Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 180 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זאת לא רשימה קבועה של לינקים שאני פותח כל יום.

זאת פשוט רשימה של לינקים שאני מלקט ממספר מקומות ואח"כ מעוניין לפתוח את כולם

ואין לי פיתרון יעיל נוח בשביל לפתוח את כולם מיידית.

מהשיעמום (והלמידה של delphi) בניתי לך תוכנה קטנה שתפתח את כל הקישורים מקובץ .txt (בלבד) בדפדפן הדיפולטיבי.

אם קישורים בטקסט לא מכילים http:// או www. היא תוסיף להם בעצמה (ע"מ שיפתחו בדפדפן)

היא תחפש את הדפדפן הדיפולטיבי, אם הוא פתוח - כל הקישורים יפתחו דרכו.

אם הוא סגור - היא תריץ אותו עם הקישור הראשון, תמתין שנייה אחת שהדפדפן יעלה ותמשיך לפתוח את שאר הקישורים.

אתה צריך להריץ את התוכנה כשהפרמטר מצביע לספרייה+שם הקובץ (או רק שם הקובץ אם הוא יושב בספריית התוכנה), לדוגמא:

OpenTabs.exe c:\file.txt

או פשוט לגרור קובץ טקסט ולזרוק אותו על קובץ ההפעלה \ קיצור דרך של התוכנה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך

למרות שכמו שאמרתי, יש workarounds אפשריים בכל מקרה (כמו למשל להדביק את הכל ב- ואז להשתמש בתוספת שפותחת מספר לינקים בבת אחת)

מה שאני רציתי זה להימנע מ-workarounds כאלה ואחרים,

אבל תודה בכל אופן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף, רק לא ממש הבנתי מה זה משנה אם אתה טוען קובץ טקסט לפלאגין של או לתוכנה חיצונית שעושה את אותו הדבר

(אפילו יש לה יתרון כי היא פותחת את הדפדפן עם הקישורים בשבילך במידה והוא סגור) :nixweiss:

אם חסר לך ה GUI (ממשק גראפי) עם כפתור של טעינת קובץ או drag&drop זה בדיוק 5 דקות לארגן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ככה זה דורש ממני לשמור את קובץ הטקסט (דבר שאני לא בהכרח עושה)

ו/או לפתוח תוכנה חיצונית כלשהי, בעוד שה-FF תמיד פתוח אצלי.

ובכן, לא משנה

אני מבין שכנראה שאין תוסף ל-FF שעושה את מה שביקשתי (או שאף אחד לא מצא כזה בכל אופן)

תודה לכל מי שניסה לעזור בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ככה זה דורש ממני לשמור את קובץ הטקסט (דבר שאני לא בהכרח עושה)

ו/או לפתוח תוכנה חיצונית כלשהי, בעוד שה-FF תמיד פתוח אצלי.

ובכן, לא משנה

אני מבין שכנראה שאין תוסף ל-FF שעושה את מה שביקשתי (או שאף אחד לא מצא כזה בכל אופן)

תודה לכל מי שניסה לעזור בכל מקרה

חשבתי שאתה צריך לקרוא קבצים שאתה שומר. אפשר לעשות גם שיקרא מה-clipboard ישירות... אבל אין צורך כי כבר יש כזה פלאגין:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/7273

פותח את כל הקישורים מה-clipboard לטאבים בלחיצה על ALT+SHIFT+K

(מומלץ לאפשר בהגדרות "allow without scheme" כדי שיקבל גם כתובות שלא מכילות http://)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה פרופילים בשוע"ש אני רוצה שכשאני לוחץ על לינקים (בסקייפ לדוגמא) יפתחו רק באחד מהם, תמיד.

( כרגע, כשאני לוחץ על לינק השוע"ש פותח לי את החלון של הפרופילים וכשאני מנסה לבחור בפרופיל מסויים זה מראה חלון שהפרופיל הזה כבר פתוח)

איך לקבוע?

עריכה: ניסיתי למחוק את כול הפרופילים פרט לדיפולטי, עכשיו השוע"ש סתם מסרב לפתוח לינקים בטענה שהוא כבר עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש שתי תוספות.

אחת שכבר המלצת לי בעבר אבל שחכתי את שמה..אני צריך תוכנה שאני רושם מילה,משפט והיא מדגישה לי את זה בעמוד האינטרנט.

תוכנה שנייה ששומרת את התוספים שלי על הרשת, כמו XMARKS רק על תוספים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת שכבר המלצת לי בעבר אבל שחכתי את שמה..אני צריך תוכנה שאני רושם מילה,משפט והיא מדגישה לי את זה בעמוד האינטרנט.

מה רע בחיפוש המובנה של השועל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...