הרצחת וגם ירשת -או- איך אתם מעיזים להפריע לי לגנוב! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרצחת וגם ירשת -או- איך אתם מעיזים להפריע לי לגנוב!

huber

Recommended Posts

קראתי את כל 25 השורות.

בכל מקרה אם לזה אתה מתכוון, אז זה נכון לגבי OSX לא , רוב הגדול של התוכנות נתמכות גם בWINDOWS 2000, ויש תמיכה מושלמת בXP, שכבר חגגה 7 שנים לפני כמה זמן.

אהה ובגלל זה מותר להם לקחת את החוק לידיים :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי העניין הופך לבעייתי ברגע שנכנס לעניין צד שלישי תמים.

ניקח דוגמא בה נגנב מכם צ'ק עליו מתנוססת חתימתכם מראש. הגנב משתמש בצ'ק על מנת לקנות טלוויזיה. הצ'ק מועבר כדין לחנות ממנה נקנתה הטלוויזיה. במידה והצ'ק יבוטל, בעל החנות יוכל לנקוט בהליכי הוצאה לפועל נגדכם, ובצדק - הוא הרי סיפק את הטלוויזיה ואין לו כל דרך לדעת כי הצ'ק גנוב.

לכן, על אף שהצ'ק שלכם ונגנב מכם, אין לכם כל זכות לבטל אותו במקרה זה. בהחלט יתכן שהיו אנשים שקנו גנוב ללא ידיעתם ועל כן אין למיקרוסופט שום זכות לחסום מחשבים באופן גורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי העניין הופך לבעייתי ברגע שנכנס לעניין צד שלישי תמים.

ניקח דוגמא בה נגנב מכם צ'ק עליו מתנוססת חתימתכם מראש. הגנב משתמש בצ'ק על מנת לקנות טלוויזיה. הצ'ק מועבר כדין לחנות ממנה נקנתה הטלוויזיה. במידה והצ'ק יבוטל, בעל החנות יוכל לנקוט בהליכי הוצאה לפועל נגדכם, ובצדק - הוא הרי סיפק את הטלוויזיה ואין לו כל דרך לדעת כי הצ'ק גנוב.

לכן, על אף שהצ'ק שלכם ונגנב מכם, אין לכם כל זכות לבטל אותו במקרה זה. בהחלט יתכן שהיו אנשים שקנו גנוב ללא ידיעתם ועל כן אין למיקרוסופט שום זכות לחסום מחשבים באופן גורף.

ופה נכנס העניין של החוכמה. כשמדובר בבן-אדם עם ראש על הכתפיים, רוב הסיכויים הם שהוא יפנה לחנות בעלת מוניטין גבוה ואמינה במיוחד, ולא יתפתה ל"סמי הטכנאי" שמציע לו את אותה מערכת ההפעלה בחצי המחיר. מבחינתי, אלה שרוצים לקחת קיצורי דרך, בדיוק כמו בעניין של כמה מאות שקלים בקניית מחשב מחנויות מפוקפקות - מגיע להם לקבל על הראש.

בדוגמא של הצ'ק שלך: אם אתה כל כך חסר אחריות, הגעת למצב שבו חתמת על צ'ק כלשהו והוא אבד \ נגנב ממך לפני שמסרת אותו לאדם הנכון - בעיה שלך. אף אחד לא אחראי לחוסר האחריות שלך חוץ ממך.

היית חסר אחריות ואיבדת צ'ק שחתמת עליו מראש? - תקבל על זה על הראש.

קנית מאדם מפוקפק בסיכון שהיא לא חוקית כדי לחסוך 100 שקלים? - תקבל על זה על הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של הצק פונים למשטרה.

במקרה של הווינדוס, צריך לבדוק מה אתה קונה קודם, אחרי שקניתה תפנה לבן אדם/חנות שמהם קניתה, אם זו חנות פנה גם למשטרה וגם לMS.

