הרצחת וגם ירשת -או- איך אתם מעיזים להפריע לי לגנוב! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרצחת וגם ירשת -או- איך אתם מעיזים להפריע לי לגנוב!

huber

Recommended Posts

גם אתה חזק במדעי הדמגוגיה,

וכן אני יודע שאסור לנתק מים, בגלל זה השתמשתי בדוגמה של חשמל

חשמל, בדיוק כמו מערכת הפעלה הן לא מצרך שתמות בלעדיו (ובניגוד למים)

אתה ממשיך לדרוש שבית משפט יקבע את גבולות החוק ואכיפתו,

אז בוא תסביר לי קודם כל על איזה חוקים עוברת בשימוש בWGA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי, אז תגיד לי על אילו חוקים (לצורך העניין בישראל) עובר הWGA של מיקרוסופט

תתחיל מחוק העונשין ותתקדם כאוות נפשך אני מניח שיש משהו האוסר התקנה של תוכנה זדונית על מחשב זר

[br]פורסם בתאריך: 23.10.2008 בשעה 20:57:24

אגב, אם לא שילמת לחברת חשמל, הם יכולים לסגור לך את החשמל?

ונניח הם סגרו לך את החשמל ובמקרה היית באמצע עבודה סופר חשובה במחשב, יש לך מה לטעון נגדם בבית ההמשפט? עבור מה ששילמת אכן קיבלת, ועל כן לא תוכל לבוא בטענה כלפיהם. מוכרים מוצר דרך מתווך הדורש תשלום חד פעמי. אין למיקרוסופט שום זכות לחסום ששילמו עליה (גם אם שילמו לרמאי). תראה את הדוגמא שלי על הצ'ק או שטר הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש משהו האוסר התקנה של תוכנה זדונית על מחשב זר

אין פה שום דבר זדוני, כיבוי הפונקציונליות של מערכת ההפעלה זה משהו מובנה בויסטה

היה על זה פעם דיון נרחב בפורום

עבור מה ששילמת אכן קיבלת, ועל כן לא תוכל לבוא בטענה כלפיהם. מוכרים מוצר דרך מתווך הדורש תשלום חד פעמי. אין למיקרוסופט שום זכות לחסום ששילמו עליה (גם אם שילמו לרמאי). תראה את הדוגמא שלי על הצ'ק או שטר הכסף.

בגלל זה המסך לא "נכבה" (בכוונה בגרשיים כי זה לא בדיוק מה שקורה) בבת אחת

זה נעשה בהדרגה

בהתחלה קופצות לך הודעות שמתריאות ומייעצות לך לפנות למשווק או למיקרוסופט

לאחר מכן הAERO מפסיק לעבוד

בשלב הבא הגישה שלך להגדרות המערכת מוגבלת מאוד

השלב האחרון הוא נעילת היוזר מחוץ למערכת כשהדבר היחיד שהוא יכול לעשות זה להכניס קוד חוקי

מה הבעיה עם זה?[br]פורסם בתאריך: 23.10.2008 בשעה 21:15:43

בכל מקרה, בשום שלב אתה לא מאבד חומר שלך

(זה כמו לעשות SWITCH USER כשכל הדברים של המשתמש שאינו פעיל כרגע עדיין פועלים ויחזרו לאותו מצב כשתחזור לעבוד עם אותו יוזר)

כאשר התוכנה מזהה סינית לא מקורית, היא מחשיכה את שולחן העבודה של המשתמש, ואף חוסמת גישה לתוכנות מסויימות. המשתמשים יכולים לשחזר את שולחן העבודה באופן ידני, אך בכל 60 דקות המערכת מחשיכה אותו שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

לדעתי העניין בכל זאת בעייתי למדי. אם מוכיחה מעבר לכל ספק סביר שהמשתמש בעצמו גנב את מערכת ההפעלה זה עוד סביר(גם לא בטוח). אך היות ובמקרים רבים לאנשים מותקנת מערכת לא חוקית ללא ידיעתם, למיקרוסופט אין שום זכות להגביל אותם בשום צורה.

תחשוב שאני בא לבעל החנות ששילמו לו עם שטרות כסף ששדדו ממני, ומטיל עליו מגבלות כמו לא למסור את השטרות הללו כעודף, לא להפקידם בבנק וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי דיי (^^^) תמשיך :-[

את זה בדיוק צריך לברר בבית משפט על ידי אנשים שבקיאים בחוק ולא על ידי העמדה של אדם בפני מצב שהוא מוגמר ( כמו מסך חשוך )

הנוהל התקין של פעולת אכיפה הוא ראשית כל בית משפט ושם תדרוש איזה סעד שתרצה ויבאו הטיעונים בעד וכנגד אותו סעד .

