הרצחת וגם ירשת -או- איך אתם מעיזים להפריע לי לגנוב! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרצחת וגם ירשת -או- איך אתם מעיזים להפריע לי לגנוב!

huber

Recommended Posts

לינוקס מספיק טובה לעבודה משרדית, יש סוליטר גם על , זה מכסה את נושא המשחקים (מבחינת משרדים לפחות). אין שום בעיה של גימור ונגישות. בחו"ל כוונתך לארה"ב ולמערב אירופה, לא לרוב מדינות העולם...

נכון, כוונתי לצפון אמריקה, יפן ומערב אירופה. את הסינים מנסים לחנך כי הם בדרך להפוך למעצמת על כלכלית. חוץ מהם אתה מכיר מדינות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

המדינה שאנחנו חיים בה וכל שכנותיה... אפריקה ודרום אמריקה.. הודו... רוסיה... אני יודע שחלק גדול מהמדינות האלו מאוכלסות בהמוני אנשים יחפים ושחומים, אבל אפילו שם יש מחשב פה ושם (לראש השבט, הוא שומר שם מתכונים לבישול מיסיונרים).

וד"א, צפון אמריקה זה גם מקסיקו, יש נטייה לשכוח את זה...

ושוב פעם, הגישה באירופה ובסין שונה מאוד מהגישה בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת מהם בכלל. מדינות עניות ומטונפות. באפריקה שבטים טובחים אחד בשני במימדים שלא נראו מאז השואה והעולם שותק. אתה חושב שאכפת למישהו אם ראש השבט משתמש במערכת הפעלה חוקית או לא?

וכן, אני מבין שראש סיני זה לא ראש אמריקאי, אבל אמריקאים מנסים לשנות את החשיבה שלהם. אם רוצה להצטרף למועדון המדינות המפותחות היא צריכה להתחיל להתנהג כמו מדינה מפותחת. אני לא מדבר רק על הפיראטיות, אלא גם על זיהום אוויר, זכויות אדם, זכויות עובדים ועוד ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת מהם בכלל. מדינות עניות ומטונפות. באפריקה שבטים טובחים אחד בשני במימדים שלא נראו מאז השואה והעולם שותק. אתה חושב שאכפת למישהו אם ראש השבט משתמש במערכת הפעלה חוקית או לא?

אתה סרקסטי, נכון?

וכן, אני מבין שראש סיני זה לא ראש אמריקאי, אבל אמריקאים מנסים לשנות את החשיבה שלהם. אם רוצה להצטרף למועדון המדינות המפותחות היא צריכה להתחיל להתנהג כמו מדינה מפותחת. אני לא מדבר רק על הפיראטיות, אלא גם על זיהום אוויר, זכויות אדם, זכויות עובדים ועוד ועוד.

מבחינת הסינים, הם כבר מזמן מדינה מפותחת, מאוד מזמן. אוי לך אם תרמוז לסיני שהוא בא ממדינה לא מפותחת! בזמן שבאירופה נלחמו בחרבות, הם ירו רקטות ושיגרו פצצות על אויביהם. בזמן מסעות הצלב, ספינות סיניות עצומות בגודלן (הסנטה-מריה של קולומבוס היא כמו הגלשן של צוברי לעומתן) שלטו באוקינוס הפסיפי והגיעו ככל הנראה עד לחופיה המערביים של אמריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ישמע לחדור. התוכנה בודקת אם ה OS חוקי או לא, אם לא , לא קרה כלום. אם כן, מחשיכה מסך.

אם אתה חוקי, לא קרה כלום. אם אתה לא, איך לעזעזל אתה יכול להתלונן?

אתה שוכח שבתחילת הWGA היה 20% טעות בבדיקה ועד עכשיו יש אחוזים לא מבוטלים של טעויות וזה לפני שסופרים את הזקנה

שקנתה מחשב עם והטכנאי התעצל לשנות את הCDKEY בGHOST (או פשוט לקח אותו לעצמו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחח , ויכוח על מוסיקה או מוזיקה

העובדות הן שמיקרוסופט מחשיכה לי את המסך בלי לקבל רשות לעשות זאת ועל דעת עצמה ובזה היא לוקחת את החוק לידיים

נניח מישהו גנב לי משהו

אני יכול לשפוט אותו ולהוציא את פסק הדין שלי לפועל ? רק ביגלל שאני יכול ?

בני אדם מסתבכים עם התובנות שלהם ולא רואים את המציאות .

הסיני גנב ממיקרוסופט

מיקרוסופט צריכה לפנות למשטרה . ( ואם לא היה ברור אז - נקודה )

הענישה של הרבה יותר רחבה ואיננה מידתית לפשע

ניגנב מימנה 100 דולר ? היא מענישה אותך במחשב ? :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3611637,00.html

לא ידעתי אם לצחוק או לבכות. למען האמת, גם לנו הישראלים מתאימה תגובה שכזו לפי המנטליות הרווחת בארץ.

לצחוק

:yelclap: מגיע לפיראטים !!!!!

זה עדיף משיטת הלחימה בפיראטים של הוליווד - להוציא גרועים לקולנוע ולבזבז לכולנו את הזמן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הרצחת וגם ירשת...זה "הגנב מגנב פטור"

מצד אחד הם צודקים כי זה מוצר שלהם והם עמלו ופיתחו אותו=>מגיעה להם משכורת לא?

מצד שני כניסה למחשבים של אחרים מבלי לידע אותם זה גם לא נכון.

לא יודע מה איתכם..אבל אני על פיראטי...ולא בא לי להתחיל לסגור לו את הפיירוול שהוא לא ידבר עם ...

