קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!! - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!!

deelad

Recommended Posts

טמפ" של הכרטיס שלי במנוחה 7 מעלות -+ יותר קר מה 8800GTS שהיה לי לפניי חודשיים ועוד היה פחות חם באותו זמן.

בנוסף לזה אני לא מבין למה אומרים שהוא מרעיש, הוא לא מרעיש, לא יותר מה 8800GTS.

[ U S A lR ][/\][ link=topic=261095.msg2307658#msg2307658 date=1179632315]

מאוד רועש אפילו בוינדוס...

+

אתרי ביקורות רבים.

"There's no other way of saying this ... the card is very noisy."

http://www.guru3d.com/article/Videocards/431/13/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טמפ" של הכרטיס שלי במנוחה 7 מעלות -+ יותר קר מה 8800GTS שהיה לי לפניי חודשיים ועוד היה פחות חם באותו זמן.

אלעד, הGTX שלי על 50 במנוחה, מנוחה ל מעניינת אותנו, תוריד כבר את הדמו של LOST PLANET ותן לו לרוץ איזה שלוש או ארבע פעמים בלולאה (PERFORMANCE TEST) ואז תגיד לי מה אתה שומע ואיזה טמפרטורות יש... אני נתתי לינק פה בפוסט לסירטון של CF של 2900XT שעושה רעש איום ונורא במשחק שמעמיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש כל הזמן אם לא שמת לב איך אני עושה את זה ואף אחד לא יודע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אלעד, הGTX שלי על 50 במנוחה, מנוחה ל מעניינת אותנו, תוריד כבר את הדמו של LOST PLANET ותן לו לרוץ איזה שלוש או ארבע פעמים בלולאה (PERFORMANCE TEST) ואז תגיד לי מה אתה שומע ואיזה טמפרטורות יש... אני נתתי לינק פה בפוסט לסירטון של CF של 2900XT שעושה רעש איום ונורא במשחק שמעמיס.

תגיד קצק הגיון, אם אני אומר לך שה8800 שהיה לי במארז שלי עמד על 60 מעלות במנוחה מה אתה יכול להבין מזה :kopfpatsch:

מה זה משנה מה קורה אצלך במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה גר רחוק מהחנות? אם לא, פשוט בוא לפה מחר ואני אבדוק את זה איתך, אפילו נצלם שכולם יראו ;D

בקשר לתוכנה של ATI, אני אגיע הביתה ואבדוק במחשב של אישתי איך היא פועלת וארשום לך משם.[br]פורסם בתאריך: 31.05.2007 בשעה 19:46:40

אני מבקש כל הזמן אם לא שמת לב איך אני עושה את זה ואף אחד לא יודע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!תגיד קצק הגיון, אם אני אומר לך שה8800 שהיה לי במארז שלי עמד על 60 מעלות במנוחה מה אתה יכול להבין מזה :kopfpatsch:

מה זה משנה מה קורה אצלך במארז.

משנה כי לא מעניין אותי מה קורה במנוחה אלעד, רק במאמץ. חוץ מזה, אתה יכול לשנות את מהירות הליבה ב2D, שלי נמצא על 290MHZ ונשמר קריר.

עוד משהו, תשתדל לשמור על קרירות בתגובות שלך, אל תתחרע עלי... חבל... :cool2::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אנו יודעים ש-HD2900XT יותר קריר מ-8800 במנוחה, נשאר לנו לבדוק כמה זה במאמץ.

אגב, אלעד, האם HD2900XT יותר מרעיש מ-8800GTS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזרו לבדוק במאמץ, כמה אפשר לבקש!!!!

* כבר רשמתי שהוא לא רועש יותר (אני כבר לא רוצה להגיד שהוא יותר שקט כי יקפצו עליי פה ;D)

וואלה קשה להם לקבל ש-HD2900XT יותר קריר במנוחה... :P

אני לא יודע איך לבדוק את זה, רק עם ריווה טונר... תשחק באיזה שהוא משחק ששיחקת ב-8800GTS אם אתה זוכר את הטמפ' של זה אחר כמה דקות תעשה אותו דבר עם ה-HD2900XT, אין מה לעשות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

זה ממש מצחיק.

אתרי ביקורות עולמיים ומקצוענים שזה הjob שלהם ויודעים איך לערוך את הבדיקות המתאימות אומרים שה2900XT גם רועש יותר וגם חם יותר מ8800GTS.

אבל 2 פאנבויים של מHWZONE טוענים אחרת. jesus במי לבטוח יותר ::)

לפחות אתם מספקים כמה רגעי צחוק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש מצחיק.

אתרי ביקורות עולמיים ומקצוענים שזה הjob שלהם ויודעים איך לערוך את הבדיקות המתאימות אומרים שה2900XT גם רועש יותר וגם חם יותר מ8800GTS.

מאיפה אתה חושב התמונות , אתה רוצה לבוא אליי הביתה רק אז תאמין :kopfpatsch:

איך אני יכול להיות פאנבוי עם היה לי לפניי חודשיים את ה 8800 :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהתמונה מזוייפת אמרתי שאתרים שיודעים לבצע בדיקות(מה שנראה שאתה לא) אמינות ומקצועיות קבעו משהו ואתה(מישהו ממש לא אוביקטיבי)סותר את מה שהם אומרים.

אמ אמ זה שהיה לך לפני חודש/חודשיים 8800 רק מוכיח עד כמה אתה פאנבוי. :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש מצחיק.

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות :-\

הכרטיס מסך שלי לא מגיע ל-53C במנוחה... עכשיו אתה שמח לשמוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהתמונה מזוייפת אמרתי שאתרים שיודעים לבצע בדיקות(מה שנראה שאתה לא) אמינות ומקצועיות קבעו משהו ואתה(מישהו ממש לא אוביקטיבי)סותר את מה שהם אומרים.

אמ אמ זה שהיה לך לפני חודש/חודשיים 8800 רק מוכיח עד כמה אתה פאנבוי. :-*

נכון אני לא אוביקטיבי כי ATI משלמים לי על מה שאני עושה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שבמנוחה ה2900 יותר קריר, ראיתי את זה באיזו ביקורת.

אבל כל ביקורת אומרת שאחרי מאמץ ה2900 יותר חם מה8800

אתה אימצת את ה2900 איזה חצי שעה? לפי ביקורות אחרי כמה זמן של מאמץ ה2900 מגיע ל100 מעלות ומהמאוורר שלו נכנס ל100%, GURU3D העלו סרטון שמשמיע את הרעש, הוא ממש חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...