הבחירות לכנסת מתקרבות. למי מ 3 המפלגות הגדולות תצביעו? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבחירות לכנסת מתקרבות. למי מ 3 המפלגות הגדולות תצביעו?

nineball

מי הרע במיעוטו מבין 3 המפלגות הגדולות?  

1228 הצבעות

1. 1. מי הרע במיעוטו מבין 3 המפלגות הגדולות?

Recommended Posts

הבחור טוען (וצודק) שהמושג "ביבי דפק את החלשים" זה דמגוגיה זולה, אבל נמאס לו להתווכח שוב ושוב על העניין.

לך תסביר 40 רפורמות + קיצוץ של 10 מליארד שקל + הפרטות שמוזכרות ב "שיטת השקשוקה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבחור טוען (וצודק) שהמושג "ביבי דפק את החלשים" זה דמגוגיה זולה, אבל נמאס לו להתווכח שוב ושוב על העניין.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לגמרי מסכים עם הקביעה הזו, וזה למה כתבתי מה שכתבתי :kopfpatsch: זה שהוא הדגיש קטעים מתוך המשפט בשביל להוציא אותו יפה מהקשרו.... זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא "החיסרון" שלו לדעתי, אם כל אחד שהיה מעורב פה במחדל כזה או אחר היה פסול לבחירה, לא היה לציבור למי לבחור. הפתק הלבן היה מקבל 100% קולות.

הבעיה שלי עם ביבי היא הגישה שלו בעיקר, לא מה שהוא עשה. אני לא יודע למה לצפות אם אני אבחר בו, זו הנקודה.

הפלוס הגדול היא המפלגה עצמה, שכרגע מלאה בהרבה אנשים שכן הייתי רוצה בכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם קצת חיזוק כח לליכוד/ליברמן יהיה אפשרי להקים ממשלה עם מפלגה חרדית אחת בלבד. אולי יצטרפו גם הירוקים.

הירוקים הולכים להפתיע עם 4 מנדטים ויותר אתם רשאים לצטט אותי בעניין.

אני בספק שהירוקים יצטרפו לביבי כי הם שמאלנים

אני הייתי שמח שאני בספק שאם יעברו את אחוז החסימה אבל לצערי

תמיד יש לנו את הזוים שזורקים את הקול שלהם על מפלגות שאין להם מקום

כמו מפלגת הקשישים שהייתה ...[br]פורסם בתאריך: 26.11.2008 בשעה 10:18:39

אולמרט בהחלט היה ראש ממשלה רע. לא הכי רע, אבל בהחלט רע. אדם מושחת לחלוטין, שנכנס לתפקיד ראש הממשלה אחרי שכבר ביצע את אחד המחדלים שלו, לא יודע לפנות לרצונות הציבור, והיה עסוק מדי ב "תכנית ההתכנסות" שלו, שהוא שכח מה הולך מסביב. אותה תכנית פרחה באוויר אחרי פריצת מלחמת לבנון השניה, הוא נאלץ לזנוח את הרעיון הדבילי שלו, ומזל שכך.

לאף אחד פה אין קצר יותר, אנשים פתחו את העיניים ב 10 השנים האחרונות, אף אחד לא שוכח מה ביבי עשה, אבל הנקודה היא-

אף אחד גם לא שוכח מה אהוד ברק עשה, ואף אחד לא רוצה לדעת מה לבני תעשה (עם מפלגת האפסים השמאלנים שקוראים לה קדימה. כמעט כל אדם בעל ערך נטש אותה)

פתק לבן הוא פתרון רע, שכן הוא נותן לקולות הנותרים יותר משקל.

בסופו של דבר, אישית אני כנראה אצביע לישראל ביתנו, המפלגה היחידה עם רעיונות וקווים מנחים דומים (לפחות קצת) למה שבאמת צריך להתרחש פה, ונכון לעכשיו, לפי מה שידוע- בלי הררים של פרשות שחיתות.

