להחזיר את מה

שכבשנו ולחזור לגבולות 48 (מה שקיבלנו)

אם נמשיך את הפספוסים, יש מה שנקרא אמנת ג'נבה שלפי אחד הסעיפים שם אסור לכבוש שטחים שלא שיכים לך (אבל אני בטוח שידעת את זה :kopfpatsch:),

ככה שגם בהגדרת העולם שאתה חיי בו (ואתה לא מנותק כמו שאתה היית חושב או רוצה) את כובש אדמות שלא שלך ולא מגיעות לך בכלל

יש רק בעיה אחת - את גבולות 48 כבשנו. מלחמת העצמאות, מכיר? מה שקיבלנו הם גבולות 47, כלומר גבולות תוכנית החלוקה כפי שאושרה בהחלטת האו"ם 181:

276px-PartitionPlan1947.PNG

רוצה לחזור לזה? כי הצידוק של הכללת כיבושי 48 בגבולות המדינה זהה בדיוק לצידוק להכללת כיבושי 67 בגבולות המדינה.

ולפני שמישהו ינסה - לא, החלטות 242 ו- 338 לא קובעות דבר בנוגע לגבולות. גם לא הסכמי רודוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, יש פה בפורום נטיה לאנשים לשפוט אותך והם אפילו לא מכירים אותך, את שירותי הצבאי המלא עשיתי בצנחנים (מרץ 02) ככה שאתה לא ממש קלעת, גם

עבודה קשה אני יודע מה היא, אני כלבן במיקצועי ושלא כמוך במזגן כל היום אני עומד על הרגלים ומאלף כלבים (עבודה פיזית ודיי קשה) ככה שגם פה אתה מפספס...

ככה שגם בהגדרת העולם שאתה חיי בו (ואתה לא מנותק כמו שאתה היית חושב או רוצה) את כובש אדמות שלא שלך ולא מגיעות לך בכלל גם אם נלחמת ומתת עליהם,

אתה עושה לעם אחר משטר צבאי פשיסטי ומצפה מהם שילקקו לך את הת** (ולמרות שאתה לא רואה את זה גם הם אנשים), מה לעשות זה לא עובד ככה, ואם הייתי בצד השני אולי גם אני הייתי נוהג כמותם.

למה החזרת את סיני (ועוד ממשלה ימנית!) אז היסטוריה זה גם לא ממש חזק אצלך (רואה קל לרדת על מישהו ;) )

כמו שצינת אותך אישית אני לא מכיר, לכין אני מגיב בהתבסס על דבריך ולכן כל הכבוד ותודה ששירת בצנחנים ואני שמח בשבילך שאתה יודע עבודה קשה מה היא אבל אתה לא נשמע כך (אולי פשוט לא ניסחת את עצמך כמו שצריך, קורא לי כל הזמן).

אבל כשאני ממשיך לקרוא את התגובה שלך ורואה דברים כמו 'משטר צבאי פשיסטי' אז אני לא חושב שטעיתי הרבה, כי רק ***** ישווה את פעולתנו לפעולות הנאצים.

ואם אתה כבר משחקים בקטנות אז לפי החוק הבינלאומי כדי לכבוש משהו צריך לכבוש את זה ממישהו, תזכיר לי מאיזה מדינה פלסטינית כבשנו משהו?

מעבר לזה יש גם את הנושא שהם התחילו את פעולות האיבה לכן זה שלא שאנחנו כבשנו זה הם הפסידו.

ומה קשור סיני?? סיני נכבש אחרי אגרסיה חוזרת ונשנת של הערבים עלמנת להעביר את אזור הקרבות מהגבול שלנו והוא הוחזר כחלק מתהליך שלום אחרי שהערבים הבינו שהתוקפנות שלהם לא משתלמת.

( ומי אמר שאני לא חושב שהם לא אנשים, אחד השותפים שלי הוא ערבי נו ו? )[br]פורסם בתאריך: 29.11.2008 בשעה 16:04:53

יש רק בעיה אחת - את גבולות 48 כבשנו. מלחמת העצמאות, מכיר? מה שקיבלנו הם גבולות 47, כלומר גבולות תוכנית החלוקה כפי שאושרה בהחלטת האו"ם 181:

276px-PartitionPlan1947.PNG

רוצה לחזור לזה? כי הצידוק של הכללת כיבושי 48 בגבולות המדינה זהה בדיוק לצידוק להכללת כיבושי 67 בגבולות המדינה.