פחח ^^^

מראה כמה שאתה יודע :lol:

אם אתה לא רואה שמיקרו סופט לוקח את החוק לידיים ברגע שהוא פועל כנגד מי שליכאורה פעל נגדו ( ולא חשוב הצידוקים של שלי שלו מפני שאלו בדיוק הדברים והנושאים שנידונים בבית משפט )

ואו איזה רעיון אדיר - הרי מיקרוסופט עוד יכולים לבוא למדינה ( שבה ליכאורה הופרו זכויות הקיניין שלהם ולתבוע את המדינה הזו נניח על ההוצאות שהם חסכו למדינה - כי הם יטפלו כבר בפושעים הנאלחים --שוט הם בעצם כבר עושים את זה - מי אמר BSA ולא קיבל ? )

וביכלל אפשר יהיה לבטל את בית המשפט ( נגיד כבוד השר הניפלא והניכבד והאדיר והנהדר חוזה העתיד מאור ציון - פרידמן ) כי כל קונגלומט וחברה עשירה או בכלל כל בעל הון יוכל לקבוע מה העונש על מה שהוא יחליט ......

טוב אני לא רוצה להיסחף למרות שהמציאות יותר גרועה ממה שאני כאן ניסחף .

http://www.bsa.org.il/html/copyright.html

BSA Israel - Copyrights

איפה כתוב בחוק כאן שהם מוסמכים להיות המוציאים לפועל :bash:

אני מרגיש שאני מדבר עם חסידים שוטים

מיציתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש - אם היית מוריד משחק פרוץ ומשחק בו, ויום אחד היית מוריד עדכון ומגלה שאתה לא יכול להמשיך לשחק - גם אז היית מאשים את החברה בלקיחת החוק לידיים??

צר לי לבשר לך שזה בדיוק אותו הדבר.

אותם משתמשים שנחסמו חתמו על EULA שהם הפרו, והם הורידו בעצמם את העדכון שחסם להם את מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שמיקרוסופט מספקים לך מעין שירות.

במקרה הזה, השירות הוא מערכת ההפעלה.

וכמו כל חברה, יש לה את הזכות להפסיק את השירות הזה במקרה של הפרת החוזה (לדוגמה, אם לא שילמת עבור השירות...)

להשוואה - אם נגנב לך הטלפון, אתה יכול להתקשר לחברת הסלולר, ואז היא יכולה לחסום את המכשיר (שים לב - את המכשיר, לא את הסים) ככה שאי אפשר יהיה להשתמש בו. החברה בעצם מפסיקה את השירות למכשיר זה. זה לא דורש שום צו של בית משפט (אם כן, בתי המשפט היו טובעים בתביעות עוד יותר ממה שהם היום).

ויש עוד המון דוגמאות שמספק שירות יכול להפסיק לספק את השירות הזה, גם ללא צו בית משפט (לדוגמה - באונסר במועדון לילה או סדרן בקולנוע שמעיף אותך אם התגנבת פנימה ולא שילמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עשכביש בכביש" אני ממש לא מבין אותך (אבל בעצם מי יכול להבין אותך?)

לא נתקלת אף פעם בתוכנה (נניח אנטיוירוס של קספרסקי או נוד32) שמשתמשים בו בקוד לא חוקי?

לחברות הנ"ל יש רשימת BLACKLIST שמתעדכנת מדי פעם ובכל עדכון של החתימות הקוד שלך נבדק

במידה ומזוהה אצלך קוד לא חוקי, תוכנת האנטי וירוס נסגרת.

מה הבעיה עם זה? איזו "הוצאה לפועל" יש פה? על איזה חוק במדינה זה עובר?

באותה מידה, קנית אנטי וירוס עם רשיון לשנה, לאחר שנה ויום, במהלך עדכון של האנטי וירוס הוא מגלה שהרשיון נגמר והתוכנה נסגרת,

זה גם לא בסדר? או שהם צריכים לתת לך להמשיך להשתמש בתוכנה למרות שקנית רשיון לשנה ולחפש "סעד משפטי"?

חשיבה כמו של אנשים כמוך היא מקור לחוקים דפוקים,

אני מוכן לאחל לך מקרה עתידי שאולי יגרום לך להבין כמה החשיבה שלך מעוותת במקרה הזה:

אתה בן 50, סיימת את המשכנתא שלך והחלטת לקנות בית נוסף כהשקעה,

מצאת שוכר שנראה חביב, החתמת אותו על חוזה דרקוני שמונע ממנו שימוש לא נאות וביטול החוזה במידה ולא עמד בתנאים X ו Y

לאחר שנה, נגמר החוזה, אתה מבקש ממנו לפנות את הדירה, הוא מסרב, הוא כמובן גם לא משלם יותר.