מיקרו סופט איננה סוחר קטן בבסטה בשוק שמישהו גנב לו תפוח והוא רודף אחריו להחזיר את הגזלה ואל תנסה להוציא יחס ישר בינהם מיקרו סופט וחוקי האינטרנט הם ענף חדש במשפט וכל פעולה צריכה להיות מבורת ע"י בית המשפט ולא תהיה אנרכיה . ( כמו מה שמיקרו מדגימה היטב ובדיוק הנושא המדובר )

צר לי שאינני יכול להכנס איתך לעבי הקורה בפירוש חוקים מיכיוון שאינני עו"ד ואינני שופט - אבל אני מסתמך על הכלל " אי ידיעת החוק איננה פותרת " ומה שאיננו טיבעי לי כניראה איננו חוקי וזה לא טיבעי לי שיחשיכו לי את המסך מבלי לדון בנושא הזה מעט .

אבל בשביל הנחמדות שהפגנת פחח ,

Windows Genuine Advantage (‏WGA בקצרה) היא תוכנית של מיקרוסופט שנועדה למנוע שימוש פיראטי במערכות ההפעלה שלה. על מנת להשיג את המטרה הזו, מיקרוסופט מאלצת את הממשתמש להריץ תוכנית שבודקת האם העותק של מערכת ההפעלה שבידו מקורי. במקרה שהעותק אינו מקורי, נחסמת האפשרות להשתמש בשירותים שונים מתוך אתר מיקרוסופט כגון Update ומרכז ההורדות.

קרי פועלת בצורה אקטיבית לפגיעה קרי לענישה

כמו למשל אם אני מגן על הבית שלי בגדר חשמלית אשר נותנת זץ חשמלי שהורג אותך - זה כניראה חוקי בעולם של הברווזים

מישהו אמר שי דרומי ?

מה דעתך ?

מנה מנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

לדעתי העניין בכל זאת בעייתי למדי. אם מיקרוסופט מוכיחה מעבר לכל ספק סביר שהמשתמש בעצמו גנב את מערכת ההפעלה זה עוד סביר(גם לא בטוח). אך היות ובמקרים רבים לאנשים מותקנת מערכת לא חוקית ללא ידיעתם, למיקרוסופט אין שום זכות להגביל אותם בשום צורה.

תחשוב שאני בא לבעל החנות ששילמו לו עם שטרות כסף ששדדו ממני, ומטיל עליו מגבלות כמו לא למסור את השטרות הללו כעודף, לא להפקידם בבנק וכד'.

יש לך מספר טלפון חינמי של מיקרוסופט,

ברגע שיש לך ספק לגבי חוקיות המערכת (נגיד שקופצת אזהרה למרות שרכשת רשיון)

טלפון קטן והעניינים יסתדרו.

את זה בדיוק צריך לברר בבית משפט על ידי אנשים שבקיאים בחוק ולא על ידי העמדה של אדם בפני מצב שהוא מוגמר ( כמו מסך חשוך )

זה לא באמת מסך חשוך, למה אתה ממשיך לחזור על זה?

מיקרו סופט איננה סוחר קטן בבסטה בשוק שמישהו גנב לו תפוח והוא רודף אחריו להחזיר את הגזלה ואל תנסה להוציא יחס ישר בינהם מיקרו סופט וחוקי האינטרנט הם ענף חדש במשפט וכל פעולה צריכה להיות מבורת ע"י בית המשפט ולא תהיה אנרכיה . ( כמו מה שמיקרו מדגימה היטב ובדיוק הנושא המדובר )

את סלידתך מתאגידים כבר הבנתי,

את ההגיון מאחורי מה שאתה כותב לא, כנראה שגם אתה לא באמת מבין את עצמך

תסביר לי על איזה חוק הם עברו ונראה אם יש סיבה ללכתלבית המשפט

אם הם לא עברו על שום חוק, למה שבית המשפט יצטרך להכריע?[br]פורסם בתאריך: 23.10.2008 בשעה 21:31:20

צר לי שאינני יכול להכנס איתך לעבי הקורה בפירוש חוקים מיכיוון שאינני עו"ד ואינני שופט - אבל אני מסתמך על הכלל " אי ידיעת החוק איננה פותרת " ומה שאיננו טיבעי לי כניראה איננו חוקי וזה לא טיבעי לי שיחשיכו לי את המסך מבלי לדון בנושא הזה מעט .

מה הקשר בין "אי ידיעת החוק..." למה שכתבת עד עכשיו? אתה בכלל מבין את משמעות המשפט?

[br]פורסם בתאריך: 23.10.2008 בשעה 21:34:19

Windows Genuine Advantage (‏WGA בקצרה) היא תוכנית של מיקרוסופט שנועדה למנוע שימוש פיראטי במערכות ההפעלה שלה. על מנת להשיג את המטרה הזו, מיקרוסופט מאלצת את הממשתמש להריץ תוכנית שבודקת האם העותק של מערכת ההפעלה שבידו מקורי. במקרה שהעותק אינו מקורי, נחסמת האפשרות להשתמש בשירותים שונים מתוך אתר מיקרוסופט כגון Update ומרכז ההורדות.