ולפני שמישהו ינסה - לא, החלטות 242 ו- 338 לא קובעות דבר בנוגע לגבולות. גם לא הסכמי רודוס.

כמו שכבר צינתי, מבחינת החוק אין לא גבולות ולא נעלים, זה ששמאלנים מכת השלום מתעקשים לצייר אותם בספרי ההיסטוריה

זאת בעיה אחרת בדיוק כמו שהוכנסה ההמצאה נכבה... [br]פורסם בתאריך: 29.11.2008 בשעה 16:08:28

אבל אתה לא מבין. זו בדיוק המטרה של המפלגות האלה. ש"ס פונה לציבור החרדי (בעיקר הצפון אפריקאי) והמצע שלה מבוסס לא מעט על הטבות כלכליות. אתה יכול הכי לא להסכים עם זה שבעולם, ואני איתך בקטע הזה, אבל עצם קיומה ובחירתה הוא לגיטימי לגמרי! גם אם הדרך שבו המפלגה משיגה את ההטבות לא הכי לגיטימי (מצד שני, אתה חושב שביבי, ליברמן, ואפילו ברק וליבני, שיחסית נקיים, משיגים הכל באופן חוקי לגמרי?).

אי אפשר ליצור בארץ מצב של 2 מפלגות. הסיבה היא פשוטה - בשביל ליצור 2 מפלגות גדולות בלבד אתה צריך תשהיה תמיכה פחות או יותר רק במפלגות האלה. כלומר, לחסל את המפלגות היותר קטנות. אבל זה לא יקרה, כי כל עוד למפלגה מסוימת יש תומכים, היא לגיטימית לחלוטין, ואין לך שום דרך למנוע את זה, ובארץ זה נובע מהרכב האוכלוסיה הבעייתי שבנוי ממיעוטים בתוך מיעוטים בתוך קבוצות שונות באולוסיה (למשל, החרדים כמיעוט של הדתיים כמיעוט של היהודים). מצד שני, אתה לא יכול לבנות מפלגה שפונה אל כל היהודים, כי קשה עד בלתי אפשרי ליצור מצב שבו יש רעיון משותף שכולם מסכימים לגביו. למשל, חרדי מש"ס לא יסכים לשבת בממשלה או במפלגה עם חילוני שתומך בנישואים אזרחיים, וכדי ליצור מצב של 2 מפלגות גדולות, זה מצב ריאלי בהחלט).

מבין?

לא אני מבין מצוין, כל אחד לעצמו זאב, ז על המדינה ז על כולם, תנו לי, תנו לי, תנו לי - זאת שיטה אגואיסטית פרזיטית.

אני לא מבקש מצב של 2 מפלגות בלבד, אני מבקש מצב שנוכל להקים ממשלה בלי להפוך את התקציב שהכינו כלכלנים מומחים

לבדיחה פוליטית ולפזר מיליונים על כל מפלגה קטנה בשביל שנוכל להחזיק מעמד עוד שנתיים עד הבחירות המוקדמות הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שהנאצים המציאו את הפאשיזם, אתה טועה, בשום מקום לא אמרתי את מה שאתה חושב שאתה שומע...

ולא משנה שום תירוץ אתה כרגע לא רק מבחינתי אלא גם מבחינת העולם יושב בשטחים שלא שלך (סוג של פולש), מכיר את כל הטיעונים

הדתיים והציוניים והם לא עובדים עלי, יש עובדות בשטח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שהנאצים המציאו את הפאשיזם, אתה טועה, בשום מקום לא אמרתי את מה שאתה חושב שאתה שומע...

כן בבקשה בוא תפרט לי יותר על הפאשיזם והנציזם שלנו...

אני מת לשמוע כיצד אפשר להשוות את מכונת ההשמדה הנאצית אלינו, את הדיוק? היעלות? הגזים? המשרפות? אולי אנחנו גם עושים סבונים מהשומן של המתים?

לא כי פעם אחרונה שאני בדקתי בשנתיים האחרונות החמאס רצח פי שלוש יותר פלסטינאים ממה שלפי המספרים שלהם נהרגו עלידי כוחות הבטחון

ואני לא מדבר על מעצרים של טרוריסטים או עצור או שאני יורה אני מדברת על מתנגדי משטר הפגנות וחשודים בשיתוף פעולה

על אש חיה מרגמות מכות למוות ותליה.

