Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 176 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

מישהו נתקל בבעיות נגינה ביוטוב?

קרה לי אחרי שעידכנתי ל3.6.3 או 3.6 לא זוכר בדיוק..

ויש סרטונים שהוא מנגן בלי בעיה ביוטוב ובכמה אחרים זה רושם לי שגיאה (an error has occurred....) ואז אני צריך לעשות ריפרש לדף ואז זה עובד (בד"כ) ניסתי למחוק תוספים שאולי יגרמו לזה אבל לא עזר..

עשיתי גם ניקיון לDATA של הפוקס, שוב לא עזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו נתקל בבעיות נגינה ביוטוב?

קרה לי אחרי שעידכנתי ל3.6.3 או 3.6 לא זוכר בדיוק..

ויש סרטונים שהוא מנגן בלי בעיה ביוטוב ובכמה אחרים זה רושם לי שגיאה (an error has occurred....) ואז אני צריך לעשות ריפרש לדף ואז זה עובד (בד"כ) ניסתי למחוק תוספים שאולי יגרמו לזה אבל לא עזר..

עשיתי גם ניקיון לDATA של הפוקס, שוב לא עזר..

תנסה למחוק את כל העוגיות. לי זה תיקן את הבעיות ב-youtube

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר תוסף אשר נותן לעשות PASTE &GO בשורת הכתובת כמו שיש בכרום?

ראיתי שהיה תוסף כזה אך הוא אינו מתאים לגרסאות החדשות..

הוא עובד יופי אם אתה עושה לו force compatibility באמצעות nightly tester tools או mr. tech

אחלה של תוסף, חבל שהיוצר שלו לא מעדכן אותו שיתאים לגרסה הנוכחית, אחרי הכל מדובר רק בעריכה של כמה ספרות בודדות בקובץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאו דווקא בעניין של תוספים.. איך אני משנה את הגופן/גודל של הכיתוב ב-title של הטאבים? זה קטן מידי.

וואו, מזמן לא יצא לי לכתוב איזה סגנון מעניין. תכניס את זה ל- Stylish:

@namespace url([url]http://www.mozilla.org/keymaster/gatekeeper/there.is.only.xul[/url]);

.tabbrowser-tab {
font-size: 14px !important;
font-weight: bold !important;
}

התוצאה, לפני ואחרי, בקובץ המצורף. אפשר כמובן לשנות את הגודל, אבל אם הפונט יהיה גדול מידי יהיה קשה לקרוא את הכותרות - תצטרך להאריך את הטאבים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו' date=' מזמן לא יצא לי לכתוב איזה סגנון מעניין. תכניס את זה ל- Stylish:

@namespace url([url]http://www.mozilla.org/keymaster/gatekeeper/there.is.only.xul[/url]);

.tabbrowser-tab {
font-size: 14px !important;
font-weight: bold !important;
}

התוצאה, לפני ואחרי, בקובץ המצורף. אפשר כמובן לשנות את הגודל, אבל אם הפונט יהיה גדול מידי יהיה קשה לקרוא את הכותרות - תצטרך להאריך את הטאבים.

[/quote']

מעולה. תודה רבה איסתרא! אצלי 14 עושה את הטקסט ליותר קטן. אתה ברזולוציה 640x480 או משהו כזה? ^_^

נראה שהשורה מתרחבת כשמגדילים את הגופן. קבעתי על 15 ונראה טוב עכשיו, תודה רבה לך!

רק שאלה- יש אפשרות לשינוי הגופן עצמו? (:

נ.ב. נראה לי מיותר הרעיון שכל אחד ידביק כאן את רשימת התוספים שלו, זה סתם עושה בלאגן וגם לא ראיתי שהתפתח דיון בעקבות רשימת תוספים של מישהו כזה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה. תודה רבה איסתרא! אצלי 14 עושה את הטקסט ליותר קטן. אתה ברזולוציה 640x480 או משהו כזה? ^_^

נראה שהשורה מתרחבת כשמגדילים את הגופן. קבעתי על 15 ונראה טוב עכשיו, תודה רבה לך!

רק שאלה- יש אפשרות לשינוי הגופן עצמו? (:

אני על 1280x1024, האותיות בטאבים נראות בגודל של כ- 11px לעיני הבלתי מזויינת.

בהחלט אפשר לשנות את הפונט: תוסיף לסגנון font-family: fontname כש- fontname הוא שם הפונט שאתה רוצה (תקיף בגרשיים אם יש רווח בשם) ואל תשכח !important בסוף, כדי לוודא שההגדרה שלך תתפוס על פני ברירת המחדל.

אצלי השורה גבהה, אבל האורך של הטאבים לא השתנה. לא שזו בעיה לשנות את האורך שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה למחוק את כל העוגיות. לי זה תיקן את הבעיות ב-youtube

ניסיתי...

הקטע שזה רק ביוטוב המחורבן הזה, אולי אני אסיר את הפלאש ואתקין מחדש זה יפתור את הבעיות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קורה בוידאו ספציפי, אני רואה כמה סרטונים ובכמה מהם הם מציג לי את השגיאה יכול להיות שאחרי כמה זמן אני אכנס לאותו סרטון לא תיהיה לי שגיאה.

וזה לא באופן קבוע, כמו שאמרתי יכול להיות כל 10 פעמים וכל פעמיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,

מידי פעם באתרים ספציפיים קובפצים לי פופ-אפים דבר שדי מרגיז,

ניסיתי לחסום אותם בזה ששמתי אותם בפילטר של ה ADBLOCK PLUS אך ללא הועיל.

האם יש דרך בכל זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...