קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!! - עמוד 11 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!!

deelad

Recommended Posts

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שכל הכיתה תבוא אליי הביתה ותראה שהוא לא מרעיש יותר מה8800 :lol:

נחש מה?

עוד ביקורת התפרסמה והפעם בHWZONE וגם מי שכתב אותה טוען שהוא כן עד כדי כך רועש.

:lol: :lol: :lol:

הגזמת ה-HD2900XT יש לו 53dBA' date=' אז אתה רוצה להגיד לי שהוא עושה רעש כמו של כיתה שלמה?! :screwy:

[/quote']

50+ זה רעש שכיתה יוצרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחש מה?

עוד ביקורת התפרסמה והפעם בHWZONE וגם מי שכתב אותה טוען שהוא כן עד כדי כך רועש.

50+ זה רעש שכיתה יוצרת.

איך תסביר את זה שאצלי הכרטיס במנוחה עומד על 53 מעלות ובביקורת 61??

זה מסביר גם למה הכרטיס רועש!

חוז מיזה הבדיקה נעשתה על דריבר ישן, היום יש כבר דריבר יותר חדש!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך להנפיק שום הסברים.

הטענות שלי מגובות בביקורות מאתרים מקצועים ואמינים.

חבוב דריוורים לא משנים לא פליטת חום ולא רמת רעש.

אני יודע לא חשבתי אחרת, אבל דריברים משפרים איכות תמונה וביצועים, למה לא לחכות עוד יום לדריבר החדש למה :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הווכוח מקודם:

"נושא הרעש הוא נקודה די חשובה עבור כרטיס ה-HD 2900XT משום שהמאוורר שלו פועל (ממה שהצלחנו לזהות) בשתי עוצמות: חלש וחזק מאוד, ללא דרגת ביניים. המאוורר מסתובב לאט יותר כאשר כרטיס המסך נמצא במצב 2D (כלומר במערכת ההפעלה ללא הפעלת משחק) אך שניות ספורות לאחר הפעלת משחק כלשהו הכרטיס מזהה עומס והמאוורר עובר למצב רועש. אומנם פתרון זה עוזר לשמור על הכרטיס קריר יחסית אך רעש המאוורר הוא ממש בלתי נסבל. אנו מקווים שעם הזמן יופיעו פתרונות קירור מחברות צד שלישי שיפחיתו מעט מרמת רעש זו".

http://hwzone.co.il/reviews/2900xt/18/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תגיד הכל נגד הכרטיס הזה לא יעזור מה יגידו :lol:

אל הכל אל תגזים ::) אני רק אומר את האמת :hat:

אינטרגל הוא מתעלם מזה ומביקורות אחרות. אתה יודע מי זה אוקי אז זו בערך גרסת הlite שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הווכוח מקודם:

"נושא הרעש הוא נקודה די חשובה עבור כרטיס ה-HD 2900XT משום שהמאוורר שלו פועל (ממה שהצלחנו לזהות) בשתי עוצמות: חלש וחזק מאוד, ללא דרגת ביניים. המאוורר מסתובב לאט יותר כאשר כרטיס המסך נמצא במצב 2D (כלומר במערכת ההפעלה ללא הפעלת משחק) אך שניות ספורות לאחר הפעלת משחק כלשהו הכרטיס מזהה עומס והמאוורר עובר למצב רועש. אומנם פתרון זה עוזר לשמור על הכרטיס קריר יחסית אך רעש המאוורר הוא ממש בלתי נסבל. אנו מקווים שעם הזמן יופיעו פתרונות קירור מחברות צד שלישי שיפחיתו מעט מרמת רעש זו".

http://hwzone.co.il/reviews/2900xt/18/

אני יודע שב ATI TOOL

אתה יכול להתערב ולהגדיר את רמת פעילות המאוורר.

ניסיתם גם את זה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שdeelad קיבל כרטיס של 1 מתוך 1000 שיוצא דווקא שקט וקר באקראיות?

בכל אופן, אם זה נכון, תודו שהוא הרוויח אחלה כרטיס? ביצועים בלי פילטרים שלא נופלים מהמתחרה (8800GTS) וכן כן אפילו עוברים את הGTX במשחק אחד. אם הוא שקט וקר, וואלה הוא הרוויח פה בגדול. אז למה אתם כל הזמן מנסים להכנס בו הוא בסך הכל אומר מה שהוא חווה, גם אם זה לא מה שכל "משתמשי ה2900XT" יחוו, זה עדיין החוויה האישית שלו, ואין צורך להגיד לו שמה שהוא אומר לא נכון... כי זה כן נכון, אבל רק לגביו. אפשר פשוט לבקש בנימוס שלא יטעה משתמשים אחרים שאין להם את אותו המזל כמוהו...

(מי שלא הבין אני לא באמת חושב שדבר כזה יכול לקרות, כל הכרטיסים צריכים להיות אותו דבר, אבל לכו תדעו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...