אגב, את הפוסט הזה אני מסיים בהצדעה קטנה לעמרי שרון. למה?

נכון שהוא היה מעורב בפרשה כלשהי, אבל מצד שני- איזה מחברי הכנסת הנפלאים שלנו לא היו מעורבים בפרשה כזו או אחרת?

ובנוסף, עומרי שרון עשה משהו שאף אחד מהם לא עשה- קיבל את העונש שלו, והלך לשבת בכלא כמו שנגזר עליו. סתם לדוגמה, אם אדון אולמרט הנכבד היה אזרח מן השורה ולא ראש ממשלה, על דברים כמו שהוא עשה הוא היה מקבל בקלות 5-7 שנים בכלא.

אני לא יודע כמה אולמרט היה באמת מושחט, כי עד היום כמה שמעשיו של ראש הממשלה הם יותר נתונים שנוים במחלוקת בציבור הישראלי

כך גם מספר התיקים שנפתחים כנגדו.

מכל מה שאני קראתי וממה שאני מכיר רוב הדברים הם דברים יום יומים שכל חבר כנסת ואפילו אתם עושים.

לגבי המלחמה, צריך לציין שאנחנו עבדנו לפי תוכנית רב שנתית שלא תיהיה מלחמה באזור ולכן גם הצבא לא היה מאומן ומצויד כנדרש

ואם לצרף את המודיעין החסר והלחץ הבינלאומי לסגור את הבאסטה אז זה כבר סיפור אחר.

גם פרץ למרות שהוא לא מתאים כלל לשום דבר לא אשם, אשמים זה כבוד מר מופז שרק מבזה כל תפקיד שהוא נושא בו והרמטכל

ישראל ביתנו, יש לה כמה ראיונות מעולים וליברמן הוא איש של עיקרונות אבל חס וחלילה שאי פעם הוא יתקרב לכיסא ראש הממשלה.

עומרי שרון לקח על עצמו הכול כדי להסיט את האש מאבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל מה שאני קראתי וממה שאני מכיר רוב הדברים הם דברים יום יומים שכל חבר כנסת ואפילו אתם עושים.

הבן אדם ניסה להטות מכרז כדי שחבר שלו יוכל לזכות בגרעין שליטה של בנק - הוא ניסה לגרום לזה שלאחרים יהיה כדאי פחות לגשת למכרז, מה שהיה מוריד את המחיר שישולם למדינה במאות מליונים של דולרים (!), כמה מעטפות כסף או סידור טיסות למשפחה או 60,000 דולר שדרעי קיבל (ואני בספק) וישב 3 שנים זה כלום ליד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבעתי שרון ב 2003, הוא הבטיח לפני הבחירות (ואחריהם) "דין נצרים כדין תל אביב", הוא לא ממש הלך בדרך הזאת.

...

אם שרון היה אני הייתי בוחר בו.

עם כל ההכפשות שרון הלך בדרך הנכונה, הוא פשוט לא קיבל את ההזדמנות לשיים אותה ואי אפשר לשפוט בן אדם על חצי עבודה.

כל הראיון היה להעביר חזרה את הכדור למגרש של הערבים לתת להם לאכול את עצמם ולהבין מה זה החיים בלעדינו במקביל

לעשות את כל מה שביבי מציעה עכשיו.

מעבר לזה גם נגד שרון גם נגד ביבי וגם נגד אולמרט החקירות לא הגיעו לשום מקום (במקרה של אולמרט זה עדין).

רק שכזכור לי נגד ביבי התנופפה חקירה פלילית.

בנוסף לזה "דין נצרים כדין תל אביב" לכולם יש סיסמאות גם לביבי היו, גם ביבי הגיבור בדיבורים "הראה" לערבים

אחרי שהוא פתח את המערה הערבים התפרעו ולא רק שהוא לא עשה כלום, הוא כמו כולם התקפל ועד סוף החודש כבר רץ

לועידת שלום והבטיח לערבים את חברון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, את הפוסט הזה אני מסיים בהצדעה קטנה לעמרי שרון. למה?