למרות שזרוק לי סיריאל של MSDN איפהשהוא..צריך למצוא אותו..

וגם זה בעיה של הסינים אם הם מפגרים מספיק בשביל להוריד את ה WGA בעידכונים אז שיאכלו את מה שהם בישלו לעצמם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סתם עוד שטות... הדיון הזה רלוונטי לעכשיו, אבל תוך כמה חודשים (במקרה הרע)

כבר ימצאו איזה קראק לשטות הזאת, והכל יחזור ליהיות כמו שהיה.

מייקרוסופט הם לא החברה הראשונה שסובלת מפיראטיות, ועם כל הכבוד, כנראה

שהיא גם לא תיהיה זאת שתמנע אותה.

לכל סיר יש מכסה, ולכל טריק יש קראק... סמכו על הפיראטים מלוכסני העיניים שהם ידעו איך לטפל בעניין... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שאני יצרן מכוניות, ואני שומר את כל המכוניות שלי במחסן אחד ענק ונגיש לכולם, אז התקנתי ברכבים שאני מייצר מערכת זיהוי, שבודקת אם הנהג ברכב הוא הבעלים החוקי של הרכב ושהוא קנה את הרכב בכספו.

במידה והמערכת מזהה גניבה של הרכב (הנהג אינו הבעלים) היא משביתה את הרכב.

ואל תקחו את הדןגאמה הזו ותעשו בה דמגוגיות. יהיה קל מאוד למצוא בה פגמים, אבל הרעיון הוא ללא רבב.

זה פשוט, חכם, הוגן, ומעל לכל.. חוקי.

כל המתנגדים לשיטה של מייקרוסופט פשוט מתיפיפים.

מישהו גנב לך משהו, יש לך זכות לחבל לו במוצר, במוצר שלך!

שום נזק למחשב עצמו, רק מערכת ההפעלה הלא חוקית מוחשכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שאני יצרן מכוניות, ואני שומר את כל המכוניות שלי במחסן אחד ענק ונגיש לכולם, אז התקנתי ברכבים שאני מייצר מערכת זיהוי, שבודקת אם הנהג ברכב הוא הבעלים החוקי של הרכב ושהוא קנה את הרכב בכספו.

ואל תקחו את הדןגאמה הזו ותעשו בה דמגוגיות. יהיה קל מאוד למצוא בה פגמים, אבל הרעיון הוא ללא רבב.

מסכים! (כל עוד לפני שאתה קונה את הרכב מיידעים אותך שיש מערכת כזו ואתה מחויב להשתמש בה ע"מ להשתמש ברכב)

תוכנה נראית כמשהו מופשט. הדוגמא המפורסמת של "אם אתה גונב תוכנה למה אתה לא גונב קוטג'?" לאנשים מסוימים פשוט קשה לתפיסה כי תוכנה זה לא משהו פיזי שגנבת.

אם אתה גונב מכונית או חפץ אחר מחנות החנות מפסידה כסף כי נלקח משהו חומרני. אבל הרגע שמדברים על רשיון לתוכנה (נזניח את העלות של הדיסק התקנה וכל הספרות המצורפת) החנות לא הפסידה משהו חומרני אבל זה עדיין כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נקח את זה יותר לכיוון רלוונטי, הרכב נגנב, ובאמצע הנסיעה פתאום מזוהה שהנהג הוא לא חוקי והכל מושבת באמצכ כביש בין ערוני על 100 קמ"ש בלי יכולת לבלום לסטות או להשתמש בו בכלל. המממ אבל המוצר שלהם ואפשר "לכבות" אותו לגמרי כי הוא בעצם לא חוקי.

אה כן גם במה שאני רשמתי אפשר למצוא המון פגמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכותם של , למי שגנב מהם מוצר מסויים למנוע ממנו לעבוד.

ברור שיש ויהיו אחוזים בודדים של טעויות של הWGA, במקרה, כזה בשיחה טלפונית עם שירות לקוחות של MS אפשר יהיה לפתור את זה ואולי אפילו לקבל פיצוי אם זה עשה נזק בלתי הפיך, אבל זה כמובן רק ללקוחות שיש זכות להשתמש בתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחח ' date=' ויכוח על מוסיקה או מוזיקה

העובדות הן שמיקרוסופט מחשיכה לי את המסך בלי לקבל רשות לעשות זאת ועל דעת עצמה ובזה היא לוקחת את החוק לידיים

נניח מישהו גנב לי משהו

אני יכול לשפוט אותו ולהוציא את פסק הדין שלי לפועל ? רק ביגלל שאני יכול ?

בני אדם מסתבכים עם התובנות שלהם ולא רואים את המציאות .

הסיני גנב ממיקרוסופט

מיקרוסופט צריכה לפנות למשטרה . ( ואם לא היה ברור אז - נקודה )

הענישה של הרבה יותר רחבה ואיננה מידתית לפשע

ניגנב מימנה 100 דולר ? היא מענישה אותך במחשב ? :nono:

[/quote']

ואם מישהו היה גונב את הרכב שלך

בו יש לך אפשרות לשתק את כל מערכות הרכב מרחוק

ולמנוע מהגנב להשתמש ברכב בכל צורה, זאת נקראת

חדירה לפרטיות? לקיחת החוק ליידיים?

כולה שיתוק של מערכת, הם לא שמים אותך

במעצר או גובים ממך קנסות בכוח, כולה משתקים לך את המערכת(תאמין לי שזה עדיף מלהתבע ע"י

מייקרוסופט, להפסיד ושלשארית חייך לשלם להם את כל המשכורות שלך במצטבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...