קרי פועלת בצורה אקטיבית לפגיעה קרי לענישה

אתה יודע בכמה SERVICES מכריחה אותך להשתמש בשימוש יומיומי בחלונות?

מה שונה SERVICE שמוודא אוטנטיות?

ובכלל אתה הסכמת "לפלישה הזאת"

גם בהתקנת המערכת וגם בשימוש בWINDOWS UPDATE

תקרא את הEULA ותגיד לי למה חוק החוזים לא חל עליו (ואם הוא חל בית משפט לא רלוונטי)[br]פורסם בתאריך: 23.10.2008 בשעה 21:36:29

מה דעתך ?

מנה מנה ?

דעתי בנושא היא כמו בכל דיון איתך

אתה מתווכח בנושאים שאין לך מושג בהם (החוק הישראלי/כלכלה/מחשבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד לקרוא

כאשר התוכנה מזהה סינית לא מקורית, היא מחשיכה את שולחן העבודה של המשתמש, ואף חוסמת גישה לתוכנות מסויימות. המשתמשים יכולים לשחזר את שולחן העבודה באופן ידני, אך בכל 60 דקות המערכת מחשיכה אותו שוב.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת מהם בכלל. מדינות עניות ומטונפות. באפריקה שבטים טובחים אחד בשני במימדים שלא נראו מאז השואה והעולם שותק. אתה חושב שאכפת למישהו אם ראש השבט משתמש במערכת הפעלה חוקית או לא?

וכן, אני מבין שראש סיני זה לא ראש אמריקאי, אבל אמריקאים מנסים לשנות את החשיבה שלהם. אם סין רוצה להצטרף למועדון המדינות המפותחות היא צריכה להתחיל להתנהג כמו מדינה מפותחת. אני לא מדבר רק על הפיראטיות, אלא גם על זיהום אוויר, זכויות אדם, זכויות עובדים ועוד ועוד.

אמנם התגובה לא עדכנית מעט אבל פשוט לא יכולתי שלא להגיב על ערימת השטויות שכתבת כאן. באפריקה יש מדינות מודרניות מארה"ב, וזה בוודאות. לא כל מדינה באפריקה היא מדינת עולם שלישי והמשפט שכתבת למעלה מחליא אותי. אתה צריך להתבייש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מספר טלפון חינמי של ,

ברגע שיש לך ספק לגבי חוקיות המערכת (נגיד שקופצת אזהרה למרות שרכשת רשיון)

טלפון קטן והעניינים יסתדרו.

אם אני אגיד למיקרוסופט ששילמתי לטכנאי כלשהו כסף עבור מערכת ההפעלה, הם יבטלו לי את החסימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה סותר את מה שאני כתבתי או את מה שאתה הבנת ?

המסך לא באמת מוחשך, זאת הגזמה מכוונת,

אתה לא מאבד שום חומר שעבדת עליו, בכל שלב אתה יכול לחזור לדסקטופ

אם אני אגיד למיקרוסופט ששילמתי לטכנאי כלשהו כסף עבור מערכת ההפעלה, הם יבטלו לי את החסימה?

כנראה שלא,

אבל אתה תוכל לקנות מהם רשיון חוקי בטלפון ולפנות למשטרה בתלונה נגד הרמאי שסידר אותך.

אולי גם תלמד בדרך לקח לחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה סותר את מה שאני כתבתי או את מה שאתה הבנת ?

את מה שאמרת, טענת שמדובר בהעמדת המשתמש מול מצב מוגמר

תוך כדי עבירה על אמנות בינ-לאומיות וזכויות אדם(זה שילוב של מה שאתה רשמת וניפוח קיצוני-מלגלג שלי).

בעוד שלא מדובר מצב מוגמר כלל וכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה קורה כל 60 דקות יש לך מספיק זמן להוריד הפצת קלה ולצרוב אותה לדיסק

לשמור את החומר שעבדת עליו ולבצע רסטרט.

ואז תעשה מה שבא לך במערכת ההפעלה (במסגרת רשיון הGNU/LGNU)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^מיקרוסופט לא אחראית לרמאים שמוכרים עותקים מזוייפים כשם שחברות משחקים לא אחראיות לחנויות שמוכרות משחקים צרובים.

היא זכאיות לתשלום עבור השירות שהיא מעניקה, המשטרה היא זו שצריכה לפעול כנגד זייפנים ולדאוג שהם יפצו את מי שנמכר להם זיוף (ולא מיקרוסופט).

אגב, עכביש מסגנון ההודעות שלך זה נראה (לי) שאתה טרול, או שאתה בוחר בצורה אוטומטית בעמדה הפחות נתמכת ומגיב באופן אנטגוניסטי, תוך כדי כתיבת טיעונים לא הגיוניים/לא ברורים, מלאים בדמגוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...