נכון שהוא היה מעורב בפרשה כלשהי, אבל מצד שני- איזה מחברי הכנסת הנפלאים שלנו לא היו מעורבים בפרשה כזו או אחרת?

ובנוסף, עומרי שרון עשה משהו שאף אחד מהם לא עשה- קיבל את העונש שלו, והלך לשבת בכלא כמו שנגזר עליו. סתם לדוגמה, אם אדון אולמרט הנכבד היה אזרח מן השורה ולא ראש ממשלה, על דברים כמו שהוא עשה הוא היה מקבל בקלות 5-7 שנים בכלא.

תגיד, אתה רציני? :screwy: הצדעה? הבן אדם נכנס לכלא על מעילה בתפקידו הציבורי...

באמת חבל שחבריו הטובים לא מצטרפים אליו בקרוב, ובראשם ראש הממשלה אהוד חולמרט, רוני בראון, צחי הנגבי, הירשנזון ועוד אנשים "טובים" אחרים. מפלגה של מושחתים- פשוט לא ייאמן.

זה ממש לא "החיסרון" שלו לדעתי, אם כל אחד שהיה מעורב פה במחדל כזה או אחר היה פסול לבחירה, לא היה לציבור למי לבחור. הפתק הלבן היה מקבל 100% קולות.

הבעיה שלי עם ביבי היא הגישה שלו בעיקר, לא מה שהוא עשה. אני לא יודע למה לצפות אם אני אבחר בו, זו הנקודה.

הפלוס הגדול היא המפלגה עצמה, שכרגע מלאה בהרבה אנשים שכן הייתי רוצה בכנסת.

לגבי ביבי, אני נהייתי ימני בשנים האחרונות, אבל ככל שאני חושב על זה יותר, הבן אדם הוא פשוט סכנה למדינה, איך אני אצביע בשבילו? ראש הממשלה היחיד שהיה כל כך גרוע עד שקמה מפלגה שהמצע היחידי שלה היה לוודא שלא ימשיך כראש ממשלה (מפלגת המרכז, אם מישהו זוכר).

זוכרים איך הלך לרב ולחש לו באוזן שהשמאלנים שכחו מה זה להיות יהודים? זוכרים את שרה'לה? זוכרים את פרשיות השחיתות הקטנות שלו? זוכרים את הקריצות והתכמונים? כל השרים שהיו אז בליכוד פשוט צחקו עליו מאחורי גבו ואף אחד שם לא לקח אותו ברצינות. הבן אדם לא עמד בלחצים אז, אני לא מאמין שהוא השתנה, הוא פשוט לא יכול להיות ראש ממשלה.

מעצבן אותי שכדי להיבחר, ביבי הפסיק לדבר בציבור, כי הוא יודע שכל פעם שהוא יפתח את הפה אחוזי ההצבעה אליו יירדו. וגם כל האחרים לא יותר טובים. אתם יודעים מה המצע של ציפי ליבני? מה המצע של אהוד ברק? אין להם באמת מצע, אין כיוון, וזו הבעיה האמיתית שלנו. הם בקטע של להחזיר שטחים, אבל בלי תכנון לעתיד ובלי הסתכלות ריאלית על המצב הבטחוני והפוליטי. אולי רק כשיפלו טילים על תל אביב מישהו פה יתעורר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי ! איזה עצבני !

אקיצר - איכשהוא יצביעו לברק, ולביבי, וגם לכל מועמד אחר מהמפלגות הגולות. למה ? כי לכל אדם במדינה יש דעה משלו, גם אם לדעתך הוא טועה.

1. אני מכיר אנשים שדווקא מעריכים את קדימה (אני לא מבין אותם בגרוש !)

