קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!! - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!!

deelad

Recommended Posts

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אמרתי, ו-ATI באמת הביאו תשובה לא רעה, חכה לכרטיסי ה-65nm של ATI נראה כמה זמן יעבור עד שאנוידייה יהיה להם את זה... ::)

שימותו הקנאים!

עבר יותר מ-7 חודשים ואין לאנוידייה בקר של 512bit, שלא נשכח את VIVO, יציאת ... חוץ מזה הביצועים הם בין GTS ל-GTX וכרטיס מסך הזה עולה 2200 ש"ח +- אז מה הקטע?! רק בגלל קצת יותר חום ורעש אתם מתבכיינים, את ההתבכיינות שלכם שומעים יותר מאשר את ה-HD2900XT!

אחח אתה יודע להרוס בדיחות, אתה.

התגובה שלך יותר מדי אופינית לפאנבויס של . אתה ישר מגן על עצמך (אמרתי שאתה אמרת?) וגם מגן על ATI... בסך הכל סיפרתי FUCKING בדיחה.

ואם אתה מתעקש להעלות את הטיעונים שלך, אני אגיד לך על זה ש"עברו 7 חודשים" וNVIDIA לא ממהרת ולא מיהרה לשום מקום, בגלל ATI! אין להם בקר 512ביט (לא שהוא משנה משהו נכון לעכשיו), אין להם VIVO, יציאת HDMI רק ורק בגלל סיבה אחת... לא הציבו להם תחרות בקטעים האלו, רק עכשיו. אם הם באמת היו רוצים להשקיע משהו בשוק התחרותי הזה, הם היו עושים, אתה לא חושב? אבל הם לא... כי גם כן האלה הורסים לכולנו בסוף, רק עוזרים ליצרניות הספקים.

היית חייב להרוס ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אנשים יש פה אי הבנה אחת ענקית

המשחקים האלה כבר יצאו מזמן בחבילות קודמות ואני עוד לא מדבר על זה ש-LC ניתן היה להורדה בחינם.

משתמשי ATI יכולים להוריד את המשחקים האלה לתקופה מוגבלת בחינם, זה לא EP2 או משהו דומה לזה

כך שמשתמשי נוידיה לא נשארו ממש מקופחים

קחו בחשבון ש ATI התחילו עכשיו מלחמה ו הולכת בטח להביא בחינם איזה RAINBOW SIX VEGAS או משהו... חכו חכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה אם הבנתי נכון אז צריך לקנות שם אחת מהחבילות של HALF LIFE 2 שמוצעות שם למכירה ב 10$ ומעלה

ורק אז מקבלים את מה שהם מציעים

כי לי יש ואני מצליח להוריד את ה בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדוייק, לכול כרטיסי המסך של ATi השרות הזה בחינם לתקופה מסויימת זה לא לכול החיים, תיהיה בטוח בזה.

אתה יכול להוריד סטים תיקנה כל מה שאתה רוצה השרות הזה לא ניתן לכרטיסי המסך של , ניסתי מופיע לי הודעה שרשום שאין לי כרטיס מסך של ATi.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדוייק, לכול כרטיסי המסך של ATi השרות הזה בחינם לתקופה מסויימת זה לא לכול החיים, תיהיה בטוח בזה.

אתה יכול להוריד סטים תיקנה כל מה שאתה רוצה השרות הזה לא ניתן לכרטיסי המסך של , ניסתי מופיע לי הודעה שרשום שאין לי כרטיס מסך של ATi.

באיזה שלב מופיע לך?

אני התקנתי

נכנסתי ל STEAM

וזה התחיל לעדכן ולהוריד

יצאתי באמצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמפ" של הכרטיס שלי במנוחה 7 מעלות -+ יותר קר מה 8800GTS שהיה לי לפניי חודשיים ועוד היה פחות חם באותו זמן.

בנוסף לזה אני לא מבין למה אומרים שהוא מרעיש, הוא לא מרעיש, לא יותר מה 8800GTS.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...