ובכלל בכל האימות הפנימי בארץ (אם נספור רק את הפלסטינאים) אז ב60שנה נהרגו אותו מספר שהירדנים שחטו בשבועים

והסורים בחודש ומספר גדול פי עשר ב(ברח לי ) רואנדה? ועוד מקום שעוד יותר נהרגו (גם ברח לי :pissed: )

נכון, כי בעשרים שניים שהירדנים והמיצרים כבשו את השטחים שהמדוברים הם לא רק שלא עשו כלום לפלסטינאים

להפך הם רק דיכאוי אותם, בניגוד עלינו שאנחנו בנינו להם תשתיות, חינוך, סיפקנו להם עבודה וכו וכו וכו..

אז כן בבקשה תסביר לי שוב איך בדיוק הגעת למשטר פשיסטי ? או שאתה אחד מאלה שאוהבים לזרוק מילים סתם בשביל להעביר נקודה

צן לי לנחש 'השואה' הפלסטינית 'רצח עם' הפלסטיני ו'פושעי המלחמה' הישראלים ה'כובשים' והתקופנים שרק מנסים להשרות

פחד וטרור בלב הפלסטינאים שוחרי השלום שבמשך שנים מנסים להעביר לנו מסר של אחווה ודו קיום.

ולא משנה שום תירוץ אתה כרגע לא רק מבחינתי אלא גם מבחינת העולם יושב בשטחים שלא שלך (סוג של פולש), מכיר את כל הטיעונים

הדתיים והציוניים והם לא עובדים עלי, יש עובדות בשטח...

מבחינת החוק מה שאני אמרתי תופס, מבחינת העולם שכידוע תמיד אהד אותנו ומבחינת האום שחצי ממושביו הם של ערבים

שלאחרונה העבירו חוק שאסור להעביר ביקורת על האיסלם

כלומר נישואין של גברים בני 50 לתינוקות, סקס עם עוללים (סליחה עד גיל 9 רק אנלי לפי המופטי של אירן)

רצח כבוד, חוסא כבוד לזולת חוסר חופש דת ומה לא רצח עם ופעולות איבה שגובות עשרות אלפי הרוגים זה לא נתון לקריטיסזם

נו מה הרי יש את .

כך שתעשה לי טובה במקום להמציא טיעונים ולהסתתר מאחורי הטיעון אבל כולם כך אומרים בבקשה תנמק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה מכניס לי מילים בפה :-X, אין פה השוואה למישטר הנאצי, אפשרי להיות פאשיסט גם בלי להיות נאצי, דוגמא טובה

ועתיקה יחסית זה רומא למשל.

אם עמדת פעם במחסום צהלי אתה תדע בדיוק על מה אני מדבר...

וסתם לעיון http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A9%D7%99%D7%96%D7%9D

זה אגב מה שאתה מדבר http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה מכניס לי מילים בפה :-X, אין פה השוואה למישטר הנאצי, אפשרי להיות פאשיסט גם בלי להיות נאצי, דוגמא טובה

ועתיקה יחסית זה רומא למשל.

כהערת שוליים, אתה לא יכול לייחס שיטת שלטון מודרנית לאימפריה שלא קיימת כבר 1500 שנים. התפיסה ועולם המושגים שלהם הייתה שונה לחלוטין, אפילו תפיסת הלאומנות כפי שאנו מכירים אותה היום לא הייתה קיימת אז והתגבשה רק במהלך 150 השנים האחרונות. הפשיסטים באיטליה בשנות העשרים השתמשו בסמלים מתקופת האימפריה הרומית (כמו גם את מקור השם שנלקח מלטינית) וראו עצמם כממשיכי דרכם של האימפריה הרומית, אבל הם ממש לא היו כאלו.

וכן, היו מספר משטרים פשיסטיים בעולם (לא רומא כאמור) שלא היו נאציים, ספרד של פרנקו (אם כי הוא לא יישם את התורות הפשיסטיות ממש לאחר שנות הארבעים), מספר מדינות בדרום אמריקה (בעיקר בתקופת של החונטות הצבאיות) ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...