2. אנ מכיר אנשים שהיו תומכים גם בברק כראש ממשלה - רק כדי לא לראות את ביבי בשלטון (למרות שהרוב אומר אחרת).

3. יש פורום שמאמין בתוכנית ההתכנסות (למרות שעלינו להלקות את עצמנו רק על בסיס מצב המפונים מגוש קטיף).

4. בסופו של יום הקונצנזוס הוא שעומרי שרון קיבל עונש קל מידי.

5. אני מאמין בליברמן - אך אינני מסכים עם דעותיו.

6. להצביע על כל חברי הכנסת כמושחתים זה דבר חסר אחריות (למרות שהאינטואיציה התקשורתית היא כי 75% מהשלטון מושחט).

אגב - בבחירות הקרובות יש דברים מעניינים :

1. מה יקרה לגימלאים ? (בסופו של יום הם איכזבו את מצביעיהם).

2. מה יהיה על מר"ץ.

3. האם העבודה או קדימה יתרסקו ?

4. עד כמה רחוק תלך לה מלחמת ההשמצות ?

1. אני חושב שיש יותר מידי אנשים שנסחפו אחרי סיסמאות של CHANGE ומחפשים את מי להאשים.

2. אני חושב שברק יהיה שר בטחון מעולה וביבי יהיה ראש אוצר/שר חוץ מעולה אבל אף אחד מהם לא ראש ממשלה מעולה.

3. תוכנית ההתכנסות זה שטות של שמאלנים.

4. מי אכפת, כשאנשים מקבלים עונשים על נשיקות יותר כבדים ממי שמשתולל על הבולבול בבית הנשיא.

5. אני מסכים עם דעותיו של ליברמן - אני לא מאמין בו.

6. נגיד.

1. מפלגה מיותר ששלא הייתה אמורה לקום ותעלם.

2. אני מקווה שתעלם אבל כנראה שיש מספיק הזוים במדינה בשביל מנדט או שתים בעיקר עם המיתוג מחדש שלהם.

3. העבודה כן קדימה לא.

4. לא יודע תגיד לי אתה ?[br]פורסם בתאריך: 26.11.2008 בשעה 10:43:21

לגבי ביבי, אני נהייתי ימני בשנים האחרונות, אבל ככל שאני חושב על זה יותר, הבן אדם הוא פשוט סכנה למדינה, איך אני אצביע בשבילו?

...

תחשוב על זה כך, המדינה קודם כל צריכ יציבות שילטונית כך שהיום ביבי כמה שהוא לא מוכשר בתור ראש ממשלה

הוא הבחירה הטובה ביותר זה כמובן אם הליכוד מתאים לך מבחינת מצע ערכים והרכב.

מאותה סיבה אני אישית הולך להצביע לליכוד (או מפלגה ציונית דתית ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל ההכפשות שרון הלך בדרך הנכונה, הוא פשוט לא קיבל את ההזדמנות לשיים אותה ואי אפשר לשפוט בן אדם על חצי עבודה.

כל הראיון היה להעביר חזרה את הכדור למגרש של הערבים לתת להם לאכול את עצמם ולהבין מה זה החיים בלעדינו במקביל

לעשות את כל מה שביבי מציעה עכשיו.

ומה אני אגיד, זה עבד מצויין

רק שכזכור לי נגד ביבי התנופפה חקירה פלילית.

הייתה חקירה במשך שבועיים, שהתבררה ככלום

אחרי שהוא פתח את המערה הערבים התפרעו ולא רק שהוא לא עשה כלום, הוא כמו כולם התקפל ועד סוף החודש כבר רץ

לועידת שלום והבטיח לערבים את חברון.

עובדות זה לא הצד החזק שלך

נתניהו איים על ערפאת בטלפון ביום השלישי למהומות, תוך שעות חזר השקט

פרס התחייב למסור את כל חברון, נתניהו סירב לקיים את ההסכם ללא שינויים שיבטיחו שהאחריות על הישראלים תשאר בידי צה"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אני אגיד, זה עבד מצויין

תגובה רצינית.

