הרצחת וגם ירשת -או- איך אתם מעיזים להפריע לי לגנוב! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרצחת וגם ירשת -או- איך אתם מעיזים להפריע לי לגנוב!

huber

Recommended Posts

חמוד ^^^

ואם אני משתק לו את הרכב באמצע הכביש המהיר וכתוצאה מיזה מישהו ניכנס בו מאחור ונוצרת תאונה איומה ומעורבים בה הרוגים והרבה דם ואמבולנסים וכו'

מותר לי לעשות זאת בגלל שזה הרכב שלי ? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

:goodposting:

גם אני לא מבין למה כולם מנסים להתחכם עם הדוגמא של המכונית.

ומה לעשות מי שמשתמש במערכת הפעלה פרוצה של ידעה שהוא לוקח על עצמו סיכון שמיקרוסופט יכולה לנעול את המחשב והוא יאבד מידע חשוב (במקרה הכי גרועה) ואני לא מדבר אפילו שמיקרוסופט רשאית לתבוע אותו.

כמו שמי שגונב יודע שהוא לוקח סיכון שהמשטרה תתפוס אותו וישלחו אותו לכלא, אולי נתבע את המשטרה על זה שהם לוקחים לאנשים את החופש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כאן שום התחכמות

כי גנבה היא לא חוקית ומוסכם שהיא מעשה שאיננו ראוי ( גם לגנוב ממיקרוסופט )

השאלה העומדת לדיון היא מה הגבול ?

ואין שום רשות למיקרוסופט לקחת את החוק לידים שלה - בשביל זה יש בתי משפט

מיקרו יכלו להגיש בקשה להגבל ו / או סעד משפטי בכל מדינה ובית המישפט יאשר או יבטל את הענישה ו / או יקבע את הגבולות של הענישה הזו .

והסינים מבינים זאת טוב מאוד .

כניראה לא כמו כמה מהפורום שאינם מבינים שאסור לקחת את החוק לידיים תחת שום אינצידנט ובטח לא חברה שמשרתת את הציבור ואוכלת מימנו הרבה ( מאוד )

ושיש חוק וסדר .

וחברות גדולות יכולות למרוח אותם באידואולוגיות מטופשות כדי להשיג עליהם יתרון יחסי ולהמשיך לשעבד אותם - יש אנשים שעבדים להיגיון ( פחח ) שלהם עד כדי כך שאינם רואים את המציאות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה שום לקיחת החוק לידיים, אנשים לא קנו את ה"זכות" להשתמש בתוכנה מבית , מונעת מהם את ה"זכות", הם לא פוגעים בו, הם לא גובים ממנו כסף הם רק מונעים ממנו להשתמש בתוכנה שלהם שהוא גנב.

כמו שמשהו ניכנס למקום שצריך לשלם כדי להיכנס, מישהו ניכנס בלי לשלם, אז הבעלים דורשים ממנו לצאת, אין פה שום לקיחת חוק לידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין תוכנה למכונית הו שביטול רשיון של תוכנה (במרבית המקרים) לא יכול לגרום לפציעה כלשהיץ בעצם זו דוגמא לא "כ מתאימה

אהממ מתכנת שעובד הרבה שעות על מחשב שאין לו רישיון, ולא שמר את עבודתו זמן רב, בום הלך הכל, הלכה עבודה של 200 אלף דולר :kopfpatsch: אבל זאת לא פציעה, אבל זאת עבודת חייו. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Every time they repainted the lines on the road, you'd have to buy a new car.

קראתי את כל 25 השורות.

בכל מקרה אם לזה אתה מתכוון, אז זה נכון לגבי OSX לא , רוב הגדול של התוכנות נתמכות גם בWINDOWS 2000, ויש תמיכה מושלמת בXP, שכבר חגגה 7 שנים לפני כמה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתכנת שעושה עבודה של 200 אלף דולר או "עבודת חייו" ידע שלא כדאי לא לגנוב ב100$ ולא לקחת את הסיכון.

וכנראה שאת זה שלא כדאי לעבוד הרבה זמן בלי לשמור הוא למד איפשהו בסמסטר הראשון באוניברסטיה... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...