אתה מתקשר למשטרה שתפנה אותו, היא אומרת שאסור לה לפנות אדם מביתו על פי החוק בישראל ומבקשת ממך בתקיפות שתפסיק להפריע להם במשמרת,

אתה מגיע לבית כשהוא בעבודה ומחליף את המנעול, הוא קורא למשטרה שפותחת עבורו את הדלת ובמקביל מגיש נגדך תלונה בגין החלפת המנעול.

אתה הולך לבית משפט ומנסה לפתוח בהליכים משפטיים לגירושו, בית המשפט מסרב לגרש אותו מהדירה (כי זה החוק) אבל אתה היית חכם,

שמת מראש בחוזה קנס של 1000 ש"ח ליום בגין אי פינוי הדירה לאחר סיום החוזה, בית המשפט מקבל את טענתך, אך לאור מצבו הכלכלי הרעוע

פוסק לו פריסת תשלומים של 100 ש"ח לחודש לשארית חייו, מזל שיש חוקים ששומרים גם על זכויות של גנבים, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופה נכנס העניין של החוכמה. כשמדובר בבן-אדם עם ראש על הכתפיים, רוב הסיכויים הם שהוא יפנה לחנות בעלת מוניטין גבוה ואמינה במיוחד, ולא יתפתה ל"סמי הטכנאי" שמציע לו את אותה מערכת ההפעלה בחצי המחיר. מבחינתי, אלה שרוצים לקחת קיצורי דרך, בדיוק כמו בעניין של כמה מאות שקלים בקניית מחשב מחנויות מפוקפקות - מגיע להם לקבל על הראש. ואם זה בן אדם שלא מבין יותר מדי בנושא, ותיהרס לו עבודה של חודשים כי MS חסמו לו את האפשרות להשתמש במחשב.

בדוגמא של הצ'ק שלך: אם אתה כל כך חסר אחריות, הגעת למצב שבו חתמת על צ'ק כלשהו והוא אבד \ נגנב ממך לפני שמסרת אותו לאדם הנכון - בעיה שלך. אף אחד לא אחראי לחוסר האחריות שלך חוץ ממך. למה להתעסק בטפל? - ואם היית מאוד אחראי, אבל קפצו עליך 5 אנשים ושדדו ממך כסף מזומן ואיתו קנו . אתה אדם אחראי ויש לך רישום של המספרים הסידוריים שעל השטרות, זה אומר שתוכל לבוא לחנות ולקחת את השטרות שלך חזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המגיבים על כך שעבודה של אדם נהרסת,

יש כמה עובדות בקשר לWGA של ויסטה:

1.זה לא קורה בבת אחת, המערכת מאבדת פונקציונליות בהדרגה

2.בכל שלב עד השלב "הקריטי" יש לך אפשרות לרכוש/להזין קוד חוקי

3.אין כמעט טעויות בתהליך הזה (המקרים של זיהוי של מערכת חוקית כלא חוקית בגירסאות החדשות של הWGA שואף ל0)

4.ובכל מקרה, לחיצה על כפתור הRESET מחזירה לכם את השליטה במחשב (בלי אבל תעשו במחשב מה שבא לכם :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז תגיד לי על אילו חוקים (לצורך העניין בישראל) עובר הWGA של מיקרוסופט

תתחיל מחוק העונשין ותתקדם כאוות נפשך

[br]פורסם בתאריך: 23.10.2008 בשעה 20:57:24

אגב, אם לא שילמת לחברת חשמל, הם יכולים לסגור לך את החשמל?

ונניח הם סגרו לך את החשמל ובמקרה היית באמצע עבודה סופר חשובה במחשב, יש לך מה לטעון נגדם בבית ההמשפט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש דברים רבים שאתה טוב בהם כגון : להטיח רפש ומדעי הקלקלה ואולי ברווזי גומי

יש דבר כזה שנקרא חזקת הנאה ( לדוגמא בקרקע , שמקנה זכות לשימוש גם בדבר שאינו שלך ומקנה לך זכויות על הקרקע )

ויש דבר כזה שנקרא בית משפט שקובע את גבולות החוק וצורת אכיפתו ושום דוגמא או מחשבה בעלמא שתיתפלסף ותתרץ ותתצדק לא יבטלו את קיום בית המשפט ואת החזקה שיש לו פירוש החוק .

הדרך דיון שלך איננה לטעמי ואין לי צורך ממשי לתת לך ו / או להסביר לך את דעתי

עריכה:

יש איסור לניתוק מים לבתים בדיוק מהסיבה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...