הייתה חקירה במשך שבועיים, שהתבררה ככלום

באמת, אני דווקא זוכר חקירה פלילית שהגישה המלצה לכת אישום ורק היועץ המשפטי הציל אותו.

עובדות זה לא הצד החזק שלך

נתניהו איים על ערפאת בטלפון ביום השלישי למהומות, תוך שעות חזר השקט

פרס התחייב למסור את כל חברון, נתניהו סירב לקיים את ההסכם ללא שינויים שיבטיחו שהאחריות על הישראלים תשאר בידי צה"ל

לא מעניין אותו מה עשו קודמיו, מעניין אותי מה הוא הבטיח שהוא יעשה ואחרי הרבה זמן שהוא סוף סוף עשה

והערבים התפרעו בכל הארץ והחיילים שלנו נפגעו נהוא עשה? כלום, ארר סליחה הוא עשה שיחת טלפון ... (אפילו אולמרט עשה יותר)

בסופו של יום הסיכום הוא כזה, ביבי דיבר הערבים התפרעו, שום דבר לא קרה, ביבי רץ לועידת שלום והבטיח את חברון.

והנה בבקשה על זה דיברו סיסמאות של מנהיג חזק לעם חזק :kopfpatsch:

עריכה:

ואם אתה רוצה אנחנו יכולים לדבר על החיסול המדהים שהוא הוציא נגד משאל

שלא רק נכשל אלא שגם נתניהו שלח להם תרופה וגם שיחרר עשרות מחבלים ... (ובינהם גם אחד הסמלים שלהם אחמד יסין)

או אחרי זה כשהוק פחד להוציא צו הסגרה לארה"ב של מחבל מהחמאס כדי שהם לא יתחילו בפיגועים עוד הפעם. (זה כאילו רגיעה ליט לא?)

וזה רק מה שקופץ לי לראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה רציני? :screwy: הצדעה? הבן אדם נכנס לכלא על מעילה בתפקידו הציבורי...

באמת חבל שחבריו הטובים לא מצטרפים אליו בקרוב, ובראשם ראש הממשלה אהוד חולמרט, רוני בראון, צחי הנגבי, הירשנזון ועוד אנשים "טובים" אחרים. מפלגה של מושחתים- פשוט לא ייאמן.

כן, הצדעה.

הוא מעל בתפקידו הציבורי (בעבירה הרבה פחות חמורה ממה שהולך עכשיו בממשלה הנהדרת שלנו עם ראש הממשלה ירום כבודו)

והלך לכלא, כמו שצריך, אחד מהבודדים שעשו ככה.

אני לא אומר שאני מצדיק מה שהוא עשה או שהבנאדם ישר ו "כל הכבוד לו", אני מציין לטובה את העובדה שהוא יודע לקבל עונש.

ואכן, חצי מהמפלגה ה "נפלאה" הזו צריכה להיכנס לכלא, תפסו גל על התנופה ששרון נתן לה בזמנו והראו לכולנו איך חוגגים במוסדות השלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הצדעה.

הוא מעל בתפקידו הציבורי (בעבירה הרבה פחות חמורה ממה שהולך עכשיו בממשלה הנהדרת שלנו עם ראש הממשלה ירום כבודו)

והלך לכלא, כמו שצריך, אחד מהבודדים שעשו ככה.

אני לא אומר שאני מצדיק מה שהוא עשה או שהבנאדם ישר ו "כל הכבוד לו", אני מציין לטובה את העובדה שהוא יודע לקבל עונש.

ואכן, חצי מהמפלגה ה "נפלאה" הזו צריכה להיכנס לכלא, תפסו גל על התנופה ששרון נתן לה בזמנו והראו לכולנו איך חוגגים במוסדות השלטון.

אם כבר הצדעה, אני הייתי מצדיעה לרמון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...