קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!! - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!!

deelad

Recommended Posts

על איזה חום אתה מדבר, כבר אמרתי פה שהוא פחות חם!!!!!!!!! >:(

תעזרו לי עם התוכנה ואני יראה לכם.

אמרתי כך בגלל הביקורות, אבל אם אתה אומר שהוא פחות חם עוד יותר טוב.... :)

תגיד, כשקנית את הכרטיס מסך קיבלת איתו מתאם של 8 פינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אמרתי, ו-ATI באמת הביאו תשובה לא רעה, חכה לכרטיסי ה-65nm של ATI נראה כמה זמן יעבור עד שאנוידייה יהיה להם את זה... ::)

שימותו הקנאים!

עבר יותר מ-7 חודשים ואין לאנוידייה בקר של 512bit, שלא נשכח את VIVO, יציאת ... חוץ מזה הביצועים הם בין GTS ל-GTX וכרטיס מסך הזה עולה 2200 ש"ח +- אז מה הקטע?! רק בגלל קצת יותר חום ורעש אתם מתבכיינים, את ההתבכיינות שלכם שומעים יותר מאשר את ה-HD2900XT!

:lol:

למי אכפת מהחלק התכני?

לבן אדם נורמלי רק מהביצועים של הכרטיס שלו ואם X300 יתן יותר ביצועים מ3900XTX אני יקנה X300.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי כך בגלל הביקורות' date=' אבל אם אתה אומר שהוא פחות חם עוד יותר טוב.... :)

תגיד, כשקנית את הכרטיס מסך קיבלת איתו מתאם של 8 פינים?

[/quote']

לא. זה לא מגיע כרגע עם שום כרטיס של ATI מה שכן הספק שלי מגיע עם חיבור 8 פין!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

למי אכפת מהחלק התכני?

לבן אדם נורמלי רק מהביצועים של הכרטיס שלו ואם X300 יתן יותר ביצועים מ3900XTX אני יקנה X300.

איזה השוואה!!!

אתה יודע שפעם אנשים היו קונים את הוידאו הזה לטלויזיה בשביל להקליט, עכשיו זה נמצא בכרטיס מסך שמכיל כמה דברים ועוד הוא טוב... אז לי אכפת מזה.

יש כאלה שהם רוצים גם ביצועים+תוספות כי הם יודעים למשל שאפשר להקליט מ-HD2900XT אבל ב-8800 אין אפשרות להקליט.

לא. זה לא מגיע כרגע עם שום כרטיס של ATI מה שכן הספק שלי מגיע עם חיבור 8 פין!!!

אז רק ספקים מיוחדים יש להם אפשרות לחבר את הHD2900XT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנוידיה אין בקר של 512BIT כי הם לא צריכים אותו בינתיים כמו שאתה רואה הבקר של ה GTX הוא 384 והוא עדיין מביס אותו

אתה ממש מסכן אם אתה מסתכל על הנתונים היבשים ואומר שלX יש ול Y אין בעוד שY מספק ביצועים יותר טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנוידיה אין בקר של 512BIT כי הם לא צריכים אותו בינתיים כמו שאתה רואה הבקר של ה GTX הוא 384 והוא עדיין מביס אותו

אתה ממש מסכן אם אתה מסתכל על הנתונים היבשים ואומר שלX יש ול Y אין בעוד שY מספק ביצועים יותר טובים

פאק, שכחת משהו, שיש משחקים שה-HD2900XT עולה על ה-GTX ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LIPA???? WTF ARE U TALKIN'BOUT?!?!?!

איפה XTX עוקף R600??? אולי בCF אבל בודד עוקף R600?!!?!??!?!!?!?!?!?!?!?! אתה טוען שניתן להשוות את ה2900XT ל8600GTS?!!?!? ^_^ משעשעץ המחשבה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהצד השני, בקר הזיכרון הוא מה שדופק נכון לרגע זה את כרטיסי ה-MID RANGE של , זה פשוט לא מספיק היום 128 BIT.

פאק, שכחת משהו, שיש משחקים שה-1950XTX עולה על ה-HD2900XT

אתה חבר ב-FBI :P?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה השוואה!!!

אתה יודע שפעם אנשים היו קונים את הוידאו הזה לטלויזיה בשביל להקליט, עכשיו זה נמצא בכרטיס מסך שמכיל כמה דברים ועוד הוא טוב... אז לי אכפת מזה.

יש כאלה שהם רוצים גם ביצועים+תוספות כי הם יודעים למשל שאפשר להקליט מ-HD2900XT אבל ב-8800 אין אפשרות להקליט.

נכון אין אפשרות כזו אצל 8800 אבל זה לא הופך אותו לכרטיס גרוע יותר אלא לאחד שאין לו את זה.

קיים הפרש בין 8800 ל2900 במחיר ובהפרש הזה אפשר לקנות כרטיס TV איכותי יותר.

חוץ מזה לא כולם ממש להוטים לרוץ עם הכרטיס מסך שלהם ולהקליט דברים. יש אנשים שזה חשוב להם ויש כאלו שלא.

זה אומר יותר מכל דבר אחר שהדריבר לא טוב!!

איך אתה מגיע לזה?

קם בדורות הקודמים היו מקרים בהם כרטיס שתמיד חלש יותר(ובאופן כללי חלש יותר)במקום אחד או שניים עקף כרטיס שלכעורה צריך לנצח, זה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר תתחדש על הכרטיס...

מלעזור לו בבעיה הפכתם את הפוסט הזה ל2900 נגד 8800 ובשביל זה יש דיון ראשי אחר =\

אחד מהאחראים צריך להתחיל לשים לזה סוף... 9 עמודים של חפירות על דברים שכבר מרוב חפירות הגיעו לסין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...